Rtx 4070 TI Super Asus Dual - ГРІЄТЬСЯ!

Видеокарты, графические процессоры, драйверы
Відповісти
Автор
Повідомлення
Marmik
Junior

Повідомлення

Коротше, купив на свою голову Анус Дуал 4070 ti Super, був дуже солодкий цінник.
Отже, розклад:
Даунвольтнута(970 мват, 2675 по ядру), жере 230-250 ватт. Після години у Кіберпанку з максимальними налаштуваннями( Трасування шляху + Dlaa, коротше самий максимум налаштувань) догрілася до максимальних температур(Скріншот 1 з піковими температурами за десь годину навантаження).
Далі, з приводу компу: 3 120 кульки на вдув, 1 на видув, бокова кришка відкрита. БП MSI MAG A650BN 650W( так, бюджетник, юзаю разом з 7500f - думав маэ витягнути). Відеокарта підєднана через комплектний адаптер 2x8pin => 12VHPWR, підєднана з однієї лінії(на одному дроті від БП 2x8 pin коннектора(так, знаю, шо має бути 8 pin з окремами лініями, якщо хтось підтвердить що треш з перегрівом через це - куплю нормальинй Блок живлення).

Ще забув додати, у хаті зараз спека( 30-33 градуси).

Отож, у сервіс, чи це ок для описаних мною умов? Чи покупати нормальний БП і це все вилікується, чи ставити ще пару кульків на видув зверху корпуса. Чмиріть, коротше, все як ви любите. :gigi:
Вкладення
Температури.jpg
molla
Member
Аватар користувача

Повідомлення

для такой температуры в комнате и для асус дуал это ещё не плохие показатели
а что за корпус ?
moto
Member
Звідки: Харьков-Борисполь

Повідомлення

Marmik как на меня при таких вводных данных , то температуры ОК, добавить еще вентиляторов на выдув и станет веселее!
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

This
ставити ще пару кульків на видув зверху корпуса
Ray2000gt
Advanced Member
Звідки: Киев

Повідомлення

ТС - троль
Marmik
Junior

Повідомлення

molla: 02.09.2024 22:28 для такой температуры в комнате и для асус дуал это ещё не плохие показатели
а что за корпус ?
Корпус: https://hard.rozetka.com.ua/gamemax_sta ... 240709933/

З приводу тролінгу: я б ще закрив очі на хот-спот, хай там, хотілося б менше, але хай.
Мене більш за все стрьомає температура памяті, яка гріється до 92-94 в андервольті.
p0_x_1
Junior

Повідомлення

Marmik: 02.09.2024 23:01
molla: 02.09.2024 22:28 для такой температуры в комнате и для асус дуал это ещё не плохие показатели
а что за корпус ?
Корпус: https://hard.rozetka.com.ua/gamemax_sta ... 240709933/

З приводу тролінгу: я б ще закрив очі на хот-спот, хай там, хотілося б менше, але хай.
Мене більш за все стрьомає температура памяті, яка гріється до 92-94 в андервольті.
Андервольт чіпа не впливає напряму на пам'ять, тож вона буле грітися навіть вище за сток
Marmik
Junior

Повідомлення

Я зрозумів, так це нормальна температура для GDDR6X чи ні?
jumanji
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ставьте 80% или 100 оборотов и играйте.
Потому я собрал кастом на основе моры 420 :D
Mixx
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернигов

Повідомлення

Marmik
По памяти - меня на 4070с от мси греется в раене 54-56, на других более адекватных охладах тоже до 70, у ти-супер 16гб памяти, то есть +1 4гб планка, нагрев чуть выше чем у 4070с, хотя у дуала даже обычной 4070 там 80, а 90 это вообще верхняя грань допустимого, если коротко - так и должно быть, хотяв любом случае хорошего мало...
Евгений King
Member
Аватар користувача
Звідки: Казна-де

Повідомлення

Нормальні температури для 1600 обертів вертушок, літньої погоди і жахлового корпусу.
Можна, якщо знімається в корпусі оте прозоре недорозуміння спереду, зняти його, ситуація кардинально зміниться.
Можна додати пару крутиляторів на верх, теж трохи допоможе.
71 градус по ядру і 80 по пам'яті то нормальні значення. Щось всі швидко забули перші 3080 та 3090, де пам'ять по заводу пробивала 100 градусів і нічого, досі працюють.
Ви головне не вдавайтесь в крайнощі, не допускайте різких температурних стрибків з високою дельтою. Тут оптимально буде використовувати тихий BIOS з fan stop, не вдаватись до власних кривих з постійними обертами крутиляторів навіть в 2D і не вимикати ПК одразу після гри (дати йому 5-10 хвилин для нормалізації температур) і буде все працювати добре та довго, оскільки у режимі 2D карта буде жити в 50-60 градусів, а в роботі як ви показали, буде 70-80, дельта 20 градусів всього. Якщо ж вимкнути fan stop, отримаєте картину, що в простої буде ~40 градусів, а заходячи у гру різко 80, вийшли - знову 40, дельта в 40 градусів, більше теплове розширення, потенціальний труп з відвалом чогось в довгій перспективі.

