Минулий смарт IPS, FHD, 5". Дуже зручно, дуже звично, нічого не вигоряє, нічого не ламається, в кишені будь-якій. Заміна батареї самостійно вже двічі) Але ніщо не вічне)
Що хотілося б. Максимально компактне. Із NFC. Достатня ємність або підтримка карти пам'яті (для музики). Екран, який не вигорятиме, бажано без ШИМ, якщо таке сьогодні є. Андроід максимально новий, бо як показує практика, іноді версія Андроід закінчується... Тільки новий. Тільки з магазину з гарантійним чеком. Батарея достатня (тут не про ємність, а на тривалість роботи, бо іноді воно розряджається швидко і при нормальній ємності). USB type-с 3.0 (або вище) (по ОТГ буде всяке підключатись). Бажана нормальна файлова система, але тут вже не критично. Як і швидкодія процесора.
З швидкого огляду пропозицій магазину - це Самсунг S24. Але воно коштує більше бажаної верхньої межі. Десь удвічі)
Так от, чи є альтернативи? Чи є альтернативою айфон? Справи не мав і не планував, але тут вже така справа, що просто немає на що дивитись...
Щось порадите?