Valve згорнула випуск найдоступнішого варіанта Steam Deck. У продажу залишиться тільки OLED-версія

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

З доставкою, растаможкою і без гарантії вже мабуть не так цікаво.
AntonyKandaurov
Member
Аватар користувача
Звідки: Славетне місто Запоріжжя

Повідомлення

Але один фіг за 1300-1400 немає, як тут каже один казкар :rotate:
yuriy_dd
Member

Повідомлення

erkins007: 23.12.2025 02:29Готов прям щас купить у тебя этот ноут за 1600$)
вас цікавлять реальні ціни чи система ціно-утворення в дуже невеликій країні в якій йде війна?
erkins007: 23.12.2025 02:29Реальные рабочие задачи, а не только Фотошоп и браузер)
на маках не можна робочі задачі робити?
я наприклад більшу частину роботи в браузері роблю
AntonyKandaurov: 23.12.2025 06:42Юра, без посилання ти просто черговий балабол хоч як не розпинайся
ну ж не можна постійно позоритись і бути таким тупим :lol: :lol:
щось заважає в гуглі ввести: $300 off macbook m5
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

AntonyKandaurov: 23.12.2025 10:19 Але один фіг за 1300-1400 немає, як тут каже один казкар :rotate:
Мак ейр дешевше 1к на м4

Відправлено через 2 хвилини 20 секунд:
waryag: 23.12.2025 10:13
З доставкою, растаможкою і без гарантії вже мабуть не так цікаво.
А купивши там і повернувши пдв десь 1300 і вийде.
AntonyKandaurov
Member
Аватар користувача
Звідки: Славетне місто Запоріжжя

Повідомлення

Всьо, витримка закінчилась :laugh:
yuriy_dd: 23.12.2025 10:37щось заважає в гуглі ввести: $300 off macbook m5
На амазоні дивився - 1799$, 2099$ макбук про на м5 проці. Де ти там за 1300$ побачив - це вже питання до тебе. ;)

Відправлено через 24 секунди:
dead_rat: 23.12.2025 10:59Мак ейр дешевше 1к на м4
Чекаю макбук за 500$ на яблучному проці
yuriy_dd
Member

Повідомлення

AntonyKandaurov: 23.12.2025 11:06На амазоні дивився - 1799$, 2099$
а я від вас іншого і не очікував ви нічого не вмієте робити нормально ви ж навіть бавитись не вмієте. Школота на лайні вас обнулить в секунді
AntonyKandaurov: 23.12.2025 11:06Де ти там за 1300$ побачив - це вже питання до тебе
на амазоні але треба вміти шукати там і зараз є актуальні пропозиції не сильно дорожчі 1300
AntonyKandaurov: 23.12.2025 11:06Чекаю макбук за 500$ на яблучному проці
скоро буде новий по 600 а може навіть і по 500
і знижка буде мінімум 100

а що будемо робити з дешевим лайном windows ноутбуками?
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

dead_rat: 23.12.2025 10:59 А купивши там і повернувши пдв десь 1300 і вийде.
Мало в кого є халявний проїзд, та й просто виїзд далеко не у всіх.
AntonyKandaurov
Member
Аватар користувача
Звідки: Славетне місто Запоріжжя

Повідомлення

yuriy_dd: 23.12.2025 11:16на амазоні але треба вміти шукати там і зараз є актуальні пропозиції не сильно дорожчі 1300
По-си-ла-ння! :)
yuriy_dd: 23.12.2025 11:16Школота на лайні вас обнулить в секунді
А ще обізве скуфом і пивною діжкою :D і мамку в кіно поведе :laugh:
yuriy_dd: 23.12.2025 11:16що будемо робити з дешевим лайном windows ноутбуками?
Я? Нічого не буду робити, а ти щось збираєшься робити?

