Огляд клавіатури HATOR Rockfall 2 TKL Mecha Authentic Edition

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
wigar
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Предлагаю обсудить Огляд клавіатури HATOR Rockfall 2 TKL Mecha Authentic Edition
Гарнюня, аж захотілось придбати на подарунок.
AccessDenied
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Пользуюсь HATOR Rockfall 2 Mecha, TLK не зашла.
Весьма добротная клава. Модифицировал её силиконовыми кольцами, зашло.
Была у меня давно Razer Blackwidow 2013 с синими свичами, тоже модифицировал кольцами. Надоело кликать, через пару месяцев продал.
HATOR не уступает по тактильным ощущениям сборки и пластика, ну и понятное дело свичи другие, сила нажатия совсем легкая.
Но, я такую и искал. Ночью прям приятно аккуратно печатать. Мембрана Logitech по сравнению - дребезжащее барахло.
Devijack
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

AccessDenied
що ті кільця дають крім зменшення ходу клавіш, та трохи підіймають кейкап? Як надів так і зняв. Ще трохи підсвідку затуляють. Акустично-тактильної різниці не помітив.
Теж нещодавно взяв hator але optical бо коштують майже однаково але на оптиці то зовсім інша справа, змастив перемикачі, замодив стаби та вийшла взагалі цукерочка. Максимально годна клава за +\- 50$ з 2р гарантії.
а той окремий набір з 8 клавіш то якась обдиралівка, пошкодували решту клавіш за 400грн. Ще й оті танчики та літачки якийсь недоречний крінж.
Востаннє редагувалось 30.04.2024 15:16 користувачем Devijack, всього редагувалось 1 раз.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Я все думав купити hator rockfall 2 optica tkl, але так і не зібрався. Мб варто буде цю розглянути, коил таки зберусь :rotate:
AccessDenied
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Devijack
У меня клава чёрная.
Я брал прозрачные/белые, чтобы не мешали подсветке, хоть и использую её исключительно белую на 2 балла из 5.
По звуку, заметно. Лично я сразу ощутил разницу + еще под клаву налепил кружочки для мебели чёрные самоклейки, чтобы приглушить удары по столу. Итог меня радует.
Nemo4k
Member

Повідомлення

Чому ХАТОР не випускає моделі форм-фактором 60% ?
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

Согласно названию это первые (и похоже до сих пор единственные) кейкапы двойного литья из PBT-пластика с украинской раскладкой и это настоящая победа для владельцев клавиатур других брендов: у автора такой набор уже год используется на рабочей Razer Pro Type Ultra и все еще выглядит как новый.
Ну не факт что первые и точно не единственные, я уже тоже год как использую пбт кейкапы с черри-профилем (а не ОЕМ как у Хатор) с прозрачной кириллицей и украинскими буквами тоже только от Dark Project, при чем у меня два их сетапа с двухцветной окраской в каждом которые я смешал так как мне нравятся, и они судя по отзывам даже качественней чем от Хатор, не полируются через пол года использования как Хатор и имеют равномерно просвещающиеся символы всех языков.

Отправлено спустя 59 секунд:
Nemo4k: 30.04.2024 15:31 Чому ХАТОР не випускає моделі форм-фактором 60% ?
Была у них такая модель раньше, беспроводная, сейчас уже наверно не производят.
ALT-F13
Member
Звідки: Київщина

Повідомлення

Melofon: 30.04.2024 15:40 Согласно названию это первые (и похоже до сих пор единственные) кейкапы двойного литья из PBT-пластика с украинской раскладкой и это настоящая победа для владельцев клавиатур других брендов: у автора такой набор уже год используется на рабочей Razer Pro Type Ultra и все еще выглядит как новый.
Ну не факт что первые и точно не единственные, я уже тоже год как использую пбт кейкапы с черри-профилем (а не ОЕМ как у Хатор) с прозрачной кириллицей и украинскими буквами тоже только от Dark Project, при чем у меня два их сетапа с двухцветной окраской в каждом которые я смешал так как мне нравятся, и они судя по отзывам даже качественней чем от Хатор, не полируются через пол года использования как Хатор и имеют равномерно просвещающиеся символы всех языков.
HATOR точно був перший, але це чудово, що вже не єдиний :up: Дякую за інформацію про Dark Project, ще б якби не їхня любов до двохкольорових наборів (чисто чорний бачу, чисто білого щось ні).
Нічого не сполірувалося за час використання, це ж PBT, в тому й сенс різниці з ABS.
Krovatka
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Хочу 100%, или 96% на HATOR Aurum Milky Way Silent :)
artko
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Melofon: 30.04.2024 15:40 Согласно названию это первые (и похоже до сих пор единственные) кейкапы двойного литья из PBT-пластика с украинской раскладкой и это настоящая победа для владельцев клавиатур других брендов: у автора такой набор уже год используется на рабочей Razer Pro Type Ultra и все еще выглядит как новый.

