- спойлер
Новини
Останні статті і огляди
Огляд та тестування системи рідинного охолодження ASUS ROG Ryuo IV SLC 360 ARGB. Топова AiO з вигнутим 2K-екраном
-
xIIImaL
Member
- Звідки: Украина
-
bonya
Member
- Звідки: Kyiv
давайте вже дюймів 17 хоча б і можна буде без монітора перебитисьоснащена 6,67″ вигнутим AMOLED-екраном
-
leif
Member
2k???!!! Ну, це знущання. Покличте коли буде мінімум 4к@240гц
-
Steady Connection
Junior
Не розумію навіщо взагалі всі ці додаткові монітори всередині корпусу. Наскільки вони реально корисні, щоб виправдати таку ціну? За вартість цієї СРО можна непоганий додатковий монітор купити, звісно не OLED, але для моніторингу температур, частот та всього іншого він і не потрібен. Ще й на Arctic Liquid Freezer III Pro 360 залишиться, який скоріше за все кращі температури видасть
-
leif
Member
Steady Connection
Заради вигляду системи, який подобається юзеру і який можна пофоткати, викласти, набрати internet points. Суто для цього, все
Відправлено через 4 хвилини 42 секунди:
До речі в огляді не завадило б кілька фотографій як виглядає системний блок в цілому з сабжем, загальним планом
Заради вигляду системи, який подобається юзеру і який можна пофоткати, викласти, набрати internet points. Суто для цього, все
Відправлено через 4 хвилини 42 секунди:
До речі в огляді не завадило б кілька фотографій як виглядає системний блок в цілому з сабжем, загальним планом
-
Hagen
Junior
Хотілось би запитати автора статті. Ви свідомо вибрали в конкуренти 280тку попереднього покоління Арктика щоб результати не виглядали зовсім не на користь Асуса? Бо якби порівняли з останньою 360ткою Арктика, то було б кумедно (особливо в контексті ціни)
-
Kashtan
Member
- Звідки: Яготин
Hagen
Впевнений що ні. Але ніхто у здоровому глузді хто хоч трохи власноруч заробляє, не придбає оцей асусівський оверпрайс, який ще й просто гірший по температура - шум, не кажучи про ціна - якість.
Впевнений що ні. Але ніхто у здоровому глузді хто хоч трохи власноруч заробляє, не придбає оцей асусівський оверпрайс, який ще й просто гірший по температура - шум, не кажучи про ціна - якість.
-
leif
Member
Це ви натягуєте свій особистий світогляд на всіх. Аж бігом придбають і ті хто у мамки випросить і ті хто сам заробляє. Тому що не всі рішення покупців є і мають бути суто раціональні+практичні.Kashtan: ↑ 22.07.2025 15:25 Hagen
Впевнений що ні. Але ніхто у здоровому глузді хто хоч трохи власноруч заробляє, не придбає оцей асусівський оверпрайс, який ще й просто гірший по температура - шум, не кажучи про ціна - якість.
інколи абсолютно валідною причиною для покупки може бути, що "от просто подобається і радує" і людина може виправдати для себе навіть таку переплату як за сабж
-
Snikard
Member
и 4к маловато будет. нужно еще 3d внедрить и очки в комплект положить (хотя не, их можно и за доп плату продать). Ах да, вот чего явно не хватает, так это динамиков и саба встроенногоleif: ↑ 22.07.2025 14:50 2k???!!! Ну, це знущання. Покличте коли буде мінімум 4к@240гц
-
0kie
Member
Хорошо, что сравнили с "древним" Арктиком 280 LF2. Эта недовода от Асуса так пафосно была названа "недосягаемой по производительности", что выигрыш всего 2 градуса при заметно большем шуме выдано за "перемогу". Вот только у Арктика ещё есть вертушка для зоны VRM, которая ой как полезна на жрущих процессорах, но сейчас ведь "стильно, модно, молодёжно" покупать не такие прожорливые недопроцессоры от АМД, поэтому "перемога", ммммм.....
