Что выбрать? Видеокарты + FAQ

Видеокарты, графические процессоры, драйверы
Відповісти
Автор
Повідомлення
StasTODD
Advanced Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Данная ветка посвящена обсуждению различных вопросов связанных с выбором видеокарт.
FAQ:
В: На какие параметры стоит обратить внимание при покупки видеокарты?
О: Стоит обратить внимание на:
1) Объем видео памяти
2) Ширину шины
3) Количество шейдеров
4) Соответственно на частоты компонентов (Видеопамять, GPU, универсальные шейдеры)
5) Энергопотребление
6) В некоторых случаях на тепловыделение.

В: В чем отличие между производителями видеокарт напр. ASUS, MSI, XFX и т.д.?
О: Карты могут отличатся:
1) Комплектом поставки (Игры, переходники, клиенты на скачивания и т.д.)
2) Системой охлаждения
3) Наличием "отборных" чипов, у которых выше разгонный потенциал
4) Разгоном от производителя
5) Разводкой компонентов на РСВ
6) Гарантией от производителя.

В: Совместимы ли видеокарты с интерфейсом PCI-Express 2.0/3.0 с материнскими платами с интерфейсом PCI-Express 1.0 и наоборот?
О: Совместимы. Вот результаты тестов.

В: Карты с каким объемом памяти стоит брать для современных игр?
О: 3Gb - 11Gb
Обзоры и сравнительные тесты:

Тут можно сравнить все карты. (Данное сравнение не даст вам точной информации, так что стоит обратить внимание на материалы лаборатории overclockers.ua)
Обзоры и тесты карт в лаборатории overclockers.ua

Уточнить цены можно тут: http://hotline.ua

Оффтоп строго наказуем, поныть о стоимости и отсутствии наличия - Стоимость комплектухи: прогнозы, мысли, размышления
Покупка б/у видеокарты: стоит-ли и прочие вопросы

Хотите получить адекватные рекомендации - укажите разрешение вашего монитора и желаемое количество кадров, основные игры.
Остальную конфигурацию - по желанию

P.S. ВСЕМ "РАСКРЫВАТЕЛЯМ" ЧИТАТЬ ОБЯЗАТЕЛЬНО! viewtopic.php?p=2761824#p2761824 .
Востаннє редагувалось 31.07.2010 02:49 користувачем StasTODD, всього редагувалось 7 разів.
Jek_Kasparov
Junior
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Посоветуйте пожалуйста Б\У видеокарту до 8000 грн, пока из вариантов заинтересовала rx 6700 xt, может есть ещё хорошие варианты, или что сейчас топ за свои деньги, как раньше б\у gtx 1060 и rx 580?
Alvaro
Member
Звідки: Львов

Повідомлення

Ну это наверно лучший вариант за такую цену. Сейчас какраз бульдезер продает партию по 8 с копейками.
спойлер
https://t.me/GCS_Buldozer/2586?single
GreenMile
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Alvaro: 19.09.2024 13:09
GreenMile: 19.09.2024 12:57Бюджет автором був озвучений у 17-19к, 4060ті 16Гб можна взяти за 19300 грн, я давав вище посилання на комтрейдінг. Питання?
Комтрейдинг это официальный дистрибьютор палита?
Офіційний дистрибьютор Паліта (і не тільки) в Україні - АСБІС, всі інші рітейлери закупаються в нього. Тобто так, Комтредінг продає офіційні карти Паліт з гарантією виробника. Ще питання?
Vlaad13
Member
Аватар користувача

Повідомлення

man1242: 19.09.2024 13:04
Igor_1974: 19.09.2024 12:58

Тепер є різні ситуації. Можна одноразово витягнути з бюджета 400 баксів (при їх наявності), а можна взяти оплату частинами на 10 місяців + використати бонуси, і взагалі не замітити цю витрату. В кого є можливість - вибирають 1-й варіант, і тоді можна думати про б/в відяшки. В кого немає можливості - беруть 2-й варіант і мають хоч і слабшу, але нову карту, і по бюджету не б"є.
Ну личний совет, не когда в жизнь не брать гпу в кредит под игрушки :laugh: видеокарта после покупки ето виброшение деньги которие ви не когда не вернете.
можно ли считать деньги потраченные на эмоции - выброшенными?
я тогда половину зарплаты выбрасываю получаеться :lol:
Melki
Member
Звідки: Мелитополь (Украина)

