Вибір роутера

Локальные сети и Интернет
Відповісти
Автор
Повідомлення
Valdey377
Member

Повідомлення

crumd: 08.05.2025 20:22
Valdey377: даже при наличии гарантии, которая в случае туполинка распространяется только на физические проблемы, но совершенно не затрагивает програмные
Вы невнимательно читаете тему. Форумчанин Avenger80 на каждой странице темы по несколько раз рассказывает про глюк прошивки роутера ТП-Линк, и что ТП-Линк вернул ему деньги, признав глюк прошивки гарантийным случаем.

Назовите ещё хоть один бренд который признаёт глюк прошивки гарантийным случаем. Вон, в последних Кинетиках глючит порт 2.5Гб, и никто никому ничего не возвращает. Хваленая в этой теме техподдержка Кинетика просто морозится.
Смотря какая проблема с портом, на 2.5 гигабит это уже не новость, у других производителей на определённых чипах возникла проблема совместимости с оборудованием провайдера. один и тот же роутер не испытывает никаких проблем у одного прова и постоянно падает до 100 мбит на оборудовании другого а иногда и вообще полный отвал, в таком случае доказать что это брак очень трудно
WaRMacTep
Member
Аватар користувача
Звідки: Кременчук

Повідомлення

Valdey377
ем у меня hero 1012, на прощивке 4.3.1 2.5 порт глючил на rtm прошивке исправили в следующей обнове и тех поддержка сказала как через cli исправить парой команд
neo89skynet
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

crumd: 08.05.2025 20:22Вон, в последних Кинетиках глючит порт 2.5Гб, и никто никому ничего не возвращает. Хваленая в этой теме техподдержка Кинетика просто морозится.
Пруфи будуть де підтримка морозиться, або знову одне бла-бла-бла? Буквально у лютому спілкувався з підтримкою кінетика, був косяк з нестабільним лінком 2.5гіг у зв'язці з D-Link DMS-108 і KN-1012, не вдаватимуся в подробиці але проблема була з боку D-Link (точніше не проблема, а нюнаси в налаштуваннях з боку D-Link), можна сказати що все вирішилося тупим примусовим затисканням порту на 2.5 г з боку d-link.
Востаннє редагувалось 08.05.2025 21:20 користувачем neo89skynet, всього редагувалось 3 разів.
WaRMacTep
Member
Аватар користувача
Звідки: Кременчук

Повідомлення

neo89skynet
ну може просто мені відповіли швидко не кожного разу ж так співпадає
Gold_Star
Member

Повідомлення

crumd: 08.05.2025 20:22 Вон, в последних Кинетиках глючит порт 2.5Гб, и никто никому ничего не возвращает
А в TP-Link AX55 Pro V2 на тому ж чіпсеті пофіксили 2.5Гб?
bvg
Junior
Аватар користувача
Звідки: Черкаси

Повідомлення

Вітаю. Планую замінити свій роутер на Ubiquiti. Дивлюся на 2 варіанти:

Варіант 1. Dream Router 7
https://eu.store.ui.com/eu/en/category/ ... ducts/udr7

Варіант 2. Ubiquiti UniFi Cloud Gateway Max + U7 Pro
https://eu.store.ui.com/eu/en/category/ ... ts/ucg-max
https://eu.store.ui.com/eu/en/category/ ... cts/u7-pro

Квартира з кирпича, 3 кімнати, 60 кв.м. Який варіант вибрали б експерти?
Дякую.
N0il
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

bvg: 09.05.2025 09:01 Вітаю. Планую замінити свій роутер на Ubiquiti. Дивлюся на 2 варіанти:

Варіант 1. Dream Router 7
https://eu.store.ui.com/eu/en/category/ ... ducts/udr7

Варіант 2. Ubiquiti UniFi Cloud Gateway Max + U7 Pro
https://eu.store.ui.com/eu/en/category/ ... ts/ucg-max
https://eu.store.ui.com/eu/en/category/ ... cts/u7-pro

