Смотря какая проблема с портом, на 2.5 гигабит это уже не новость, у других производителей на определённых чипах возникла проблема совместимости с оборудованием провайдера. один и тот же роутер не испытывает никаких проблем у одного прова и постоянно падает до 100 мбит на оборудовании другого а иногда и вообще полный отвал, в таком случае доказать что это брак очень трудноcrumd: ↑ 08.05.2025 20:22Вы невнимательно читаете тему. Форумчанин Avenger80 на каждой странице темы по несколько раз рассказывает про глюк прошивки роутера ТП-Линк, и что ТП-Линк вернул ему деньги, признав глюк прошивки гарантийным случаем.Valdey377: даже при наличии гарантии, которая в случае туполинка распространяется только на физические проблемы, но совершенно не затрагивает програмные
Назовите ещё хоть один бренд который признаёт глюк прошивки гарантийным случаем. Вон, в последних Кинетиках глючит порт 2.5Гб, и никто никому ничего не возвращает. Хваленая в этой теме техподдержка Кинетика просто морозится.
Новини
Останні статті і огляди
Вибір роутера
-
Valdey377
Member
-
WaRMacTep
Member
- Звідки: Кременчук
Valdey377
ем у меня hero 1012, на прощивке 4.3.1 2.5 порт глючил на rtm прошивке исправили в следующей обнове и тех поддержка сказала как через cli исправить парой команд
ем у меня hero 1012, на прощивке 4.3.1 2.5 порт глючил на rtm прошивке исправили в следующей обнове и тех поддержка сказала как через cli исправить парой команд
-
neo89skynet
Member
- Звідки: Україна
Пруфи будуть де підтримка морозиться, або знову одне бла-бла-бла? Буквально у лютому спілкувався з підтримкою кінетика, був косяк з нестабільним лінком 2.5гіг у зв'язці з D-Link DMS-108 і KN-1012, не вдаватимуся в подробиці але проблема була з боку D-Link (точніше не проблема, а нюнаси в налаштуваннях з боку D-Link), можна сказати що все вирішилося тупим примусовим затисканням порту на 2.5 г з боку d-link.crumd: ↑ 08.05.2025 20:22Вон, в последних Кинетиках глючит порт 2.5Гб, и никто никому ничего не возвращает. Хваленая в этой теме техподдержка Кинетика просто морозится.
Востаннє редагувалось 08.05.2025 21:20 користувачем neo89skynet, всього редагувалось 3 разів.
-
WaRMacTep
Member
- Звідки: Кременчук
neo89skynet
ну може просто мені відповіли швидко не кожного разу ж так співпадає
ну може просто мені відповіли швидко не кожного разу ж так співпадає
-
Gold_Star
Member
А в TP-Link AX55 Pro V2 на тому ж чіпсеті пофіксили 2.5Гб?crumd: ↑ 08.05.2025 20:22 Вон, в последних Кинетиках глючит порт 2.5Гб, и никто никому ничего не возвращает
-
bvg
Junior
- Звідки: Черкаси
Вітаю. Планую замінити свій роутер на Ubiquiti. Дивлюся на 2 варіанти:
Варіант 1. Dream Router 7
https://eu.store.ui.com/eu/en/category/ ... ducts/udr7
Варіант 2. Ubiquiti UniFi Cloud Gateway Max + U7 Pro
https://eu.store.ui.com/eu/en/category/ ... ts/ucg-max
https://eu.store.ui.com/eu/en/category/ ... cts/u7-pro
Квартира з кирпича, 3 кімнати, 60 кв.м. Який варіант вибрали б експерти?
Дякую.
Варіант 1. Dream Router 7
https://eu.store.ui.com/eu/en/category/ ... ducts/udr7
Варіант 2. Ubiquiti UniFi Cloud Gateway Max + U7 Pro
https://eu.store.ui.com/eu/en/category/ ... ts/ucg-max
https://eu.store.ui.com/eu/en/category/ ... cts/u7-pro
Квартира з кирпича, 3 кімнати, 60 кв.м. Який варіант вибрали б експерти?
Дякую.
