uncle joseph: ↑ 29.06.2025 22:36Та от не хочеться ніби бути теж мережею ботнету, але Mercusys та Cudy кажуть теж якесь коріння мають від TP-Link (як їх в народі називають, що це TP-Link для бідних)
uncle joseph: ↑ 29.06.2025 23:08для OpenWRT потрібно крім підтримуваного проца MTK ще й достатньо RAM та ROM
Чому би вам особисто не звернутись за порадою до людей, які усе це говорили?uncle joseph: ↑ 29.06.2025 23:08радять мінімум 512 і 128
Отправлено спустя 3 минуты 33 секунды:
Там запит був на гарантію, але сяомі не підходить, бо там є вбудований (напевно в процесор) китайський ботнетvdemeshko: ↑ 29.06.2025 23:09если цель сэкономить то берите Xiaomi AX3000T
Отправлено спустя 2 минуты 36 секунд:
Зате в тебе на родінє розкуповують як гарячі пиріжкиcrumd: ↑ 29.06.2025 22:14Cudy на форке опенврт - в Украине пока не выстрелил