Повідомлення

Vlaad13: 19.09.2024 11:16как раз есть хорошая 3090 на продажу
не горела, не воняла :lol: :lol: :lol:
Alvaro
Member
Звідки: Львов

Повідомлення

GreenMile: 19.09.2024 14:17Офіційний дистрибьютор Паліта (і не тільки) в Україні - АСБІС, всі інші рітейлери закупаються в нього. Тобто так, Комтредінг продає офіційні карти Паліт з гарантією виробника. Ще питання?
А як це дізнатись точно? Де це вказано ? Я бачу в них наприклад є карти гігабайт, але на сайті гігабайту комтрейдінга немає, а цей асбіс не вказаний як дистриб'ютор карт гігабайта. Там тільки шось по серверам. Тобто гігабайт вони по сірому там продають? Чи як? І як взнати точно за паліт тоді? Мсі також я на сайті я не бачу комтрейдінга як і асбіс. А в тому комтрейдінгу я якраз саме дивився та брав мсі блок живлення. І коли повертав його на поверненя по 14 денному закону, то мені його ней прийняли, знайшли там доколупатись до чого , скащали виробник не прийме таке, та місяц ставили на реалізацію щоб просто гроші повернути.

Правда я бачив що діпкул в них зазначений як постачальник. Тобто як це уточннювати щоб точно ррщуміти чи вони не по сірому тулять?

Я робив як тут казали, дивився неопосередковано на сайті виробника і якщо там мережа магазинів зазначена типо як розетка чи брейн, то це точно тоді офіційна гарантія. А з тим комтрейдінгом щось не розумію. Тому що більшість магазинів як я розумію які показує хотлайн, це сіра тема. Наприклад от це все намахалово https://gamezone.com.ua/product/0000006 ... 0000006314
https://r2p.com.ua/videokarty/videokart ... ng-x-slim/
GreenMile
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Alvaro: 19.09.2024 15:21
GreenMile: 19.09.2024 14:17Офіційний дистрибьютор Паліта (і не тільки) в Україні - АСБІС, всі інші рітейлери закупаються в нього. Тобто так, Комтредінг продає офіційні карти Паліт з гарантією виробника. Ще питання?
А як це дізнатись точно? Де це вказано ? Я бачу в них наприклад є карти гігабайт, але на сайті гігабайту комтрейдінга немає, а цей асбіс не вказаний як дистриб'ютор карт гігабайта. Там тільки шось по серверам. Тобто гігабайт вони по сірому там продають? Чи як? І як взнати точно за паліт тоді? Мсі також я на сайті я не бачу комтрейдінга як і асбіс. А в тому комтрейдінгу я якраз саме дивився та брав мсі блок живлення. І коли повертав його на поверненя по 14 денному закону, то мені його ней прийняли, знайшли там доколупатись до чого , скащали виробник не прийме таке, та місяц ставили на реалізацію щоб просто гроші повернути.

Правда я бачив що діпкул в них зазначений як постачальник. Тобто як це уточннювати щоб точно ррщуміти чи вони не по сірому тулять?