.....и они судя по отзывам даже качественней чем от Хатор, не полируются через пол года использования как Хатор
автор огляду стверджує (ви якраз цитуєте), що за рік - як нові. може вони підтягнули якість від старих комплектів? (типу як в мене зараз). Але ось літера ґ чомусь в них не там, де в мене операційна система іі тримає :)
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

ALT-F13: 30.04.2024 15:53
Melofon: 30.04.2024 15:40 Согласно названию это первые (и похоже до сих пор единственные) кейкапы двойного литья из PBT-пластика с украинской раскладкой и это настоящая победа для владельцев клавиатур других брендов: у автора такой набор уже год используется на рабочей Razer Pro Type Ultra и все еще выглядит как новый.
Ну не факт что первые и точно не единственные, я уже тоже год как использую пбт кейкапы с черри-профилем (а не ОЕМ как у Хатор) с прозрачной кириллицей и украинскими буквами тоже только от Dark Project, при чем у меня два их сетапа с двухцветной окраской в каждом которые я смешал так как мне нравятся, и они судя по отзывам даже качественней чем от Хатор, не полируются через пол года использования как Хатор и имеют равномерно просвещающиеся символы всех языков.
HATOR точно був перший, але це чудово, що вже не єдиний :up: Дякую за інформацію про Dark Project, ще б якби не їхня любов до двохкольорових наборів (чисто чорний бачу, чисто білого щось ні).
Нічого не сполірувалося за час використання, це ж PBT, в тому й сенс різниці з ABS.
Про жалобы на полировку пбт от Хатор слышал тут от других пользователей, довожу до сведенья что настоящий чистый PBT пластика не бывает прозрачный и в кейкапах с прозрачными легендами вероятно используют прозрачный слой из ABS пресуя его со слоем PBT, в дешевых кейкапах могут использовать даже не чистый PBT слой а смесь из этих двух пластиков, раньше до этих у меня был сетап типа из PBT но т.к. это были пуддинг кейкапы то весь прозрачный нижний слой и легенды тоже не могли быть из PBT, так вот они как раз заполировались на самых часто используемых клавишах за примерно пол года-год до глянца, те имели OEM профиль, эти же с черри профилем за почти год использования как были матово-шершавые так и остались. Не знаю точно как там сейчас Хатор по качеству, но я бы их себе не купил т.к. мне просто уже не нравится ОЕМ профиль, может они и норм а может и нет бо жалобы комрадов на них таки имеются, хотя как вариант жалобы были на те кейкапы что шли с клавиатурами, а те что продаются отдельно может и получше.
PushKing
Member
Аватар користувача
Звідки: Донецк

Повідомлення

Rockfall — це максимальне наближення до кастому при тому, що це не кастом
Пардоньте?)))
Devijack
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

Нажаль між тими ПБТ що колись клали у комплект на заміну WASD1234 та тими що встановлюють зараз по якості ціла прірва. Чому неможна було виробляти як раніше не розумію, були максимально класні шероховаті та за три роки взагалі ніякого натяку на замилювання. Але дійсно обирати нема з чого, так що маємо те що маємо.
ALT-F13
Member
Звідки: Київщина

Повідомлення

PushKing: 30.04.2024 16:49
Rockfall — це максимальне наближення до кастому при тому, що це не кастом
Пардоньте?)))
Ну скажімо так, за мізерні 2600 грн виробник постарався зробити ті речі, які часто зі своїми клавіатурами роблять вже самі юзери: оця вся шумоізоляція багатошарова, змащені свічі (та й сам вибір дуже тихих свічів нетиповий), нестандартні художні кейкапи...

