Apple оновила «начинку» iMac: відтепер на базі M4 та мінімум 16 ГБ ОЗП

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
DEVES
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Началась неделя Мас новостей, каждый день что-то новое должно быть представлено.
KimRomik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ми нічого не знаємо про Маки, бо вони ззовні майже не міняються. Але ми напевно знаємо, що вони стали потужнішими. Треба негайти йти купувати! /s
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Крутий апарат, трохи дорогуватий в смачних конфігах, але це епл, на що тут ще розраховувати :) У дружини з початку цього року аймак на м3 24gb, дуже задоволена. Шкода, що досі немає 27" версії. Але, видно, ціна зовсім космічна виходить, порахували, що не злетить.
Захар Беркут
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Все супер, крім одного - діагональ, треба ринку надати 32" 1440р, та 40".
І можна вже переходити на Яблуко, ну 24" те зовсім мізер.
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

16гіг, ну все, ну нічого собі цілих 16гб мінімум не довелось і 25 року чекати.
Захар Беркут
Member
Аватар користувача

Повідомлення

leif
Дорогуватий? 1300+ євро?
Та наче зараз система з не топовою начинкою під windows, коштуватиме 2000+, з топовою 4000+.
Яблуко зараз це вже смартбай.
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Захар Беркут
епл робить 4480 × 2520 на 24", які 32" 1440р?)) Це тобі точно не до епл з такими запитами

Відправлено через 1 хвилину 6 секунд:
Захар Беркут
Ну я купував в районі 3000доларів на м3 в 24гб конфігу. Не дешево.
Захар Беркут
Member
Аватар користувача

Повідомлення

leif
Та я знаю, то мої бажання.

leif
Ну так на АМД чи Інтел приблизно так і вийде вартість на швидкодію - у більшості ПЗ.
Ну якщо зовсім економити може вкластись у 2500, але чи варто то?
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Захар Беркут
Шо?? Не треба перебільшувати можливості еплівських процесорів. Вони непогані, але за ті гроші що я віддав за мак можна було б зібрати набагато цікавіше систему на амд/інтел.
Захар Беркут
Member
Аватар користувача

Повідомлення

leif
Ага звичайно і монітор, і ПЗ, ага так так, знаю як рахують "Не треба перебільшувати" люди, а коли все порахувати, то не дуже то і виходить.

І в чому саме "набагато цікавіше" це ж теж треба врахувати.
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Захар Беркут
Ясно. ми з тобою по різному рахуємо. Ну справа твоя, рахуй як хочеш.

Відправлено через 36 секунд:
який у тебе мак?
Захар Беркут
Member
Аватар користувача

Повідомлення

leif: 28.10.2024 18:55 Захар Беркут
Ясно. ми з тобою по різному рахуємо. Ну справа твоя, рахуй як хочеш.
Ми просто за різні речі, ніхто не буде сперечатись за ігри, а от за ПЗ вже інші будуть розмови, бо хто б що не казав - Яблуко вміє у ПЗ.

leif: 28.10.2024 18:55
який у тебе мак?
В мене особисто не якого, у дружини та матусі Маки, я їм купляв.
От і сам тепер дивлюсь, перейти як розберусь з ПЗ у UTM та Parallels.
Сidonix
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

DEVES: 28.10.2024 18:30 Началась неделя Мас новостей, каждый день что-то новое должно быть представлено.
Так, з дня на день представлять iPhone 17 :gigi:
MAKKACIN
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Ну типу простий люд особо не заціне, зато дизайнерам нормас буде з прогами легше працювати :think:
Покращення це завжди добре ;)
Захар Беркут
Member
Аватар користувача

Повідомлення

MAKKACIN
Ну з інтернет модами та кодом також наче все гаразд у них, обробка звука та версти теж на місті, мабуть тільки як в мене специфічні забаганки відсутні, але і без робочого ПЗ, багато хто 90% часу комп'ютера використовує у браузерах, так що не так все погано.
Gelonyrum
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Шкода вони не продають МакОС для встановлення на звичайних користувацьких ПК, була б непогана конкуренція на ринку десктопних ОС, лінукс би потихенько відбирав в вінди домогосподарок та геймерів, а макос була б для використання в проф задачах.
PCюк
Member
Аватар користувача

Повідомлення

MAKKACIN: 28.10.2024 19:07 Ну типу простий люд особо не заціне
Почему? Я оценил. В свете событий в мире ПК (с процами и видеокартами, с виндой непойми что творят), я попробовал мак и мне понравилось. Если не играть в игры, то отличные машины. Софта валом, с макос разобраться труда не составило. Да, чуть менее удобна чем винда (несмотря на все заверения яблочный фанатов о магии аппле) но вполне юзабельно. И да, красивые иконки там и шрифты. Этим они наверное и берут их все эти годы.

Отправлено спустя 28 секунд:
Не хватает 27 диагонали. Не понятно, почему забили на неё.
Podyrio
Member
Аватар користувача
Звідки: Оттуда

Повідомлення

Sanьka: 28.10.2024 18:4216гіг, ну все, ну нічого собі цілих 16гб мінімум не довелось і 25 року чекати.
То есть 256 гиг накопителя пока никого не смущают?
Ijachok
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Gelonyrum: 28.10.2024 20:02 лінукс би потихенько відбирав в вінди домогосподарок та геймерів, а макос була б для використання в проф задачах.
Лінукс - домогосподаркам, макос -професіоналам, землю - робітникам, заводи - селянам :gigi:

Якщо що, працюю і граюсь десь 90% на Лінукс Мінт :)
Відповісти