Выбор смартфона / коммуникатора

Смартфоны, планшеты, другие мобильные устройства и телекоммуникации
Відповісти
Автор
Повідомлення
snapdragon999
Member
Звідки: UA

Повідомлення

wolf359: 27.05.2025 15:29
Donate: 27.05.2025 15:24

Ну трабла тільки в тому щоб змінити телефон тобі потрібно йти до провайдеру, щоб він тобі дав новий QR код. Не всі дають змогу миттєво переїхати. У лайфа можна есімку нову через інтернет замовити і ввести на ній код переносу і не треба нікуди йти, але у київстара чи МТС я не знаю чи є така можливість
У київстара також не треба нікуди ходити. Переноситься за пару хвилин через фірмовий додаток.
А завтра скажуть приходить и фсьо
100sergo100
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

snapdragon999: 27.05.2025 20:12
wolf359: 27.05.2025 15:29

У київстара також не треба нікуди ходити. Переноситься за пару хвилин через фірмовий додаток.
А завтра скажуть приходить и фсьо
Что фсьо? Несколько раз в день/неделю/месяц меняешь номер или телефон?
Конечно же нет, но ведь нельзя просто взять и удержаться от критики чего то не китайского. К китайцам поди весь набор физических симок кладут, каждого оператора. Вместе с методичкой «Как правильно критиковать айфон и Самсунг в интернетах».

Отправлено спустя 4 минуты 30 секунд:
1985god: 27.05.2025 19:54

Що воно таке APN ? :shuffle:
Налаштування мобільного інтернету. За замовчуванням прописано internet, але з таким налаштуванням не працює на Київстарі роздача інтернету з телефону (чомусь саме Київстар і на айфоні). Надо прописувати KS. Сумно те, що цю інформацію не кажуть в колл-центрі і довелося шукати по форумах
snapdragon999
Member
Звідки: UA

Повідомлення

100sergo100: 27.05.2025 21:58 Вместе с методичкой «Как правильно критиковать айфон и Самсунг в интернетах».

[
Так в китайцах в глобалках помимо 2 симок есть есим у многих. Нужен мне твой убогий огрызок сто лет :laugh:
Просто у нас могут создать дополнительный гимор в любой момент.
1985god
Member

Повідомлення

snapdragon999: 27.05.2025 20:12
wolf359: 27.05.2025 15:29

У київстара також не треба нікуди ходити. Переноситься за пару хвилин через фірмовий додаток.
А завтра скажуть приходить и фсьо
Куди приходити ? Кому і чого фсьо ?
snapdragon999
Member
Звідки: UA

Повідомлення

1985god: 28.05.2025 23:06
snapdragon999: 27.05.2025 20:12

А завтра скажуть приходить и фсьо
Куди приходити ? Кому і чого фсьо ?
Не всегда и не везде можно подключиться онлайн, бывает много случаев когда требуется визит в офис.Лучше оба варианта иметь.Если номер зарегистрирован, то могут потребовать паспорт или дию и визит в офис, если ее нема, а так симку переставил и всё.Короче могут придумать какой то гимор, тем более в этой стране где могут тебя вынудить куда то прийти лишний раз.Неужели трудно добавить на нормальный телефон где есть и физически симка и есим или 2 симки, нет, надо брать какой то огрызок стремный. Мне не понять лично, тем более не в сша живёшь, тут такое покупать это бредятина, ещё за кучу бабок.За большую сумму должно быть 2 сим + есим, а там уже сам выбираешь чем пользоваться.
Andrew_R30
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Всім привіт, хочу придбати новий телефон на заміну Poco x3 Pro 8/256, відпав проць :-/

Бюджет: до 37к
Розглядаю Samsung S25+ 12/256, S24+
Цікавить не Китай-китайський аля дуджі😅, шукаю щось топ/флагман/преміум, бажано з нового.

Порекомендуйте щось, можливо хтось шарить за ванплас, піксель та інші. Чи самсунг топ? Потрібен на тут та зараз.
100sergo100
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

Andrew_R30: 30.05.2025 11:39 Всім привіт, хочу придбати новий телефон на заміну Poco x3 Pro 8/256, відпав проць :-/

Бюджет: до 37к
Розглядаю Samsung S25+ 12/256, S24+
Цікавить не Китай-китайський аля дуджі😅, шукаю щось топ/флагман/преміум, бажано з нового.

Порекомендуйте щось, можливо хтось шарить за ванплас, піксель та інші. Чи самсунг топ? Потрібен на тут та зараз.
Як це відпав проц на божественному смартфоні. Такого бути не може. Снапдрагон999, ти де, де обгрунтовані заперечення на таке посягання щодо якості і надійності Поко. :lol:
Соррі за оффтоп, однак тут дуже кумедний персонаж є.

