Огляд клавіатури HATOR Rockfall 2 TKL Mecha Authentic Edition

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
ALT-F13
Member
Аватар користувача
Звідки: Київщина

Повідомлення

Melofon: 02.05.2024 14:37на Али есть куча офигенных клав в цену этой Хатор или дешевле, но на голову выше по функционалу и качеству, например с кнобом, экранчиком , беспроводная (3 в одном - 2,4ГГц, блютус, провод), 75%, хорошими свитчами на выбор, с более качественной шумкой в 4-5 слоёв, гаскетами и поликарбонатным плэйтом, печатная плата с флекс-катами и хот-свапом продаются за те же деньги что и эта Хатор.
А можна посилання? А то вічно тут в коментах апологети АліЕкспресу розповідають про солодку нонейм-китайщину, а потім нічого не показують...
S
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

AccessDenied: 02.05.2024 16:13А вот звук ночью любой клавы никому не мешает, кроме меня самого. :shuffle:
Иногда люблю посидеть в тишине и какие-то паразитные звуки досаждают.
Интересный прикол. Такого что бы мешал звук своей клавиатуры я еще не встречал. :)
AccessDenied: 02.05.2024 16:13 Я всегда сижу с освещением по стене за дисплеем, хоть днём, хоть ночью.
Слепит же? Мое мнение, самое удобное полумрак, источник света за спиной и что бы буквы светились но не свет из под краев кнопок как сейчас любят делать.
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

ALT-F13
Member
Аватар користувача
Звідки: Київщина

Повідомлення

І хто купляє ці нонейми? Мабуть ті ж, хто китайські автомобілі собі бере :D
Так і уявляю, як воно приходить і 30% не працює, все інше має китайський софт, нуль підтримки, нуль гарантії та "гучну" китайську назву бренда. Після чого ще треба докупити українські кейкапи, як мінімум.

Жлоб-контент.
PushKing
Member
Аватар користувача
Звідки: Донецк

Повідомлення

:facepalm:
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

ALT-F13: 04.05.2024 16:47I хто купляє ці нонейми?
:facepalm:
Всё понятно, дальше шото глаголить с тобой нет смысла :lol:
ALT-F13
Member
Аватар користувача
Звідки: Київщина

Повідомлення

Melofon: 04.05.2024 18:01
ALT-F13: 04.05.2024 16:47I хто купляє ці нонейми?
:facepalm:
Всё понятно, дальше шото глаголить с тобой нет смысла :lol:
Навзаєм. Тільки більше ніколи не пиши в коментарях під моїми статтями про "АліЕкспрес".

Я взагалі дивлюся, що сайт і форум живуть різним життям. На сайті чудовий контент, що й надихнуло прийти сюди писати після 10+ років перерви в оглядах заліза. На форумі як не зайдеш в будь-яку тему з обговоренням оглядів - з-поміж сотен адекватних, але тихих користувачів (що приходять в коменти з предметними запитаннями), сидить з два десятки людей з нульовим розумінням ринку та індустрії і моляться на китайщину, тупо під кожним оглядом пишуть своє ниття під копірку "дорого, ой дорого". Що ви взагалі робите на сайті для ентузіастів? Нащо читаєте про щось хороше? Підіть купіть все життя на АліЕкспрес і не засмічуйте ефір.

P.S. Повірте, мені абсолютно все одно, скільки мінусів буде у цього коментаря. Мені просто шкода, що як сумлінний автор - я витрачаю свій час на спілкування з тими, кого на власному ресурсі давно б забанив за неконструктивність.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

ALT-F13: 04.05.2024 16:47 І хто купляє ці нонейми?
Мені тільки одне цікаво - а хатор це нейм? :rotate:
ALT-F13: 04.05.2024 18:23 Мені просто шкода, що як сумлінний автор - я витрачаю свій час на спілкування з тими, кого на власному ресурсі давно б забанив за неконструктивність.
Враховуючи як ви конструктивно переходили на особистості з кимось в коментарях під одним з попередніх оглядів, думаю, на вашому ресурсі не було б кого банити, бо там взагалі б нікого не було :rotate:
ALT-F13
Member
Аватар користувача
Звідки: Київщина

Повідомлення

daesz: 04.05.2024 18:40
ALT-F13: 04.05.2024 16:47 І хто купляє ці нонейми?
Мені тільки одне цікаво - а хатор це нейм? :rotate:
ALT-F13: 04.05.2024 18:23 Мені просто шкода, що як сумлінний автор - я витрачаю свій час на спілкування з тими, кого на власному ресурсі давно б забанив за неконструктивність.
Враховуючи як ви конструктивно переходили на особистості з кимось в коментарях під одним з попередніх оглядів, думаю, на вашому ресурсі не було б кого банити, бо там взагалі б нікого не було :rotate:
В рамках саме України HATOR - це бренд з представництвом, гарантією, техпідтримкою і т.п. І оскільки вони самі по собі цілком дружні до бюджету - тим більш дивно чути заклики "купити на алі".