-
N0il
Member
- Звідки: Київ
Вони всі практично однакові, вони не дуже розраховані на велику кількість пристроїв. Якщо це влаштовує, то який більше подобається зовнішньо.bvg: ↑ 09.05.2025 09:01 Вітаю. Планую замінити свій роутер на Ubiquiti. Дивлюся на 2 варіанти:
Варіант 1. Dream Router 7
https://eu.store.ui.com/eu/en/category/ ... ducts/udr7
Варіант 2. Ubiquiti UniFi Cloud Gateway Max + U7 Pro
https://eu.store.ui.com/eu/en/category/ ... ts/ucg-max
https://eu.store.ui.com/eu/en/category/ ... cts/u7-pro
Квартира з кирпича, 3 кімнати, 60 кв.м. Який варіант вибрали б експерти?
Дякую.
-
Gold_Star
Member
На таку площу вистачить і одного Unifi Express 7, тим паче що у нього покриття як у DR7.bvg: ↑ 09.05.2025 09:01Квартира з кирпича, 3 кімнати, 60 кв.м.
-
Ra1n
Member
- Звідки: Харкiв
Не знаю як експерти, а як звичайний системний адміністратор із 20 роками досвіду, я б зупинився на першому варіанті.bvg: ↑ 09.05.2025 09:01 Вітаю. Планую замінити свій роутер на Ubiquiti. Дивлюся на 2 варіанти:
Варіант 1. Dream Router 7
https://eu.store.ui.com/eu/en/category/ ... ducts/udr7
Варіант 2. Ubiquiti UniFi Cloud Gateway Max + U7 Pro
https://eu.store.ui.com/eu/en/category/ ... ts/ucg-max
https://eu.store.ui.com/eu/en/category/ ... cts/u7-pro
Квартира з кирпича, 3 кімнати, 60 кв.м. Який варіант вибрали б експерти?
Дякую.
Виключення, якщо Ви хочете максимально можливі швидкості у будь-якій точці (по суті для цього потрібно мати точку доступу в кожній кімнаті або максимум через одну тонку перпендикулярну стіну), те саме - якщо висока щільність клієнтів (офіс).
Або вкрай невдале розміщенння роутера, яке вимагає окрему точку доступу в іншому місці.
Другий варіант я б розглядав для більш великих будинків із багатьма точками доступу, камерами спостереження та окремим PoE комутатором (з watchdog).
-
bvg
Junior
- Звідки: Черкаси
Дякую за допомогу. Замовив перший варіант. Всім гарного дня! 
-
AFU_power
Member
- Звідки: Україна
другий варіант, бо в дрім роутера є кулер і він може несподівано як пронос заревіти посеред ночі!bvg: ↑ 09.05.2025 09:01 Вітаю. Планую замінити свій роутер на Ubiquiti. Дивлюся на 2 варіанти:
Варіант 1. Dream Router 7
https://eu.store.ui.com/eu/en/category/ ... ducts/udr7
Варіант 2. Ubiquiti UniFi Cloud Gateway Max + U7 Pro
https://eu.store.ui.com/eu/en/category/ ... ts/ucg-max
https://eu.store.ui.com/eu/en/category/ ... cts/u7-pro
Квартира з кирпича, 3 кімнати, 60 кв.м. Який варіант вибрали б експерти?
Дякую.
-
Inqizitor2022
Member
- Звідки: Харьков
Приветствую, нужен усилитель вайфай сигнала хороший относительно за разумную цену.
https://www.tp-link.com/uk/home-network ... er/re705x/
https://hotline.ua/ua/computer-besprovo ... ?tab=about
https://hotline.ua/ua/computer-besprovo ... ?tab=about
вроде из таких, более-менее современные, есть wpa3 и скорость нормальная. Или есть ещё варианты какие-то? Нашёл трлинк с 6 ггц поддержкой, но он стоит 9 тыс, дорого.
https://www.tp-link.com/uk/home-network ... er/re705x/
https://hotline.ua/ua/computer-besprovo ... ?tab=about
https://hotline.ua/ua/computer-besprovo ... ?tab=about
вроде из таких, более-менее современные, есть wpa3 и скорость нормальная. Или есть ещё варианты какие-то? Нашёл трлинк с 6 ггц поддержкой, но он стоит 9 тыс, дорого.
-
AlexKuzovkov
Member
https://hotline.ua/ua/computer-besprovo ... ?tab=aboutInqizitor2022: ↑ 10.05.2025 02:02 Приветствую, нужен усилитель вайфай сигнала хороший относительно за разумную цену.
https://www.tp-link.com/uk/home-network ... er/re705x/
https://hotline.ua/ua/computer-besprovo ... ?tab=about
https://hotline.ua/ua/computer-besprovo ... ?tab=about
вроде из таких, более-менее современные, есть wpa3 и скорость нормальная. Или есть ещё варианты какие-то? Нашёл трлинк с 6 ггц поддержкой, но он стоит 9 тыс, дорого.
