Огляд та тестування системи рідинного охолодження ASUS ROG Ryuo IV SLC 360 ARGB. Топова AiO з вигнутим 2K-екраном

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
bonya
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

оснащена 6,67″ вигнутим AMOLED-екраном
давайте вже дюймів 17 хоча б і можна буде без монітора перебитись :gigi:
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

2k???!!! Ну, це знущання. Покличте коли буде мінімум 4к@240гц
Steady Connection
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Не розумію навіщо взагалі всі ці додаткові монітори всередині корпусу. Наскільки вони реально корисні, щоб виправдати таку ціну? За вартість цієї СРО можна непоганий додатковий монітор купити, звісно не OLED, але для моніторингу температур, частот та всього іншого він і не потрібен. Ще й на Arctic Liquid Freezer III Pro 360 залишиться, який скоріше за все кращі температури видасть
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Steady Connection
Заради вигляду системи, який подобається юзеру і який можна пофоткати, викласти, набрати internet points. Суто для цього, все :)

Відправлено через 4 хвилини 42 секунди:
До речі в огляді не завадило б кілька фотографій як виглядає системний блок в цілому з сабжем, загальним планом
Hagen
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Хотілось би запитати автора статті. Ви свідомо вибрали в конкуренти 280тку попереднього покоління Арктика щоб результати не виглядали зовсім не на користь Асуса? Бо якби порівняли з останньою 360ткою Арктика, то було б кумедно (особливо в контексті ціни)
Kashtan
Member
Аватар користувача
Звідки: Яготин

Повідомлення

Hagen
Впевнений що ні. Але ніхто у здоровому глузді хто хоч трохи власноруч заробляє, не придбає оцей асусівський оверпрайс, який ще й просто гірший по температура - шум, не кажучи про ціна - якість.
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kashtan: 22.07.2025 15:25 Hagen
Впевнений що ні. Але ніхто у здоровому глузді хто хоч трохи власноруч заробляє, не придбає оцей асусівський оверпрайс, який ще й просто гірший по температура - шум, не кажучи про ціна - якість.
Це ви натягуєте свій особистий світогляд на всіх. Аж бігом придбають і ті хто у мамки випросить і ті хто сам заробляє. Тому що не всі рішення покупців є і мають бути суто раціональні+практичні.

інколи абсолютно валідною причиною для покупки може бути, що "от просто подобається і радує" і людина може виправдати для себе навіть таку переплату як за сабж ;)
Snikard
Member
Аватар користувача

Повідомлення

leif: 22.07.2025 14:50 2k???!!! Ну, це знущання. Покличте коли буде мінімум 4к@240гц
и 4к маловато будет. нужно еще 3d внедрить и очки в комплект положить (хотя не, их можно и за доп плату продать). Ах да, вот чего явно не хватает, так это динамиков и саба встроенного :D
0kie
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Хорошо, что сравнили с "древним" Арктиком 280 LF2. Эта недовода от Асуса так пафосно была названа "недосягаемой по производительности", что выигрыш всего 2 градуса при заметно большем шуме выдано за "перемогу". Вот только у Арктика ещё есть вертушка для зоны VRM, которая ой как полезна на жрущих процессорах, но сейчас ведь "стильно, модно, молодёжно" покупать не такие прожорливые недопроцессоры от АМД, поэтому "перемога", ммммм..... :laugh:
В реальности на реальных ПК - это дорого и глупо. Пипл схавает, конечно же. Пожелаем ему смачненького.... :lol:
Telcontar
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернiгiв

Повідомлення

Не розумію чому порівнювали Asus 360 з Arctic 280? Чому не взяти аналогічний Arctic Liquid Freezer III Pro 360? :-/
saren
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Hagen
а если с кастомом сравнить... :lol:
Dilfin
Member

Повідомлення

leif: 22.07.2025 14:50 2k???!!! Ну, це знущання. Покличте коли буде мінімум 4к@240гц
Не стане "грошів".))

Відправлено через 1 хвилину 46 секунд:
Steady Connection: 22.07.2025 15:01 Не розумію навіщо взагалі всі ці додаткові монітори всередині корпусу. Наскільки вони реально корисні, щоб виправдати таку ціну? За вартість цієї СРО можна непоганий додатковий монітор купити, звісно не OLED, але для моніторингу температур, частот та всього іншого він і не потрібен. Ще й на Arctic Liquid Freezer III Pro 360 залишиться, який скоріше за все кращі температури видасть
Для понтів і трошки для краси і чуть чуть щоб виводити корисну інформацію.)
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Dilfin
Після того як ти один раз добре налаштував комп (бажано влітку без кондішона) — ця інформація перестає бути корисною від слова геть :-P
Dilfin
Member

Повідомлення

Hagen: 22.07.2025 15:18 Хотілось би запитати автора статті. Ви свідомо вибрали в конкуренти 280тку попереднього покоління Арктика щоб результати не виглядали зовсім не на користь Асуса? Бо якби порівняли з останньою 360ткою Арктика, то було б кумедно (особливо в контексті ціни)
Скоріше вибрали те, що мали і не хотіли заморочуватись з очікуванням, а може і справді щоб не позорити асус бо більше не дадуть нічого на огляд.)
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Та не важливо з чим його порівнювати по продуктивності в розрізі ціни та позиціонування)) показали що продуктивність нормальна-адекватна, все, далі ЦА вже не цікавить
Dilfin
Member

Повідомлення

leif: 22.07.2025 16:29 Dilfin
Після того як ти один раз добре налаштував комп (бажано влітку без кондішона) — ця інформація перестає бути корисною від слова геть :-P
Не знаю, за 30 років ніколи додаткові монітори не клалися для моніторингу, моніторити можна і на центральному моніторі, або допоміжному, а от для понтів екранчики вже давно була можливість встановити.) Ще коли не було водянок чи інших комплектуючих з екранчиками.)
Востаннє редагувалось 22.07.2025 16:40 користувачем Dilfin, всього редагувалось 1 раз.
Polybius
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Так 280-ки часто кращі за продуктивністю аніж 360, за рахунок більших вентиляторів, ще й тихіше через їхню меншу кількість.

leif
Погоджусь. ЦА взагалі пофігу будуть на ті тести, головне що екранчик рог!
Dilfin
Member

Повідомлення

Kashtan: 22.07.2025 15:25 Hagen
Впевнений що ні. Але ніхто у здоровому глузді хто хоч трохи власноруч заробляє, не придбає оцей асусівський оверпрайс, який ще й просто гірший по температура - шум, не кажучи про ціна - якість.
Та точно кажу, придбають, для навчання.) Є попит, є пропозиція.)
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

А я чекаю коли маркетингове асусовське лайно зрівняється по ціні з топовими компонентами кастомок від Ватеркул, Аквакомп'ютер, бітспавер.
Це буде Епік перемога маркетингу над здоровим глуздом.
Відповісти