Користувач написав, що відеокарта в нього відпрацювала дев’ять місяців. Використовувалася вона разом із блоком живлення PowerSpec PS 1050 GFM, який підтримує ATX 3.1 і має власний кабель 12V-2x6.
Новини
Останні статті і огляди
Користувач зіткнувся з повним вигоранням роз’єму живлення на GeForce RTX 5090
-
Denvys5
Member
- Звідки: Kyiv
Пропоную обговорити Користувач зіткнувся з повним вигоранням роз’єму живлення на GeForce RTX 5090

-
Hagen
Junior
Купити дешманський блок харчування до дорогущої відеомапи - що ж могло піти не так?)
-
bes
Member
- Звідки: Kryvyi Rih
так а чего горит разъем а не блок питания ?Hagen: ↑ 27.12.2025 12:17 Купити дешманський блок харчування до дорогущої відеомапи - що ж могло піти не так?)
-
yariksom
Member
Дійсно, з харчуванням все погано, тре бавовну їсти і відеомапу обновитиHagen: ↑ 27.12.2025 12:17 Купити дешманський блок харчування до дорогущої відеомапи - що ж могло піти не так?)
Востаннє редагувалось 27.12.2025 12:19 користувачем yariksom, всього редагувалось 1 раз.
-
alexeygalas
Member
- Звідки: Khmelnytskyi
І 9 місяців він не чув запах плавленого пластику чи ізоляціїКористувач написав, що відеокарта в нього відпрацювала дев’ять місяців
В нього ще мабуть по квартирі повно чорненьких розеток
-
AntonyKandaurov
Member
- Звідки: Славетне місто Запоріжжя
https://www.microcenter.com/product/621 ... wer-supply
Щось не бачу щоб там був кабель 12в2х6, 8 штук 6+2 пін бачу, а ось 12в2х6 не бачу. Якщо хтось більше обізнаний - ткніть посиланням будь ласка
Щось не бачу щоб там був кабель 12в2х6, 8 штук 6+2 пін бачу, а ось 12в2х6 не бачу. Якщо хтось більше обізнаний - ткніть посиланням будь ласка
-
Hagen
Junior
Бо то не бж погано стає від відеокарти, а відеокарті від бж. Нічого дивного ж.bes: ↑ 27.12.2025 12:18так а чего горит разъем а не блок питания ?Hagen: ↑ 27.12.2025 12:17 Купити дешманський блок харчування до дорогущої відеомапи - що ж могло піти не так?)
-
bes
Member
- Звідки: Kryvyi Rih
так страдает не видеокарта а разъем на нейHagen: ↑ 27.12.2025 12:24Бо то не бж погано стає від відеокарти, а відеокарті від бж. Нічого дивного ж.
-
A1eksandr
Member
- Звідки: Днепр
1050W Power Supply 80 Plus Gold Certified Fully Modular ATX Power Supply
PCIe 5.0 and Intel PSDG ATX 3.0; SLI and Crossfire Ready; Active PFC - блок питания то атх 3.0
PCIe 5.0 and Intel PSDG ATX 3.0; SLI and Crossfire Ready; Active PFC - блок питания то атх 3.0
-
CrypteX
Member
- Звідки: Харків
Я так понял, PowerSpec этот - внутренний бренд от MicroCenter за ~150$ судя по гуглу. Сколько же смелых людей которые берут карты по 2к и подключают к БП на котором сэкономили. Еще и 9 месяцев не посмотрел на комп ни разу.
-
MAKKACIN
Member
Ніколи не було і ось знову
Новий роз'єм зроблений явно не для пересічного користувача...
Коли збирали на БЖ здешевили, кабель криво провели в корпусі, напевно ще не до кінця вщолкнули...
Цей роз'єм це майбутнє
Нвідіа потирає руки по продажах нових відеокарт
Новий роз'єм зроблений явно не для пересічного користувача...
Коли збирали на БЖ здешевили, кабель криво провели в корпусі, напевно ще не до кінця вщолкнули...
Цей роз'єм це майбутнє
Нвідіа потирає руки по продажах нових відеокарт
-
alexeygalas
Member
- Звідки: Khmelnytskyi
Відеокарта в комп встановлена в Березні 2024
FSP Dagger PRO 850W 3.0 SFX
Zotac Trinity OC 4080 Super
Кабель з aliexpress 12VHPWR <--> 12VHPWR 40cm довжиною
FSP Dagger PRO 850W 3.0 SFX
Zotac Trinity OC 4080 Super
Кабель з aliexpress 12VHPWR <--> 12VHPWR 40cm довжиною
- Стан коннекторів
- Стан: нові як з магазину
-
falameezaar
Member
- Звідки: Львів
В цього є:AntonyKandaurov: ↑ 27.12.2025 12:23 https://www.microcenter.com/product/621 ... wer-supply
Щось не бачу щоб там був кабель 12в2х6, 8 штук 6+2 пін бачу, а ось 12в2х6 не бачу. Якщо хтось більше обізнаний - ткніть посиланням будь ласка
https://www.microcenter.com/product/660 ... wer-supply
-
dreamcome
Junior
Microcenter оформил полный возврат средств по гарантии.
-
AntonyKandaurov
Member
- Звідки: Славетне місто Запоріжжя
falameezaar
Дякую, але знову ж таки це не ATX 3.1. Хоча в новині клікбейтно записали 3.1, будемо чекати далі погорільця на новому стандарті. Старі горять час від часу, це вже аксіома.
Дякую, але знову ж таки це не ATX 3.1. Хоча в новині клікбейтно записали 3.1, будемо чекати далі погорільця на новому стандарті. Старі горять час від часу, це вже аксіома.
-
Олег963
Member
- Звідки: Львів
-
Enjthesilence
Member
ці всі випадки покриває гарантія, навіть тих даунів, які папили карту через косічку і адаптери з аліка
-
stakanctl
Member
- Звідки: Ванкувер
Хочу купить новую видеокарту с таким разьемом. Может кто-то на форуме подсказать через сколько он сгорит?
-
Echo_Night
Junior
Со следующего года Куртка сокращает производство игровых карт на 40% - ему эти копейкии нафиг не нужны и как эта новость на днях появилась - карты в цене полезли в небо в магазинах у нас.
Відправлено через 2 хвилини 17 секунд:
Если это не карта уровня хх90, то забей. Моей 4070ти уже 2.5 года и даже через адаптер 180° подключена чтоб кабель в стекло системника не торчал - всё отлично с разъёмом.stakanctl: ↑ 27.12.2025 13:44 Хочу купить новую видеокарту с таким разьемом. Может кто-то на форуме подсказать через сколько он сгорит?
-
MessiaH
Member
Тоже купил китайский удлинитель на 40см, работал с 4090 и на 5090 работает без проблем. Главное чтобы БП был нормальныйalexeygalas: ↑ 27.12.2025 12:44Кабель з aliexpress 12VHPWR <--> 12VHPWR 40cm довжиною