Огляд ігрової магнітної hot-swap клавіатури HATOR Skyfall 80 MAG Ultima 8K Wireless

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
destructX
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Барбарис: 17.12.2025 18:13 destructX, я не дефаю. Просто вже 35 років незалежності, а у більшості відсутнє критичне мислення та розуміння ринкової економіки. Спробуй купити ливарні машини, замовити форми, найняти людей, відпрацювати технологію лиття, при цьому забезпечити конкурентну ціну на ринку сформованому десятиліттями.
Саме тому на початку без ОЕМ не обійтись.
"Розібратись в питанні" - зручне виправдання. Для сліпих - більшість покупців не будуть ризикувати та виберуть покупку по місцю. І в такому випадку ціна нормальна. Знову для сліпих(бо я тобі вже про це писав) - зараз у нас для Китаю незрозумілі льготи: відсутність мит, для покупців безоплатна доставка(хоча цього вже меншає). Якщо їх поставлять в однакові ринкові умови, там ціна буде ще вища та майже досягне брендів. Видавати це за недолік Хатору - позиція "розвинутої" людини.
Аби у бабусі був прутень - вона була дідусем
Претензія до хатора, що він дорожче масового китаю не відповідно до своїх ттх, тобто він мало того що дорожче, так ще й гірше :D
можна було б аргументувати розвиток компанії через оем продукцію, аби вона по рівню відповідала ринку, а по факту ціна трошки нижча лохотек, а якість трошки гірше аліку :laugh:
а він мені про економіку та мислення кулсторить 🤡 :lol:
Барбарис
Member
Аватара пользователя
Откуда: Вінниця

Сообщение

destructX, тобто настільки все погано у тебе? Нормально там з якість, а ціна до лоджі далека. Ну і ціноутворення аліку ти явно не розумієш. Ще один в чс.
feniks_tm
Member
Аватара пользователя
Откуда: Луцьк

Сообщение

Виглядає як така собі ітерація на Epomaker G84 HE, навіть свічі схожі на реколор тиж же Outemu Red Sunset. Головне, що є потужний икранчик, крутилка і ПРОСВІЧУВАНА КИРИЛИЦЯ :super:
artko
Member
Аватара пользователя
Откуда: Dnipro

Сообщение

ну, крутілка це зручно все ж :) а ось навіщо той екранчик - не розумію.
feniks_tm
Member
Аватара пользователя
Откуда: Луцьк

Сообщение

artko: 17.12.2025 20:37
ну, крутілка це зручно все ж :) а ось навіщо той екранчик - не розумію.
Щоб точно угодити "всім", яка ж "геймерська" клавіатура і без икранчика. Хоч і помітно "натхнення" G84 HE, але хатор хоч умудрився не робити флекскатів на пластиковому плайті, подякуємо хоч на цьому. Якщо технічна начинка (хоча все ж 64к сканрейту натякає на якийсь застарілий/унилий MCU) там така ж і мої здогадки щодо походження свічів вірні, то цілком собі годний апарат, як для місцевого ринку, розбавити масмаркет мотлох. Можливо колись доростуть до металевих бордів.

P.S. Побачив попередній огляд від Zona51 і, схоже, що платформа має бути все ж схожою до того ж епомейкера, бо попередня версія софта ідентична :rotate: Тобто "наші молодці" умудрились ще і свою морду написати, а не залишити як було :up: . Це певно і є відповіддю на питання "а чо так дорого".
destructX
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Барбарис: 17.12.2025 20:31 destructX, тобто настільки все погано у тебе? Нормально там з якість, а ціна до лоджі далека. Ну і ціноутворення аліку ти явно не розумієш. Ще один в чс.
Все розуміючи, але нікому не кажуча, бідося на барбарискі закінчилась на "нормально там з якістю" 🤡🤡🤡
Ладно, ще на темі сталкеру було зрозуміло що там повний аут :rotate:

