Огляд та тестування процесорного кулера MSI MAG COREFROZR AA13

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Georgin
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

Пропоную обговорити Огляд та тестування процесорного кулера MSI MAG COREFROZR AA13

Автор, будь ласка вказуйте з якого матеріалу виготовлена підсилювальна пластина, це ж важливо.
Я, наприклад, ніколи не куплю кулер з пластиковою "підсилювальною" пластиною.
Vlaad13
Member
Аватар користувача

Повідомлення

аg 400 за 1200 гривень :laugh:
MAKKACIN
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Не вистачало б додати "МЕТАЛЕВА" підсилювальна пластина.
А також дивний тест в плані вибору процесора, ніхто не буде його ставити з і7 і9 і амд аналогічними, підійшов би ідеальо і5 12600к-13/14 і т.д з 125w tdp, було б ближче до життєвих умов.
І це шо таке "Відбиток рідної пасти вийшов гарний, але надлишок термоінтерфейсу все ж таки спостерігається, що також може вплинути на ефективність кулера загалом." - яким чином такий "ПОТУЖНИЙ" надлишок термопасти буде впливати на охолодження і роботу куллера? Гуманітарій писав чи шо :puzzle:
А так, дякую за огляд. :gigi:
big_bang
Member
Аватар користувача

Повідомлення

msi ще мають офіційне представництво в країні орків та лаптів?
Vlaad13
Member
Аватар користувача

Повідомлення

big_bang: 26.09.2025 15:19 msi ще мають офіційне представництво в країні орків та лаптів?
офіційно жодна компанія у рф не представлена
неофіційно всі компанії продають туди свої комплектуючі
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Vlaad13: 26.09.2025 15:44 офіційно жодна компанія у рф не представлена
Залишилось одягну шапочку з фольги :D
https://leave-russia.org/
big_bang
Member
Аватар користувача

Повідомлення

daesz: 26.09.2025 15:52
Vlaad13: 26.09.2025 15:44 офіційно жодна компанія у рф не представлена
Залишилось одягну шапочку з фольги :D
https://leave-russia.org/
дякую за конструктив
FastBullet
Member

Повідомлення

ID Cooling 224 XT це ти )?
Afit
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

Якщо 4 трубочний, то тільки з 8мм товщіною. :super:
Був у мене цей красень (Core Frozr L). Змінив його на NH-U14S заради всього охолодження в одному стилі. Та й заради зменшення гучності роботи. Ну що сказати. Впринципі він +- такий же ефективний, але гучніший. Міді й алюмінію там явно не жалкували. Дуже масивним відчуваеється. Все пропаяно. Хто збирав в стилі MSI, той навряд чи пожалкував
Вкладення
Снимок экрана 2025-09-26 172153.png
Тихий Зверь
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев.

Повідомлення

Afit: 26.09.2025 17:27 Якщо 4 трубочний, то тільки з 8мм товщіною. :super:
Був у мене цей красень (Core Frozr L). Змінив його на NH-U14S заради всього охолодження в одному стилі. Та й заради зменшення гучності роботи. Ну що сказати. Впринципі він +- такий же ефективний, але гучніший. Міді й алюмінію там явно не жалкували. Дуже масивним відчуваеється. Все пропаяно. Хто збирав в стилі MSI, той навряд чи пожалкував
Це один із кращих однобаштових 4 трубкових кулерів, але ціна його найбільший мінус.
Afit
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

Тихий Зверь: 26.09.2025 18:52
Afit: 26.09.2025 17:27 Якщо 4 трубочний, то тільки з 8мм товщіною. :super:
Був у мене цей красень (Core Frozr L). Змінив його на NH-U14S заради всього охолодження в одному стилі. Та й заради зменшення гучності роботи. Ну що сказати. Впринципі він +- такий же ефективний, але гучніший. Міді й алюмінію там явно не жалкували. Дуже масивним відчуваеється. Все пропаяно. Хто збирав в стилі MSI, той навряд чи пожалкував
Це один із кращих однобаштових 4 трубкових кулерів, але ціна його найбільший мінус.
Та я би не сказав що ціна, за таку якість, якась захмарна. Гарний гідроденамічний вентилятор, все як я сказав пропаяно (як пластини, так і підошва) а товщина ребер мабудь найтовща що я бачив. Обробка поверхонь на найвищому рівні. Він ріл коштував своїх грошей. Здається на 2017 чи 18 рік 1700грн. Тим паче згодом вийшов більш бюджетніший його брат, з тоншими не нікільованими трубками і здається з вентилятором на втулкі
cspp
Member

