Мышь для Геймера! На чем остановиться?

Клавиатуры, мыши и прочая периферия
Відповісти
Автор
Повідомлення
ZSX
Member

Повідомлення

artko
Дякую. Знайшов на олх :beer:
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

ZSX

Олх ими завален, пром завален, при чем совершенно разнообразными на любой цвет, вкус и запах, да просто загуглить и будет тысячи вариантов, на барахолке тут обычно у тех кто ремонтами мышек занимается.
moto
Member
Звідки: Харьков-Борисполь

Повідомлення

Всем доброго. Имеется грызун Roccat Kone Pure SE , брал еще в далеком 2019г, и по ходу встает вопрос о замене , так как мышь стала какой-то разлапистой :lol: , не знаю как сказать. Очень часто кликаешь для открытия чего-либо и не срабатывает, нужно повторять процедуру, думаю может показалось, взял от ноута обычный logitech m185, все четко работает как и должно, значит Roccat сдает позицию уже, а может нужно его как то обслужить? Что можно на замену присмотреть из без проводного?, в идеале с такой же эргономикой как у Roccat Kone Pure SE и без кучи кнопок.
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

moto: 27.08.2024 00:32 Всем доброго. Имеется грызун Roccat Kone Pure SE , брал еще в далеком 2019г, и по ходу встает вопрос о замене , так как мышь стала какой-то разлапистой :lol: , не знаю как сказать. Очень часто кликаешь для открытия чего-либо и не срабатывает, нужно повторять процедуру, думаю может показалось, взял от ноута обычный logitech m185, все четко работает как и должно, значит Roccat сдает позицию уже, а может нужно его как то обслужить? Что можно на замену присмотреть из без проводного?, в идеале с такой же эргономикой как у Roccat Kone Pure SE и без кучи кнопок.
Просто замінити мікрики, звернувшись до майстра, ремонтував декілька g pro wireless, робить на совість memberlist.php?mode=viewprofile&u=48485
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Може ще як варіант бути - виступ під кнопкою, який давить на сам світч - прохудився (було таке на одному з рейзерів), просто "наростив" його приклєєвши кусочок тонкої пластмаси :)
moto
Member
Звідки: Харьков-Борисполь

Повідомлення

daesz а це ідея, треба подивитись, можливо ваш варіант мені також підійде!

Отправлено спустя 1 минуту 52 секунды:
7mindfields дякую за пораду, спробую перш за все запропонований варіант daesz, а потім все інше!
tolebamber
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

daesz: 27.08.2024 03:00 Може ще як варіант бути - виступ під кнопкою, який давить на сам світч - прохудився (було таке на одному з рейзерів), просто "наростив" його приклєєвши кусочок тонкої пластмаси :)
Сейчас делают большие площадки с вставкой из твердого пластика. «Худится» там не чему.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

tolebamber: 28.08.2024 11:07
daesz: 27.08.2024 03:00 Може ще як варіант бути - виступ під кнопкою, який давить на сам світч - прохудився (було таке на одному з рейзерів), просто "наростив" його приклєєвши кусочок тонкої пластмаси :)
Сейчас делают большие площадки с вставкой из твердого пластика. «Худится» там не чему.
У пана ж миша 2019 року, та й припустити було варто. В мене таке трапилось на райзері ДА (не пам'ятаю яка саме модель, 3.5 щось там) :)
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

daesz

Наверно DA 3500, это самый удешевленный вариант был, с самым донным сенсором и многие жаловались на её качество и пластика и переключателей, у моего кореша тоже была, он её быстро продал бо не понравилась.
Artem_M
Member

Повідомлення

Вітаю.
Підкажіть бездротову мишу, на яку можна безболісно перейти з Zowie ZA13-B.
Так що б вона була схожою за формою, для НЕ "кігтьового" хвату.
Бюджет 100$.

Форма Zowie ZA13-B:
спойлер
Зображення
noth1ng_matters
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Artem_M подивіться на VGN Dragonfly F1 (Moba/Pro), на eloshapes вони є в порівнянні з вашою, наче за формою схожі, сенсор топовий, автономності вистачає, по якості збірки питань взагалі нуль, користуюсь три місяці - жодних нарікань. Замовляв з аліка за 50 баксів.
Барбарис
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

Цікавить мишка з Hot-swap, безпроводом та на 3395. Все, що трапляється це асус та китайці.
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

Барбарис

А что Асус не устраивает?, китайцев таких не знаю, приведите примеры с хот-свапом и беспроводном на топовом сенсоре.
Kosdnepr
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Melofon
Zaopin Z2
Барбарис
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

Kosdnepr: 12.09.2024 12:33 Melofon
Zaopin Z2


Ден Сяопін? :gigi:
den55den
Member
Аватар користувача
Звідки: Одесса

Повідомлення

daesz: 05.04.2024 16:05 Дякую всім, хто допомагав і не дуже. Зупинив свій вибір на жаопін зед2 :beer:
і як мишка? якщо звісно купили її)
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

den55den: 12.09.2024 20:46
daesz: 05.04.2024 16:05 Дякую всім, хто допомагав і не дуже. Зупинив свій вибір на жаопін зед2 :beer:
і як мишка? якщо звісно купили її)
10/10 :)
Після всіх попередніх (схожих і не дуже формою) привикати до форми не прийшлось взагалі, трохи довго налаштовував чутливість (ніяк не міг знайти ту саму, яка була зручна мені на попередній миші + експрементував із різними комбами dpi + чутливістю у вінді).
Qbit
Junior

Повідомлення

daesz: 12.09.2024 21:12
den55den: 12.09.2024 20:46

і як мишка? якщо звісно купили її)
10/10 :)
Після всіх попередніх (схожих і не дуже формою) привикати до форми не прийшлось взагалі, трохи довго налаштовував чутливість (ніяк не міг знайти ту саму, яка була зручна мені на попередній миші + експрементував із різними комбами dpi + чутливістю у вінді).
Підтримую, чудова миша. Зручна, приємний матеріал корпусу, залізо норм :)
При налаштуваннях у Вінді я чекав 'Enhance pointer precision', швидкість обирав мінімальну, а у софті від Zaopin уже підбирав зручне для себе значення DPI.
Відповісти