Квартира з кирпича, 3 кімнати, 60 кв.м. Який варіант вибрали б експерти?
Дякую.
Вони всі практично однакові, вони не дуже розраховані на велику кількість пристроїв. Якщо це влаштовує, то який більше подобається зовнішньо.
Gold_Star
Member

Повідомлення

bvg: 09.05.2025 09:01Квартира з кирпича, 3 кімнати, 60 кв.м.
На таку площу вистачить і одного Unifi Express 7, тим паче що у нього покриття як у DR7.
Ra1n
Member
Аватар користувача
Звідки: Харкiв

Повідомлення

bvg: 09.05.2025 09:01 Вітаю. Планую замінити свій роутер на Ubiquiti. Дивлюся на 2 варіанти:

Варіант 1. Dream Router 7
https://eu.store.ui.com/eu/en/category/ ... ducts/udr7

Варіант 2. Ubiquiti UniFi Cloud Gateway Max + U7 Pro
https://eu.store.ui.com/eu/en/category/ ... ts/ucg-max
https://eu.store.ui.com/eu/en/category/ ... cts/u7-pro

Квартира з кирпича, 3 кімнати, 60 кв.м. Який варіант вибрали б експерти?
Дякую.
Не знаю як експерти, а як звичайний системний адміністратор із 20 роками досвіду, я б зупинився на першому варіанті.

Виключення, якщо Ви хочете максимально можливі швидкості у будь-якій точці (по суті для цього потрібно мати точку доступу в кожній кімнаті або максимум через одну тонку перпендикулярну стіну), те саме - якщо висока щільність клієнтів (офіс).
Або вкрай невдале розміщенння роутера, яке вимагає окрему точку доступу в іншому місці.

Другий варіант я б розглядав для більш великих будинків із багатьма точками доступу, камерами спостереження та окремим PoE комутатором (з watchdog).
bvg
Junior
Аватар користувача
Звідки: Черкаси

Повідомлення

Дякую за допомогу. Замовив перший варіант. Всім гарного дня! :beer:
AFU_power
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

bvg: 09.05.2025 09:01 Вітаю. Планую замінити свій роутер на Ubiquiti. Дивлюся на 2 варіанти:

Варіант 1. Dream Router 7
https://eu.store.ui.com/eu/en/category/ ... ducts/udr7

Варіант 2. Ubiquiti UniFi Cloud Gateway Max + U7 Pro
https://eu.store.ui.com/eu/en/category/ ... ts/ucg-max
https://eu.store.ui.com/eu/en/category/ ... cts/u7-pro

Квартира з кирпича, 3 кімнати, 60 кв.м. Який варіант вибрали б експерти?
Дякую.
другий варіант, бо в дрім роутера є кулер і він може несподівано як пронос заревіти посеред ночі!
Inqizitor2022
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

Приветствую, нужен усилитель вайфай сигнала хороший относительно за разумную цену.
https://www.tp-link.com/uk/home-network ... er/re705x/
https://hotline.ua/ua/computer-besprovo ... ?tab=about
https://hotline.ua/ua/computer-besprovo ... ?tab=about
вроде из таких, более-менее современные, есть wpa3 и скорость нормальная. Или есть ещё варианты какие-то? Нашёл трлинк с 6 ггц поддержкой, но он стоит 9 тыс, дорого.
AlexKuzovkov
Member

Повідомлення

Inqizitor2022: 10.05.2025 02:02 Приветствую, нужен усилитель вайфай сигнала хороший относительно за разумную цену.
https://www.tp-link.com/uk/home-network ... er/re705x/
https://hotline.ua/ua/computer-besprovo ... ?tab=about
https://hotline.ua/ua/computer-besprovo ... ?tab=about
вроде из таких, более-менее современные, есть wpa3 и скорость нормальная. Или есть ещё варианты какие-то? Нашёл трлинк с 6 ггц поддержкой, но он стоит 9 тыс, дорого.
https://hotline.ua/ua/computer-besprovo ... ?tab=about

