Є. Він на тому ж місці, де має бути, як і Сонце. Але чи то для UE5, чи то для Lumen в цій грі в відзеркаленнях хмари не прописані, тож рушій промальовує відзеркалення Сонця/Місяця так, ніби крім них на небі нічного немає.Artempo100: ↑ 28.11.2024 19:24 Вночі можна ще подивитися на калюжі чи водойми,в яких відзеркалюєттся місяць,красиво звичайно але по факту на небі місяця немає
Єдине що добре - вони все же перетинаються та заслоняються деревами.