Выбор корпуса для ПК + FAQ

Корпуса и источники питания
Відповісти
Автор
Повідомлення
siruf
Advanced Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Данная тема предназначена для выбора и обсуждения конкретных моделей компьютерных корпусов.

Похожие темы, которые могут Вам помочь:
спойлер
Моддинг
Выбор БП
Вентилятор в БП. Выбор обсуждение

Вентиляторы + FAQ. Выбор, обсуждение
Системы воздушного охлаждения + FAQ. Выбор, обсуждение
Системы водяного охлаждения. Выбор и обсуждение. ЧаВо.
Панели управления и регуляторы (aka реобас) + FAQ
Прежде чем задать свой вопрос в теме, пожалуйста, ознакомьтесь с FAQ

Зображення

Если Вам лень читать FAQ, но Вы желаете задать вопрос по выбору корпуса, пожалуйста, укажите в вопросе:

1. Конфигурацию системы
2. Сумму денег на покупку корпуса
3. Ваш приоритет: А) максимально возможное охлаждение всех компонентов или Б) минимальный уровень шума от всей системы в целом.


Написать отзыв/жалобу/пожелание по действиям куратора можно в теме: Кураторы тем

Игнорирование правил конференции наказывается
Востаннє редагувалось 28.08.2012 16:34 користувачем siruf, всього редагувалось 9 разів.
Avenger80
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

luckygamerks
А почему 420-я водянка? И почему вы удивлены? Взяли самый большой форм-фактор водянки и удивляетесь - почему ж она не встаёт в обычный среднестатистический корпус... Странно. Корпус у вас обычный, таких большинство на рынке сейчас, а вот водянка не прям стандартный размер для стандартного среднестатистического корпуса, вот и всё.
Хочу купить колёса для машины, ну такие, 1,5м в диаметре, собаки, чего ж они не влазят в мой кузов моего аккуратного современного паркетника, вот падлы... :gigi: Так может для таких колёс просто нужен кузов самосвала какого-то? :)
0kie
Member

Повідомлення

luckygamerks
Ты же понимаешь, что там только морда меняется, а каркас единый для десятка других корпусов других брендов. ;)
Melki
Member
Звідки: Мелитополь (Украина)

Повідомлення

luckygamerks: 19.09.2024 18:00це реальний максимум для цього корпусу?
да, а в чем проблема?
смотря что в приоритете, внешний вид (корпус там розовый, или стеклянный с трех сторон) или производительность
luckygamerks
Member

Повідомлення

Avenger80: 19.09.2024 18:25 0kie
Дело не в древности и не в уровне - это вообще тут ни причем. Дело просто в конструкции. Если задумываться покупать водянку 420, то и корпус надо под неё подбирать, вот и всё.
Це я зараз розумію, тоді таких планів не було, просто брав корпус середній по вартості, що б був роз'єм type-c (тоді він мало де був), що б спереду була хоч якась ришітка для продуву, і для 2021 340 мм для відеокарти те ж було достатньо, та і взагалі для дити більше було цікаво гарна підствітка =)) Ці речі взагалі благо пережили окупацію, зважаючи на то що ми виїхали і все лишилось =))) Але зараз розумію, що є деякі обмеження, ну чомусь думав, що такі речі в нього вліщуть =))) І я більше засмутився не те що в нього не влазить 420 водянка, а те що уз верху максимум 240 влазить судячи з інформації виробнирка, а 240 це навіть не 280, а ми знаємо що 240 це взагалі треш.

Отправлено спустя 8 минут 11 секунд:
Avenger80: 19.09.2024 18:29 luckygamerks
А почему 420-я водянка? И почему вы удивлены? Взяли самый большой форм-фактор водянки и удивляетесь - почему ж она не встаёт в обычный среднестатистический корпус... Странно. Корпус у вас обычный, таких большинство на рынке сейчас, а вот водянка не прям стандартный размер для стандартного среднестатистического корпуса, вот и всё.
Хочу купить колёса для машины, ну такие, 1,5м в диаметре, собаки, чего ж они не влазят в мой кузов моего аккуратного современного паркетника, вот падлы... :gigi: Так может для таких колёс просто нужен кузов самосвала какого-то? :)
Господи та чому ж ви на цьому форумі більшість такі токсичні. Я поділився своїми думками, спитав чи це максимум для цього корпусу, може я щось упустив, тут в яку тему не звернися та не опиши свою проблему, то ти вислухаєш все, що хочеш окрім порад. Любий форум у першу чергу відривається для обговорення та вирішення питань на скільки я розумію. Війна на вулиці, треба буди добрішими.
Untegental
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

А що дивного? Це звичайний корпус АТХ формату, а 420 вода це по суті вже якийсь топ не кастомного охолодження, під розігнані топові проци, і потребує відповідний ящик. Тим більше арктік, радік якого це взагалі здоровезна бандура.

Навіть більше скажу, збирав схожому корпусі але не впевнений що саме в цьому, не згадаю модель. Так от, туди якщо арктік засунити спереду, 360 чи 280, ви ще доволі сильно впретесь в обмеження по відіку, бо радік забере частину простору і макс довжина відяхи вже десь близько 300мм, що відрізає вагому частину топ сегменту. З усіх 4080 в моєму випадку залізла тільки Асус ПроАрт, але я не впевнений що корпус прямо ідентичний і можливо у вас буде на кілька мм інший розмір по довжині карти

І взагалі, що охолоджувати, навіщо 420?
luckygamerks
Member

Повідомлення

Untegental: 19.09.2024 22:30
А що дивного? Це звичайний корпус АТХ формату, а 420 вода це по суті вже якийсь топ не кастомного охолодження, під розігнані топові проци, і потребує відповідний ящик. Тим більше арктік, радік якого це взагалі здоровезна бандура.

Навіть більше скажу, збирав схожому корпусі але не впевнений що саме в цьому, не згадаю модель. Так от, туди якщо арктік засунити спереду, 360 чи 280, ви ще доволі сильно впретесь в обмеження по відіку, бо радік забере частину простору і макс довжина відяхи вже десь близько 300мм, що відрізає вагому частину топ сегменту. З усіх 4080 в моєму випадку залізла тільки Асус ПроАрт, але я не впевнений що корпус прямо ідентичний і можливо у вас буде на кілька мм інший розмір по довжині карти

І взагалі, що охолоджувати, навіщо 420?
Дякую за вашу думку, на даний час поки нічого такого з чим не справиться повітря, думки були купити воду с перспетивами на майбутні процесори, зараз буде стояти не дуже горячий.

Отправлено спустя 1 минуту 1 секунду:
0kie: 19.09.2024 19:18 luckygamerks
Ты же понимаешь, что там только морда меняется, а каркас единый для десятка других корпусов других брендов. ;)
Чесно кажучи про таке ні коли не замислювався =)
Відповісти