Залежить від того який у тебе головний роутер. Краще однієї марки брати. Навіть туполінк.
Tesseract
Member

Повідомлення

Inqizitor2022
Якщо головний роутер має підтримку мешу, то краще шукати другий з таким же мешем.
crumd
Member

Повідомлення

Tesseract: 10.05.2025 12:23 Якщо головний роутер має підтримку мешу, то краще шукати другий з таким же мешем.
Так усилители ТП-Линк поддерживают меш.
Свегер
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Tesseract - вам мінус в карму, бо забули в своєму пості згадати та похвалити TP-Link

Знають це дорослі й діти.
TP-Link найкращий в світі.
Інтернет хто хоче мати.
TP-Link мерщій купляти!


З приводу, товарів торгової марки TP-Link, на форумі є, як ми всі тут зрозуміли, офіційний представник даного бренду, який всім допоможе вирішити будь-які питання в налаштуванні/сервісі/служби підтримки/support/як психолог (може вислухати всі ваші нарікання/наболіле/недуги, які накопичилися за всі ці роки користування TP-Link-ами) і будь-які інші питання, пов'язані з цією торговою маркою.
Навіщо марно сперечатися, якщо із цього можна скористатися.
Inqizitor2022
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

Tesseract: 10.05.2025 12:23 Inqizitor2022
Якщо головний роутер має підтримку мешу, то краще шукати другий з таким же мешем.
У меня обычный Tp link Archer AX53. Я не знаю что он поддерживает, там 2 сети 2.4 и 5 ггц, разные чтобы устройства на 5 ггц с устройствами на 2 ггц не пересекались. В усилителе будет также, как я понимаю, он эти 2 сети будут усиливать?!
WaRMacTep
Member
Аватар користувача
Звідки: Кременчук

Повідомлення

Inqizitor2022: 10.05.2025 16:13
Tesseract: 10.05.2025 12:23 Inqizitor2022
Якщо головний роутер має підтримку мешу, то краще шукати другий з таким же мешем.
У меня обычный Tp link Archer AX53. Я не знаю что он поддерживает, там 2 сети 2.4 и 5 ггц, разные чтобы устройства на 5 ггц с устройствами на 2 ггц не пересекались. В усилителе будет также, как я понимаю, он эти 2 сети будут усиливать?!
силитель подключается к роутеру по кабелю или по файфай и вещает сам настройки вайфая к которому подключен но как отдельное устройство, а меш сеть у тебя есть главное и вспомагательное устройство (роутер) принцип похожий только когда в 1 случае вы от 1 ко 2 устройству ходите у вас к примеру телефон подключется то к роутеру то к повторителю, в меш сети сеть одна и при перемещении ваш телефон не переподлючается между устройствами
Gold_Star
Member

Повідомлення

Inqizitor2022: 10.05.2025 16:13У меня обычный Tp link Archer AX53
Бери ще один такий роутер і з'єднюй їх в OneMesh. Попередньо встанови крайні прошивки. Якщо виникнуть якісь проблеми при експлуатації, звертайся одразу до пана crumd за технічною та гарантійною консультацією.
crumd
Member

Повідомлення

Inqizitor2022: 10.05.2025 16:13 У меня обычный Tp link Archer AX53. Я не знаю что он поддерживает
Отличный роутер. Упрощенная версия АХ55. Что мешает зайти на сайт ТП-Линк и почитать спецификацию по своему роутеру? Или хотя бы пробежаться по пунктам настройки в веб интерфейсе.
Роутер поддерживает EasyMesh. Берите усилитель ТП-Линк с поддержкой EasyMesh и настройте единую сеть одним щелчком мыши.
Відповісти