На моїх ресурсах (а хоч щось по комп'ютерних чи автомобільних темах з 1000+ активних членів я так чи інакше постійно адмініструю останні 23 роки) зазвичай демократія та плюралізм для дорослих людей, що здатні до самоорганізації та поваги до оточуючих. І тому дуже м'яка модерація.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

ALT-F13: 04.05.2024 18:56
daesz: 04.05.2024 18:40
Мені тільки одне цікаво - а хатор це нейм? :rotate:


Враховуючи як ви конструктивно переходили на особистості з кимось в коментарях під одним з попередніх оглядів, думаю, на вашому ресурсі не було б кого банити, бо там взагалі б нікого не було :rotate:
В рамках саме України HATOR - це бренд з представництвом, гарантією, техпідтримкою і т.п. І оскільки вони самі по собі цілком дружні до бюджету - тим більш дивно чути заклики "купити на алі".

На моїх ресурсах (а хоч щось по комп'ютерних чи автомобільних темах з 1000+ активних членів я так чи інакше постійно адмініструю останні 23 роки) зазвичай демократія та плюралізм для дорослих людей, що здатні до самоорганізації та поваги до оточуючих. І тому дуже м'яка модерація.
Я нікого ніде не закликав нічого купляти, але хатор - це по суті той же алі, тільки з наклейками українського бренду :)
Як от вінга, для прикладу.
В той же час - у вінги технічна та гарантійна підтримка на висоті (з огляду на сотні коментарів на всяких розетках, хотлайнах, єкаталогах і тд), а що на справді в хатора - це ще під знаком запитання.
Для себе розглядав модель до придбання, яку вказував на першій сторінці, але поки не зрослось. В той же час - бренди типу ajazz / rk / epomaker умовно відомі, з купою оглядів на тому ж реддіті від людей які купили ці товари собі і з якістю там все в порядку.
ALT-F13
Member
Аватар користувача
Звідки: Київщина

Повідомлення

daesz: 04.05.2024 19:06 Я нікого ніде не закликав нічого купляти, але хатор - це по суті той же алі, тільки з наклейками українського бренду :)
Як от вінга, для прикладу.
В той же час - у вінги технічна та гарантійна підтримка на висоті (з огляду на сотні коментарів на всяких розетках, хотлайнах, єкаталогах і тд), а що на справді в хатора - це ще під знаком запитання.
Для себе розглядав модель до придбання, яку вказував на першій сторінці, але поки не зрослось. В той же час - бренди типу ajazz / rk / epomaker умовно відомі, з купою оглядів на тому ж реддіті від людей які купили ці товари собі і з якістю там все в порядку.
Дуже прикро, що розуміння ринку таки залишається на "по суті той же алі, тільки з наклейками українського бренду".
Якщо "по суті" мається на увазі країна-виробник, то звісно, воно made in China, ніхто не приховує. Але далі все складно: так, щоб не вдаватися в деталі, я описував схему взаємодії з OEM/ODM в огляді навушників Hator: https://www.overclockers.ua/ua/peripher ... -2-usb-71/ Так працює індустрія.

Про умовно відомі ви добре сказали - "умовно". При бажанні збирати собі прям "улюблену клавіатуру" я б взагалі не брав нічого, окрім А-брендів саме по цих продуктах - Razer, SteelSeries, умовно ASUS. З іншого боку, я розумію та визнаю існування окрім геймерського, ще й хіпстерського ринку клавіатур з оцими всіма Ducky, Keychron, Dark Project і т.п., які теж подобаються великій частині аудиторії. Але й вони зовсім не умовно відомі з АліЕкспресу.
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

ALT-F13: 04.05.2024 18:23Навзаєм. Тільки більше ніколи не пиши в коментарях під моїми статтями про "АліЕкспрес".
Тебя забыл спросить где и что мне писать :lol: это для меня как вызов даже :super: , теперь буду "твои" статьи заваливать ссылками с Али чтобы у людей был выбор вместо того чтобы брать эту шляпу :gigi: или ты мне запретишь как-то это делать? :laugh: так-то может статьи и твои а форум уж точно не твой ;) таких борзых авторов тут ещё небыло :puke:
Востаннє редагувалось 04.05.2024 20:11 користувачем Melofon, всього редагувалось 2 разів.
Hells Angels
Member
Аватар користувача

Повідомлення

daesz: 04.05.2024 19:06а що на справді в хатора - це ще під знаком запитання
так я писав свій приклад по хатору ... скарги на те що рокфал оптика "зажимає" кнопку, була у сервісі нічого не знайшли і повернули, на прямі посилання на скарги інших користувачів сапорт клав, у твітері тегав і писав також 0 реакції.