В реальности на реальных ПК - это дорого и глупо. Пипл схавает, конечно же. Пожелаем ему смачненького....
В реальности на реальных ПК - это дорого и глупо. Пипл схавает, конечно же. Пожелаем ему смачненького....
-
Telcontar
Member
- Звідки: Чернiгiв
Не розумію чому порівнювали Asus 360 з Arctic 280? Чому не взяти аналогічний Arctic Liquid Freezer III Pro 360? 
-
saren
Member
- Звідки: Днепр
Hagen
а если с кастомом сравнить...
а если с кастомом сравнить...
-
Dilfin
Member
Не стане "грошів".))leif: ↑ 22.07.2025 14:50 2k???!!! Ну, це знущання. Покличте коли буде мінімум 4к@240гц
Відправлено через 1 хвилину 46 секунд:
Для понтів і трошки для краси і чуть чуть щоб виводити корисну інформацію.)Steady Connection: ↑ 22.07.2025 15:01 Не розумію навіщо взагалі всі ці додаткові монітори всередині корпусу. Наскільки вони реально корисні, щоб виправдати таку ціну? За вартість цієї СРО можна непоганий додатковий монітор купити, звісно не OLED, але для моніторингу температур, частот та всього іншого він і не потрібен. Ще й на Arctic Liquid Freezer III Pro 360 залишиться, який скоріше за все кращі температури видасть
-
leif
Member
Dilfin
Після того як ти один раз добре налаштував комп (бажано влітку без кондішона) — ця інформація перестає бути корисною від слова геть
Після того як ти один раз добре налаштував комп (бажано влітку без кондішона) — ця інформація перестає бути корисною від слова геть
-
Dilfin
Member
Скоріше вибрали те, що мали і не хотіли заморочуватись з очікуванням, а може і справді щоб не позорити асус бо більше не дадуть нічого на огляд.)Hagen: ↑ 22.07.2025 15:18 Хотілось би запитати автора статті. Ви свідомо вибрали в конкуренти 280тку попереднього покоління Арктика щоб результати не виглядали зовсім не на користь Асуса? Бо якби порівняли з останньою 360ткою Арктика, то було б кумедно (особливо в контексті ціни)
-
leif
Member
Та не важливо з чим його порівнювати по продуктивності в розрізі ціни та позиціонування)) показали що продуктивність нормальна-адекватна, все, далі ЦА вже не цікавить
-
Dilfin
Member
Не знаю, за 30 років ніколи додаткові монітори не клалися для моніторингу, моніторити можна і на центральному моніторі, або допоміжному, а от для понтів екранчики вже давно була можливість встановити.) Ще коли не було водянок чи інших комплектуючих з екранчиками.)leif: ↑ 22.07.2025 16:29 Dilfin
Після того як ти один раз добре налаштував комп (бажано влітку без кондішона) — ця інформація перестає бути корисною від слова геть![]()
Востаннє редагувалось 22.07.2025 16:40 користувачем Dilfin, всього редагувалось 1 раз.
-
Polybius
Member
Так 280-ки часто кращі за продуктивністю аніж 360, за рахунок більших вентиляторів, ще й тихіше через їхню меншу кількість.
leif
Погоджусь. ЦА взагалі пофігу будуть на ті тести, головне що екранчик рог!
leif
Погоджусь. ЦА взагалі пофігу будуть на ті тести, головне що екранчик рог!
-
Dilfin
Member
Та точно кажу, придбають, для навчання.) Є попит, є пропозиція.)Kashtan: ↑ 22.07.2025 15:25 Hagen
Впевнений що ні. Але ніхто у здоровому глузді хто хоч трохи власноруч заробляє, не придбає оцей асусівський оверпрайс, який ще й просто гірший по температура - шум, не кажучи про ціна - якість.
-
Sanьka
Member
А я чекаю коли маркетингове асусовське лайно зрівняється по ціні з топовими компонентами кастомок від Ватеркул, Аквакомп'ютер, бітспавер.
Це буде Епік перемога маркетингу над здоровим глуздом.
Це буде Епік перемога маркетингу над здоровим глуздом.