Відправлено через 1 хвилину 54 секунди:
artko: 17.12.2025 20:37
ну, крутілка це зручно все ж :) а ось навіщо той екранчик - не розумію.
Роллер це дійсно зручно, а екранчік просто модно, їсти не просить, можна мемну гіфку поставити і забути, іноді прочекуючи заряд акуму або час :gigi:
harito
Member
Аватара пользователя
Откуда: ХАРКІВ

Сообщение

ИзображениеСамая лучшая крутилка громкости на Logitech G710+.
Вложения
564140.jpg
leif
Member
Аватара пользователя

Сообщение

пишу це повідомлення з клавіатури, у якої:

- світчі не магнітні
- крутілкі немає
- екранчику немає
- кирилиці немає
- підсвітки немає
- бездроту ніякого немає
- хотсвапу немає
- шумки взагалі ніякої немає
- та шо там, навіть плейту і того немає
- кейкапи ABS

та ще й купив її не новою, а вживаною

але мені подобається, от такий я невибагливий :rotate: :shuffle:
feniks_tm
Member
Аватара пользователя
Откуда: Луцьк

Сообщение

leif: 17.12.2025 22:20 пишу це повідомлення з клавіатури, у якої:

- світчі не магнітні
- крутілкі немає
- екранчику немає
- кирилиці немає
- підсвітки немає
- бездроту ніякого немає
- хотсвапу немає
- шумки взагалі ніякої немає
- та шо там, навіть плейту і того немає
- кейкапи ABS

та ще й купив її не новою, а вживаною

але мені подобається, от такий я невибагливий :rotate: :shuffle:
Головне забув... ціну :gigi:
leif
Member
Аватара пользователя

Сообщение

feniks_tm
ой, шо там вона може коштувати з таким то функціоналом, коли аулу ф108pro можна придбати за 2999грн в комфі :teacher: і це повноцінна (Sic!) клавіатура, зауважу, коли на моїй і нампаду то нема, забув одразу в список додати :facepalm:
doc-oc
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Почему они упорно так убого наносят кириллицу?! Выглядит максимально всрато, будто это не фабричный продукт, а кто-то сам накарябал!
StTechnik
Member

Сообщение

Потому.. :D
Если они нанесут как то иначе - она не будет светиться. Что отпугнет примерно 80% потенциальных покупателей.
Mozdev
Member

Сообщение

Знайшли до чого доколупатися, до кейкапів, їх же можна поміняти на буль-які, в мене взагалі без кирилиці, правда і клавіатура інша (AKKO), та й жалітися на PBT з подвійним литтям (double-shot) таке собі.
Легенди нанесено методом подвійного лиття, що гарантує їхню довговічність та рівномірне просвічування. Як англійські, так і українські літери розміщені у верхній частині кейкапу — це принципова позиція бренду, бо саме це забезпечує оптимальну підсвітку при «північному» розташуванні світлодіодів на платі.
kairo
Member
Аватара пользователя
Откуда: Україна

Сообщение

VladimirV: 17.12.2025 17:14Але ж, я от дивлюсь на свою cтару дешеву 10 річну Bloody B188 і дивуюсь - як так, нічого не затерлось, кирилиця/латиниця просвічується. І якось дивують історії про стирання фарби чи ще щось. Що треба зробити щоб воно там старлось.
В мене попередня клава, Аула провідна і на ній за роки позатирались клавіші. В дружини в мембранці за ~800 грн також за пару років.

Відправлено через 5 хвилин 32 секунди:
destructX: 17.12.2025 17:14а трошки розібратись в питанні та ринку, взяти "алішне", вказавши на це потім десь в діалогах - егоцентризм?
Клава з Аліку немає гарантії та локалізації. Для когось це неважливо, але для більшості, це вирішальні аргументи. Ну й Хатор можна помацати в любому магазині і відразу придбати, в той час, як клаву з Аліку обираєш по картинці.

Відправлено через 55 секунд:
destructX: 17.12.2025 20:02тобто він мало того що дорожче, так ще й гірше
Чим саме він гірше?

