Огляд та тестування системи рідинного охолодження ASUS ROG Ryuo IV SLC 360 ARGB. Топова AiO з вигнутим 2K-екраном

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Kashtan
Member
Аватар користувача
Звідки: Яготин

Повідомлення

Sanьka: 22.07.2025 17:23 А я чекаю коли маркетингове асусовське лайно зрівняється по ціні з топовими компонентами кастомок від Ватеркул, Аквакомп'ютер, бітспавер.
Це буде Епік перемога маркетингу над здоровим глуздом.
360-420 Евро коштують найдорожчі асусівські недоводи, скільки коштують комплекти сво ватеркула, аквакомп'ютера, бітспауєр?
Inqizitor2022
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

Обзор похож на рекламу. Эта СО стоит 18 тыщ гривен. В соперники нужно было взять Арктик III 360 за 4000 и Арктик III 420 за 5000 грн.
erkins007
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Купил неделю назад, пока что отличная система и по охладу и по монитору.
По охладу минусов два - первый это то что помпа может крутить аж до 3300 оборотов, но при этом смысла в этом мало - до 2600-2800 она полностью бесшумная, выше же появляется противный звук.
Второй же минус это эти короткие трубки которые нужно было делать или ещё короче или таки длиннее. С текущей длинной нужно конкретно так получится чтобы установить водоблок не размазюкав всю термопасту.
По монитору минусов нет вообще - 13 андроид, адб работает, возможности кастомизации бесконечные. Даже в родном приложении их хватает - любые видео, гифки, картинки и прочее.

Отправлено спустя 1 минуту 11 секунд:
Steady Connection: 22.07.2025 15:01Не розумію навіщо взагалі всі ці додаткові монітори всередині корпусу.
Just for fun. Тупо для красоты. Утилитарной пользы от такого мониторинга почти нет.
StTechnik
Member

Повідомлення

Kashtan: 22.07.2025 17:57
Sanьka: 22.07.2025 17:23 А я чекаю коли маркетингове асусовське лайно зрівняється по ціні з топовими компонентами кастомок від Ватеркул, Аквакомп'ютер, бітспавер.
Це буде Епік перемога маркетингу над здоровим глуздом.
360-420 Евро коштують найдорожчі асусівські недоводи, скільки коштують комплекти сво ватеркула, аквакомп'ютера, бітспауєр?
У них нет готовых комплектов. Все собирается по компонентам. Комплект может и до 1к евро дойти.
xIIImaL
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Inqizitor2022: 22.07.2025 19:20 В соперники нужно было взять Арктик III 360 за 4000 и Арктик III 420 за 5000 грн.
Для арктик 420 это даже не соперник будет , разные весовые категории так сказать . Вот арктик 360 уже интересно , уверен что будет холоднее но интересно на сколько.
Востаннє редагувалось 22.07.2025 21:26 користувачем xIIImaL, всього редагувалось 2 разів.
Kotya
Member
Аватар користувача
Звідки: Одеса Україна

Повідомлення

Слоган класний.
"For those who dare..."
Так і проситься додати
"For those who dare spend 400USD for this". :gigi:

Дякую за огляд. :beer:
s1nedus
Member

Повідомлення

Сравнили бы хотя бы с прошлым поколением 360 или уж с арктиком, но 360. А так это треш а не обзор
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Inqizitor2022: 22.07.2025 19:20 соперники нужно было взять Арктик III 360 за 4000
Вже є Arctic Liquid Freezer III Pro 360, від 4100 грн.
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

s1nedus: 22.07.2025 22:14Сравнили бы хотя бы с прошлым поколением 360 или уж с арктиком, но 360. А так это треш а не обзор
Тоді б з'ясувалось неприємні для Асус речі 😄
А це один з основних спонсорів, не можна так )))

