Клуб поціновувачів старого заліза

Куратор теми: mklm
Общие вопросы по настройке и разгону. А также прочие околокомпьютерные вопросы
Відповісти
Автор
Повідомлення
spoglyadach
Member
Аватар користувача
Звідки: атуда

Повідомлення

Це я писав про другу, де як мінімум приколхозили охолодження моста позаду :super:
Перший лот то взагалі епічний лол, ще й пише РОБОЧА перевірена, за таке мабуть і ляпаса не шкода лупанути
acidburn
Member

Повідомлення

spoglyadach: 17.08.2024 18:12 КАЛлєкціонєри на зв'язку? Тут є шикарний лот для любителів ретро-гамінгу, майже не пожалкуєте бо робоче 100%
https://www.olx.ua/d/obyavlenie/geforce ... WYWd3.html

Відправлено через 10 хвилин 57 секунд:
Да це якийсь прікол, чи може день ретро-гамєра на лох.уа а історії які зворушливі. Лежала в старого дідуся на горищі в коробці з пентіумами ПРО не знаю чи робоча бо не знаю як перевірити. Але чомусь з неї зник радіатор але чіп точно цілий, а ще у інших оголошення я продаю цікаві чіпи пореболені https://www.olx.ua/d/obyavlenie/chip-21 ... er_profile
Хммм, який цікавий чіп щось він мені нагадує але не можу пойнять, може хтось підкаже B-)
2-й чіп - то не він продає, там інший із Запоріжжя. Я сам іноді плутаю схожі і від того ж продавця, UX/UI на олх топ.
А у цього далі у продажу начебто адекватні лоти і не по темі ретро або ремонту, сам він згоден зустрічатися і по відгукам не схожий на кидалу.

Тим дивніше ця видяха з відпаяними кондерами, швидше за все поплутав щось від спеки. Ризикувати акком, міняти сімку і заново вбивати всі об'яви і це за 200 грн, ну я не знаю
Shvlr
Member

Повідомлення

spoglyadach: 17.08.2024 20:39 приколхозили охолодження моста позаду :super:
Він там геть не потрібен, бо той міст дуже тупий, та перегріву не боїться
В мене така 2600про (правда ддр2)
3650- по факту трохи розігнала 2600

З одного боку- третя по потужності агп карта, після 4650 та 3850
З іншого - нафіг не вперлась.
Бо дх10 на уніфікованій архітектурі.

Тобто, як дх10- занадто слабка, як агп- не досить сумісна зі старими іграми.
Хоча фаркрай тягне непогано.
Як по мені, для агп х800 значно цікавіша
spoglyadach
Member
Аватар користувача
Звідки: атуда

Повідомлення

acidburn: 17.08.2024 21:17 2-й чіп - то не він продає, там інший із Запоріжжя. Я сам іноді плутаю схожі і від того ж продавця, UX/UI на олх топ.
А у цього далі у продажу начебто адекватні лоти і не по темі ретро або ремонту, сам він згоден зустрічатися і по відгукам не схожий на кидалу.
В сенсі не він, я навіть зараз клікнув на посилання і там в цього ж продавця цей чіп-комутатор висить. Там всього 3 товари виставлено, карочє може хтось купити хоче то я не проти, відговорювати не буду. Але прям смішно, один раз за кілька днів зайшов на лоха і тут такі топові лоти прям один за одним :up:

Відправлено через 3 хвилини 11 секунд:
А пойняв, то ви всьо поплутали, нє ну день сьогодні спекотний питань нема, про чіп-комутатор то вже про іншого продавана взагалі. Так там же і чіп АТі-шний до чого тут невідіа взагалі, карочє це дві окремі історії від двох сказочних продавак

Відправлено через 1 хвилину 1 секунду:
Shvlr
Смислі? А як же перепродати на наібей там джони кожен день купують все що ретро від 100 доларів та вище :laugh:
Mykolay3ack
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Може цікаво кому залізо, з Вас доставка.
Вкладення
20240817_214823.jpg
Shvlr
Member

