Скільки електроенергії ви використовуєте?

Разговоры обо всем
Відповісти
Автор
Повідомлення
Crossbow
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

phobosse: 29.05.2024 10:30хотілось би спати, а не прати
ага, а ще тарахтіти пралкою і заважати спати собі + сусідам.
Rucha
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

Справна пралка не тарахтить та не вимагає нагляду посеред ночі. Якщо тарахтить - треба міняти амортизатори.
Engineer_1988
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Crossbow: 29.05.2024 10:33
phobosse: 29.05.2024 10:30хотілось би спати, а не прати
ага, а ще тарахтіти пралкою і заважати спати собі + сусідам.
600-800об/хв і всім приємно)
Rucha: 29.05.2024 11:04 Справна пралка не тарахтить та не вимагає нагляду посеред ночі. Якщо тарахтить - треба міняти амортизатори.
то значить Ви ще не чули як пряцює прямий привід пралки LG 2024 року, при вартості пралки в 550дулярів польської збірки. І це є норма.
Звістно ідеальна якість по тиші це від 1000дол..
Andrew_R30
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

140 - 350 кВт
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Rucha: 29.05.2024 11:04 Якщо тарахтить - треба міняти амортизатори.
Купив ось таку приблизно рік тому
спойлер
https://bt.rozetka.com.ua/ua/samsung_ww ... 271140821/

і вона тарахкотіла з першого дня. Думаєте, не справна була з магазину? :D
Rucha
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

daesz: 29.05.2024 11:57 і вона тарахкотіла з першого дня. Думаєте, не справна була з магазину? :D[/off][/i]
Може брак, а може конструктивний недолік.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

До цього була LG, модель не скажу - пралці, напевно, з 15 років, а то й більше. То вона і на 800, і на 1200 обертах працювала тихіше. В новій, щоправда, потолок - це 1400, але на який воно, якщо вона й на 1200 "танцює" по всій ванній кімнаті.
Shpoker
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

daesz
у тестя такая, тихая. болты выкрутил сзади?)
koteyjah
Member
Аватар користувача
Звідки: Одесса

Повідомлення

150-200 в залежності від місяців/ 2 людини. Повна електрика окрім води, вода з котельноі, бойлер вимкнув минулого блекауту (бо котельня в ЖК від генератора - виходить стабільніше по гор. воді). Комп в середньому 5 годин на день. Постійна готовка - плита + скороварка, іноді духовка. Взимку тепла підлога, влітку кондиціонер, прання - раз на два дня. Холодильник зрозуміло постійно. + кілька годин телевізор на день.

Коли були с бойлером - виходило 300-350
Engineer_1988
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Shpoker: 29.05.2024 12:10 daesz
у тестя такая, тихая. болты выкрутил сзади?)
справа не в болтах, а в якості корпусу(тонкий, на заклепках(при збільшені оборотів віджиму - метал треться і грає міє собою більше 1мм :lol: ), нема обесшумки тощо, іноді барабан тарабанить об корпус, іноді шланги, багато нюансів). Потрібно забувати про совок і якість, а звикати до того, що все розраховано на пару років його роботи. Ті ж бойлери нема сенсу обслуговувати, а просто користуватись на максимум поки не пробє через 3-5 років тен/анод..
Ostin
Member

Повідомлення

Хех, LG з DirectDrive торохтить\шумить так, що міжкімнатні двері зачиняти доводиться щоб нормально спілкуватись)
Avenger80
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Rucha
А у меня после замены амортизаторов машинка затарахтела, всё лень посмотреть об что барабан бьётся при отжиме с бельём. А вообще - стиралка - это как системный блок компа, всё разбирается, всё меняется. YouTube - великая сила. Полетели подшипники на LG WD10200ND (машинка в 2005г. куплена), купил на базаре, заменил, при этом увидел, что амортизаторы родные рассыпались, как старый поролон. Заменил и их, новые, правда, тоньше и жёстче оригинальных... Из-за этого при выжимании идёт какой-то стук барабана об корпус, в общем, надо снова разбирать и смотреть об что идёт стук при отжиме. Пока лень.
Shpoker
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

Engineer_1988
Слушай, ну реально ничего не тарабанит и не играет. Про бойлеры - у мамы китайский термекс больше 15 лет, меняю аноды и чищу раз в 4 года, все норм, пользуется не выключая.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Shpoker: 29.05.2024 12:10 daesz
у тестя такая, тихая. болты выкрутил сзади?)
Вона не те щоб голосна в роботі, але звичайний звук мотору присутній як і всіх пралках і це не є безшумна, а вночі в умовах тиші - це зовсім не безшумна.
І як вже писав - вібрує вона більше ніж та, яка була до цього.
На рахунок болтів не знаю, встановлював не я :)
SERGBILL
Member
Аватар користувача
Звідки: Кривой Рог

Повідомлення

150 приблизно, живу один.
Shpoker
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

daesz: 29.05.2024 14:14Вона не те щоб голосна в роботі, але звичайний звук мотору присутній як і всіх пралках і це не є безшумна, а вночі в умовах тиші - це зовсім не безшумна.
нє, ну вам як мед то й ложкою, пробачте
daesz: 29.05.2024 14:14На рахунок болтів не знаю, встановлював не я
заглянуть с фонариком не помешало б на всякий
tablestikus
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

~ 400 кВт*год бойлер, електроплита, електродуховка та комп 24\7.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Shpoker: 29.05.2024 14:30
daesz: 29.05.2024 14:14Вона не те щоб голосна в роботі, але звичайний звук мотору присутній як і всіх пралках і це не є безшумна, а вночі в умовах тиші - це зовсім не безшумна.
нє, ну вам як мед то й ложкою, пробачте
Там ж вище ж пан написав що не охота слухати вночі поки спиш як пралка тарахкотить і я з ним згідний. З іншої сторони можна в 11 вечора закласти, в такий час ще не сплю, та й сусідам не думаю, що буде заважати :)
Shpoker: 29.05.2024 14:30
daesz: 29.05.2024 14:14На рахунок болтів не знаю, встановлював не я
заглянуть с фонариком не помешало б на всякий
Ввечері відсуну та провірю :up:
Shpoker
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

daesz: 29.05.2024 14:45Там ж вище ж пан написав що не охота слухати вночі поки спиш як пралка тарахкотить
ну, не знаю как у кого, у меня достаточно двери в ванной закрыть и ничего уже не мешает спать, а если закрыть еще и в комнату - то совсем слышно не будет (стиралка правда бош, но из недорогих и с тихим современным двигателем)

Отправлено спустя 1 минуту 4 секунды:
daesz: 29.05.2024 14:45Ввечері відсуну та провірю
а вобще - не нужно отсовывать. пошатай бак через барабан. если он свободно "плавает" и не стучит значит всё должно быть ок
phobosse
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Кабмін завтра планує ухвалити відповідне рішення. Де за формулою споживання понад 100 кВт тариф зросте майже на 80% і становитиме 4,8 гривень.

За споживання до 100 кВт тариф залишиться - 2,64 гривень.
Є у тебе газ чи немає, один ти живеш чи у сім'ї з шести людей - всім пофіг, будуть платити по новій справедливій ціні )
Відповісти