Я робив як тут казали, дивився неопосередковано на сайті виробника і якщо там мережа магазинів зазначена типо як розетка чи брейн, то це точно тоді офіційна гарантія. А з тим комтрейдінгом щось не розумію. Тому що більшість магазинів як я розумію які показує хотлайн, це сіра тема. Наприклад от це все намахалово https://gamezone.com.ua/product/0000006 ... 0000006314
https://r2p.com.ua/videokarty/videokart ... ng-x-slim/
Вгамуйтесь вже заради бога :facepalm: Ви плутаєте імпортера з офіційним представництвом. Представник не обов'язково сам є дистрибьютором, той же Асус - комплектуху імпортує АСБІС, а ноутбуки Асус - ЕЛКО. Ви коли купляєте карту в "офійціному магазині" і здаєте по гарантії, сервіс її перевіряє/діагностує і далі везе на АСБІС/ЕЛКО/МУК/ЕПОС залежно від того, де вони тарились. Товка "Асус Україна" зареєстрована 29.06.2021, значить до 21 року весь Асус в Україні був сірий? :D
За яким принципом пишуть магазини на сайті локального представника я не знаю, мабуть башляють за це, щоб такі як ви купляли "офіційний" товар в магазинах з сайту, а не такий самий дешевше в інших :rotate:
Я коли давно працював в комп фірмі, ми як раз закупали все у цих оптових гігантів, потім просто вони міняли бракований товар або списували по балансу. Все абсолютно офіційне сертифіковане для України і так далі.

Відправлено через 16 хвилин 20 секунд:
Це ви з чого взяли? Ось відгуки на хотлайні по Гейм Зоні, всюди написано у відгуках, що є фіскальний чек, на карті зазначено офіційна гарантія, то в чому намахалово, бо вам дизайн магазину не сподобався? :dontknow:
Alvaro
Member
Звідки: Львов

Повідомлення

GreenMile: 19.09.2024 15:54Це ви з чого взяли? Ось відгуки на хотлайні по Гейм Зоні, всюди написано у відгуках, що є фіскальний чек, на карті зазначено офіційна гарантія, то в чому намахалово, бо вам дизайн магазину не сподобався?
Тому що я там замовляв. На сайті пишуть що товар в наявності. А при замовленні кажуть що чекати мінімум тиждень, беруть предоплату обовязкову, після того як проходить тиждень і я сам з ними зв'язуююсь , мені кажуть що поки не прийшла на склад, і треба ще тиждень чекати, після того як я чекаю наступний тиждень, знов кажуть що ще треба тиждень чекати. При чому кожен раз я вимушений сам був звязуватись з ними за уточненнями, мені ніхто не збирався ніразу повдомляти що замовлення переносится ще на тиждень. Причому після того як я телефонував за уточненням, мене ще могли добу ігнорити сказавши що уточнюють інформацію на складі , і мені треба було на наступний день самому вибивати знову з них що вони там уточнили

При питанні на рахунок іншої карти, кажуть що теж треба тиждень чекати. Після чого я скасував замовлення та сказав щоб повереули передоплату. Також наприклад там дають гарантію на паліт на 3 роки від виробника. В той час як паліт дає гарантію на два роки. Або є в продажі карта зотак 4070тис якої ніби не маж бути в україні офіційно

А як пішов дивитсь відгуки на хотлайні, то там всі негативні відгуки саме про це, що замовляють та тижнями чекають замовлення. Всіх годують однаково наступним тижнем. Така сама ситуація по гарантійним питанням, пишуть що здають по гарантії та потім по пів року чекають з сервісу, а як повертають то без ремонту. А хто замовляє оплачуючи одразу всю суму, потім до місяцю часу ще чекають на повернення грошей якщо відмовляются віж замовлення. Це буквально сотні негативгих комертарів на хотлайні у відгуках про це.
GreenMile: 19.09.2024 15:54За яким принципом пишуть магазини на сайті локального представника я не знаю,
Ну так і як взнати тоді що купуєшь товар з офіційною гарантією крім як на сайтах виробника дивитись? Мені тут коли я вибирав карту подешевше буквально пару тижнів назад кожен казав що це для лохів розводи і треба брати типо розетки чи інших зазначених у виробника магазинів. І що інших варіантів немає.
oversteve
Member
Звідки: Ukraine