PS: звісно більший нагрів то потенційна дорога в деградацію, та практика майнінгу показує, що то для пересічного користувача тема не варта уваги, бо карта швидше зазстаріє морально та фізично, аніж GPU та пам'ять встигнуть в деградацію.

PSPS: ось прогнав свою ASUS Dual 4070 парою тестів в Black Myth Wukong Benchmark Tool, звичайну не ті і не супердупер, карті вже 1.5 роки, не обслуговувалась оскільки на гарантії:
спойлер
11111.jpg
Можу констатувати, що у ТС температури в повній нормі, на мою думку, для 2х кулерної мініатюрної карти взагалі топ. Та в бюджеті даного Asus Dual ледве знайдеться щось пристойне.

Відправлено через 29 хвилин 14 секунд:
Mixx: 03.09.2024 03:20 Marmik
По памяти - меня на 4070с от мси греется в раене 54-56, на других более адекватных охладах тоже до 70, у ти-супер 16гб памяти, то есть +1 4гб планка, нагрев чуть выше чем у 4070с, хотя у дуала даже обычной 4070 там 80, а 90 это вообще верхняя грань допустимого, если коротко - так и должно быть, хотяв любом случае хорошего мало...
Ви балакаєте про якийсь 2-3 кульковий вентус чи ще щось, співставне з DUAL в ціні, чи мова про топові рішення GAMING X і т.д.?
Звісно можна вихваляти GAMING X чи Strix чи інші топові карти, та зачасту їх цінник наводить на думки, а чи не взяти щось попроще, але на сходинку вище, бо переплата за топ виконання дуже вагома.
Essex
Member
Аватар користувача
Звідки: Кривой Рог

Повідомлення

Marmik
Открой крышку корпуса и играй. И пк поставь на стол, вентиляторы не помогут в таком гробу.
Marmik
Junior

Повідомлення

Евгений King: 03.09.2024 05:15 Нормальні температури для 1600 обертів вертушок, літньої погоди і жахлового корпусу.
Можна, якщо знімається в корпусі оте прозоре недорозуміння спереду, зняти його, ситуація кардинально зміниться.
Можна додати пару крутиляторів на верх, теж трохи допоможе.
71 градус по ядру і 80 по пам'яті то нормальні значення. Щось всі швидко забули перші 3080 та 3090, де пам'ять по заводу пробивала 100 градусів і нічого, досі працюють.
Ви головне не вдавайтесь в крайнощі, не допускайте різких температурних стрибків з високою дельтою. Тут оптимально буде використовувати тихий BIOS з fan stop, не вдаватись до власних кривих з постійними обертами крутиляторів навіть в 2D і не вимикати ПК одразу після гри (дати йому 5-10 хвилин для нормалізації температур) і буде все працювати добре та довго, оскільки у режимі 2D карта буде жити в 50-60 градусів, а в роботі як ви показали, буде 70-80, дельта 20 градусів всього. Якщо ж вимкнути fan stop, отримаєте картину, що в простої буде ~40 градусів, а заходячи у гру різко 80, вийшли - знову 40, дельта в 40 градусів, більше теплове розширення, потенціальний труп з відвалом чогось в довгій перспективі.

PS: звісно більший нагрів то потенційна дорога в деградацію, та практика майнінгу показує, що то для пересічного користувача тема не варта уваги, бо карта швидше зазстаріє морально та фізично, аніж GPU та пам'ять встигнуть в деградацію.

PSPS: ось прогнав свою ASUS Dual 4070 парою тестів в Black Myth Wukong Benchmark Tool, звичайну не ті і не супердупер, карті вже 1.5 роки, не обслуговувалась оскільки на гарантії:
спойлер
11111.jpg
Можу констатувати, що у ТС температури в повній нормі, на мою думку, для 2х кулерної мініатюрної карти взагалі топ. Та в бюджеті даного Asus Dual ледве знайдеться щось пристойне.

