Выбор акустики

Звуковые карты, акустика, гарнитуры
Відповісти
Автор
Повідомлення
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

TSMatvey: 02.08.2024 17:51 Ну звукомани чомусь не дискутують про аудіотовари за 10 доларів) а обговорюють 100+дол
я купив юсб свисток за 3 долари :gigi: дуже ним задоволений :gigi:. в мене стоїть дешева мультимедіа і не дорогі 2 цапи :D

Відправлено через 32 секунди:
TSMatvey: 02.08.2024 17:21 Сорян що увірвався у тусу поціновувачів звуку, але нічого дорожче 100дол ямне слухав :D
сходи послухай, це безкоштовно в магазині. не жарт
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

TSMatvey: 02.08.2024 17:51Ну звукомани чомусь не дискутують про аудіотовари за 10 доларів) а обговорюють 100+дол
Тут все дуже просто, у всіх колись був і вбудований звук, і мультимедійні колонки на $20, в мене були, але йде час, усі давно западейтились и нікому не ціково купувати та обговорювати таке. От я наприклад не можу обговорювати аудіотовари за $10 бо їх в мене нема. Якщо хтось почне їх обговорювати я зовсім не проти, тут гілка для всіх, просто я не буду приймати в цьому участь
Filabatya
Member
Аватар користувача
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення

тут все просто,хай фай як вело хороше за 1К швидко перевалює)
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Hotspur: 02.08.2024 18:03сходи послухай, це безкоштовно в магазині. не жарт
Гарна порада, магазини дають послухати та не треба нічого вигадувати про якісь 80% лайна у хайфай техниці. Я спочатку послухав, потім зацікавився
TSMatvey
Member

Повідомлення

я говорю, що більшість дешевої аудіотехніки не задовільянє аудіофілів, тому їм доводиться дорого платити за хороший звук. а продається переважно недорога аудіотехніка
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

TSMatvey: 02.08.2024 23:30я говорю, що більшість дешевої аудіотехніки не задовільянє аудіофілів
Якщо є гроші, то чому би й ні, але для того, щоб отримувати задоволення від музики не обов'язково витрачати кілобакси. "Аудіофіл" - це взагалі сферичний кінь у вакуумі. Там люди теж рахують гроші, що таке дешева? Для кого? При ЗП у 2-4000 доларів витратити 1-3 тисячі на звук не обов'язково за один раз, можна те, те, те купувати по частинах, не проблема. Те що у нас "аудіофіли" за кордоном просто пійшов в магазин, та купив. Ще можна з 30 днів на камбек замовити, не сподобалось повернув. Такий термін, як "аудіофіли" присутній тільки на пострадянському просторі
TSMatvey: 02.08.2024 23:30а продається переважно недорога аудіотехніка
Є купа недорогої техніки яка чудово грає, тут питання що таке дорога і недорога. ЦАП + підсилювач для навушників за $250 - це дорого? А вуха за 300? А IK Multimedia iLoud Micro Monitor за 300? От тобі чудовій некоштовный мультимедійний варіант. Дорого? Візьми Edifier R1380DB та слухай, потім може будуть гроші та бажання апнеш
S
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Radio Bay: 03.08.2024 03:44Є купа недорогої техніки яка чудово грає, тут питання що таке дорога і недорога.
Смотришь минимальную зарплату и прожитковый минимум по стране и сравниваешь с ценой.

Отправлено спустя 1 минуту 40 секунд:
Radio Bay: 03.08.2024 03:44Такий термін, як "аудіофіли" присутній тільки на пострадянському просторі
https://dictionary.cambridge.org/dictio ... audiophile
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

S: 03.08.2024 09:45Смотришь минимальную зарплату и прожитковый минимум по стране и сравниваешь с ценой.
б у можна зібрати гарний недорогий комплект. без жартів. сильно краще будь якої нової мультимедії за 40 000 грн. треба буде трохи часу витратити але не більше пари тижнів на читання форумів про усілки і полочники

Відправлено через 1 хвилину 20 секунд:
Radio Bay: 03.08.2024 03:44А IK Multimedia iLoud Micro Monitor за 300
я не слухав але воно маленьке дуже
S
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Hotspur: 03.08.2024 11:35б у можна
б.у. то понятно но обсуждаем новое же. Да и с б.у. на $100 (условные 2/3 мин. зп) не разгонишься сильно.
tablestikus
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Radio Bay: 03.08.2024 03:44
TSMatvey: 02.08.2024 23:30я говорю, що більшість дешевої аудіотехніки не задовільянє аудіофілів
Якщо є гроші, то чому би й ні, але для того, щоб отримувати задоволення від музики не обов'язково витрачати кілобакси. "Аудіофіл" - це взагалі сферичний кінь у вакуумі. Там люди теж рахують гроші, що таке дешева? Для кого? При ЗП у 2-4000 доларів витратити 1-3 тисячі на звук не обов'язково за один раз, можна те, те, те купувати по частинах, не проблема. Те що у нас "аудіофіли" за кордоном просто пійшов в магазин, та купив. Ще можна з 30 днів на камбек замовити, не сподобалось повернув. Такий термін, як "аудіофіли" присутній тільки на пострадянському просторі
Я зупинився тільки вваливши десь $2к, бо далі йти то вже треба десь $5к, а жаба давить :D
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