Повідомлення

На вид как перфома на графике как перфома.... Как можно говорить что есть запас, если на скрине температура за 80 , это шутка?
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

cspp: 27.09.2025 05:19 На вид как перфома на графике как перфома.... Как можно говорить что есть запас, если на скрине температура за 80 , это шутка?
TDP у 7900х складає 170W з РРТ в 230W.

По темі : незнаю кому він може бути цікавим при ціні 1.4к (і це ще без доставки), коли РА120СЕ коштує 2к, з якимись купонами чи знижками спокійно береться за 1.8 і у нього "аналоговнєт" в ціновій до 2.5к.
Олсо, кріплення хлам, мав колись СМ з подібним кріпленням, зробити перекос при встановленні і отримати не рівномірно розприділений термоінтерфейс - це стандартний експірієнт.
Аціо
Member
Аватар користувача
Звідки: Poltava s.

Повідомлення

Прям муки вибори - о це за 30 ойро чи Фантом або Асасін від Термалрайт за 35-39?
yuriy_dd
Member

Повідомлення

а Noctua NH-C12 - це щось хороше?

цікавить щоб обдував компоненти материнки, в тому числі оперативку
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

yuriy_dd: 29.09.2025 11:09 а Noctua NH-C12 - це щось хороше?

цікавить щоб обдував компоненти материнки, в тому числі оперативку
Трохи старе вже, він по продуктивності на рівні чогось бюджетного простого.
От С14 досі крутий
yuriy_dd
Member

Повідомлення

dead_rat: 30.09.2025 09:24Трохи старе вже, він по продуктивності на рівні чогось бюджетного простого.
От С14 досі крутий
ну зроблений C12 - дуже якісно - в мене є таких 2 шт
і по конструкції - він має бути краще ніж C14

я стараюсь щоб на материнці - всі компоненти продувались
LVladislavchik
Member

Повідомлення

yuriy_dd
Ви на м4 хочте? :laugh:
По темі, що с12, що с14 морально застарілі через старе покоління трубок, якщо вибирати між ними обома, то с14 краще, с12 має доволі малу площу з великим міжреберним і продуктивність з обертами вентилятора не особо масштабується, l12 менший, але має таку ж продуктивність, с14 нормально масштабується.
А взагалі краще дивитися на c14s чи l12s, новіше покоління трубок і краща продуктивність, с14s в руках не тримав, але l12s має на 2 ребра менше за l12 і стабільно на 2 градуси краще охолоджує, новий l12sx77 ще на 3 ребра худіший, але завдяки новому поколінню 6 теплотрубок ще виграє 2 градуси в l12s.
yuriy_dd
Member

Повідомлення

LVladislavchik: 01.10.2025 14:13По темі, що с12, що с14 морально застарілі через старе покоління трубок
навіть і не знав що є покоління трубок
LVladislavchik: 01.10.2025 14:13с12 має доволі малу площу з великим міжреберним
може більше повітря пройде
LVladislavchik
Member

Повідомлення

yuriy_dd
Розширяйте свій кругозір чимось крім арм та епл :)
Ставити горизонтальні кульки в корпус де стає нормальна башня трохи фейл, бо в теорії є обдув врм/озу/м.2 і тд, з іншої сторони йде обдув нагрітим повітрям, руйнуються повітряні потоки, більша частина нагрітого повітря залишається в корпусі і підігріває інші комплектуючі порівняно з традиційними башнями, горизонтальні кульки є зміст ставити в різні sff сендвічі, там вони себе добре показують, але знову ж тільки якщо вони дують від материнки в перфоровану стінку, тобто відразу викидають нагріте повітря за межі корпусу або якщо дують в материнку то добавляти якусь додатково витяжну вертушку, в іншому випадку багато тепла накопичується всередині.
Відповісти