Клуб поціновувачів старого заліза

Куратор теми: mklm
Общие вопросы по настройке и разгону. А также прочие околокомпьютерные вопросы
Відповісти
Автор
Повідомлення
Shvlr
Member

Повідомлення

spoglyadach: 29.05.2024 22:34 В якомусь 2017 теж якось не дуже розумно виглядало купувати оті всі старі плати на 370 а зараз фіг що знайдеш цікаве, тільки якщо дуже щастить B-)
Справа в тому, що в той час було дуже багато невдалого заліза, котре з виробництва не працювало нормально
Усякі зіди та пісіпартнери, навіть до cubx в мене великі запитання, а це начебто топ
Тому знайти щось дійсно їстівне, то дійсно величезна вдача.
Ще й за нормальний кошт

До речі, дві моі улюблені об'яви. Я вважаю, що потрібно брати. Через 10 років буде(ні) ультрараритет
https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/cros ... RZOmi.html
https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/asus ... ToKw0.html
radical
Member
Звідки: dp.ua

Повідомлення

Ну, ті всі акорпи і пісіни партнери тоді купували виключно з ніщебродства, щоб не викидати старі ящики з АТ блоками від пентіумів та четвірок, а потім самим допилювати те чудо до бажаних циферок в тестах.
spoglyadach
Member
Аватар користувача
Звідки: атуда

Повідомлення

Shvlr: 30.05.2024 12:54 До речі, дві моі улюблені об'яви. Я вважаю, що потрібно брати. Через 10 років буде(ні) ультрараритет
https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/cros ... RZOmi.html
https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/asus ... ToKw0.html
Єта ж отвал, але це хреня зараз знайду в обраних більш смішне, хотів запостити але щось все якісь справи і забув. Зараз всьо буде

Відправлено через 3 хвилини 8 секунд:
Блін нема вже того оголошення але в мене є скріни, пізніше запощу якщо не забуду

Відправлено через 31 секунду:
Доречі вчора цікаву штуку побачив, може хто з Харкова і давно собі хотів
https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/moni ... bserved_ad
radical
Member
Звідки: dp.ua

Повідомлення

У мене щось таке подібне зараз на дачі до тв тюнера підключене, тільки кнопки праворуч внизу, так ця зараза не розуміє, що як сигналу від тюнера немає (він в режимі сну), то треба теж йти в сон, а не видавати табличку "перевірте кабель". Соні трінітрон в такий ситуації реагує адекватно.
Shvlr
Member

Повідомлення

spoglyadach: 30.05.2024 15:22 зараз знайду в обраних більш смішне
Маю думку, що таке - то або дроп крадених карток, або обнал
https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/prod ... Wfkbt.html

Просто з півроку назад була пропозиція "відеокарти під відновлення за 1000 грн"
Там було з п'яток 8600GT в повністю роздягненому стані - без радіатора, кондерів, дроселів та.... чипів ГП )))

Я тоді шукав якийсь FX під ВХ, по 5200 - то досить соромно.
Знайшов 5700LE за 50 + пересилка.
Правда з горілим польовиком та трішки сколотим кристалом.
Приклав руки, перешив у повну 5700.
Наче нічого так вийшло, 2900 папуг у 3Дм03 не 1300 як у 5200
Вкладення
FX5700.jpg
acidburn
Member

Повідомлення

spoglyadach: 30.05.2024 15:22 Доречі вчора цікаву штуку побачив, може хто з Харкова і давно собі хотів
https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/moni ... bserved_ad
Не дуже пойняв, монік як монік, ціна як ціна.

До речі, гроби 21-22" хтось у продажу зараз зустрічав? Колись був один але вже сівший після дизайнерського офісу, років 10+ тому такі ще зустрічалися але зараз схоже всьо, закінчились та померли?
spoglyadach
Member
Аватар користувача
Звідки: атуда

Повідомлення

acidburn
Смислі, їх зараз дуже рідко зустрінеш ще й у гарному стані бо вони вже деякі пережили по 2-3 помийки :)

Shvlr
Занадто складна схема, просто є дуже дивні люди і навіть трохи тойво можна зустріти ну або їм подобається сам процес продажу без об'єткивних результатів.
Бо якось кілька місяців тому зустрів відяху з потрібним мені радіатором-вентилятором, ціна такій максимум 100 гривень, в чєла вона висіла щось за 300. Я йому зробив свою пропозицію то він так підгорів, лаятись почав що я хочу його прєлєсть задарма купити, ну штош довелось знайти трохи пізніше і взагалі до іншого лота в подарунок йшло.
А що на цих BX якась FX 5900 не йде, бо я не шарю що там з підтримкою ще не збирав на цих чіпсетах нічого :-/
acidburn
Member

