ТП-Лінк вже випустив конкурента Keenetic KN-3911 в 2-3 рази дешевше?crumd: ↑ 06.05.2025 16:29роутеры Кинетик на чахлом железе дороже в 2-3 раза более мощных роутеров других брендов
Новини
Останні статті і огляди
Вибір роутера
-
Gold_Star
Member
-
Grava
Member
- Звідки: Запоріжжя
AFU_power
Налаштував та забув
Налаштував та забув
-
Valdey377
Member
Да, ещё лет 15 назад, 841йGold_Star: ↑ 06.05.2025 20:21ТП-Лінк вже випустив конкурента Keenetic KN-3911 в 2-3 рази дешевше?crumd: ↑ 06.05.2025 16:29роутеры Кинетик на чахлом железе дороже в 2-3 раза более мощных роутеров других брендов
-
Gold_Star
Member
Якщо так подумати, то за ціною того кінетіка можна купити аж шість 841их, прошити їх в опенврт і з'єднати разом у щось подібне на меш. Це вам не хухри-мухри...
-
AFU_power
Member
- Звідки: Україна
Треба городити пк як шлюз і самому мейнтейнити, я вже купив шлюз від убіквіті, він цілком закриє мої потреби
-
crumd
Member
Обмануть можно один раз. Дальше не помогут ни цены, ни реклама.Valdey377: а е ть производители которые выскакивают за счет цены или агрессивной рекламы
А роутеры ТП-Линк покупают династиями - от старых к новым. Это означает что они соответствуют требованиям потребителей. Поэтому потребители не ищут другие бренды.
-
Valdey377
Member
покупают, в каждом ларьке продают, много чего покупают, то что не надо брать, миллиарды мух не могут ошибаттся? Заметь, я нигде несказал, что типилинк худший, есть похлеще чем он,гораздо печальнее, но на Топ он никак не претендует ни в бытовом ни в корпаративном сегменте, хотя в корпаративном дела у них куда лучшеcrumd: ↑ 06.05.2025 21:42Обмануть можно один раз. Дальше не помогут ни цены, ни реклама.Valdey377: а е ть производители которые выскакивают за счет цены или агрессивной рекламы
А роутеры ТП-Линк покупают династиями - от старых к новым. Это означает что они соответствуют требованиям потребителей. Поэтому потребители не ищут другие бренды.
-
bes
Member
- Звідки: Kryvyi Rih
такого дешмана просто кроме тплинка как 741 и 841 больше никто не выпускает. Какие династий, что ты там себе навернул. Если у человека есть деньги он покупает нормальный роутер.crumd: ↑ 06.05.2025 21:42 Это означает что они соответствуют требованиям потребителей. Поэтому потребители не ищут другие бренды.
-
Gold_Star
Member
Тому ТП-Лінк наплодив ще як мінімум Меркусіс та Куді. Просто так, щоби булоcrumd: ↑ 06.05.2025 21:42Поэтому потребители не ищут другие бренды.
Отправлено спустя 12 минут 39 секунд:
А ще саме тому ТП-Лінк дарує по 500 грн за хвалебні відгуки на Розетціcrumd: ↑ 06.05.2025 21:42Обмануть можно один раз. Дальше не помогут ни цены, ни реклама.
-
Tesseract
Member
На MX4300 з NSS прошивкою є апаратне прискорення QoS. Правда я так і не зміг його перевірити, у мене що з прискореним, що зі звичайним QoS, цей роутер видає гігабіт.Ra1n: ↑ 06.05.2025 11:56Було б непогано використати апаратне прискорення, але треба чітко розуміти умови, вимоги та обмеження, бо необхідність QoS унеможливіть використання цієї опції скоріше за все (наприклад).
-
Valdey377
Member
Фанаты и династии туполинковцев всеравно будут утверждать , что АХ 73/72 это последнее слово в науке и технике,, я уже иногда думаю может это какаято тайная сектаGold_Star: ↑ 06.05.2025 22:07Тому ТП-Лінк наплодив ще як мінімум Меркусіс та Куді. Просто так, щоби булоcrumd: ↑ 06.05.2025 21:42Поэтому потребители не ищут другие бренды.