Вже краще алік без гарантії чим укр бренд, де на неї кладуть болт.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Hells Angels: 04.05.2024 19:54
daesz: 04.05.2024 19:06а що на справді в хатора - це ще під знаком запитання
так я писав свій приклад по хатору ... скарги на те що рокфал оптика "зажимає" кнопку, була у сервісі нічого не знайшли і повернули, на прямі посилання на скарги інших користувачів сапорт клав, у твітері тегав і писав також 0 реакції.

Вже краще алік без гарантії чим укр бренд, де на неї кладуть болт.
Якось пропустив це повідомлення, але дякую, що тегнули :beer:
ALT-F13
Member
Аватар користувача
Звідки: Київщина

Повідомлення

Melofon: 04.05.2024 19:53
ALT-F13: 04.05.2024 18:23Навзаєм. Тільки більше ніколи не пиши в коментарях під моїми статтями про "АліЕкспрес".
Тебя забыл спросить где и что мне писать :lol: это для меня как вызов даже :super: , теперь буду "твои" статьи заваливать ссылками с Али чтобы у людей был выбор вместо того чтобы брать эту шляпу :gigi: или ты мне запретишь как-то это делать? :laugh: так-то может статьи и твои а форум уж точно не твой ;) таких борзых авторов тут ещё небыло :puke:
Не варто порушувати правила форуму. В даному випадку одразу три пункти. Мабуть, треба задати собі питання - нащо ви тут знаходитеся?
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

ALT-F13

То-есть когда ты тут нарушал правила общаясь с комрадами это норм :facepalm: , это вам можно :shuffle: , а мне указать на тебя такого бяку нельзя? :dontknow: ну ладно, давайте мне уже пистоны что-ли, я же заслужил? :think: это никак не поменяет тот факт что ты вообще не шаришь в рынке клавиатур и что там есть норм а что шляпа, для тебя то что ты первый раз слышишь это ноунейм как и для любого другого чайника это на столько смешно что реально удивляет кто тебе дал право писать обзоры на клавиатуры когда опыта нуль целых нуль десятых, но ты бы если бы хоть продолжал и набирался опыта то было бы норм, но когда такое вот указывает что-то без малейшего понятия в теме это просто позор для форума. :facepalm:
ALT-F13
Member
Аватар користувача
Звідки: Київщина

Повідомлення

Melofon: 04.05.2024 22:48 ALT-F13

То-есть когда ты тут нарушал правила общаясь с комрадами это норм :facepalm: , это вам можно :shuffle: , а мне указать на тебя такого бяку нельзя? :dontknow: ну ладно, давайте мне уже пистоны что-ли, я же заслужил? :think: это никак не поменяет тот факт что ты вообще не шаришь в рынке клавиатур и что там есть норм а что шляпа, для тебя то что ты первый раз слышишь это ноунейм как и для любого другого чайника это на столько смешно что реально удивляет кто тебе дал право писать обзоры на клавиатуры когда опыта нуль целых нуль десятых, но ты бы если бы хоть продолжал и набирался опыта то было бы норм, но когда такое вот указывает что-то без малейшего понятия в теме это просто позор для форума. :facepalm:
Звісно, куди мені до великого, який ринок клавіатур міряє АліЕкспресом. То міг би сам написати статтю, поділитися "мудрістю" з народом. Користь була б. Можливо. А так немає, білий шум.
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Это всё конечно прикольно, но китайцы никогда не умели в нормальный беспровод.
S
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Melofon: 04.05.2024 13:59 Тупо на любой вкус и цвет, и это далеко не всё что имеется.
Тупо ноутбучные обрезки, а не клавиатуры. :) Где нормальные большие клавиатуры типа Logitech G19 например. На заграничных форумах куча плача по этому поводу.
PushKing
Member
Аватар користувача
Звідки: Донецк

Повідомлення

У каждого свои вкусы и предпочтения. Если кому-то нравятся или нужны в силу рабочих моментов полноразмерные клавы (я в их числе, кстати), то это не значит, что всем нужны полноразмерные клавы... Киберкотлеты зачастую берут маленькие чтоб было больше места на столе.
Відповісти