AFU_power: ↑ 05.05.2025 22:09Виглядає непогано, в мене обсяг приблизно 7500 конектів з сервака+ті хто в домашній мережі

Докинув спеціально торрентів....
AFU_power: ↑ 05.05.2025 22:09Виглядає непогано, в мене обсяг приблизно 7500 конектів з сервака+ті хто в домашній мережі

усі USB закінчилися?AFU_power: ↑ 05.05.2025 22:17 ну і проблема що в сервак не тикнеш ще одну мережеву
Нє, usb це поганенька затія, вони мають властивість отвалюватись, я не хочу потім дзвінків від дружини, що малий плаче бо мультики не показує, давайте сервер тримати окремоartko: ↑ 05.05.2025 22:21усі USB закінчилися?AFU_power: ↑ 05.05.2025 22:17 ну і проблема що в сервак не тикнеш ще одну мережеву
Тут би роутер з 256 рами сразу отлетів, значить залишився Linksys що рекомендували вище, або взяти з запасом Gateway Ultra, який щей потягне vpn на собіstrang: ↑ 05.05.2025 22:19AFU_power: ↑ 05.05.2025 22:09Виглядає непогано, в мене обсяг приблизно 7500 конектів з сервака+ті хто в домашній мережі![]()
![]()
Докинув спеціально торрентів....
останні півроку - інтернет обслуговувається домашнім серваком, де лінк на прова та лінк на всю мережу - усб адаптери. трафік ~1tb +/- на місяць, коли як, та локальний (бекапи і т.п., теж кілька тб). жодного розриву (с)AFU_power: ↑ 05.05.2025 22:50Нє, usb це поганенька затія, вони мають властивість отвалюватись, я не хочу потім дзвінків від дружини, що малий плаче бо мультики не показує, давайте сервер тримати окремо![]()
Суть не в шині, а у виконанні, всі китайські адаптери барахло, стараюсь уникатиartko: ↑ 05.05.2025 23:00останні півроку - інтернет обслуговувається домашнім серваком, де лінк на прова та лінк на всю мережу - усб адаптери. трафік ~1tb +/- на місяць, коли як, та локальний (бекапи і т.п., теж кілька тб). жодного розриву (с)AFU_power: ↑ 05.05.2025 22:50
Нє, usb це поганенька затія, вони мають властивість отвалюватись, я не хочу потім дзвінків від дружини, що малий плаче бо мультики не показує, давайте сервер тримати окремо![]()
не бачу причин, чому pci-e адаптер не буде відвалюватись, а усб (теж serial шина) - повинен відвалитися...
- спойлер
- [ 1] local 192.168.2.153 port 5001 connected with 192.168.2.100 port 37268 (icwnd/mss/irtt=87/8948/88)
[ ID] Interval Transfer Bandwidth
[ 1] 0.0000-10.0128 sec 2.88 GBytes 2.47 Gbits/sec
# lsusb
Bus 002 Device 004: ID 0bda:8153 Realtek Semiconductor Corp. RTL8153 Gigabit Ethernet Adapter
Bus 002 Device 003: ID 0bda:8156 Realtek Semiconductor Corp. USB 10/100/1G/2.5G LAN
Connected: 20d 8h 45m 59s
▲ 349.6 GiB
▼ 726.0 GiB
не факт. 256мб наче пише (якщо опенврт) ~16000 конектів запасу, поточна віртуалка з 512мб - 30720 конектів дозволено.AFU_power: ↑ 05.05.2025 22:56 Тут би роутер з 256 рами сразу отлетів, значить залишився Linksys що рекомендували вище, або взяти з запасом Gateway Ultra, який щей потягне vpn на собі
ну... працюютьAFU_power: ↑ 05.05.2025 23:02 Суть не в шині, а у виконанні, всі китайські адаптери барахло, стараюсь уникати
Та вже пізно, я замовив Ubiquity Cloud Gateway Ultra з Польщі новенький на їх сторі, старий роутер стане просто в режим точки доступуartko: ↑ 05.05.2025 23:02не факт. 256мб наче пише (якщо опенврт) ~16000 конектів запасу, поточна віртуалка з 512мб - 30720 конектів дозволено.AFU_power: ↑ 05.05.2025 22:56 Тут би роутер з 256 рами сразу отлетів, значить залишився Linksys що рекомендували вище, або взяти з запасом Gateway Ultra, який щей потягне vpn на собі
Відправлено через 34 секунди:ну... працюютьAFU_power: ↑ 05.05.2025 23:02 Суть не в шині, а у виконанні, всі китайські адаптери барахло, стараюсь уникатиале брав не самі дешманьскі.
7.5к конектів потягнуть усі вище згадані роутери, якщо тільки не буде правил firewall з таблицею mangle чи перенасищення правил в nat, і тому подібне. Обісраний кінетик у мого знайомого тримає приблизно 12к конектів, але там прям ліміт вже по оперативці в 256mb.AFU_power: ↑ 05.05.2025 22:09Виглядає непогано, в мене обсяг приблизно 7500 конектів з сервака+ті хто в домашній мережі
7.5к це мінімум будеHoldyfolds: ↑ 05.05.2025 23:297.5к конектів потягнуть усі вище згадані роутери, якщо тільки не буде правил firewall з таблицею mangle чи перенасищення правил в nat, і тому подібне. Обісраний кінетик у мого знайомого тримає приблизно 12к конектів, але там прям ліміт вже по оперативці в 256mb.AFU_power: ↑ 05.05.2025 22:09
Виглядає непогано, в мене обсяг приблизно 7500 конектів з сервака+ті хто в домашній мережі
У меня так пишет при 256Мб ОЗУ: Видно это просто стандартные значения для определённого количества оперативки.artko: ↑ 05.05.2025 23:02256мб наче пише