Повідомлення

spoglyadach: 30.05.2024 23:46 acidburn
Смислі, їх зараз дуже рідко зустрінеш ще й у гарному стані бо вони вже деякі пережили по 2-3 помийки :)
А, ну модель не рідкісна, їх на олх десятки, і думаю головне не зовнішній стан, а картинка. А то буває на вигляд як новий, а включаєш - тут мило і вже не фокусується,тут у кутку у червоний йде, або взагалі весь сівший і темний.
Але якщо місце дозволяє – беріть поки дають, років через 10 і таких вже майже не буде.
Shvlr
Member

Повідомлення

spoglyadach: 30.05.2024 23:46 А що на цих BX якась FX 5900 не йде, бо я не шарю що там з підтримкою ще не збирав на цих чіпсетах нічого :-/
Чого не йдуть, йдуть
https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/vide ... PFgve.html
То ще непогана ціна, десь вони так і коштують. На ібей.

Ще можливо пошукати Quadro FX 3000 та перешити в FX5900 ultra, десь с таким же результатом пошуків по цінику.
Коробка з мотлохом тепер цінний предмет для колекціонування.

Відправлено через 1 годину 21 хвилину 30 секунд:
Я не великий фанат ВХ, в десь ті часи я сидів на АХР 2ГГц на 200 шині з Gf6600, та в вуса не дув.

Тому не вважаю, що це супер потужна платформа, навіть з P3S. ВХсу FX 5700 - за очі, він в реалі більше не потягне.
Хоча по тестам 815+P3S+Радеон 9800XT й набирають під 5 000 папуг у 3Дм03
radical
Member
Звідки: dp.ua

Повідомлення

Shvlr: 31.05.2024 07:55 Тому не вважаю, що це супер потужна платформа, навіть з P3S. ВХсу FX 5700 - за очі, він в реалі більше не потягне.
Хоча по тестам 815+P3S+Радеон 9800XT й набирають під 5 000 папуг у 3Дм03
Навіть такого забагато. ВХ+1ГГц проц навіть 4200 ti не розкачає нормально. А тулити на нього P3S, навіть і не знаю, тоді буде куди дешевше і ефективніше зібрати щось на АХР/Р4. А топові fx та радеони 9*** можна хоч з Core2 ганяти.
Shvlr
Member

Повідомлення

FX самі по собі так собі, якшо ПСП не вистачає .
Тобто потрібна Ultra, до того ж Ultra красиві.
Ось 5700 Ultra чудово б вписалася в цей конфіг, просто эстетично.
Але також раритет ще з тих.
Tfd
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

acidburn: 30.05.2024 16:50 До речі, гроби 21-22" хтось у продажу зараз зустрічав? Колись був один але вже сівший після дизайнерського офісу, років 10+ тому такі ще зустрічалися але зараз схоже всьо, закінчились та померли?
Давно їх не бачив. Останнє що путнього траплялося це SONY G400 (19") - руки чухалися, але реально немає куди його брати. Так його за місяць хтось вже й викупив. )

Мені батько колись підігнав Mitsubishi DiamondPro 2070SB з роботи. Якраз з під дизайнерів списували, ціна символічна щось типу в районі 20ГРН. Отакий прооооооообіг:

Зображення

Але кінескоп ще більш-менш живий можна сказати, десь половина від нього залишилася. Налаштований монітор був геть паршиво і вже мав певні вікові проблеми. Як на ньому допрацьовували я фіг його знає. Яскравість була перекручена, кольори мляві, замість фокусування якийсь астигматизм 2-ї стадії, зведення туди ж. )

Розібрав, почистив, замінив деякі ємності, підкрутив апаратний фокус на FBT, налаштував OSD. Вийшла пристойна машина. В 1400х1050 чіткість майже як на LCD:

Зображення

1600x1200 та 1920x1440 також можна використовувати, картинка тримається плюс-мінус на задовільному рівні. От 2048х1536 вже не дуже, починається мазанина - не вистачає роздільної здатності "решітки" та й підсилювач на максимумі своїх можливостей. А ще відеокарта з аналоговим D-Sub і VGA кабель - BNC то немає! ( Хіба треба було спробувати скинути частоту до 75 чи 60Гц, але якось було не цікаво відступатися від канонічних 85Гц. :)

