Выбор клавиатуры под все нужды и направления

Клавиатуры, мыши и прочая периферия
Відповісти
Автор
Повідомлення
Software Engineer
Junior

Повідомлення

artko
У HATOR Rockfall 2 немає ж hot-swap, тому й просив поради стосовно моделей, оскільки, як я зазначав вище, раніше працював виключно за мембранними клавіатурами.

З основних побажань:
- якісна база;
- можна TKL, оскільки цифровим блоком не дуже часто користуюсь;
- в ідеалі, щоб була традиційна розкладка, оскільки я рідко дивлюсь на клавіатуру (сліпий набір);
- хотілось би витратити до 4к грн.
- silent-switches (які краще обрати?).

Мої побажання сумісні з бюджетом?
artko
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Software Engineer
згаданий хатор - це звичайна tkl клавіатура, яких багато(за формфактором в сенсі). тому питання щодо "щось схоже" - ну..
1) якість це від особистих побажань. тут я нічого не буду радити, для мене якісна база - там де все працює як слід і мене влаштовує.
2) традиційна це яка - iso? ansi? інші варіанти?

по бюджету - ну ось собі знайшов нову Bloody S87 (1400грн), замінив рідні свічі на Outemu Silent Lemon(680грн), капи переставив з хатора. Більше поки нічого не робив, треба ще пробіл, мабуть, трохи подфіксити.
Отримав - тиху клавіатуру, з тактільним відгуком (дуже нагадала нову з коробки Mitsumi classic колишню за відчуттями), з непоганим софтом
Поганий це чи ні варіант - мені так, все що не влаштовувало в старому hator htk-610 оптичному - пофіксив, за невеликі гроші(шум, відчуття від друку, софт). з того що маю в наявности по свічам (kailh optical black, gateron red, outemu red, a4tech blms red) - найтихіший варіант, можна набирати майже без шуму зовсім.

Як вам буде краще - це тільки самостійно відповідати, які приорітети, непогано б ще поклацати десь в магазіні.
man1242
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Хочу механіку для гри в Wow, що порадите ? Переваги щоб була тиха
Devijack
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення


цікава ідея залити клей в порожнечу кейкапа, та клейкий ущільнивач для вікон на зворот плейту теж цікаво
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

Devijack: 11.05.2024 14:09Я сьогодні не навмисно встановив пробіл догори дригом
Так делали ещё давным давно как только механики вышли, кому-то нравится кому-то нет, на любителя эти всякие перевёрнутые пробелы.
artko
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Melofon
я собі з цікавості зробив спліт, намагаюсь на цьому щось робити :) дуже незвично, але кажуть що наче зручно (після страдань :) на таком проблеми пробіла зовсім нема, він маленький...
Kosdnepr
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Devijack: 11.05.2024 17:11ти не розуміеш як працює орінг. Він скорочує відстань від кейкапу до стема та фіксується, тобто зменшує хід, далі він ніякої участі не має бо не є подвижним. Стем продувжуе стучати об основу у свічі.
Не зовсім так. У гіршому випадку, коли o-ring зроблений з "дубового" матеріалу і дійсно не працює, він лише підіймає кейкап вгору (без будь-якого зменшення ходу) і на цьому все:
спойлер
Зображення
За скинутим посиланням o-rings (як мінімум ті, що білі) виконані з досить м'якого силікону, що можна навіть пальцями стиснути, і тому при правильному встановленні (максимально сильно придавити кейкап після одягання на нього o-ring), він буде служити демпфером і прибере стук стему об хаузінг. Звичайно, якщо не бити з усієї сили)
Devijack: 11.05.2024 14:09А взагалі є ідея вклеїти на звороті пробілу щось резинове чи спінене щоб при натисканні кейкап цим демпфером контактував з плейтом а не стем свіча стукав об основу свіча.
Мабуть не найкраща ідея. Кейкапи взагалі не мають торкатись плейту. Для тихих клавіатур навіть на світчі по периметру наклеюють полоску тонкого (нетканого) пластиру, щоб він служив як демпфер. Тому бити по плейту найбільшою клавішою, навіть через силіконовий чи інший м'який демпфер, мені здається акустично буде набагато гірше, ніж удар стему світча. А якщо підкласти поролон і тиснути кейкапом в поролон - імхо це тактильно буде треш.
Software Engineer: 10.05.2024 17:53Можете порадити кілька моделей клавіатур на які варто звернути увагу в першу чергу?
Конкретні не пораджу, але вам уже дали чудову підказку - обрати як базу клавіатуру з хот-свап, яка вам буде подобатись, і придбати до неї silent-світчі. Недорогі та хороші будуть Outeme Silent Yellow PRO / Silent Peach / Silent Lemon, обрати в залежності від побажань. Так як у вас сліпий набір, то додатково радив би розглядати клавіатури з cherry-профілем кейкапів, або придбати їх окремо, як на мене вони набагато зручніші за ОЕМ для швидкого набору.
Devijack
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

