Выбор смартфона / коммуникатора

Смартфоны, планшеты, другие мобильные устройства и телекоммуникации
Відповісти
Автор
Повідомлення
sselesnes
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

sselesnes: 01.04.2024 11:26 libero Дякую - це для мене новина. Стиснене (Storage saver) з January 31, 2022 тільки для Pixel 1-5. Іншими словами, Google stopped the unlimited storage feature for Pixel phones, beginning with Pixel 6 (джерело) :(
Доречі, в мене залишився Mi6 шитий з unlimited google photo патчем на тому ж google аккаунті, що і Pixel 7 - по факту стиснене фото безлім на обох.
Dmytro1511
Member
Аватар користувача

Повідомлення

kolesnukm: 13.05.2024 16:57 пікселі не варіант якщо оператор КС і треба їздити за місто або за містом жити і вишка не подобається пікселю
Користуюсь КС на esim, все норм. Ловить не гірше інших. Також користуюсь Водафоном та Лайфом, лайф також на esim. З жодним оператором в мене не було проблем, при тому що в мене японець
kolesnukm
Member
Аватар користувача
Звідки: Lviv

Повідомлення

Dmytro1511: 14.05.2024 21:46
kolesnukm: 13.05.2024 16:57 пікселі не варіант якщо оператор КС і треба їздити за місто або за містом жити і вишка не подобається пікселю
Користуюсь КС на esim, все норм. Ловить не гірше інших. Також користуюсь Водафоном та Лайфом, лайф також на esim. З жодним оператором в мене не було проблем, при тому що в мене японець
Та ловити воно ловить і нет є і поділки показує, і це не помітно поки не спробуєш подзвонити або до тебе хтось набирає, і тільки за містом де інші базові станції ніж в місті. В місті все чудово працює
jumanji
Member
Аватар користувача

Повідомлення

А я себе взял на замену asus zenfone 5z, google pixel 7a и я очень доволен, ничего не лагает все работает шустро. И всего то обошёлся в 16к + чехол 900 + зарядка 900. Скорее всего еще подруге возьму такой, на замену самсунга.

Я камерой сильно не пользуюсь, и могу сказать что она не очень, хотя иногда в темноте такие снимуи делает что я в а*е.

Единственное что подбешивает очень долгая установка обновлений как и скачивание ( для операционной системы).
Dmytro1511
Member
Аватар користувача

Повідомлення

kolesnukm: 14.05.2024 22:39
Dmytro1511: 14.05.2024 21:46

Користуюсь КС на esim, все норм. Ловить не гірше інших. Також користуюсь Водафоном та Лайфом, лайф також на esim. З жодним оператором в мене не було проблем, при тому що в мене японець
Та ловити воно ловить і нет є і поділки показує, і це не помітно поки не спробуєш подзвонити або до тебе хтось набирає, і тільки за містом де інші базові станції ніж в місті. В місті все чудово працює
В мене все нормально дзвонило, при тому що в моєму селі нема вишки київстар
kolesnukm
Member
Аватар користувача
Звідки: Lviv

Повідомлення

Dmytro1511: 15.05.2024 09:51
kolesnukm: 14.05.2024 22:39

Та ловити воно ловить і нет є і поділки показує, і це не помітно поки не спробуєш подзвонити або до тебе хтось набирає, і тільки за містом де інші базові станції ніж в місті. В місті все чудово працює
В мене все нормально дзвонило, при тому що в моєму селі нема вишки київстар
Тоді повезло, в мене всі в кого кс за містом проблеми (( починаючи із 6-ки, в мене в батьків в селі навіть із вишкою теж така проблема, КС каже проблема в неофіційності в відсутності конфігу модему для наших мереж
docentlx
Member

Повідомлення

Усім привіт. порадьте будь ласка збалансований новий смартфон за приблизно 14к грн.
зі свого погялду схиляюсь до Салямі12 на 8ген1. але може я помиляюсь і є щось краще?
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

docentlx
тут як раз в топіку це обговорювали, почитай останні сторінки. єдиної думки немає, бо ідеальних смартфонів не існує, у кожного сильні і слабкі сторони, свої особливості. хтось за піксель, хтось за моторолу Edge 40, є ще досить цікавий Nothing Phone (2a).

головний місцевий фанат салямі чілить в бані, але можливо хтось замовить слівце і за салямі.

особисто я за піксель. якщо ти не чутливий до його ШІМ (це треба пробувати).
sselesnes
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Re: pixel (баян, но может кто захочет экспериментов) не лишним будет предварительно запомнить какой режим на какой симке у Вас состоял, но и вернуть всё в зад поидее можно через сброс настроек сети)
Можно ещё поиграться с режимами в меню *#*#4636#*#*
Выбираете phone info.
Далее в пункте set phone index выбираете симку на которой у вас основной номер
Далее в пункте тип предпочитаемой сети (set preferred network type) я выбрал lte only (у нашего провайдера других нет) и 10 дней проблемы с недозвоном не было.
В общем с этим настройками можно поиграться и подобрать вариант когда связь пропадать не будет.
Я так понял если вам нужны комбинированные пункты для основной симки, то там лучше выбирать те, в которых отсутствует режим NR (это 5g)
источник
docentlx
Member

Повідомлення

leif: 15.05.2024 16:37 docentlx
тут як раз в топіку це обговорювали, почитай останні сторінки. єдиної думки немає, бо ідеальних смартфонів не існує, у кожного сильні і слабкі сторони, свої особливості. хтось за піксель, хтось за моторолу Edge 40, є ще досить цікавий Nothing Phone (2a).

головний місцевий фанат салямі чілить в бані, але можливо хтось замовить слівце і за салямі.