Повідомлення

Alvaro: 19.09.2024 16:18 і треба брати типо розетки чи інших зазначених у виробника магазинів. І що інших варіантів немає.
інші варіанти є, бо багато середніх і дрібних контор, яких навіть на хотлайні може не бути паралельно з сіряком беруть у тих самих оф. постачальників, просто це питання треба ретельно досліджувати і уточнювати, і дививтися на різні маркери типу дуже великої різниці в ціні з іншими магазинами, наявності у 3-4 сіровозів і т.п.
GreenMile
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Alvaro: 19.09.2024 16:18
GreenMile: 19.09.2024 15:54Це ви з чого взяли? Ось відгуки на хотлайні по Гейм Зоні, всюди написано у відгуках, що є фіскальний чек, на карті зазначено офіційна гарантія, то в чому намахалово, бо вам дизайн магазину не сподобався?
Тому що я там замовляв. На сайті пишуть що товар в наявності. А при замовленні кажуть що чекати мінімум тиждень, беруть предоплату обовязкову, після того як проходить тиждень і я сам з ними зв'язуююсь , мені кажуть що поки не прийшла на склад, і треба ще тиждень чекати, після того як я чекаю наступний тиждень, знов кажуть що ще треба тиждень чекати. При питанні на рахунок іншої карти, кажуть що теж треба тиждень чекати. Після чого я скасував замовлення та сказав щоб повереули передоплату.

А як пішов дивитсь відгуки на хотлайні, то там всі негативні відгуки саме про це, що замовляють та тижнями чекають замовлення. Всіх годують однаково наступним тижнем. Така сама ситуація по гарантійним питанням, пишуть що здають по гарантії та потім по пів року чекають з сервісу, а як повертають то без ремонту. А хто замовляє оплачуючи одразу всю суму, потім до місяцю часу ще чекають на повернення грошей якщо відмовляются віж замовлення. Це буквально сотні негативгих комертарів на хотлайні у відгуках про це.
Це ніякого відношення до "намахалова" не має, просто звичайний магазин без свого складу і купляє карти дрібним оптом у того ж АСБІСа чи ще де.
Я в розетці (продавець Розетка, не розетка_ЄУ) замовив телефон (оплатив на сайті картою одразу), мали привезти в точку видачі за 5 днів. В день видачі перенесли на 4 дні видачу, а потім на 9-й день перенесли ще на 4 дні вперед. То шо, розетка - сірий магазин намахалова, я правильно вашу логіку зрозумів?
Alvaro: 19.09.2024 16:18Також наприклад там дають гарантію на паліт на 3 роки від виробника. В той час як паліт дає гарантію на два роки. Або є в продажі карта зотак 4070тис якої ніби не маж бути в україні офіційно
А от і ні, помиляєтесь. Паліт не встановлює гарантію, він віддає це на відкуп локальним дистрибьюторам. Можете зайти на сайті почитати. В парашці, наприклад, 3 роки, в Україні - як вирішить конкретний дистрибьютор. А тепер слідкуйте за руками, продавець Розетка, Palit PCI-Ex GeForce RTX 4060 Ti Dual OC 8GB GDDR6 - 2 роки гарантії; продавець знову Розетка, Palit PCI-Ex GeForce RTX 4060 Infinity 2 OC 8GB - 3 роки гарантії :popcorn: А тепер здогадайтесь з однієї спроби, чому дві карти одного Паліта мають різну гарантію в одному офіційному магазині :rotate:

Alvaro: 19.09.2024 16:18
GreenMile: 19.09.2024 15:54За яким принципом пишуть магазини на сайті локального представника я не знаю,
Ну так і як взнати тоді що купуєшь товар з офіційною гарантією крім як на сайтах виробника дивитись? Мені тут коли я вибирав карту подешевше буквально пару тижнів назад кожен казав що це для лохів розводи і треба брати типо розетки чи інших зазначених у виробника магазинів. І що інших варіантів немає.
Ви не повірите, питаєте в магазині від кого гарантія, якщо від магазина - вам так і скажуть. Перевірити це зараз можна по серійному номеру на сайті виробника, або у офіційного СЦ. Побачити серійник ви можете до купівлі, або навіть купити і не розпаковувати, а потім повернути в 14 день без проблем.