Отправлено спустя 12 минут 39 секунд:А ще саме тому ТП-Лінк дарує по 500 грн за хвалебні відгуки на Розетціcrumd: ↑ 06.05.2025 21:42Обмануть можно один раз. Дальше не помогут ни цены, ни реклама.![]()
-
Holdyfolds
Member
Я просто вирішив подивитися на AX73 та жахнувся. Роутер вже має 4 ревізії, кожна з ревізіій за весь час має лише три апдейти прошивки, а перші дві ревізії з них вже не отримують апдейти. Немає функції зробити жоден з VPN клієнтів, аби мати до роутеру хоча б якийсь доступ не з будинку. Єдиний варіант віддаленого підключеня це юзати або VPN сервер самого роутеру, або світити своїм білим IP в мережу (з такими дірявими прошивками я б такого не став робити). Для мене цей роутер виглядає як гарна можливість стати частиною китайського ботнету. І найголовніше це ціна, як у GL-MT6000 на SoC Mediatek, але в самого тіпілінку на борту найгірший з найгірших SoC від Broadcom. Такий роутер воістину зможе купити лише той, хто взагалі абсолютно не розбирається в роутерах, і саме на таких людей у маркетологів тіпілінку розрахунок.Valdey377: ↑ 07.05.2025 09:57Фанаты и династии туполинковцев всеравно будут утверждать , что АХ 73/72 это последнее слово в науке и технике,, я уже иногда думаю может это какаято тайная сектаGold_Star: ↑ 06.05.2025 22:07
Тому ТП-Лінк наплодив ще як мінімум Меркусіс та Куді. Просто так, щоби було
Отправлено спустя 12 минут 39 секунд:
А ще саме тому ТП-Лінк дарує по 500 грн за хвалебні відгуки на Розетці![]()
![]()
-
WaRMacTep
Member
- Звідки: Кременчук
Holdyfolds
ну так приходиш в магазин дайте роутер, який? та простий щоб робив...отримаеш тплінк, тому вони такі масові і стоять у більшості хто не розуміє що воно таке ...робе тай нехай
ну так приходиш в магазин дайте роутер, який? та простий щоб робив...отримаеш тплінк, тому вони такі масові і стоять у більшості хто не розуміє що воно таке ...робе тай нехай
-
bes
Member
- Звідки: Kryvyi Rih
вы пытаетесь переубедить и переспорить человека у которого за полтора года на форуме все сообщения о тплинке
-
Avenger80
Member
- Звідки: Харьков
Так это так и есть в реальности. Куда идёт самый обычный человек - Фокстрот, Комфи, Эльдорадо и т.п. магазины, подходит к витрине с роутерами - а там на 80% TP-Link, потом Mercusys, Tenda, чуток простецкого Asus в уголке. И всё. И подбегает консультант - который ни бе, ни мэ и которому просто надо продать что-то. Ну вот и всё.WaRMacTep: ↑ 07.05.2025 11:33ну так приходиш в магазин дайте роутер, який? та простий щоб робив...отримаеш тплінк, тому вони такі масові і стоять у більшості хто не розуміє що воно таке ...робе тай нехай
-
WaRMacTep
Member
- Звідки: Кременчук
bes
аааа свидетель пришествия ТПлинка тогда без вариантов
Відправлено через 2 хвилини 21 секунду:
Avenger80
а потом статисты про супер тп линк вещают что у него проблем нет, правда тех поддержки тоже нет, есть проблема, а куда обращатся не знаю, в бубен бить...
аааа свидетель пришествия ТПлинка тогда без вариантов
Відправлено через 2 хвилини 21 секунду:
Avenger80
а потом статисты про супер тп линк вещают что у него проблем нет, правда тех поддержки тоже нет, есть проблема, а куда обращатся не знаю, в бубен бить...
-
Gold_Star
Member
До знайомого програмістаWaRMacTep: ↑ 07.05.2025 11:41есть проблема, а куда обращатся не знаю, в бубен бить...
-
artko
Member
- Звідки: Dnipro
який скаже скоріш за все - неси це лайно з броадкомом на смітникGold_Star: ↑ 07.05.2025 12:38До знайомого програмістаWaRMacTep: ↑ 07.05.2025 11:41есть проблема, а куда обращатся не знаю, в бубен бить...![]()
-
Valdey377
Member
Цена просто убийственая, как для роутера которому уже года 4е , есть его аналог АХ72, но там опять сэкономили, есть даже версия Про с портом на 2.5гбит, но цена как у космического корабля,Holdyfolds: ↑ 07.05.2025 11:09Я просто вирішив подивитися на AX73 та жахнувся. Роутер вже має 4 ревізії, кожна з ревізіій за весь час має лише три апдейти прошивки, а перші дві ревізії з них вже не отримують апдейти. Немає функції зробити жоден з VPN клієнтів, аби мати до роутеру хоча б якийсь доступ не з будинку. Єдиний варіант віддаленого підключеня це юзати або VPN сервер самого роутеру, або світити своїм білим IP в мережу (з такими дірявими прошивками я б такого не став робити). Для мене цей роутер виглядає як гарна можливість стати частиною китайського ботнету. І найголовніше це ціна, як у GL-MT6000 на SoC Mediatek, але в самого тіпілінку на борту найгірший з найгірших SoC від Broadcom. Такий роутер воістину зможе купити лише той, хто взагалі абсолютно не розбирається в роутерах, і саме на таких людей у маркетологів тіпілінку розрахунок.Valdey377: ↑ 07.05.2025 09:57
Фанаты и династии туполинковцев всеравно будут утверждать , что АХ 73/72 это последнее слово в науке и технике,, я уже иногда думаю может это какаято тайная секта![]()
-
crumd
Member
По вашему, роутер не должен работать? У тех, кто понимает что это такое?WaRMacTep: ↑ 07.05.2025 11:33 тому вони такі масові і стоять у більшості хто не розуміє що воно таке ...робе тай нехай
Роутеры ТП-Линк массовые потому что это роутеры которые покупают для пользования, а не для плясок с бубном. Купил, включил, забыл - потому что роутер работает как часы. А для плясунов с бубном есть Микротик, ОпенВрт и прочие "настоящие" роутеры.