Valve згорнула випуск найдоступнішого варіанта Steam Deck. У продажу залишиться тільки OLED-версія

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
hohlid19
Member

Повідомлення

erkins007: 21.12.2025 15:05
hohlid19: 21.12.2025 14:04Гои заплатят
Пока Лорд Габен не пришел гои платили по 1000$ за китайские портативки без софта и поддержки и не жаловались
Так называемые полтора гоя, которые покупали ГПД Вины всякие? Весомый рынок
AntonyKandaurov
Member
Аватар користувача
Звідки: Славетне місто Запоріжжя

Повідомлення

yuriy_dd: 22.12.2025 09:14
Telcontar: 22.12.2025 09:04Знизить ціну для кого? Точно не для кінцевого споживача
АРМ проци сильно дешевші так що якраз для кінцевого споживача ціна знизиться
Тут кажуть що пам'ять вся здорожчає і буде дефіцит за рахунок якого абсолютно все здорожчає, тож вилазь там зі своєї арм печери ;)
tornadox
Member
Аватар користувача
Звідки: мені знати що ти не дивак?

Повідомлення

AntonyKandaurov: 22.12.2025 06:47Він якось умудряється вистрибувати з рубашки
в тій темі вже мало хто відповідає, тому він несе свій еплофакел у всі інші теми, шукає уваги постійно

саме цікавіше що епло фанат Юрко настільки топить нібито за АРМ що пропустив головну подію з запуском Steam Frame VR гарнітури побудованій на базі Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 в якій є Proton + FEX, останній робить трансляцію х86 в АРМ і Велв сказали що досить велика кількість ігор з бібліотеки запускається з коробки
https://www.overclockers.ua/ua/news/ste ... r-headset/
https://www.phoronix.com/news/FEX-2511-Released
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

yuriy_dd: 22.12.2025 10:56смарти з Снеп 8 Ген 4 по $200
Ви собі такий купили? Чи користуєтеся чимсь більш старим і менш ефективним, зате від нормланього виробника з якою-ніякою підтримкою? (щось вайбами х86 повіяло)
AntonyKandaurov
Member
Аватар користувача
Звідки: Славетне місто Запоріжжя

Повідомлення

waryag: 22.12.2025 11:43
yuriy_dd: 22.12.2025 10:56смарти з Снеп 8 Ген 4 по $200
Ви собі такий купили? Чи користуєтеся чимсь більш старим і менш ефективним, зате від нормланього виробника з якою-ніякою підтримкою? (щось вайбами х86 повіяло)
У нього якісь хлаомі/поко ( можу помилятись)з кастомами щоб акумулятор тримав якнайбільше.

Відправлено через 1 хвилину 47 секунд:
tornadox
Для ігор купляють спеціалізовані консолі, краще напишіть скільки той снап в шоломі в спідометрі 3.1 папуг вибиває, чи октан скільки дає в однопотоці, ото більш важлива інформація.
Аааа ну і цей, кхм! - "а ваш х86 міг би в шоломі щось показати? Розумієте моє питання?" :laugh:
yuriy_dd
Member

Повідомлення

waryag: 22.12.2025 09:14 А хто оплатить бенкет (створення ігрової АРМ екосистеми)?
а на Андроїді - хто оплатив?
Telcontar: 22.12.2025 11:03 До чого тут знижки? Знижки є у всіх. Ми ж за MSRP говоримо, а не за тимчасові маркетингові кампанії.
реальна ціна за яку можна купити
AntonyKandaurov: 22.12.2025 11:05 Давай посилання, який купон там треба у китайця випрохати аби його купити зі знижкою:D
Амазон - мені постійно приходять

Відправлено через 2 хвилини 2 секунди:
tornadox: 22.12.2025 11:33 що пропустив головну подію з запуском Steam Frame VR гарнітури
от бачте - самі більше мене знаєте
waryag: 22.12.2025 11:43 смарти з Снеп 8 Ген 4 по $200
Ви собі такий купили? Чи користуєтеся чимсь більш старим і менш ефективним, зате від нормланього виробника з якою-ніякою підтримкою?
ще ні, думаю. Я все більше на Сяомі - щоб перепрошити можна було
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

yuriy_dd: 22.12.2025 13:43 а на Андроїді - хто оплатив?
Частково гугл. Але там і не потрібно було масово переносити нормальні тайтли, та й те, що вийшло - величезна купа лайна.

yuriy_dd: 22.12.2025 13:43 ще ні, думаю. Я все більше на Сяомі - щоб перепрошити можна було
yuriy_dd: 22.12.2025 14:03 клуб поціновувачів старого лайна?
:lol:
yuriy_dd
Member

Повідомлення

waryag: 22.12.2025 14:35 Частково гугл. Але там і не потрібно було масово переносити нормальні тайтли, та й те, що вийшло - величезна купа лайна.
в мому світогляді - всі ігри - лайно
і для мене цікавіше розібратись з чимось складним - ніж марнувати час на бавлення, але я не такий як інші
waryag: 22.12.2025 14:35 клуб поціновувачів старого лайна?
воно не таке старе як ті хто фапають на LPT принтери
AntonyKandaurov
Member
Аватар користувача
Звідки: Славетне місто Запоріжжя

Повідомлення

yuriy_dd: 22.12.2025 13:43Амазон - мені постійно приходять
Не бачу в тексті посилання :-/
yuriy_dd
Member