Відправлено через 16 хвилин 36 секунд:
Alvaro: 19.09.2024 16:18 Або є в продажі карта зотак 4070тис якої ніби не маж бути в україні офіційно
Хто вам сказав, що її в Україні не має бути? Ось вона в телемарті з оф. гарантією :rotate:
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

GreenMile: 19.09.2024 16:59
Alvaro: 19.09.2024 16:18 Або є в продажі карта зотак 4070тис якої ніби не маж бути в україні офіційно
Хто вам сказав, що її в Україні не має бути? Ось вона в телемарті з оф. гарантією :rotate:
https://www.zotac.com/ua/where_to_buy?location=734
Офіційні дистрибютори та магазини : розетка, кен та іерсі

іерсі : https://erc.ua/cat/41-videokarty--v2829-o56489-s1/ (тільки твін і її ще навіть тиждень тому в асортименті небуло)
кен : https://can.ua/videocards/zotac/c1474/v7868/ (тільки твін і її ще навіть тиждень тому в асортименті небуло)
розетка : https://hard.rozetka.com.ua/ua/videocar ... 070-super/ (тільки розетка еу, а твіну навіть в асортимент досі не додали, хоча на інших двох уже з'явився)

І до слова - телемарт не є офіційним магазином зотака, а де вони взяли модель, якої навіть у офіційного дистрибютора немає в наявності - риторичне запитання (як і те, де вони брали 7900gre реф, коли вона продалась тільки в готових збірках і НЕ ДЛЯ УКРАЇНИ) :)
GreenMile
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

daesz: 19.09.2024 17:25
GreenMile: 19.09.2024 16:59 Хто вам сказав, що її в Україні не має бути? Ось вона в телемарті з оф. гарантією :rotate:
https://www.zotac.com/ua/where_to_buy?location=734
Офіційні дистрибютори та магазини : розетка, кен та іерсі

іерсі : https://erc.ua/cat/41-videokarty--v2829-o56489-s1/ (тільки твін і її ще навіть тиждень тому в асортименті небуло)
кен : https://can.ua/videocards/zotac/c1474/v7868/ (тільки твін і її ще навіть тиждень тому в асортименті небуло)
розетка : https://hard.rozetka.com.ua/ua/videocar ... 070-super/ (тільки розетка еу, а твіну навіть в асортимент досі не додали, хоча на інших двох уже з'явився)

І до слова - телемарт не є офіційним магазином зотака, а де вони взяли модель, якої навіть у офіційного дистрибютора немає в наявності - риторичне запитання (як і те, де вони брали 7900gre реф, коли вона продалась тільки в готових збірках і НЕ ДЛЯ УКРАЇНИ) :)
ERC - це і є оптовик В2В, який не торгує в роздріб (принаймні 20 років тому не торгував, ми у нього закупали комплектуху оптом), 99,9% що телемарт у них бере, як і ще купа магазинів.
Наявність магазина на сайті виробника означає тільки те, що він якийсь контракт прямий заключив, чи забашляв грошей, і НЕ означає що в інших магазинах продають неофіційні карти.
Тобто ніхто не заважає тому ж асбісу або муку закупати у Зотака 4070тіс і продавати тут і це будуть офіційні карти з офіційною гарантією.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

GreenMile: 19.09.2024 17:31
daesz: 19.09.2024 17:25
https://www.zotac.com/ua/where_to_buy?location=734
Офіційні дистрибютори та магазини : розетка, кен та іерсі

іерсі : https://erc.ua/cat/41-videokarty--v2829-o56489-s1/ (тільки твін і її ще навіть тиждень тому в асортименті небуло)
кен : https://can.ua/videocards/zotac/c1474/v7868/ (тільки твін і її ще навіть тиждень тому в асортименті небуло)
розетка : https://hard.rozetka.com.ua/ua/videocar ... 070-super/ (тільки розетка еу, а твіну навіть в асортимент досі не додали, хоча на інших двох уже з'явився)

