Выбор акустики

Звуковые карты, акустика, гарнитуры
Відповісти
Автор
Повідомлення
maxn
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Евгений King: 22.07.2024 17:13
На OLX є нові Edifier S2000MK lll, наче...
То возврат распакованный и бу. Продавец мутант
https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/mult ... TVEdL.html
TSMatvey
Member

Повідомлення

Вибираю собі блютуз колоночку для квартири, і погляд пав на anker soundcore motion+. У розетках/ комфі її немає, але є на олх - кажуть запаяна в плівці(не коробка, а сама колонка) ціна 2800,продавців вистачає по всій країні із хорошим рейтингом і 100+ успішними олх доставками, а на аліекспрес вона 2600(акція) . хтось в курсі - чи немає якихось нюансів/налюбилова? Бо різниця в ціні геть мінімальна. https://m.olx.ua/d/uk/obyavlenie/portat ... Saqo4.html
Filabatya
Member
Аватар користувача
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення

Бог маркетинга :gigi:
TSMatvey
Member

Повідомлення

якщо це про мене, то я взагалі не рекламщик )))
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

TSMatvey: 01.08.2024 23:34Вибираю собі блютуз колоночку для квартири
Користувачів такого мало, потрібно гуглити
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

TSMatvey: 01.08.2024 23:34Вибираю собі блютуз колоночку для квартири
нащо ? купи полочники б у буде 500% якості
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Hotspur: 02.08.2024 15:05нащо ? купи полочники б у буде 500% якості
Він хоче все в одному за 200 баків, маленьке у кутку та керувати з телефона
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Radio Bay: 02.08.2024 15:08Він хоче все в одному за 200 баків, маленьке у кутку та керувати з телефона
500-2000 доларів в США якщо купляти
TSMatvey
Member

Повідомлення

таскаю на кухню балкон ванну у гості. а стаціонар пізніше візьму
п.с продаван пише
"При Олх доставці не буде можливості відкрити для перевірки. Відправляти через Олх доставку чи все ж таки наложкою?"
Востаннє редагувалось 02.08.2024 15:12 користувачем TSMatvey, всього редагувалось 1 раз.
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

TSMatvey: 02.08.2024 15:10 таскаю на кухню балкон ванну у гості. а стаціонар пізніше візьму
щоб було якісне це дурні гроші
TSMatvey
Member

Повідомлення

я її за 2800 думаю взяти. моя джбл гоу 3 взагаліі зараз 1800 коштує. хоча в ній немає мікрофона і перемикання пісні назад і потужності 4 вати.

Відправлено через 30 секунд:
ніби олх доставка мкаксимально безпечна опція?
продаван пише "По замовчуванню немає такої можливості. При Олх доставці назва відправки вже вказана і оператор не зможе її змінити. А при наложці він прописує що огляд дозволено коли вказує назву"
При відправленні наложкою я зможу відмовитись від посилки ,якщо у колонки виявляться якість потертості, дрібежання чи ще щось ?
Востаннє редагувалось 02.08.2024 15:18 користувачем TSMatvey, всього редагувалось 1 раз.
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

TSMatvey: 02.08.2024 15:14нібо олх доставка мкаксимально безпечна опція?
так, все добре. поки ти не забереш продавцю банк гроші не дасть. ти відмовився - гроші тобі повернулись за виключенням комісії

Відправлено через 1 хвилину 36 секунд:
TSMatvey: 02.08.2024 15:14я її за 2800 думаю взяти.
ну 2800 не великі гроші а анкер нормальні речі робить
TSMatvey
Member

Повідомлення

у мене від них недорогі вакуумні твс і повнорозмірні блютузи - то звучать вони добре, але якість страждає: у твс резинові накладки для тримання у вусі швидко розбовтались і я їх зняв геть, але із-за цього стали гірше триматись твс, хоча уже рік так ходжу((( ну і резинова кнопка мембрана на 1 одному твс теж відклеїлась.
У повнорозмірних уже розповзлись шви на обидвох абушурах - я намагався склеїти - але то важко, руки у мене криві, а ширина проклею із заводу - 1-2мм. тому довелось скріпити на степлер, поки нові не куплю.
Тому хоч звук у них мені подобається, яле якість матеріалів - не дуже. Для мене терпимо, а на подарунок - наврядчи

Відправлено через 26 секунд:
а якщо взяти наложкою - то зможу відмовитись від товару при виявлені дефектів ?
що краще - олх доста чи накладний платіж ?
Filabatya
Member
Аватар користувача
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення

При олх доставці все те саме тільки не платите комісію за накладений, тільки олх доставка
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

TSMatvey: 02.08.2024 15:24що краще - олх доста чи накладний платіж ?
олх доставка

Відправлено через 3 хвилини 54 секунди:
TSMatvey: 02.08.2024 15:24то звучать вони добре, але якість страждає
а що ти слухав з навушників вибач ? :D


Sennheiser HD 600

Beyerdynamic Dt 990 Pro

Fostex T-60RP

Audio-Technica ATH-R70x

чи якісь моделі інші дороще 300 доларів ?
TSMatvey
Member

Повідомлення

Сорян що увірвався у тусу поціновувачів звуку, але нічого дорожче 100дол ямне слухав :D
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

TSMatvey: 02.08.2024 17:21Сорян що увірвався у тусу поціновувачів звуку
Не комплексуй, все норм :)
TSMatvey
Member

Повідомлення

У мене слух так собі, тому економлю грошики на хай фай звуку і щиро співчуваю людям із витонченим музикальним слухом, бо вони чують хреновий звук, якого думаю 80% на ринку)
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

TSMatvey: 02.08.2024 17:39бо вони чують хреновий звук, якого думаю 80% на ринку)
З вищенаписаного то значить, що я нічого дорожче $100 не чув, але маю особисту думку, що 80% аудіоринку лайно :gigi:
TSMatvey
Member

Повідомлення

Ну звукомани чомусь не дискутують про аудіотовари за 10 доларів) а обговорюють 100+дол
Відповісти