Відправлено через 9 хвилин 28 секунд:
leif: 17.12.2025 22:49ф108pro можна придбати за 2999грн в комфі
Непогано Комфі підсуєтився, Ф108Про з локалізацією та гарантією за 3К грн. Але це ж не шайн-сру))
Барбарис
Member
Аватара пользователя
Откуда: Вінниця

Сообщение

kairo: 18.12.2025 06:36
destructX: 17.12.2025 20:02тобто він мало того що дорожче, так ще й гірше
Чим саме він гірше?
Та він просто щоб засрати: в нього Хатор вартує як Лоджітек, хоча співставні продукти Лоджі будуть майже вдвічі дорожче.
leif
Member
Аватара пользователя

Сообщение

kairo: 18.12.2025 06:36 Непогано Комфі підсуєтився, Ф108Про з локалізацією та гарантією за 3К грн. Але це ж не шайн-сру))
І навіть за 2700грн при оплаті мастеркардом приват банку :teacher:

Імба :lick:
quppeq
Member

Сообщение

Creature4O: 17.12.2025 17:20
quppeq: Бтв, буду вдячний якщо підкажете де цікаві кейкапи з українськими просвічуваними легендами крім хатора можна взяти)
погляньте в магазині funkeys.сом.юа там і ціни не погані і є з чого вибрати.
Я дійшов на сайт, обрав фільтр "пропускають світло". Видало 2 обск'юрних варіанти з ахегао, а не кирилицею))
Slayery777
Junior
Аватара пользователя

Сообщение

При тестуванні E2E затримки клавіатура показала дуже хороші результати, тому сумніваюся що там "застарілий/унилий MCU".

Інфа звідси:
https://www.igorslab.de/en/hator-skyfal ... parison/4/
Slayery777
Junior
Аватара пользователя

Сообщение

Slayery777: 12.05.2026 01:52 При тестуванні E2E затримки клавіатура показала дуже хороші результати, тому сумніваюся що там "застарілий/унилий MCU".

Інфа звідси:
https://www.igorslab.de/en/hator-skyfal ... parison/4/
Дані про середню E2E-затримку з цього ресурсу, від одного й того-ж автора:
Skyfall 80 MAG Ultima 8K - 6.1 мс
Corsair MAKR 75 Pro - 11.9 мс
Cherry XTRFY K5 Pro TMR - 8.7 мс
SteelSeries Apex Pro Gen 3 - 7.7 мс
Aula F75 - 14.3 мс
Glorious GMMK PRO 3 HE - 8.3 мс
ASUS ROG Azoth 96 HE - 6.4 мс

Від іншого автора:
Razer Huntsman V3 Pro - 5.6 мс

Варто спиратися на конкретні результати вимірювань, а не на суб'єктивні враження :)
feniks_tm
Member
Аватара пользователя
Откуда: Луцьк

Сообщение

Slayery777: 12.05.2026 17:09
Slayery777: 12.05.2026 01:52 При тестуванні E2E затримки клавіатура показала дуже хороші результати, тому сумніваюся що там "застарілий/унилий MCU".

Інфа звідси:
https://www.igorslab.de/en/hator-skyfal ... parison/4/
Дані про середню E2E-затримку з цього ресурсу, від одного й того-ж автора:
Skyfall 80 MAG Ultima 8K - 6.1 мс
Corsair MAKR 75 Pro - 11.9 мс
Cherry XTRFY K5 Pro TMR - 8.7 мс
SteelSeries Apex Pro Gen 3 - 7.7 мс
Aula F75 - 14.3 мс
Glorious GMMK PRO 3 HE - 8.3 мс
ASUS ROG Azoth 96 HE - 6.4 мс
Якийсь перелік інвалідів, якщо чесно. Де хоча б той же Wooting для точки відліку. Другий "найшвидший" ASUS ROG Azoth 96 HE юзає свічі по типу Raesha на старих Drunkdeer A75, тобто висока вірогідність того, що там все ще той же GTECH/Rongyuan OEM, які були повільніші навіть за Wooting 60HE (v1). Про таку метрику як точність взагалі можна не згадувати.

Ось на прикладі Apex PRO GEN3
спойлер
Изображение
Ответить