Відправлено через 7 хвилин 36 секунд:
yuriy_dd: 23.12.2025 11:16Школота на лайні вас обнулить в секунді
А казав що в ігри не граєш, звідкіля таке знання термінів у людини яка ненавидить ігри? Чи твої олімпіадники деградують в дотах каесках? Якщо так то аяяяй, втрачають час на бавки замість написання оптимізованого коду
tablestikus
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

dead_rat: 22.12.2025 04:29
yuriy_dd: 21.12.2025 22:50 потрібно переходити на свої АРМ проци - це суттєво знизить ціну

так вже роблять Apple, Google, Amazon, Microsoft, Nividia і ще багато хто скоро оголосить
Повністю підтримую :super:

Кожному власний арм, надрукований на власному 3д принтері! І відкрити курси «як виготовити ддр4 в польових умовах»
Починати треба з копанок кремнію!

Відправлено через 2 хвилини 7 секунд:
yuriy_dd: 23.12.2025 10:37
erkins007: 23.12.2025 02:29Готов прям щас купить у тебя этот ноут за 1600$)
вас цікавлять реальні ціни чи система ціно-утворення в дуже невеликій країні в якій йде війна?
І яка проблема з ціноутворенням у нас при купівлі в офіційних постачальників?

Відправлено через 52 секунди:
dead_rat: 23.12.2025 10:59
waryag: 23.12.2025 10:13 З доставкою, растаможкою і без гарантії вже мабуть не так цікаво.
А купивши там і повернувши пдв десь 1300 і вийде.
А якщо ще купити у нас в бариг які возять контрабасом крадені - може і ще дешевше вийде :laugh:
yuriy_dd
Member

Повідомлення

AntonyKandaurov: 23.12.2025 11:55По-си-ла-ння!
шукайте, я вам навіть пошукову фразу дав
AntonyKandaurov: 23.12.2025 11:55Чи твої олімпіадники деградують в дотах каесках?
син знову щось виграв знову планшет подарували і знову я його продаю
tablestikus: 23.12.2025 12:01І яка проблема з ціноутворенням у нас при купівлі в офіційних постачальників?
головна проблема що на основі наших локальних цін ніякі висновки робити не можна
tornadox
Member
Аватар користувача
Звідки: мені знати що ти не дивак?

Повідомлення

yuriy_dd: 23.12.2025 01:03ви не змогли?
Дискусія можлива з людьми, які мають досвід і розуміння теми, а не з ботами-нігілістами. Твоя фанатична віра в М-процесори виглядає дуже непослідовно. Коли людина реально вірить у технологію - вона вкладається в неї на повну. Якщо комусь потрібна потужність RTX 5090, він чітко розуміє, за що віддає $3000, і отримує результат.

А твоя віра - це просто порожні слова. Ти раніше писав, що мав Air M1, але позбувся його. Навіщо позбуватися "ідеального" пристрою? Зараз замість того, щоб взяти Mac Studio чи MacBook Ultra, ти купив найдешевший Mac Mini, на якому навіть не відчути переваг енергоефективності. Ти прив'язаний до розетки, живити його від павербанка неможливо, а через купу перетворювачів (Батарея-DC-AC-DC) з втратами у 30% енергії - це технічний абсурд.

Логіка проста: ти сам не віриш у те, що проповідуєш. Ти купив найбільш бюджетний варіант, щоб не ризикувати гаманцем, і тепер чекаєш на макбук за $500 на чіпі від айфона. Спеціаліст, впевнений у залізі, інвестує в нього, бо знає, що це принесе прибуток або результат. А ти просто ведеш внутрішню боротьбу з собою і готуєш свій гаманець до витрат.

Тому виникає логічне питання: якого біса ти пхаєш свій Apple у тему зі Steam Deck? Стімдек купують, щоб грати тут і зараз у всю бібліотеку x86 (від повербанки чи в портативі), а "чудо" Mac Mini в геймінгу - це просто підставка для монітора. Твої пости про М4/М5 у кожному топіку не мають жодного стосунку до реальності, це просто спроба публічного самонавіювання, щоб переконати самого себе у правильності вибору. Пиши про свій Apple там, де це хоча б теоретично доречно.
yuriy_dd
Member