Kosdnepr: 16.05.2024 12:25 Не зовсім так. У гіршому випадку, коли o-ring зроблений з "дубового" матеріалу і дійсно не працює, він лише підіймає кейкап вгору (без будь-якого зменшення ходу) і на цьому все
Щоб це так працювало, кейкап має бути рухомом, без факсації на крестовині, він повинен бути роздовбаним та хитатись не фіксуючись. Тоді орінг зможе приймати активну участь. А так, він фіксується на робочій висоті при першому сильному стисканні і далі ця резина не приймає участі. Максимум що вона робить то займає пусте місце під кейкапом та трохи може змінити цим акустичний шум, будед обре помітно на тонких ABS.
luckyksua
Junior

Повідомлення

Купив я під час акції собі комплект Lenovo Legion KM300 RGB Gaming Combo Keyboard and Mouse UA Black за 999 гривень.
В мене не було ніколи механіки, але як для мембанки хочу сказати за цю ціну я більш ніж задоволений, а в мене їх була достатня кількість. Гарні тактильні відчуття, добрий як для мембранки ход клавіш, майже безшумна, навіть сказав би безшумна, гарна підсвітка з певною кількістю режимів. Мишка теж зірок з неба не хватає, але мене повністю влаштовую.

Ще раз повторююсь стоє кожної копійки за 999 гривень, але зовсім не вартує стандатної ціни у 3699 гривень.
S
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Самая крутая клавиатура на утиных свичах. :)
https://vm.tiktok.com/ZMMT2xctN/
Mixx
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернигов

Повідомлення

Всім привіт.

Хто шарить, підкажіть. Потрібна механіка щось типу червоних/коричневих свічей, чи що там зараз в трендах, але, треба щоб була дуже тиха/беззвучна, бо вдома постійно чую, як я за**ав клацати :gigi: чим воно буде тихіше - тим краще, зменшені формати типу профільної г413 ткл в приорітеті, ргб з налаштуванням яскравості буде гарним плюсом.

Ліміту по ціні як такого нема, з китаєм, замінами свічей і тд не хочу мати жодних справ, тільки біле з гарантією.
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Mixx: 15.06.2024 10:01 Всім привіт.

Хто шарить, підкажіть. Потрібна механіка щось типу червоних/коричневих свічей, чи що там зараз в трендах, але, треба щоб була дуже тиха/беззвучна, бо вдома постійно чую, як я за**ав клацати :gigi: чим воно буде тихіше - тим краще, зменшені формати типу профільної г413 ткл в приорітеті, ргб з налаштуванням яскравості буде гарним плюсом.

Ліміту по ціні як такого нема, з китаєм, замінами свічей і тд не хочу мати жодних справ, тільки біле з гарантією.
Коричневі - тактильні, червоні - лінійні, як можна радити, як вони зовсім різні. Якщо потрібні тихі, то це чорні/червоні сайлент
Mixx
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернигов

Повідомлення

7mindfields
Я в них взагалі не розбираюся, вибачаюсь за неграмотність, треба щось таке, щоб дівчина не жахалася від громихання пластику, коли починаю печатати, якщо при цьому буде якесь відчуття натискання клавіші - добре. Якщо є досвід і знаєте якісь конкретні моделі, котрі будуть справді тихими - буду дуже вдячний. Бюджет особливої ролі не грає.

Пів життя сидів за мембранами до 100грн, другу половину на всяких рейзер грін, чері блю і тд, тобто повна протилежність того, що потрібно зараз. Нинішню G413 TKL SE взяв в магазині поклацявши кілька варіантів що було в наявності, знаю, що там якісь китайські клацалки, якість повне гівно, люфти, скрип, грохіт пластику, хоча сам клік досить тихий. Не хочу обісратися ще раз, рятуйте, бо з дому виженуть :gigi:
Hells Angels
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Mixx: 15.06.2024 10:28Бюджет особливої ролі не грає.
не проще тогда купить готовый кастом?
Mixx: 15.06.2024 10:01тільки біле з гарантією
клавиатура не такая сложная електроника, что бы была нужна гарантия
artko
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Mixx: 15.06.2024 10:28 Нинішню G413 TKL SE взяв в магазині поклацявши кілька варіантів що було в наявності, знаю, що там якісь китайські клацалки, якість повне гівно, люфти, скрип, грохіт пластику, хоча сам клік досить тихий.
бажаєте позбутись люфті, скрипів, грохоту? вам потрібно забути про "біле, не китай, з гарантією" та взяти сучасну китайську кастомну клавіатуру з встановленням сайлент свичів :)
Kosdnepr
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Mixx: 15.06.2024 10:01з китаєм, замінами свічей і тд не хочу мати жодних справ, тільки біле з гарантією
Цією умовою ви позбавляєте себе більшості кращих варіантів.

