SSD. Выбор накопителя, результаты тестов

SSD, HDD, Flash и прочие носители информации
Відповісти
Автор
Повідомлення
almazmusic
Король клавиатуры
Аватар користувача
Звідки: Черкаси

Повідомлення

Востаннє редагувалось 05.03.2015 11:09 користувачем Vovchic_jrc, всього редагувалось 62 разів.
biofibre
Member
Аватар користувача
Звідки: Кривой Рог

Повідомлення

DrewP
Я думаю хватит штатного от материнки.
luckygamerks
Junior

Повідомлення

Підскажіть будь-ласка якщо поставити wd sn770 1tb у скажімо гарячий ноутбук. Я так розумію гарячий ssd в гарячому ноутбуці проробить не довго?
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

luckygamerks: 06.05.2024 14:36 Підскажіть будь-ласка якщо поставити wd sn770 1tb у скажімо гарячий ноутбук. Я так розумію гарячий ssd в гарячому ноутбуці проробить не довго?
Якщо поставити далеко не самий холодний ссд в гарячий ноут, яку поведінку ще можна очікувати? :rotate:
Або підкинути його в нормальну кишеню, типу ugreen cm559 (зараз можна знайти нову за 900грн) і користуватися з обмеженними швидкостями (в залежності від генерації usb 3) або поставити як є і спостерігати за тим, як воно все гарно тротлить
ck_ua
Member

Повідомлення

luckygamerks: 06.05.2024 14:36проробить не довго?
І що з ним зробиться? Щоб не згоріло придумали тротлінг.
luckygamerks
Junior

Повідомлення

7mindfields: 06.05.2024 14:46
luckygamerks: 06.05.2024 14:36 Підскажіть будь-ласка якщо поставити wd sn770 1tb у скажімо гарячий ноутбук. Я так розумію гарячий ssd в гарячому ноутбуці проробить не довго?
Якщо поставити далеко не самий холодний ссд в гарячий ноут, яку поведінку ще можна очікувати? :rotate:
Або підкинути його в нормальну кишеню, типу ugreen cm559 (зараз можна знайти нову за 900грн) і користуватися з обмеженними швидкостями (в залежності від генерації usb 3) або поставити як є і спостерігати за тим, як воно все гарно тротлить
Так в тому то і питання. Є кейс Unionsine m2 і виходи type-c у двох пристроях. Це вже набагато веселіше usb 3.0, але ж все таки втрати потужності будуть все одно відчутні. Хоча кинув файл 4 гіга з компа на нього і швидкість була під 600 мб :)
winvlad
Member

Повідомлення

Хто ще який порадить холодний ssd m2 nvme в слот в PCI-e 3.0 ультрабука? Вище я писав модель LG Gram. WD Sn570 знайти не можу з гарантією, Hynix P31 Gold 1TB просять 300 USD, більше холодних не знайду. З заводу стоїть 512GB hynix BC711. Таких на 1ТB теж в продажу немає
ScorpionRRR
Member
Аватар користувача
Звідки: Rubizhne --- Dnipro

Повідомлення

winvlad
Hynix P31 Gold 1TB просять 300 USD
На амазон він коштує 94.99$ + 5$ доставка. https://www.amazon.com/dp/B08DKB5LWY/?c ... dp_it&th=1
Замовте через посередника viewtopic.php?f=26&t=279108
Або новий на 2TB у нього купіть SK hynix Gold P31 2TB NVMe M.2 SHGP31-2000GM-2, новый, цена: 7699 грн, 3500/3200 MB/s 570k/600k IOPS 1200 TBW.
wigar
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

В мене крушил мх500 на 2тб, вирішив відпочити під час завантаження оновлення зі стіму. Перезавантаження не допомогло, зайшов на розетку (де й брав, почитав відгуки - то це тепер популярна проблема)

Виключив комп на 2 хв, включив - запрацював. От так і бери надійний колись ссд великого об'єму, а є можливість, що він не запрацює при наступному збої.
Оновлення стоїть останнє на ссдешці.

Знайомий казав, що читав - треба накатити туж саму прошивку знов бо можливо погано записалась. (Аля виправлення були)
walkman3000
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

winvlad: 06.05.2024 18:10 Хто ще який порадить холодний ssd m2 nvme в слот в PCI-e 3.0 ультрабука? Вище я писав модель LG Gram. WD Sn570 знайти не можу з гарантією, Hynix P31 Gold 1TB просять 300 USD, більше холодних не знайду. З заводу стоїть 512GB hynix BC711. Таких на 1ТB теж в продажу немає
чел, не переймайся так, візьми собі щось максимального об'єму за твій бюджет та насолоджуйся. В мене є як як дешеві так і топові нвмєшкі, різниці не відчуваю між pci 3/4/5, і ти не відчуєш у фотошоп. Візьми щось типу TEAMGROUP MP33 2TB та не переймайся за температуру/гарантію або що ти там собі накрутив.
Ostin
Member

