Новини
Останні статті і огляди
Огляд та тестування процесорного кулера MSI MAG COREFROZR AA13
-
Georgin
Member
- Звідки: Запоріжжя
Пропоную обговорити Огляд та тестування процесорного кулера MSI MAG COREFROZR AA13
Автор, будь ласка вказуйте з якого матеріалу виготовлена підсилювальна пластина, це ж важливо.
Я, наприклад, ніколи не куплю кулер з пластиковою "підсилювальною" пластиною.
Автор, будь ласка вказуйте з якого матеріалу виготовлена підсилювальна пластина, це ж важливо.
Я, наприклад, ніколи не куплю кулер з пластиковою "підсилювальною" пластиною.
-
Vlaad13
Member
аg 400 за 1200 гривень 
-
MAKKACIN
Member
Не вистачало б додати "МЕТАЛЕВА" підсилювальна пластина.
А також дивний тест в плані вибору процесора, ніхто не буде його ставити з і7 і9 і амд аналогічними, підійшов би ідеальо і5 12600к-13/14 і т.д з 125w tdp, було б ближче до життєвих умов.
І це шо таке "Відбиток рідної пасти вийшов гарний, але надлишок термоінтерфейсу все ж таки спостерігається, що також може вплинути на ефективність кулера загалом." - яким чином такий "ПОТУЖНИЙ" надлишок термопасти буде впливати на охолодження і роботу куллера? Гуманітарій писав чи шо
А так, дякую за огляд.
А також дивний тест в плані вибору процесора, ніхто не буде його ставити з і7 і9 і амд аналогічними, підійшов би ідеальо і5 12600к-13/14 і т.д з 125w tdp, було б ближче до життєвих умов.
І це шо таке "Відбиток рідної пасти вийшов гарний, але надлишок термоінтерфейсу все ж таки спостерігається, що також може вплинути на ефективність кулера загалом." - яким чином такий "ПОТУЖНИЙ" надлишок термопасти буде впливати на охолодження і роботу куллера? Гуманітарій писав чи шо
А так, дякую за огляд.
-
big_bang
Member
msi ще мають офіційне представництво в країні орків та лаптів?
-
Vlaad13
Member
офіційно жодна компанія у рф не представленаbig_bang: ↑ 26.09.2025 15:19 msi ще мають офіційне представництво в країні орків та лаптів?
неофіційно всі компанії продають туди свої комплектуючі
-
daesz
Member
Залишилось одягну шапочку з фольгиVlaad13: ↑ 26.09.2025 15:44 офіційно жодна компанія у рф не представлена
https://leave-russia.org/
-
big_bang
Member
дякую за конструктивdaesz: ↑ 26.09.2025 15:52Залишилось одягну шапочку з фольгиVlaad13: ↑ 26.09.2025 15:44 офіційно жодна компанія у рф не представлена![]()
https://leave-russia.org/
-
FastBullet
Member
ID Cooling 224 XT це ти )?
-
Afit
Member
- Звідки: Запоріжжя
Якщо 4 трубочний, то тільки з 8мм товщіною.
Був у мене цей красень (Core Frozr L). Змінив його на NH-U14S заради всього охолодження в одному стилі. Та й заради зменшення гучності роботи. Ну що сказати. Впринципі він +- такий же ефективний, але гучніший. Міді й алюмінію там явно не жалкували. Дуже масивним відчуваеється. Все пропаяно. Хто збирав в стилі MSI, той навряд чи пожалкував
Був у мене цей красень (Core Frozr L). Змінив його на NH-U14S заради всього охолодження в одному стилі. Та й заради зменшення гучності роботи. Ну що сказати. Впринципі він +- такий же ефективний, але гучніший. Міді й алюмінію там явно не жалкували. Дуже масивним відчуваеється. Все пропаяно. Хто збирав в стилі MSI, той навряд чи пожалкував
- Вкладення
-
-
Тихий Зверь
Member
- Звідки: Киев.
Це один із кращих однобаштових 4 трубкових кулерів, але ціна його найбільший мінус.Afit: ↑ 26.09.2025 17:27 Якщо 4 трубочний, то тільки з 8мм товщіною.![]()
Був у мене цей красень (Core Frozr L). Змінив його на NH-U14S заради всього охолодження в одному стилі. Та й заради зменшення гучності роботи. Ну що сказати. Впринципі він +- такий же ефективний, але гучніший. Міді й алюмінію там явно не жалкували. Дуже масивним відчуваеється. Все пропаяно. Хто збирав в стилі MSI, той навряд чи пожалкував
-
Afit
Member
- Звідки: Запоріжжя
Та я би не сказав що ціна, за таку якість, якась захмарна. Гарний гідроденамічний вентилятор, все як я сказав пропаяно (як пластини, так і підошва) а товщина ребер мабудь найтовща що я бачив. Обробка поверхонь на найвищому рівні. Він ріл коштував своїх грошей. Здається на 2017 чи 18 рік 1700грн. Тим паче згодом вийшов більш бюджетніший його брат, з тоншими не нікільованими трубками і здається з вентилятором на втулкіТихий Зверь: ↑ 26.09.2025 18:52Це один із кращих однобаштових 4 трубкових кулерів, але ціна його найбільший мінус.Afit: ↑ 26.09.2025 17:27 Якщо 4 трубочний, то тільки з 8мм товщіною.![]()
Був у мене цей красень (Core Frozr L). Змінив його на NH-U14S заради всього охолодження в одному стилі. Та й заради зменшення гучності роботи. Ну що сказати. Впринципі він +- такий же ефективний, але гучніший. Міді й алюмінію там явно не жалкували. Дуже масивним відчуваеється. Все пропаяно. Хто збирав в стилі MSI, той навряд чи пожалкував
-
cspp
Member
На вид как перфома на графике как перфома.... Как можно говорить что есть запас, если на скрине температура за 80 , это шутка?