особисто я за піксель. якщо ти не чутливий до його ШІМ (це треба пробувати).
дякую за пораду. Проаналізував характеристики Пікселья7 проти Салямі12. Ну чесно кажучи Салямі впевнено виграє: частота екрана вища, процесор потужніший, батарея більша, швидка зарядка потужніша, ціна краща. Я не фанат салямі (хоча мій телефон мі9 мене ще жодного разу не підводив за 5 років). Пікселями ніколи не володів і нічого про ти них не маю. Просто шукаю збалансований варіант ціна/якість, будь який бренд підійде.
Edge40 і Nothing phone теж програють....мда....недумав що такому старому салямі12 з 2021 року нема зараз адекватної альтернативи.....або ціна космос або залізо гірше....
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

docentlx: 16.05.2024 10:04 недумав що такому старому салямі12 з 2021 року нема зараз адекватної альтернативи.....або ціна космос або залізо гірше....
Як можна було такого висновку дійти :insane:
docentlx
Member

Повідомлення

7mindfields: 16.05.2024 11:07
docentlx: 16.05.2024 10:04 недумав що такому старому салямі12 з 2021 року нема зараз адекватної альтернативи.....або ціна космос або залізо гірше....
Як можна було такого висновку дійти :insane:
То може наведеш аргументовані факти якісь? я ж і прийшов сюди за порадами від людей хто в темі і може допомогти мені обрати новий смарт за приблизно 14 к грн з адекватними характеристиками ціна/якість на даний момент в Україні.
Omelya
Member
Аватар користувача
Звідки: Черкаси

Повідомлення

Привіт. А хто що скаже за Samsung z flip ? В магазинах такий клацав.то прікольний, кортить прикупить але ж... Може хто має опит користування?
Сам я юзаю останні роки s20+, до цього 9плюс, 6,5 3 моделі...Короче на самсунгах сижу.
docentlx
Member

Повідомлення

Omelya: 16.05.2024 11:24 Привіт. А хто що скаже за Samsung z flip ? В магазинах такий клацав.то прікольний, кортить прикупить але ж... Може хто має опит користування?
Сам я юзаю останні роки s20+, до цього 9плюс, 6,5 3 моделі...Короче на самсунгах сижу.
привіт. сумніваюсь що ти тут отримаєш відповідь. такий незвичний телефон купують одиниці і шанс що вони будуть тут на форумі - це як знайти життя у космосі -))) самс трохи оверпрайснутий звичайно з бренд але апарати достойні. у дружини s9 глючити став лише нещодавно, тому і шукаю йому альтернативу. салямі 12 по характеристиках як s22 тільки але ціни дуже різняться. Доречі самс фліп4 майже в одну ціну з s22. було колись в новинах що ці нові розкладушки не надійні, але може то вже у минулому?
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

docentlx: 16.05.2024 11:15
7mindfields: 16.05.2024 11:07
Як можна було такого висновку дійти :insane:
То може наведеш аргументовані факти якісь? я ж і прийшов сюди за порадами від людей хто в темі і може допомогти мені обрати новий смарт за приблизно 14 к грн з адекватними характеристиками ціна/якість на даний момент в Україні.
docentlx: 16.05.2024 10:04 Проаналізував характеристики Пікселья7 проти Салямі12. Ну чесно кажучи Салямі впевнено виграє: частота екрана вища, процесор потужніший, батарея більша, швидка зарядка потужніша, ціна краща.
docentlx: 16.05.2024 10:04 Я не фанат салямі
docentlx: 16.05.2024 10:04 Пікселями ніколи не володів і нічого про ти них не маю.
docentlx: 16.05.2024 10:04 мда....недумав що такому старому салямі12 з 2021 року нема зараз адекватної альтернативи.....або ціна космос або залізо гірше....
Ще безкоштовний чохол і скло в комплекті салямі забув згадати
Аргументи на ці фантазії? В якому всесвіті 7 піксель програє старому китайському сміттю?
docentlx
Member

Повідомлення

Божечко, ну за що мені таке? Я ж вище написав тобі ковбою реальні сухі факти порівняння заліза пікселя7 та салямі12, де піксель програє з великим грохотом. А ти щось можеш видати адекватне окрім піни/слини?
ну візми загугли салямі12 vs піксель7. чи може ти був власником обох апаратів та можеш щось сказати людське?
я вкотре повторюю я не фант ні салімі ні пікселя. просто шукаю збалансований апарт за адекватні гроші.
Wahoo
Member
Звідки: куда занесет

Повідомлення

7mindfields
Попугаями в трынтутуту и отсутствием надписи "СнапдрагОн". Очевидно же.
Чел готов брать салями, пусть берет, значит еще не созрел до пикселя.

К пикселям люди приходят сами, когда уже перестают ходить за советами на форумы и точно знают почему им нужно ведро, а не ойфон. Такие вот странные аппараты.
The_Rusik
Member
Звідки: UA

Повідомлення

docentlx
То местный балабол. Ему лучше тормознутый глючный пиксель взять, какой-то реф бракованый и прыгать связь искать, чем взять что-то нормальное. И у него других вариантов нет.
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

The_Rusik: 16.05.2024 12:49 docentlx
То местный балабол. Ему лучше тормознутый глючный пиксель взять, какой-то реф бракованый и прыгать связь искать, чем взять что-то нормальное. И у него других вариантов нет.
Там вже 60 фпс в ютубі на салямі пофіксили? Багу там роки 4 мінімум :laugh:
The_Rusik
Member
Звідки: UA

Повідомлення

Donate
А где я сказал что сяоми? Я не покупаю сяоми и никому не советую. А тебе лишь бы ляпнуть?
Відповісти