Повідомлення

wigar: 08.05.2024 10:01зайшов на розетку (де й брав, почитав відгуки - то це тепер популярна проблема)
Я, можливо, не там читав, але на розетці декілька негативних відгуків за останні років 2 чи 3. Щодо виходу з ладу і гарантійної заміни то взагалі два чи три, здається.
Про яку популярну проблему йде мова?
У вказаний період було бурління в інтернетах щодо прошивки 045, яку ми тут вже обговорювали. З оновленням на нову 046 бурління затихло вже з рік чи більше.
wigar
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Ostin: 08.05.2024 13:38
wigar: 08.05.2024 10:01зайшов на розетку (де й брав, почитав відгуки - то це тепер популярна проблема)
Я, можливо, не там читав, але на розетці декілька негативних відгуків за останні років 2 чи 3. Щодо виходу з ладу і гарантійної заміни то взагалі два чи три, здається.
Про яку популярну проблему йде мова?
У вказаний період було бурління в інтернетах щодо прошивки 045, яку ми тут вже обговорювали. З оновленням на нову 046 бурління затихло вже з рік чи більше.
От за 6 січня 2024 року
спойлер
Хочу повернути товар та вернути свої кошти за нього, по причині:
Товар отримав 24.12.2023р. (замовлення № 795 951 810) даний SSD пропрацював буквально тиждень часу і вийшов з ладу, звязався з продавцем та пояснив ситуацію, продавець погодився замінити товар на новий. Несправний SSD я відправив до продавця 04.01.2024, а сьогодні отримав "новий", про те цей новий виявився або бувшого використання, або відремонтованим чиїмсь, бо: упаковка вскрита (продавець говорив за цей нюанс, обгрунтовуючи це тим що він перевірив його на справність), на корпусі SSD присутні сліди користування, подряпини, потертості на торцях (фотографії товару та переписки з продавцем присутні). Зв'язався з продавцем сьогодні відразу після отримання товару, продавець наполягає на повторній заміні товару, проте довіри до даного продавця вже немає. Я категорично вимагаю повернення коштів, тим більше що це все відбувається в 14 денний термін. Прошу "Розетку" вплинути, та проконтролювати даний інцидент з продавцем!

Переваги: Не виявлено

Недоліки: Вийшов з ладу в перший тиждень, ще й на заміну дали Б/В відремонтований замість нового

От за 2022 рік 2 комента хоча погоджуюсь, що вже прошивка має бути нова
спойлер
1) Накопичувачем прокористувався менше одного місяця, без навантажень. В один момент, відмовився запускатися. Система його перестала бачити, через карман - аналогічно. Повернув по гарантії, через 2 тижні повернули кошти. Купив іншого виробника. Не рекомендую через високі ризики виходу з ладу.

Переваги: Ціна та швидкість роботи.

Недоліки: Часто трапляються накопичувачі, які виходять з ладу.

2) На второй день перестал работать.
В винде не отображается, никакие программы не видят

Переваги: Красиво выглядит
,

Там 9 коментарів за 2 роки між 2022 та 2024 роками - позитивні.


От я нічого не коментував, можливо є та інші як я.
Але вибірка з ~15 коментарів, та 3 негативних - це 20% :-/
afhpwnd
Member
Аватар користувача
Звідки: Кривий Ріг

Повідомлення

Нікому не попадалась зовнішня кишеня під M2 sata 2230?
Щоб була лише під цей розмір.
Треба маленька, щоб використовувати замість флешки.
fludimir
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

afhpwnd
viewtopic.php?p=3786715#p3786715 и дальше читаем
afhpwnd
Member
Аватар користувача
Звідки: Кривий Ріг

Повідомлення

fludimir: 09.05.2024 00:09 afhpwnd
viewtopic.php?p=3786715#p3786715 и дальше читаем
Короче, я чекаю на такий диск
https://www.ebay.com/itm/355081536707
не можу зрозуміти. Десь пишуть сата, десь pciex-2
Який мені потрібен карман? Під nvme чи m2sata?
LiquidStorm
Member
Аватар користувача
Звідки: Banderstadt

Повідомлення

afhpwnd: 09.05.2024 04:41 чекаю на такий диск
https://www.ebay.com/itm/355081536707
не можу зрозуміти. Десь пишуть сата, десь pciex-2
Який мені потрібен карман? Під nvme чи m2sata?
Це ж повільна какаха, нашо вам той еММС диск? І так, воно nvme
ipix
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Вітаю! Порадьте, будь ласка оптимальний диск, 1TB PCIe 4.0 під OS (Win11)
Бюджет до 4000-5000 грн, але чим менше тим краще, але не за рахунок браку якості))
Зараз система на WD Blue SN570 1TB, але він PCIe 3.0 і безбуферний, тому хотілось би чогось пошустріше
lewerlin
Member
Аватар користувача
Звідки: Миронівка

Повідомлення

ipix: 09.05.2024 17:31Зараз система на WD Blue SN570 1TB, але він PCIe 3.0 і безбуферний, тому хотілось би чогось пошустріше
Шустріше де? :laugh:
Жоден NVME не буде шустріше за межами тестів і специфічних завдань. Ви на практиці і свій утилізуєте дай бог на третину.
Filabatya
Member
Аватар користувача
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення

реалізуєте)
ck_ua
Member

Повідомлення

ipix
Система від того швидше працювати не стане.
ipix
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

lewerlin: 09.05.2024 17:45 Шустріше де? :laugh:
Жоден NVME не буде шустріше за межами тестів і специфічних завдань. Ви на практиці і свій утилізуєте дай бог на третину.
Правильно я вас зрозумів, що ні Віндовс ні програми не будуть запускатися швидше на більш швидкісному диску?
Відповісти