По суті, особисто моя думка, що не пожалкуешь якщо візьмешь S серію самсунга. Єдине, що порадив би - бери Ультра версію. Можно і минулорічний С24 ультра. С таким кум ходить вже більше року, задоволений повністю. А дісплей, особливо його антиблік, це прям топ! :beer:
tribute
Member
Аватар користувача
Звідки: Проскурів

Повідомлення

100sergo100: 30.05.2025 12:31 По суті, особисто моя думка, що не пожалкуешь якщо візьмешь S серію самсунга. Єдине, що порадив би - бери Ультра версію. Можно і минулорічний С24 ультра. С таким кум ходить вже більше року, задоволений повністю. А дісплей, особливо його антиблік, це прям топ! :beer:
минулорічна S24 ultra навіть цікавіша буде, за рахунок стилуса з блютузом. не всім це потрібно, але...
snapdragon999
Member
Звідки: UA

Повідомлення

Andrew_R30: 30.05.2025 11:39 Всім привіт, хочу придбати новий телефон на заміну Poco x3 Pro 8/256, відпав проць :-/

Бюджет: до 37к
Розглядаю Samsung S25+ 12/256, S24+
Цікавить не Китай-китайський аля дуджі😅, шукаю щось топ/флагман/преміум, бажано з нового.

Порекомендуйте щось, можливо хтось шарить за ванплас, піксель та інші. Чи самсунг топ? Потрібен на тут та зараз.
Там ребол треба зробити це недорого ,в цієї моделі пайка чіпа бракована,заново його припаяти і буде ще робити довго і нудно. Як тут порадили краще вже с24у ,с25+ и с24+ камери не дуже за таку ціну,не рівня флагману.

спойлер
Востаннє редагувалось 30.05.2025 13:11 користувачем snapdragon999, всього редагувалось 2 разів.
vdemeshko
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Васильович: 27.05.2025 17:16
100sergo100: 27.05.2025 15:52А і ще, хот-спот на Київстарі з налаштуванням АПН по замовчуванням працювати не буде.
О, так - мене теж це люто вибісило в свій час.
Потім вже нагуглив, що треба APN замінити з internet на KS :mad:
FYI у меня старый контракт 4G unlim (2018 года еще заключал там где еще домашний интернет 100мбит шел бонусом и карта дополнительно для мобильных девайсов) c обычной сим картой работает hot spot на стандартных настройках APN (internet)
Andrew_R30
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

snapdragon999: 30.05.2025 13:07
Andrew_R30: 30.05.2025 11:39 Всім привіт, хочу придбати новий телефон на заміну Poco x3 Pro 8/256, відпав проць :-/

Бюджет: до 37к
Розглядаю Samsung S25+ 12/256, S24+
Цікавить не Китай-китайський аля дуджі😅, шукаю щось топ/флагман/преміум, бажано з нового.

Порекомендуйте щось, можливо хтось шарить за ванплас, піксель та інші. Чи самсунг топ? Потрібен на тут та зараз.
Там ребол треба зробити це недорого ,в цієї моделі пайка чіпа бракована,заново його припаяти і буде ще робити довго і нудно. Як тут порадили краще вже с24у ,с25+ и с24+ камери не дуже за таку ціну,не рівня флагману.

спойлер
Ребол, розборка/збірка, порахували до 2700грн, але мені здаєтся воно того не вартує. Телефону вже 4 роки і там акб подихає.

З приводу камери, я навіть не знаю що може бути гірше за х3 про, бо там камера какаха.

Думаю брать S25+
snapdragon999
Member
Звідки: UA

Повідомлення

Andrew_R30: 30.05.2025 13:16
snapdragon999: 30.05.2025 13:07

Там ребол треба зробити це недорого ,в цієї моделі пайка чіпа бракована,заново його припаяти і буде ще робити довго і нудно. Як тут порадили краще вже с24у ,с25+ и с24+ камери не дуже за таку ціну,не рівня флагману.

спойлер
Ребол, розборка/збірка, порахували до 2700грн, але мені здаєтся воно того не вартує. Телефону вже 4 роки і там акб подихає.

З приводу камери, я навіть не знаю що може бути гірше за х3 про, бо там камера какаха.