Повідомлення

tornadox: 23.12.2025 12:38Ти раніше писав, що мав Air M1, але позбувся його. Навіщо позбуватися "ідеального" пристрою?
екран тріснув. Замінив на MacBook air m4
tornadox: 23.12.2025 12:38Ти купив найбільш бюджетний варіант
мені треба максимально швидкий однопотік. швидкість однопотоку що в самого дешевого М4 що в самого дорогого - однакова
навіщо мені купляти щось дороге?
tornadox: 23.12.2025 12:38і тепер чекаєш на макбук за $500 на чіпі від айфона
надіюсь що буде автономість порядку 30 годин
tornadox: 23.12.2025 12:38Ти прив'язаний до розетки, живити його від павербанка неможливо, а через купу перетворювачів (Батарея-DC-AC-DC) з втратами у 30% енергії - це технічний абсурд
саме так він стоїть просто увімкнутий в упс, споживаючи свої 1 вт, і взагалі не впливаючи на всі інші пристрої які також увімкнуть той самий UPS
батарея в мене на 8 кВт*годин ємності
якщо що в мене ще є батареї - зібрав я їх сам з банок бмсок корпус і тд
tablestikus
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

yuriy_dd: 23.12.2025 12:24
tablestikus: 23.12.2025 12:01І яка проблема з ціноутворенням у нас при купівлі в офіційних постачальників?
головна проблема що на основі наших локальних цін ніякі висновки робити не можна
Але ж ти робиш вище висновки. Ти сам собі протиріччіш.
yuriy_dd
Member

Повідомлення

tablestikus: 23.12.2025 15:03Але ж ти робиш вище висновки
це ви собі напевне щось навигадували :lol:
я роблю висновки на основі американських цін
tablestikus
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

yuriy_dd: 23.12.2025 15:50
tablestikus: 23.12.2025 15:03Але ж ти робиш вище висновки
це ви собі напевне щось навигадували :lol:
я роблю висновки на основі американських цін
Американські ціни кажуть про інше ніж твої висновки. Але ти носишся з десь знайденою знижкою яку не можеш підтвердити пруфом і намагаєшся всіх запевнити що це звична ціна.
yuriy_dd
Member

Повідомлення

tablestikus: 23.12.2025 16:27Американські ціни кажуть про інше ніж твої висновки
але ж якось аргументувати свою глибоку думку у вас як завжди знову не вийшло :weep: :weep:
tablestikus: 23.12.2025 16:27Але ти носишся з десь знайденою знижкою яку не можеш підтвердити пруфом і намагаєшся всіх запевнити що це звична ціна
я хочу вас навчити хоч трішки напружувати мізки :lol:
tablestikus
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

yuriy_dd: 23.12.2025 16:38
tablestikus: 23.12.2025 16:27Американські ціни кажуть про інше ніж твої висновки
але ж якось аргументувати свою глибоку думку у вас як завжди знову не вийшло :weep: :weep:
tablestikus: 23.12.2025 16:27Але ти носишся з десь знайденою знижкою яку не можеш підтвердити пруфом і намагаєшся всіх запевнити що це звична ціна
я хочу вас навчити хоч трішки напружувати мізки :lol:
Меньше бреши, а то чесно кажучи зі своїм фанатизмом ти трохи дістав, особливо коли всі мають тобі на слово вірити в твої божественні проповіді.
yuriy_dd
Member

Повідомлення

tablestikus: 23.12.2025 16:41Меньше бреши
явно по собі пробуєте судити
злість на свою тупість демонструєте
tablestikus
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

yuriy_dd: 23.12.2025 17:41
tablestikus: 23.12.2025 16:41Меньше бреши
явно по собі пробуєте судити
злість на свою тупість демонструєте
Пруфів на звичайну ціну нижче еплівської так і не буде воїн арма? :laugh: :lol:
yuriy_dd
Member

Повідомлення

tablestikus: 23.12.2025 18:00Пруфів на звичайну ціну нижче еплівської так і не буде
пруфів що ви вмієте шукати так і не буде?
:lamer: :lamer:
Відповісти