Залежить від того який у тебе головний роутер. Краще однієї марки брати. Навіть туполінк.
-
Tesseract
Member
Inqizitor2022
Якщо головний роутер має підтримку мешу, то краще шукати другий з таким же мешем.
Якщо головний роутер має підтримку мешу, то краще шукати другий з таким же мешем.
-
crumd
Member
Так усилители ТП-Линк поддерживают меш.Tesseract: ↑ 10.05.2025 12:23 Якщо головний роутер має підтримку мешу, то краще шукати другий з таким же мешем.
-
Свегер
Member
- Звідки: Україна
Tesseract - вам мінус в карму, бо забули в своєму пості згадати та похвалити TP-Link
Знають це дорослі й діти.
TP-Link найкращий в світі.
Інтернет хто хоче мати.
TP-Link мерщій купляти!
З приводу, товарів торгової марки TP-Link, на форумі є, як ми всі тут зрозуміли, офіційний представник даного бренду, який всім допоможе вирішити будь-які питання в налаштуванні/сервісі/служби підтримки/support/як психолог (може вислухати всі ваші нарікання/наболіле/недуги, які накопичилися за всі ці роки користування TP-Link-ами) і будь-які інші питання, пов'язані з цією торговою маркою.
Навіщо марно сперечатися, якщо із цього можна скористатися.
Знають це дорослі й діти.
TP-Link найкращий в світі.
Інтернет хто хоче мати.
TP-Link мерщій купляти!
З приводу, товарів торгової марки TP-Link, на форумі є, як ми всі тут зрозуміли, офіційний представник даного бренду, який всім допоможе вирішити будь-які питання в налаштуванні/сервісі/служби підтримки/support/як психолог (може вислухати всі ваші нарікання/наболіле/недуги, які накопичилися за всі ці роки користування TP-Link-ами) і будь-які інші питання, пов'язані з цією торговою маркою.
Навіщо марно сперечатися, якщо із цього можна скористатися.
-
Inqizitor2022
Member
- Звідки: Харьков
У меня обычный Tp link Archer AX53. Я не знаю что он поддерживает, там 2 сети 2.4 и 5 ггц, разные чтобы устройства на 5 ггц с устройствами на 2 ггц не пересекались. В усилителе будет также, как я понимаю, он эти 2 сети будут усиливать?!Tesseract: ↑ 10.05.2025 12:23 Inqizitor2022
Якщо головний роутер має підтримку мешу, то краще шукати другий з таким же мешем.
-
WaRMacTep
Member
- Звідки: Кременчук
силитель подключается к роутеру по кабелю или по файфай и вещает сам настройки вайфая к которому подключен но как отдельное устройство, а меш сеть у тебя есть главное и вспомагательное устройство (роутер) принцип похожий только когда в 1 случае вы от 1 ко 2 устройству ходите у вас к примеру телефон подключется то к роутеру то к повторителю, в меш сети сеть одна и при перемещении ваш телефон не переподлючается между устройствамиInqizitor2022: ↑ 10.05.2025 16:13У меня обычный Tp link Archer AX53. Я не знаю что он поддерживает, там 2 сети 2.4 и 5 ггц, разные чтобы устройства на 5 ггц с устройствами на 2 ггц не пересекались. В усилителе будет также, как я понимаю, он эти 2 сети будут усиливать?!Tesseract: ↑ 10.05.2025 12:23 Inqizitor2022
Якщо головний роутер має підтримку мешу, то краще шукати другий з таким же мешем.
-
Gold_Star
Member
Бери ще один такий роутер і з'єднюй їх в OneMesh. Попередньо встанови крайні прошивки. Якщо виникнуть якісь проблеми при експлуатації, звертайся одразу до пана crumd за технічною та гарантійною консультацією.Inqizitor2022: ↑ 10.05.2025 16:13У меня обычный Tp link Archer AX53
-
crumd
Member
Отличный роутер. Упрощенная версия АХ55. Что мешает зайти на сайт ТП-Линк и почитать спецификацию по своему роутеру? Или хотя бы пробежаться по пунктам настройки в веб интерфейсе.Inqizitor2022: ↑ 10.05.2025 16:13 У меня обычный Tp link Archer AX53. Я не знаю что он поддерживает
Роутер поддерживает EasyMesh. Берите усилитель ТП-Линк с поддержкой EasyMesh и настройте единую сеть одним щелчком мыши.