Відправлено через 29 хвилин 14 секунд:
Mixx: 03.09.2024 03:20 Marmik
По памяти - меня на 4070с от мси греется в раене 54-56, на других более адекватных охладах тоже до 70, у ти-супер 16гб памяти, то есть +1 4гб планка, нагрев чуть выше чем у 4070с, хотя у дуала даже обычной 4070 там 80, а 90 это вообще верхняя грань допустимого, если коротко - так и должно быть, хотяв любом случае хорошего мало...
Ви балакаєте про якийсь 2-3 кульковий вентус чи ще щось, співставне з DUAL в ціні, чи мова про топові рішення GAMING X і т.д.?
Звісно можна вихваляти GAMING X чи Strix чи інші топові карти, та зачасту їх цінник наводить на думки, а чи не взяти щось попроще, але на сходинку вище, бо переплата за топ виконання дуже вагома.
Дякую! Гроба відкрив, сайлент поставив, докуплю пару кульків на видув :beer:
В мене ще питання до експертів: підключено з 1-єї лінії 2-ома PCI 8 pin. Мені варто за це переживати? Фотку додав.
Вкладення
Підключення.jpg
my4a4oc
Member
Аватар користувача
Звідки: Полтава

Повідомлення

Marmik: 03.09.2024 10:32
Евгений King: 03.09.2024 05:15 Нормальні температури для 1600 обертів вертушок, літньої погоди і жахлового корпусу.
Можна, якщо знімається в корпусі оте прозоре недорозуміння спереду, зняти його, ситуація кардинально зміниться.
Можна додати пару крутиляторів на верх, теж трохи допоможе.
71 градус по ядру і 80 по пам'яті то нормальні значення. Щось всі швидко забули перші 3080 та 3090, де пам'ять по заводу пробивала 100 градусів і нічого, досі працюють.
Ви головне не вдавайтесь в крайнощі, не допускайте різких температурних стрибків з високою дельтою. Тут оптимально буде використовувати тихий BIOS з fan stop, не вдаватись до власних кривих з постійними обертами крутиляторів навіть в 2D і не вимикати ПК одразу після гри (дати йому 5-10 хвилин для нормалізації температур) і буде все працювати добре та довго, оскільки у режимі 2D карта буде жити в 50-60 градусів, а в роботі як ви показали, буде 70-80, дельта 20 градусів всього. Якщо ж вимкнути fan stop, отримаєте картину, що в простої буде ~40 градусів, а заходячи у гру різко 80, вийшли - знову 40, дельта в 40 градусів, більше теплове розширення, потенціальний труп з відвалом чогось в довгій перспективі.

PS: звісно більший нагрів то потенційна дорога в деградацію, та практика майнінгу показує, що то для пересічного користувача тема не варта уваги, бо карта швидше зазстаріє морально та фізично, аніж GPU та пам'ять встигнуть в деградацію.

PSPS: ось прогнав свою ASUS Dual 4070 парою тестів в Black Myth Wukong Benchmark Tool, звичайну не ті і не супердупер, карті вже 1.5 роки, не обслуговувалась оскільки на гарантії:
спойлер
11111.jpg
Можу констатувати, що у ТС температури в повній нормі, на мою думку, для 2х кулерної мініатюрної карти взагалі топ. Та в бюджеті даного Asus Dual ледве знайдеться щось пристойне.

Відправлено через 29 хвилин 14 секунд:


Ви балакаєте про якийсь 2-3 кульковий вентус чи ще щось, співставне з DUAL в ціні, чи мова про топові рішення GAMING X і т.д.?
Звісно можна вихваляти GAMING X чи Strix чи інші топові карти, та зачасту їх цінник наводить на думки, а чи не взяти щось попроще, але на сходинку вище, бо переплата за топ виконання дуже вагома.
Дякую! Гроба відкрив, сайлент поставив, докуплю пару кульків на видув :beer:
В мене ще питання до експертів: підключено з 1-єї лінії 2-ома PCI 8 pin. Мені варто за це переживати? Фотку додав.
В мене так колись роз'єм вигорів на сіасоніку (була 7970), там до 150 ватт здається можна вішати на один кабель, якщо споживання више, то потрібно двума окремими
Евгений King
Member
Аватар користувача
Звідки: Казна-де

Повідомлення

Marmik: 03.09.2024 10:32
В мене ще питання до експертів: підключено з 1-єї лінії 2-ома PCI 8 pin. Мені варто за це переживати? Фотку додав.
Та чого ж переживати, просто згорить все на біса, та й все, он недавно людина 3090 разом з блоком спалила аналогічним чином.
Та ви не переймайтесь, купите просто нове.
Marmik
Junior

Повідомлення

Евгений King: 03.09.2024 11:03
Marmik: 03.09.2024 10:32
В мене ще питання до експертів: підключено з 1-єї лінії 2-ома PCI 8 pin. Мені варто за це переживати? Фотку додав.
Та чого ж переживати, просто згорить все на біса, та й все, он недавно людина 3090 разом з блоком спалила аналогічним чином.
Та ви не переймайтесь, купите просто нове.
Питаннь нема :lol:
Відповісти