І до слова - телемарт не є офіційним магазином зотака, а де вони взяли модель, якої навіть у офіційного дистрибютора немає в наявності - риторичне запитання (як і те, де вони брали 7900gre реф, коли вона продалась тільки в готових збірках і НЕ ДЛЯ УКРАЇНИ) :)
ERC - це і є оптовик В2В, який не торгує в роздріб (принаймні 20 років тому не торгував, ми у нього закупали комплектуху оптом), 99,9% що телемарт у них бере, як і ще купа магазинів.
Наявність магазина на сайті виробника означає тільки те, що він якийсь контракт прямий заключив, чи забашляв грошей, і НЕ означає що в інших магазинах продають неофіційні карти.
Тобто ніхто не заважає тому ж асбісу або муку закупати у Зотака 4070тіс і продавати тут і це будуть офіційні карти з офіційною гарантією.
Ну от я вам кинув лінк їхнього асортименту, десь на 99.9% впевнений, що те що в них є в асортименті - те у них можна і купити оптом :)
І 4070с твін у них не було ще навіть тиждень тому (бо це модель за якою я слідкую, бо одна із небагатьох які полізуть в корпус який замовив і з оглядів там непогані температури та шум :) ).
Думаю, що якщо б ці поставщики із зотаком мали контракти - то вони були б офіційно представлені на сайті зотаку. Помоєму - це якраз суть вкладки where to buy, і чим більше там магазинів/дистрибюторів/офіційних представників - тим краще для зотака, тому не вносити когось туди не в їх інтересах (це наче логічно).

(в мене була підозра, що зотак таки додали в наш чорний список в Україні, бо вони ніколи не покидали ринок рашки (що, доречі, дуже дивно бо інша компанія під тим же власником, а саме pcpartner - inno3d покинула рашку одними з перших), але це не пояснило б той факт, що всі не супер моделі продовжують нормально возити в Україну; це особливо виглядало правдоподібно в світлі того, що сяомі, які не покидали рашку у нас в чорному списку і офіційно їх в Україну не возять, навіть та ж розетка возить їх тільки з Польщі / розетки ЕУ під замовлення, і як не дивно - супер моделі 4000 серії карт вони також возять тільки з розетки ЕУ)
GreenMile
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

daesz: 19.09.2024 18:04
GreenMile: 19.09.2024 17:31 ERC - це і є оптовик В2В, який не торгує в роздріб (принаймні 20 років тому не торгував, ми у нього закупали комплектуху оптом), 99,9% що телемарт у них бере, як і ще купа магазинів.
Наявність магазина на сайті виробника означає тільки те, що він якийсь контракт прямий заключив, чи забашляв грошей, і НЕ означає що в інших магазинах продають неофіційні карти.
Тобто ніхто не заважає тому ж асбісу або муку закупати у Зотака 4070тіс і продавати тут і це будуть офіційні карти з офіційною гарантією.
Ну от я вам кинув лінк їхнього асортименту, десь на 99.9% впевнений, що те що в них є в асортименті - те у них можна і купити оптом :)
І 4070с твін у них не було ще навіть тиждень тому (бо це модель за якою я слідкую, бо одна із небагатьох які полізуть в корпус який замовив і з оглядів там непогані температури та шум :) ).
Думаю, що якщо б ці поставщики із зотаком мали контракти - то вони були б офіційно представлені на сайті зотаку. Помоєму - це якраз суть вкладки where to buy, і чим більше там магазинів/дистрибюторів/офіційних представників - тим краще для зотака, тому не вносити когось туди не в їх інтересах (це наче логічно).
Я вам пишу як воно є насправді, бо я в цьому працював, а не так я ви собі це уявляєте. Ось, для прикладу, зайдіть на сторінку гіганта по дистрибьюції АСБІСа, подивіться бренди, а потім полуркайте на скількох із них асбіс вказаний як дилер абощо ;) А все тому, що він великий оптовик і для кінцевого споживача нафіг не потрібний, бо ви не купите в роздріб у нього. Наприклад, у корсара вказаний телемарт і артлайн (лул) і розетка - роздрібні магазини, але не вказаний Асбіс, який десятками тисяч позиції возить. Таке. І, знову ж таки, це не означає що він ексклюзивний постачальник, ніхто не забороняє розетці закуповувати напряму, якщо шо.
Тому, ще раз, відсутність якогось магазну "Рога і Копита", який продає 5 карт в місяць, на сайті виробника, не означає, що магазин "Рога і Копита" продає сіряк. Він просто тариться дрібним оптом у Асбіса/ЕРС/МУК і так далі.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

