Рідкісні копалини і так до простих смертних не доходили, тому простий народ ніяких змін стосовно цього не відчуває, + як я зрозумів угода тільки на нові родовища, а от кожної ночі мопеди над головою літають , то інша справа. Я вже мовчу про витрачене майно та людські життя.Alexsandr: ↑ 13.07.2025 00:03Ну можете взять американский айфон, собранный в Китае и проспонсировать отжатие наших месторождений, без особой помощи.stnl79: ↑ 12.07.2025 04:22 4 рік війни. Щоночі півтисячі Шхедів зроблених на 60% з китайських деталей знищують цю країну. А люди всерйоз обговорюючи яке китайське лайно взяти і проспосорувати вбивства...
Думаю мінусів з 30 точно вліплять![]()
Автору, якщо хоче 5+ більше років потрібно брати айфон, якщо виживемо звісно...