З гарантією і на тихих перемикачах є всього декілька клавіатур:
Leopold FC660MBT (65%, cherry silent red), Monsgeek M1W (75%, AKKO Fairy Silent), HATOR Rockfall 2 Mecha TKL Authentic Edition (tkl, HATOR Milky Silent), Akko 3087 Matcha / Akko 3087 Sky (tkl, cherry silent red), Varmilo VPE87 (tkl, cherry silent red), Varmilo VBS108 (full, cherry silent red).
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

Mixx: 15.06.2024 10:01з китаєм, замінами свічей і тд не хочу мати жодних справ, тільки біле з гарантією.
Мдя, хочет хорошую Клаву а Китай не хочет :gigi: , это несовместимые два хотенчика бо хорошие клавы только из Китая в основном, и реально нафига на Клаву гарантия? если она работает изначально то будет работать и дальше.
already_over
Member
Звідки: zt

Повідомлення

помогите с выбором клавы. до этого юзал:
20 лет обожал клаву a4tech kl-7mu. у нее "ноутбучный" ход клавишь, тихая была, удобные клавиши мультимедия, mute, прям тащился. постоянно их чем то заливал и покупал новые. А тут ужас, сняты с производства.

подогнали на работе механику G815 logitech немецкой раскладки) Наклеечки наклеил и жил. В целом, к клаве только 2 претензии: боже, какая же она шумная после а4теч, но ладно, с этим можно жить. а вот с доп клавишами слева - жить не смог, вынял их и сидел себе 2 года, пока вчера случайно не залил одну кнопку. Варвар полез разбираться - варвар понял что клава уедет в ремонт, потому что клавиши оказываются припаянные были). Из того что понравилось - клава выглядит и ощущается очень дорого, приятное нажатие клавишь как на печатной машинке, но тоже "ноутбучный" ход клавиш.

поэтому на временную/постоянно замену разыскивается клава с низким ходом клавиш, не важно механика или нет. клавиши мультимедия - приветствуются, и клава должна быть полноразмерной. бюджет до 2,5к грн.
already_over
Member
Звідки: zt

Повідомлення

already_over: 20.06.2024 01:22 помогите с выбором клавы. до этого юзал:
20 лет обожал клаву a4tech kl-7mu. у нее "ноутбучный" ход клавишь, тихая была, удобные клавиши мультимедия, mute, прям тащился. постоянно их чем то заливал и покупал новые. А тут ужас, сняты с производства.

подогнали на работе механику G815 logitech немецкой раскладки) Наклеечки наклеил и жил. В целом, к клаве только 2 претензии: боже, какая же она шумная после а4теч, но ладно, с этим можно жить. а вот с доп клавишами слева - жить не смог, вынял их и сидел себе 2 года, пока вчера случайно не залил одну кнопку. Варвар полез разбираться - варвар понял что клава уедет в ремонт, потому что клавиши оказываются припаянные были). Из того что понравилось - клава выглядит и ощущается очень дорого, приятное нажатие клавишь как на печатной машинке, но тоже "ноутбучный" ход клавиш.

поэтому на временную/постоянно замену разыскивается клава с низким ходом клавиш, не важно механика или нет. клавиши мультимедия - приветствуются, и клава должна быть полноразмерной. бюджет до 2,5к грн.
отвечу сам же на свой вопрос, взял HATOR Rockfall 2 Mecha TKL Authentic Edition White (HTK-531). как не эксперту по клавам, скажу очевидные вещи, по сравнению с клавой G815 logitech:

1. логитек ощущается сильно дороже и что ли изящней, клавиши тоньше раза в три, чисто ноутбучные и как то все собрано аккуратней, с меньшими зазорами и монолитней. подсветка у хатора на мой вкус приятней.
2. нажатие клавиш у хатора тише в раза три, ход клавш тоже интересней, ближе к печатной машинке, но тише. Не скажу что у логитека неприятно, но за счет тишины интересней. кроме наверное пробела, у пробела хатора звук отличается от всех других клавиш, и похож чем то на стук поезда который проходит по стыку рельс. ну прям 1 в 1 звук.
3. первый раз у меня цветные клавиши. необычно, флаг Украины выглядит стильно)

клава явно стоит своих денег, звук пробела кошмар (без доп подкладки, надо с ней проверить), для тех кто переходит с низкопрофильной клавы на такую будет тяжеловато. ну и полноразмерная клава чуть симпатичней вид имеет. Наверное логитек г815 можно считать на фоне хатора сильно оверпрайснутым. чисто по ощущениям профана красная цена логитека на фоне хатора...ну пусть тысяч 5-5.5. хаток встал в 3к.
ArchangeLoL
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

А є зараз якісь клави з м,якою підставкою під зап'ястки?
Відповісти