Бо там трушні друковані антени в цій лінійці be роутерів, єдиний мінус - діаграма направленості, краще покриття буде попереду або позаду.Bruno Banani: ↑ 04.05.2025 21:21Даже за трешку нет альтернатив be6500, отличный аппарат, очень сильное покрытие у него.MW124: ↑ 04.05.2025 18:57 на офтопили капець, по факту переїзд вийшов швидший і не заходив.
Отже, зараз підведено 100мб, буде заведена оптика з 1 гб.
Стіни бетон. майже всі споживачі будуть по віфі, по мережі буде 2-3.
WaRMacTep
поставив і забув.
Бюджет до 3000 грн, так як обєкт тимчасовий. Бачив на лох.уа бе6500 за 2700 - дивлюсь на нього.
Альтернатива?
Cisco, Apple, Ubiquity, Netgear, Linksys...AFU_power: ↑ 05.05.2025 21:23 Який роутер порадите щоб витримував велику кількість конектів? Крім мікротіка, асуса, тплінк і сяомі
Було б непогано використати апаратне прискорення, але треба чітко розуміти умови, вимоги та обмеження, бо необхідність QoS унеможливіть використання цієї опції скоріше за все (наприклад).AFU_power: ↑ 05.05.2025 21:57Хороший роутер, але мало оперативи, можливо не вистачитьHoldyfolds: ↑ 05.05.2025 21:53WR3000
AFU_power: ↑ 05.05.2025 23:03 Та вже пізно, я замовив Ubiquity Cloud Gateway Ultra з Польщі новенький на їх сторі, старий роутер стане просто в режим точки доступу
Це не чудодійна KeeneticOS, це звичайний HWNATAvenger80: ↑ 06.05.2025 09:36 WaRMacTep
Дело в том, что тут надо понимать, что KeeneticOS действует чуток по-другому, чем другие операционки и прошивки в роутерах.
Буду знать. Только почему некоторые роутеры не используют HWNAT тогда или используют все без исключения, я уже запутался... Мне как обычному обывателю как-то всё равно - главное конечный результат, как работает.
тому що у дешевих роутерів - прошивку виробник зібрав як дав розробник чипсету і не запарювався з налаштуваннями.. а де хоч трохи переймались налаштуванням - там hwnat вмикнули та інше.. все що може чипсет вичавлюютьAvenger80: ↑ 06.05.2025 12:46Буду знать. Только почему некоторые роутеры не используют HWNAT тогда или используют все без исключения, я уже запутался... Мне как обычному обывателю как-то всё равно - главное конечный результат, как работает.
В общем, как я понял, для HWNAT нужны драйвера и процессор, который поддерживает HWNAT, а эти драйвера бывают встроенные в систему (тогда это всё таки ОС) или не встроены в систему или надо встраивать самому с танцами с бубном.
Вера в чудо-прошивку, превращающую чахлое железо в гипердрайв - есть только у владельцев роутеров Кинетик. Впрочем неудивительно, ведь это центральный тезис маркетологов Кинетика, поясняющих почему роутеры Кинетик на чахлом железе дороже в 2-3 раза более мощных роутеров других брендов.Avenger80: один дохнет при более мощном железе, а другой, при более слабом себя прекрасно чувствует
Та нет никакой чудо прошивки, есть просто качественная прошивка, которая выжимает и задействует все функции и возможности конкретного железа. И по фиг на бренд, если эта прошивка качественная.crumd: ↑ 06.05.2025 16:29Вера в чудо-прошивку, превращающую чахлое железо в гипердрайв - есть только у владельцев роутеров Кинетик.
PC-basedAFU_power: ↑ 05.05.2025 21:23 Який роутер порадите щоб витримував велику кількість конектів? Крім мікротіка
Пьєр ДолінгBorisBrejcha: ↑ 06.05.2025 19:27PFSsence
Согласен, нормальный производитель старается поддерживать устройство на уровне, обычно на старте, не все так гладко, поэтому со временем достигается то что нужно, а е ть производители которые выскакивают за счет цены или агрессивной рекламыAvenger80: ↑ 06.05.2025 16:38Та нет никакой чудо прошивки, есть просто качественная прошивка, которая выжимает и задействует все функции и возможности конкретного железа. И по фиг на бренд, если эта прошивка качественная.crumd: ↑ 06.05.2025 16:29Вера в чудо-прошивку, превращающую чахлое железо в гипердрайв - есть только у владельцев роутеров Кинетик.![]()