-
daesz
Member
TDP у 7900х складає 170W з РРТ в 230W.cspp: ↑ 27.09.2025 05:19 На вид как перфома на графике как перфома.... Как можно говорить что есть запас, если на скрине температура за 80 , это шутка?
По темі : незнаю кому він може бути цікавим при ціні 1.4к (і це ще без доставки), коли РА120СЕ коштує 2к, з якимись купонами чи знижками спокійно береться за 1.8 і у нього "аналоговнєт" в ціновій до 2.5к.
Олсо, кріплення хлам, мав колись СМ з подібним кріпленням, зробити перекос при встановленні і отримати не рівномірно розприділений термоінтерфейс - це стандартний експірієнт.
-
Аціо
Member
- Звідки: Poltava s.
Прям муки вибори - о це за 30 ойро чи Фантом або Асасін від Термалрайт за 35-39?
-
yuriy_dd
Member
а Noctua NH-C12 - це щось хороше?
цікавить щоб обдував компоненти материнки, в тому числі оперативку
цікавить щоб обдував компоненти материнки, в тому числі оперативку
-
dead_rat
Member
- Звідки: Берлін
Трохи старе вже, він по продуктивності на рівні чогось бюджетного простого.yuriy_dd: ↑ 29.09.2025 11:09 а Noctua NH-C12 - це щось хороше?
цікавить щоб обдував компоненти материнки, в тому числі оперативку
От С14 досі крутий
-
yuriy_dd
Member
ну зроблений C12 - дуже якісно - в мене є таких 2 штdead_rat: ↑ 30.09.2025 09:24Трохи старе вже, він по продуктивності на рівні чогось бюджетного простого.
От С14 досі крутий
і по конструкції - він має бути краще ніж C14
я стараюсь щоб на материнці - всі компоненти продувались
-
LVladislavchik
Member
yuriy_dd
Ви на м4 хочте?
По темі, що с12, що с14 морально застарілі через старе покоління трубок, якщо вибирати між ними обома, то с14 краще, с12 має доволі малу площу з великим міжреберним і продуктивність з обертами вентилятора не особо масштабується, l12 менший, але має таку ж продуктивність, с14 нормально масштабується.
А взагалі краще дивитися на c14s чи l12s, новіше покоління трубок і краща продуктивність, с14s в руках не тримав, але l12s має на 2 ребра менше за l12 і стабільно на 2 градуси краще охолоджує, новий l12sx77 ще на 3 ребра худіший, але завдяки новому поколінню 6 теплотрубок ще виграє 2 градуси в l12s.
Ви на м4 хочте?
По темі, що с12, що с14 морально застарілі через старе покоління трубок, якщо вибирати між ними обома, то с14 краще, с12 має доволі малу площу з великим міжреберним і продуктивність з обертами вентилятора не особо масштабується, l12 менший, але має таку ж продуктивність, с14 нормально масштабується.
А взагалі краще дивитися на c14s чи l12s, новіше покоління трубок і краща продуктивність, с14s в руках не тримав, але l12s має на 2 ребра менше за l12 і стабільно на 2 градуси краще охолоджує, новий l12sx77 ще на 3 ребра худіший, але завдяки новому поколінню 6 теплотрубок ще виграє 2 градуси в l12s.
-
yuriy_dd
Member
навіть і не знав що є покоління трубокLVladislavchik: ↑ 01.10.2025 14:13По темі, що с12, що с14 морально застарілі через старе покоління трубок
може більше повітря пройдеLVladislavchik: ↑ 01.10.2025 14:13с12 має доволі малу площу з великим міжреберним
-
LVladislavchik
Member
yuriy_dd
Розширяйте свій кругозір чимось крім арм та епл
Ставити горизонтальні кульки в корпус де стає нормальна башня трохи фейл, бо в теорії є обдув врм/озу/м.2 і тд, з іншої сторони йде обдув нагрітим повітрям, руйнуються повітряні потоки, більша частина нагрітого повітря залишається в корпусі і підігріває інші комплектуючі порівняно з традиційними башнями, горизонтальні кульки є зміст ставити в різні sff сендвічі, там вони себе добре показують, але знову ж тільки якщо вони дують від материнки в перфоровану стінку, тобто відразу викидають нагріте повітря за межі корпусу або якщо дують в материнку то добавляти якусь додатково витяжну вертушку, в іншому випадку багато тепла накопичується всередині.
Розширяйте свій кругозір чимось крім арм та епл
Ставити горизонтальні кульки в корпус де стає нормальна башня трохи фейл, бо в теорії є обдув врм/озу/м.2 і тд, з іншої сторони йде обдув нагрітим повітрям, руйнуються повітряні потоки, більша частина нагрітого повітря залишається в корпусі і підігріває інші комплектуючі порівняно з традиційними башнями, горизонтальні кульки є зміст ставити в різні sff сендвічі, там вони себе добре показують, але знову ж тільки якщо вони дують від материнки в перфоровану стінку, тобто відразу викидають нагріте повітря за межі корпусу або якщо дують в материнку то добавляти якусь додатково витяжну вертушку, в іншому випадку багато тепла накопичується всередині.