S: 03.08.2024 11:38б.у. то понятно но обсуждаем новое же. Да и с б.у. на $100 (условные 2/3 мин. зп) не разгонишься сильно.
ми кажем як дешево зібрати гарну систему. відповідь така - спочатку 2-3-6 тижнів читаєм форуми про бюджетні системи потім купляєм б у на ОЛХ і все. вітаю. у вас гарна система
S
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Hotspur: 03.08.2024 12:01ми кажем як дешево зібрати гарну систему. відповідь така - спочатку 2-3-6 тижнів читаєм форуми про бюджетні системи потім купляєм б у на ОЛХ і все. вітаю. у вас гарна система
Что там читать, в указанном бюджете разве что Микролаб или Эдифаер какойто купишь и на этом всё.

Отправлено спустя 59 секунд:
Hotspur: 03.08.2024 12:01гарну систему.
"гарна система" - это не критерий, критерий это технические характеристики и цена. А дальше кому и кобыла невеста.
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

S: 03.08.2024 12:39Что там читать, в указанном бюджете разве что Микролаб или Эдифаер какойто купишь и на этом всё.
ні

Відправлено через 17 хвилин 51 секунду:
S: 03.08.2024 12:39"гарна система" - это не критерий, критерий это технические характеристики и цена. А дальше кому и кобыла невеста.
критерій. є стандарт Hi Fi
S
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Варианты в студию.

Отправлено спустя 1 минуту 56 секунд:
Hotspur: 03.08.2024 13:15є стандарт Hi Fi
Нет такого стандарта, стандарт это DIN, ISO, ГОСТ итд, а Hi Fi это маркетинг эту надпись пишут где попало и кто попало.
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

S: 03.08.2024 12:39критерий это технические характеристики и цена
Скажу по секрету, технические характеристики характеризуют только то, устройство сделано в рамках приличий, но не звук :)
tablestikus: 03.08.2024 11:41Я зупинився тільки вваливши десь $2к, бо далі йти то вже треба десь $5к, а жаба давить
Є ще крітерій зупинки "та і так норм", мене зараз зовсім на апи не тягне, може час такий, якось не до цацок. Може твікнув би цапа у DacMaster, але то думка у загашнику, якось не до того
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

S: 03.08.2024 13:51Нет такого стандарта, стандарт это DIN, ISO, ГОСТ итд, а Hi Fi это маркетинг эту надпись пишут где попало и кто попало.
не пиши тупу маячню.
Hi-Fi (англ. High Fidelity — высокая точность, высокая верность) — термин, означающий, что воспроизводимый аппаратурой звук очень близок к оригиналу. Надпись «Hi-Fi» на звуковоспроизводящей аппаратуре означает, что она соответствует одному из следующих стандартов: DIN 45500 или IEC 60581.
Евгений King
Member
Аватар користувача
Звідки: Казна-де

Повідомлення

Hotspur: 03.08.2024 14:30
S: 03.08.2024 13:51Нет такого стандарта, стандарт это DIN, ISO, ГОСТ итд, а Hi Fi это маркетинг эту надпись пишут где попало и кто попало.
не пиши тупу маячню.
Hi-Fi (англ. High Fidelity — высокая точность, высокая верность) — термин, означающий, что воспроизводимый аппаратурой звук очень близок к оригиналу. Надпись «Hi-Fi» на звуковоспроизводящей аппаратуре означает, что она соответствует одному из следующих стандартов: DIN 45500 или IEC 60581.
У Edifier починаючи від S2000 та все що вище по модельному ряду, мають Hi-Fi та Hi-Res сертифікацію, чому тоді всі ганяються за якимись пасивками з підсилювачами та дротами по 500 баксів? :lol:
spitzer
Junior

Повідомлення

Давно хотел спросить но всё стеснялся..

Смортите, в широкополосниках на 3 динамика в числе прочих есть низкочастотник, и он же в сабвуфере..

Правильно ли я понимаю что бас широкополосника (колонки) должен выдавать +\- тот же что и бас пассивного саба того же класса / той же мощности?
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Евгений King: 03.08.2024 14:55чому тоді всі ганяються за якимись пасивками з підсилювачами та дротами по 500 баксів?
Це тільки у твоєму фантазійному світі хтось гоняється за дротами за 500 баксів, жодного такого не знаю. Та й що за ними гонятися? Якщо є зайві 500 баксів йди та купуй :)
l-m
Member

Повідомлення

spitzer: 03.08.2024 15:08 Правильно ли я понимаю что бас широкополосника (колонки) должен выдавать +\- тот же что и бас пассивного саба того же класса / той же мощности?
Ну якщо розмір динаміків однаковий, то можливо. Але у сабвуферів стандартний це біля 10", а де з таким колонки? Майже немає...
Та й пасивний саб це якийсь рідкісний звір... ми ж про хі-фі, не про автоакустику?)
Коротше, пошукай заміри для конкретних моделей що цікавлять, от й буде відповідь.
Відповісти