Повідомлення

AntonyKandaurov: 22.12.2025 15:25 Не бачу в тексті посилання :-/
не демонструйте знову свою безпорадність навіть в елементарних питаннях
AntonyKandaurov
Member
Аватар користувача
Звідки: Славетне місто Запоріжжя

Повідомлення

yuriy_dd
Тобі впадлу посилання скинути на те де мак про м5 зі знижкою продають в 300 баксів? Чи просто ляпнув і в кущі як завжди? Ти ж знаєш що тут не форум домогосподарок і просто слова - це просто слова без доказів ;)
Duck
Junior

Повідомлення

yuriy_dd: 22.12.2025 14:44 в мому світогляді - всі ігри - лайно
і для мене цікавіше розібратись з чимось складним - ніж марнувати час на бавлення, але я не такий як інші
🐠🐠🐠🐠🐠🐠im nothing like yall🐟 😎😭😭😭
спойлер
i'm-nothing-like-yall.png
AntonyKandaurov
Member
Аватар користувача
Звідки: Славетне місто Запоріжжя

Повідомлення

yuriy_dd: 22.12.2025 14:44в мому світогляді - всі ігри - лайно
і для мене цікавіше розібратись з чимось складним - ніж марнувати час на бавлення, але я не такий як інші
як я пропустив цей шедевр? :weep:
В моєму світогляді- всі маки - лайно
І для мене цікавіше пограти в якусь класну гру ніж марнувати час на спроби довести що х86 лайно, але я не такий як інші B-)
tornadox
Member
Аватар користувача
Звідки: мені знати що ти не дивак?

Повідомлення

Duck
AntonyKandaurov
коли хтось новенький на оверах ще не знайомий з Юрою пробує з ним в дискусію
Зображення
AntonyKandaurov: 22.12.2025 21:54І для мене цікавіше пограти в якусь класну гру ніж марнувати час на спроби довести що х86 лайно, але я не такий як інші
Зображення
erkins007
Member
Аватар користувача

Повідомлення

yuriy_dd: 22.12.2025 10:56знижки по $300 на MacBook pro m5
И? У него цена 3к$ изначальная. При такой цене 300$ скидки это 10%

Отправлено спустя 1 минуту 20 секунд:
yuriy_dd: 22.12.2025 13:43а на Андроїді - хто оплатив?
Гугл, которому уходят 30% всех платежей. На ПК такое не прокатит.

Отправлено спустя 3 минуты 34 секунды:
yuriy_dd: 22.12.2025 13:43реальна ціна за яку можна купити
Реальная цена 100к
https://rozetka.com.ua/apple-mde14ua-a/p552546681/

За ноут с 16 Гб оперативки и видяхой которая 6 кадров в кибере выдает.
За 100к, можно взять ноут с 5080 мобильным х3д процом и 32гб оперативки, который будет и в работе и в играх в разы лучше.
Ах да, у него же не будет яблочка на крышке, чтобы понтоваться в кофейне.
yuriy_dd
Member

Повідомлення

AntonyKandaurov: 22.12.2025 21:54В моєму світогляді- всі маки - лайно
в мому теж були до появи М1
erkins007: 23.12.2025 00:36знижки по $300 на MacBook pro m5
И? У него цена 3к$ изначальная. При такой цене 300$ скидки это 10%
фанат х86 - це синонім тупого? ну ось де ви такі беретесь? ну нуль бажання хоч трішки перевіряти маючню яку ви пишете
пс: ціна на М5 від $1,599
зі знижкою $300 - сказати скільки буде? а в % ?
erkins007: 23.12.2025 00:36За ноут с 16 Гб оперативки и видяхой которая 6 кадров в кибере выдает.
рівняти всі ноути по іграм
tornadox: 22.12.2025 23:41пробує з ним в дискусію
ви не змогли?
erkins007
Member
Аватар користувача

Повідомлення

yuriy_dd: 23.12.2025 01:03ціна на М5 від $1,599
https://rozetka.com.ua/apple-mde14ua-a/p552546681/

Готов прям щас купить у тебя этот ноут за 1600$)

Отправлено спустя 2 минуты 34 секунды:
yuriy_dd: 23.12.2025 01:03рівняти всі ноути по іграм
А часть про работу, ты зачем пропустил?)
Ещё раз, за ноут с 16гб оперативки и картой аналогом 5050 просить 100к это перебор, за эту сумму берется ноутбук с 5080 на котором хоть рабочие задачи, хоть игры будут куда быстрее.
Реальные рабочие задачи, а не только Фотошоп и браузер)
AntonyKandaurov
Member
Аватар користувача
Звідки: Славетне місто Запоріжжя

Повідомлення

yuriy_dd: 23.12.2025 01:03ціна на М5 від $1,599
зі знижкою $300 - сказати скільки буде? а в % ?
Юра, без посилання ти просто черговий балабол хоч як не розпинайся ;)

Відправлено через 2 хвилини 51 секунду:
yuriy_dd: 23.12.2025 01:03мому теж були до появи М1
Давай вже посилання на макбук про м5 за 1300 баксів і ми від тебе відчепимось ;)
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

erkins007: 23.12.2025 02:29
yuriy_dd: 23.12.2025 01:03ціна на М5 від $1,599
https://rozetka.com.ua/apple-mde14ua-a/p552546681/

Готов прям щас купить у тебя этот ноут за 1600$)
Ну близько
спойлер

Зображення
AntonyKandaurov
Member
Аватар користувача
Звідки: Славетне місто Запоріжжя

Повідомлення

dead_rat
Повага. Хоч хтось замість слів підкидає пруфи ;)
Відповісти