GreenMile: 19.09.2024 18:29
daesz: 19.09.2024 18:04
Ну от я вам кинув лінк їхнього асортименту, десь на 99.9% впевнений, що те що в них є в асортименті - те у них можна і купити оптом :)
І 4070с твін у них не було ще навіть тиждень тому (бо це модель за якою я слідкую, бо одна із небагатьох які полізуть в корпус який замовив і з оглядів там непогані температури та шум :) ).
Думаю, що якщо б ці поставщики із зотаком мали контракти - то вони були б офіційно представлені на сайті зотаку. Помоєму - це якраз суть вкладки where to buy, і чим більше там магазинів/дистрибюторів/офіційних представників - тим краще для зотака, тому не вносити когось туди не в їх інтересах (це наче логічно).
Я вам пишу як воно є насправді, бо я в цьому працював, а не так я ви собі це уявляєте. Ось, для прикладу, зайдіть на сторінку гіганта по дистрибьюції АСБІСа, подивіться бренди, а потім полуркайте на скількох із них асбіс вказаний як дилер абощо ;) А все тому, що він великий оптовик і для кінцевого споживача нафіг не потрібний, бо ви не купите в роздріб у нього. Наприклад, у корсара вказаний телемарт і артлайн (лул) і розетка - роздрібні магазини, але не вказаний Асбіс, який десятками тисяч позиції возить. Таке. І, знову ж таки, це не означає що він ексклюзивний постачальник, ніхто не забороняє розетці закуповувати напряму, якщо шо.
Тому, ще раз, відсутність якогось магазну "Рога і Копита", який продає 5 карт в місяць, на сайті виробника, не означає, що магазин "Рога і Копита" продає сіряк. Він просто тариться дрібним оптом у Асбіса/ЕРС/МУК і так далі.
Можливо ви й праві, сперечатись не буду. Суто з точки зору логіки - зотак, асус чи будь-який інший виробник продукції закікавлений додати якомога більше магазинів/дистрибюторів. З іншої сторони : якщо глянути на виробниках всієї комп'ютерної техніки та де їх можна купити в США - то там взагалі ніхто імпортерів не вказує, тільки магазини по типу newegg, bestbuy, amazon, b&h, walmart, microcenter, тощо, що підтверджує ваші слова :)
Alvaro
Member
Звідки: Львов

Повідомлення

GreenMile: 19.09.2024 16:59Це ніякого відношення до "намахалова" не має, просто звичайний магазин без свого складу і купляє карти дрібним оптом у того ж АСБІСа чи ще де.
В них наприклад є карти от такі по дуже дешевій ціні https://gamezone.com.ua/product/0000006 ... 0730f-10p/

Як я розумію такої та взагалі моделі 4070ті супер немаї більше ні в одному офіційному магазині де карти продают типу брейну чи розеткі яка вказана на сайті зотака. Та ще й по такій ціні дешевій. Як так виходить? Вони десь дістають ексклюзивну карту по супер дешевій ціні якої немає в жодному офіційному магазині в країні ?