Повідомлення

spoglyadach: 17.08.2024 22:05
Смислі? А як же перепродати на наібей там джони кожен день купують все що ретро від 100 доларів та вище :laugh:
Карта не культова, 100 долярів не дадуть :D
Але сама по собі- непогана, але не цікава
spoglyadach
Member
Аватар користувача
Звідки: атуда

Повідомлення

Shvlr: 17.08.2024 22:25 Карта не культова, 100 долярів не дадуть :D
Але сама по собі- непогана, але не цікава
Нічого ви не розумієте в сучасній торгівлі, джони одразу купують якщо написати Retro-Gaming для них 100 доларів опше не гроші. Мені на одній барахолці бомж сказав що єслі не беру відяху з відірваними кондьорами то він її назло мені на наібей продасть :laugh:

Відправлено через 9 хвилин 7 секунд:
Блін я тут справами займаюсь на форумі сиджу, а там продавака образився що я купувати передумав (бо роздивився нормально фото на компі). Нє ну хтось там вище писав що нормальний тіп і нормальні лоти продає, я канєшно вибачаюсь але мабуть треба пацану хороших відгуків лишити. Окрім того що обманює і кидає на дві сотки, так ще щеня намагається кусатись :laugh:

Зображення
ApostolCV
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Краще скажіть , хто 1133 Тул-S поцупив?)
І питання нумер два , чи є у когось інфа як розбирати інтелові проци під слот 1 ?
radical
Member
Звідки: dp.ua

Повідомлення

Mykolay3ack: 17.08.2024 22:10 Може цікаво кому залізо, з Вас доставка.
а що там за відеокарта?
mklm
HWBOT OC Team
Звідки: dp

Повідомлення

mx440 leadtek
Shvlr
Member

Повідомлення

Карта - вогонь, таких вже на ринку не залишилось.
Референс вiд нВ з iмпульсним стабелем на ГП.
Не якась пiчка вiд Inno3D :(
radical
Member
Звідки: dp.ua

Повідомлення

Shvlr
У мене наче десь було щось подібне з такою пам'яттю, але там чіпів було вдвічі більше. 64МБ чи типу того.
Shvlr
Member

Повідомлення

radical: 18.08.2024 11:33 Shvlr
У мене наче десь було щось подібне з такою пам'яттю, але там чіпів було вдвічі більше. 64МБ чи типу того.
В, референсі начебто 64 і є
Я в тому сенсі, що зараз 4МХ вважається недооцінюваною картою
Типу краща сумісність, при мінімальній вартості
radical
Member
Звідки: dp.ua

Повідомлення

Shvlr
так, в принципі, для досу/98вінди дешево і сердито, 2МХ/4МХ як грязі і вони дешеві і які хочеш, нормально сумісні зі старими іграми.
Mykolay3ack
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Mykolay3ack: 17.08.2024 22:10 Може цікаво кому залізо, з Вас доставка.
Забрали.
Shvlr
Member

Повідомлення

radical: 18.08.2024 11:59 4міх як грязі
Коли стоїть лінійний стабілізатор на гп, котрий гріється як ГП, то не є відеокарта, то є непотріб
Сорі
Нормальних МХ на ринку не залишилося
Вдачі користувачу, що ще скажешь
ApostolCV
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

З вашого дозволу повикаблучуюсь правильною МХсою.
спойлер
Зображення
enterprise2k3
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

ApostolCV: 18.08.2024 18:56 З вашого дозволу повикаблучуюсь правильною МХсою.
спойлер
Зображення


Красівоє, великоє/повнорозмірноє... Сам про таку саму мрію. Дуже чудово підійде як до золотистого солтека на 2 нфорсі, так і до наприклад до Tekram K7KX-A на slot A
mklm
HWBOT OC Team
Звідки: dp

Повідомлення

для soltek golden frame існує прям циганська palit daytona, золоті купола відпочивають. на рахунок озп - kingmax :gigi:
Відповісти