Відправлено через 5 хвилин 41 секунду:
Melofon: 30.04.2024 16:36
ALT-F13: 30.04.2024 15:53

HATOR точно був перший, але це чудово, що вже не єдиний :up: Дякую за інформацію про Dark Project, ще б якби не їхня любов до двохкольорових наборів (чисто чорний бачу, чисто білого щось ні).
Нічого не сполірувалося за час використання, це ж PBT, в тому й сенс різниці з ABS.
Про жалобы на полировку пбт от Хатор слышал тут от других пользователей, довожу до сведенья что настоящий чистый PBT пластика не бывает прозрачный и в кейкапах с прозрачными легендами вероятно используют прозрачный слой из ABS пресуя его со слоем PBT, в дешевых кейкапах могут использовать даже не чистый PBT слой а смесь из этих двух пластиков, раньше до этих у меня был сетап типа из PBT но т.к. это были пуддинг кейкапы то весь прозрачный нижний слой и легенды тоже не могли быть из PBT, так вот они как раз заполировались на самых часто используемых клавишах за примерно пол года-год до глянца, те имели OEM профиль, эти же с черри профилем за почти год использования как были матово-шершавые так и остались. Не знаю точно как там сейчас Хатор по качеству, но я бы их себе не купил т.к. мне просто уже не нравится ОЕМ профиль, может они и норм а может и нет бо жалобы комрадов на них таки имеются, хотя как вариант жалобы были на те кейкапы что шли с клавиатурами, а те что продаются отдельно может и получше.
Я так дивлюся, що головною проблемою бренду є нестабільність поставок... Ще раз перевірив, свій набір First Ukrainian Keycaps я купив рівно 28 квітня 2023 року. Жодних натяків на якісь проблеми не мають, на фото та відео з Razer Pro Type Ultra в огляді - саме вони. Але цілком можливо, що your mileage may vary, так би мовити. Ну й OEM vs Cherry мене суб'єктивно не турбує, однаково добре сприймаю обидва профілі.
Shader1
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

как же убого грава выглядит....
OldBoyUA
Junior
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

Безпровідна, тиха, надійна, практична. Це все що мені потрібно від клавіатури . Тому механіка одразу ні , білий колір туди ж )
PushKing
Member
Аватар користувача
Звідки: Донецк

Повідомлення

OldBoyUA: 01.05.2024 02:45Безпровідна, тиха, надійна, практична. Це все що мені потрібно від клавіатури . Тому механіка одразу ні , білий колір туди ж )
То-есть наличие надежных беспроводных механик на тихих свичах, которые работают тише мембранки для вас в природе не существуют?
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

ALT-F13: 30.04.2024 18:18
PushKing: 30.04.2024 16:49
Пардоньте?)))
Ну скажімо так, за мізерні 2600 грн виробник постарався зробити ті речі, які часто зі своїми клавіатурами роблять вже самі юзери: оця вся шумоізоляція багатошарова, змащені свічі (та й сам вибір дуже тихих свічів нетиповий), нестандартні художні кейкапи...
Ти таке більше нікому не розповідай :lol:
Hells Angels
Member
Аватар користувача

Повідомлення

7mindfields: 01.05.2024 10:26Ти таке більше нікому не розповідай
просто чувак уверовал в украинского производителя :lol:

от интересно сколько стоит такая же клава без лейбы Хатора, уши то дешевле на сотку вторую на али
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Клавіатура гарна. ціна також нормальна. кому не треба блок цифр зайде. я купляв собі набір українських клавіш HATOR - дуже якісне лиття, сподобалось

Відправлено через 1 хвилину 53 секунди:
Melofon: 30.04.2024 15:40они судя по отзывам даже качественней чем от Хатор, не полируются через пол года использования как Хатор и имеют равномерно просвещающиеся символы всех языков.
в мене більше ніж пів року клавіші HATOR. не поліруються. можливо люди супер багато друкують не знаю

Відправлено через 2 хвилини 18 секунд:
отаке конкретно в мене - Набір кейкапів Hator First Ukrainian PBT keycaps UKR/ENG/rU Black (HTS-135)

Відправлено через 1 хвилину 54 секунди:
PushKing: 01.05.2024 08:43То-есть наличие надежных беспроводных механик на тихих свичах, которые работают тише мембранки для вас в природе не существуют?
думаю шось таке є питання в ціні. я не готовий платити за клавіатуру 100-200-300-500 доларів
Відповісти