Отправлено спустя 5 минут 38 секунд:
GreenMile: 19.09.2024 16:59Хто вам сказав, що її в Україні не має бути? Ось вона в телемарті з оф. гарантією
Її ж немає в наявності там навіть ціна не встановлена. Тобто я так розумію ї навіть не було у продажі
Hells Angels
Member
Аватар користувача

Повідомлення

GreenMile: 19.09.2024 16:59Хто вам сказав, що її в Україні не має бути? Ось вона в телемарті з оф. гарантією :rotate:
офіційна гарантія виробника 3 роки, так що телемарт :censoured: трішки
man1242
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Hells Angels: 19.09.2024 19:11
GreenMile: 19.09.2024 16:59Хто вам сказав, що її в Україні не має бути? Ось вона в телемарті з оф. гарантією :rotate:
офіційна гарантія виробника 3 роки, так що телемарт :censoured: трішки
Кто бы мог подумать такое :lol:

Відправлено через 5 хвилин 7 секунд:
GreenMile: 19.09.2024 18:29
daesz: 19.09.2024 18:04
Ну от я вам кинув лінк їхнього асортименту, десь на 99.9% впевнений, що те що в них є в асортименті - те у них можна і купити оптом :)
І 4070с твін у них не було ще навіть тиждень тому (бо це модель за якою я слідкую, бо одна із небагатьох які полізуть в корпус який замовив і з оглядів там непогані температури та шум :) ).
Думаю, що якщо б ці поставщики із зотаком мали контракти - то вони були б офіційно представлені на сайті зотаку. Помоєму - це якраз суть вкладки where to buy, і чим більше там магазинів/дистрибюторів/офіційних представників - тим краще для зотака, тому не вносити когось туди не в їх інтересах (це наче логічно).
Я вам пишу як воно є насправді, бо я в цьому працював, а не так я ви собі це уявляєте. Ось, для прикладу, зайдіть на сторінку гіганта по дистрибьюції АСБІСа, подивіться бренди, а потім полуркайте на скількох із них асбіс вказаний як дилер абощо ;) А все тому, що він великий оптовик і для кінцевого споживача нафіг не потрібний, бо ви не купите в роздріб у нього. Наприклад, у корсара вказаний телемарт і артлайн (лул) і розетка - роздрібні магазини, але не вказаний Асбіс, який десятками тисяч позиції возить. Таке. І, знову ж таки, це не означає що він ексклюзивний постачальник, ніхто не забороняє розетці закуповувати напряму, якщо шо.
Тому, ще раз, відсутність якогось магазну "Рога і Копита", який продає 5 карт в місяць, на сайті виробника, не означає, що магазин "Рога і Копита" продає сіряк. Він просто тариться дрібним оптом у Асбіса/ЕРС/МУК і так далі.
"Рога и копыта" продает товар от имени ЧП "Иван Иваныч", через месяц такой герой производит самоликвидацию в Дiї а хомяк что пришел по гарантии начинает мотать круги барабане ;)
oversteve
Member
Звідки: Ukraine

Повідомлення

GreenMile: 19.09.2024 16:59 А от і ні, помиляєтесь. Паліт не встановлює гарантію, він віддає це на відкуп локальним дистрибьюторам. Можете зайти на сайті почитати. В парашці, наприклад, 3 роки, в Україні - як вирішить конкретний дистрибьютор. А тепер слідкуйте за руками, продавець Розетка, Palit PCI-Ex GeForce RTX 4060 Ti Dual OC 8GB GDDR6 - 2 роки гарантії; продавець знову Розетка, Palit PCI-Ex GeForce RTX 4060 Infinity 2 OC 8GB - 3 роки гарантії :popcorn: А тепер здогадайтесь з однієї спроби, чому дві карти одного Паліта мають різну гарантію в одному офіційному магазині :rotate:
на 99% впевнений, що якщо звернутися в саппорт розетки, то вони скажуть що там помилка при наповненні і насправді гарантія 2 роки, як у інших палітів, власне як і у купі інших магазинів, в яких ця карта є на хотлайні по схожій ціні
The_Rusik
Member
Звідки: UA

Повідомлення

GreenMile
В каком месте 7700 хт обрубок?
Хотите показаться умным - молчите.
Там хоть линии не порезаны, памяти 12 а не 8. 192 бит а не 128.
Відповісти