Отправлено спустя 4 часа 5 минут 26 секунд:
Kashtan: 22.07.2025 17:57360-420 Евро коштують найдорожчі асусівські недоводи, скільки коштують комплекти сво ватеркула, аквакомп'ютера, бітспауєр?
Блін від 600-1000уе то на теперішній від 30к - до 49к
Ну ок, у Асуса ще є місце для росту :gigi:
WakeMe
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Sanьka: 23.07.2025 11:31
Kashtan: 22.07.2025 17:57360-420 Евро коштують найдорожчі асусівські недоводи, скільки коштують комплекти сво ватеркула, аквакомп'ютера, бітспауєр?
Блін від 600-1000уе то на теперішній від 30к - до 49к
Ну ок, у Асуса ще є місце для росту :gigi:
Асус недовода тільки ж на проц, а ти рахуєш своє разом з відяхою і не одним радіатором. На проц кастом з "фірми"
Ватер - 100
Радік - 100
Комборез зі скла з пімпою - 150
3м zmt - 22
6 фітів - 42
рідина - 10
кульки 3шт - 30
454 євро, так то можна значно дешевше, але ж це топове майже. На збірку аж годину треба. Але це ж треба крутити самому, може протекти, а аіо ніколи не будуть дзюрити на відяху :laugh: і взагалі екрану з аніме тянкою не буде :weep:
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

WakeMe: 23.07.2025 13:13Асус недовода тільки ж на проц, а ти рахуєш своє разом з відяхою і не одним радіатором. На проц
А, точно :beer:
Ну ще можна не купувати різні краники, датчики потоку і тп.
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

Kashtan: 22.07.2025 15:25Впевнений що ні. Але ніхто у здоровому глузді хто хоч трохи власноруч заробляє, не придбає оцей асусівський оверпрайс, який ще й просто гірший по температура - шум, не кажучи про ціна - якість.
Ті, хто заробляє, можуть витрачати десятки, сотні тисяч (і не лише гривень) на таке лайно, що асус виглядатиме вершиною адекватності.
MSiAventador
Member
Аватар користувача
Звідки: Гонолула

Повідомлення

А куди поділись всі RGB-епілептики з обговорень 6,67″ ? :gigi:
maxn
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Авторы конечно молодцы, но надо было сравнивать с 120 водянкой, а лучше со стоковым кулером от интела.

Средняя стоимость, грн 18 019
спойлер
Просто оставлю это тут, и это цена без скидки, по выходным и праздникам можно за 45 взять :)
Зображення
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

maxn: 23.07.2025 15:44Просто оставлю это тут, и это цена без скидки, по выходным и праздникам можно за 45 взять
В нас вона 4800 грн коштує. То вже краще Арктік.
maxn
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

kairo

нет, она стоит именно 50$ +500 грн для тех кому надо срочно или не умеет пользоваться амазоном
https://prom.ua/ua/p2579837218-sistema- ... eniya.html
Kashtan
Member
Аватар користувача
Звідки: Яготин

Повідомлення

maxn: 23.07.2025 16:28 kairo

нет, она стоит именно 50$ +500 грн для тех кому надо срочно или не умеет пользоваться амазоном
https://prom.ua/ua/p2579837218-sistema- ... eniya.html
Воно краще за арктік 3 про 360?
yupi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Асус даже не удосужились поставить медный радиатор за такие конские бабки :puke:
ilcattivo
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Steady Connection: 22.07.2025 15:01 Не розумію навіщо взагалі всі ці додаткові монітори всередині корпусу. Наскільки вони реально корисні, щоб виправдати таку ціну? За вартість цієї СРО можна непоганий додатковий монітор купити, звісно не OLED, але для моніторингу температур, частот та всього іншого він і не потрібен. Ще й на Arctic Liquid Freezer III Pro 360 залишиться, який скоріше за все кращі температури видасть
Заради того щоб викласти в тему Фотки системників і отримати більше плюсиків :)
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

maxn: 23.07.2025 16:28 kairo

нет, она стоит именно 50$ +500 грн
https://prom.ua/ua/p2579837218-sistema- ... eniya.html
У вас в оригінальному коменті - THERMALRIGHT Aqua Elite 360 ARGB V3. Тут ви скинули - THERMALRIGHT Aqua Elite 360 ARGB V2, ще й без гарантії.
Якраз той, про який ви говорили - 4800 грн. Не знаю, хто при здоровому глузді візьме його замість Арктіка за такі гроші, ще з гарантією 12 міс, в той час як у Арктіка 6 років.
https://prom.ua/ua/p2559251494-vodyanoe ... right.html
для тех кому надо срочно или не умеет пользоваться амазоном
Доставка Амазоном безкоштовна? По гарантії куди звертатись?
Відповісти