Думаю брать S25+
Камери не дуже,шим більше чим в с24+ у 2 рази (240гц всього),при навантаженні дуже сильно тає батарея ,наприклад в іграх .Таке собі .Просто юзати то піде мабуть ,під нащі мережі він заточений ок.Якщо подобається шилдік самсунг ,саме те.
Востаннє редагувалось 30.05.2025 13:22 користувачем snapdragon999, всього редагувалось 1 раз.
Andrew_R30
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

tribute: 30.05.2025 13:02
100sergo100: 30.05.2025 12:31 По суті, особисто моя думка, що не пожалкуешь якщо візьмешь S серію самсунга. Єдине, що порадив би - бери Ультра версію. Можно і минулорічний С24 ультра. С таким кум ходить вже більше року, задоволений повністю. А дісплей, особливо його антиблік, це прям топ! :beer:
минулорічна S24 ultra навіть цікавіша буде, за рахунок стилуса з блютузом. не всім це потрібно, але...
Даа, на даний момент ціна S24 Ultra норм, але купувати я його не буду, він трішки застарів та і дизайн не дуже для мене.
Samsung Galaxy S25 Ultra 12/256GB, мега конска ціна 41к за сіряк. Хоча норм, але нафіг нада.
Краще візьму S25+ сіряк та гарантія місяць.
100sergo100
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

vdemeshko: 30.05.2025 13:08
Васильович: 27.05.2025 17:16
О, так - мене теж це люто вибісило в свій час.
Потім вже нагуглив, що треба APN замінити з internet на KS :mad:
FYI у меня старый контракт 4G unlim (2018 года еще заключал там где еще домашний интернет 100мбит шел бонусом и карта дополнительно для мобильных девайсов) c обычной сим картой работает hot spot на стандартных настройках APN (internet)
Это здорово. И я очень рад за тебя, однако мой опыт использования Киевстара на айфоне, как и опыт многих других людей, свидетельствует о наличии указанной проблемы. Причины мне неизвестны.
snapdragon999
Member
Звідки: UA

Повідомлення

Andrew_R30: 30.05.2025 13:21
Краще візьму S25+ сіряк та гарантія місяць.
требе перевіряти щоб він був не лізінговий ,бо можуть заблокувати
Andrew_R30
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

snapdragon999: 30.05.2025 13:23
Andrew_R30: 30.05.2025 13:21
Краще візьму S25+ сіряк та гарантія місяць.
требе перевіряти щоб він був не лізінговий ,бо можуть заблокувати
Магазин https://jabko.ua/product/samsung-galaxy ... 936-global
Я ніколи у них нічого не купував.
snapdragon999
Member
Звідки: UA

Повідомлення

Andrew_R30: 30.05.2025 13:25
snapdragon999: 30.05.2025 13:23

требе перевіряти щоб він був не лізінговий ,бо можуть заблокувати
Магазин https://jabko.ua/product/samsung-galaxy ... 936-global
Я ніколи у них нічого не купував.
якесь жлобство ,місяц гарантія ,хоча б 3 давали :laugh: Школяр глянь нормальний магаз або кокос .тільки треба спитати чи не вітрина.
YumaX
Member
Аватар користувача
Звідки: Вараш

Повідомлення

Donate: 27.05.2025 15:24Ну трабла тільки в тому щоб змінити телефон тобі потрібно йти до провайдеру, щоб він тобі дав новий QR код.
Я міняв свій в АЛЛО, мені там зробили фізичну сім безкоштовно, ще можна перенести через додаток але я скинув всі налаштування на старому!
Andrew_R30
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

snapdragon999
Гляну, зазвичай якщо воно працює то працює.

Загалом я планував брати Pixel 9 Pro XL, але обрав S25+
snapdragon999
Member
Звідки: UA

Повідомлення

Andrew_R30: 30.05.2025 13:32 snapdragon999
Гляну, зазвичай якщо воно працює то працює.

Загалом я планував брати Pixel 9 Pro XL, але обрав S25+
там розстрочка є в ябко 3 міс без % .С24у краще бери ,він цікавіший набагато

Отправлено спустя 18 минут 36 секунд:
100sergo100: 30.05.2025 12:31
Як це відпав проц на божественному смартфоні. Такого бути не може. Снапдрагон999, ти де, де обгрунтовані заперечення на таке посягання щодо якості і надійності Поко. :lol:
Соррі за оффтоп, однак тут дуже кумедний пе
Слушай в своё время это был отличный телефон за те деньги небольшие, до сих пор он многим нравится, а проблема у него ерундовая, съекономили на припое, со временем отходит проц. Снять старый припой и новый нанести. Будет ещё 100 лет работать. Это по сравнению с другими брендами и их проблемами вообще ни о чём. Я не буду сейчас лить тонну инфы по другим брендам, чтоб никого не утопить.
Востаннє редагувалось 30.05.2025 13:54 користувачем snapdragon999, всього редагувалось 1 раз.
Відповісти