До-речі, пристойний 755DFX як зверху (а ще краще 755DF) я би можливо і придбав. Є у мене теплі почуття до отих старих Самсунгів, завжди подобався їхній дизайн. Щось в них є тепле і лампове. Може якось ще й зважуся, але це не точно. :gigi:
spoglyadach
Member
Аватар користувача
Звідки: атуда

Повідомлення

Shvlr: 31.05.2024 07:55
spoglyadach: 30.05.2024 23:46 А що на цих BX якась FX 5900 не йде, бо я не шарю що там з підтримкою ще не збирав на цих чіпсетах нічого :-/
Чого не йдуть, йдуть
https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/vide ... PFgve.html
То ще непогана ціна, десь вони так і коштують. На ібей.
Ця відяха без проблем купується на наібей за 60-100$ якщо людина шарить що таке ібей і як ним користуватись правильно, я одному знайомому купував B-)
Shvlr
Member

Повідомлення

spoglyadach: 31.05.2024 13:06
Shvlr: 31.05.2024 07:55

Чого не йдуть, йдуть
https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/vide ... PFgve.html
То ще непогана ціна, десь вони так і коштують. На ібей.
Ця відяха без проблем купується на наібей за 60-100$ якщо людина шарить що таке ібей і як ним користуватись правильно, я одному знайомому купував B-)
Не в коняку корм, для всього іншого існує божественний 9800PRO перешитий в ХТ

ПС. Так як і к6-2/3, fx в період своєі актуальності вважалися днищем - власники 4 серіі посміхалися, всі останні чекали 6 серію, котра вдалася на славу.
А зараз - ти диви, ренесанс. Прямо ікона жанру.
спойлер
Вважається, що К6-3 600 +FX дозволяє перекрити всі більшість ігорі від ДОС з Рentium-ммх до ранішнього ХР включно з великою вірогідністю на відсутність проблем з сумісністю на одному ПК.
Хоча Ультри - красиві карти, цього в них не заберешь.
spoglyadach
Member
Аватар користувача
Звідки: атуда

Повідомлення

:) тільки де її купити за якісь зрозумілі гроші і не вбиту, ось питання
Shvlr
Member

Повідомлення

spoglyadach: 31.05.2024 13:40 :) тільки де її купити за якісь зрозумілі гроші і не вбиту, ось питання
Чому повмирали всі ПРОшки - я розумію, бо в них емуляція кулера та відсутній чип моніторингу.
На свою я встановив від третьопня інтелівський бокс, і плювати на збереження вигляду.
А ось чого померли всі ХТ з турбіною та LM89 (датчик темпи та регулятор обертів вертушки), для мене загадка.
Хоча на більшості ХТ один виріз на АГП, що сильно скорочує простір для маневру.
offece-trader
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

Tfd: 31.05.2024 10:40Мені батько колись підігнав Mitsubishi DiamondPro 2070SB з роботи. Якраз з під дизайнерів списували, ціна символічна щось типу в районі 20ГРН. Отакий прооооооообіг:

Зображення
Да, это были великие в свое время мониторы, новые стоили как крыло от самолета. Я свой такой после 15 лет работы снес на мусорку, как совсем четкость пропала, а чинить тогда никто уже их не брался... Но если я правильно помню, там с наработкой была хитрость, она (наработка) считалась все время когда монитор включен был, то есть даже если винда сам экран потушила, наработка продолжала считаться. Ну и еще тогда считалось что конкретно на эти мониторы вредно влияет вкл\выкл когда они прогреваются, потому лучше его держать все время включенным...
ApostolCV
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Шити 98PRO в XT?
В когось надлишок флагманів які не шкода добити заради пари папуг?)
Shvlr
Member

Повідомлення

ApostolCV: 01.06.2024 07:57 Шити 98PRO в XT?
В когось надлишок флагманів які не шкода добити заради пари папуг?)
Я його купив у 2016 році, тоді іх була стача)))
З рідним охолодженням, вони добиваються від факту включення. Карта жере під 50 Ватт, а там не СО а емуляція, що більш підходить до 9600.
spoglyadach
Member
Аватар користувача
Звідки: атуда

Повідомлення

Shvlr
Відомо від чого, постійне термічне розширення не залежно від кулера бо тоді їх не робили з запасом, а так просто що б було достатньо
Все ж в більшості відяхи переслідує відвал пайки, навіть такі що не дуже юзались і взагалі померли лежачи на полиці
Відповісти