Огляд клавіатури HATOR Rockfall 2 TKL Mecha Authentic Edition

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
SERGBILL
Member
Аватар користувача
Звідки: Кривой Рог

Повідомлення

Devijack: 30.04.2024 15:12 Акустично-тактильної різниці не помітив.
бо твої кільця були замалими і усе, що вони робили - це просто висіли на ніжці кейкапа. Або більші треба було купувати, або по два ставити, це все індивідуально, залежить від свічів та капів.
PushKing
Member
Аватар користувача
Звідки: Донецк

Повідомлення

Hells Angels: 01.05.2024 10:37от интересно сколько стоит такая же клава без лейбы Хатора, уши то дешевле на сотку вторую на али
Старфол хаторовский выглядит как Skylion алиекспрессовский. Возможно от скайлиона можно что-то и подобное найти.
Hotspur: 01.05.2024 11:10думаю шось таке є питання в ціні. я не готовий платити за клавіатуру 100-200-300-500 доларів
База + какие-нибудь Silent Cream Yellow + книпки выйдет в цену до 100 баксов.
Blackintrad
Member

Повідомлення

Hells Angels: 01.05.2024 10:37
7mindfields: 01.05.2024 10:26Ти таке більше нікому не розповідай
просто чувак уверовал в украинского производителя :lol:

от интересно сколько стоит такая же клава без лейбы Хатора, уши то дешевле на сотку вторую на али
А гарантію з алі, також, замовите?
Вам пропонують готовий продукт, з гарантією і наявністю вже в Україні, але звичайно, що краще взяти "на сотку вторую дєшевлє" на алі))))
artko
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Blackintrad: 01.05.2024 14:08 А гарантію з алі, також, замовите?
Вам пропонують готовий продукт, з гарантією і наявністю вже в Україні, але звичайно, що краще взяти "на сотку вторую дєшевлє" на алі))))
гарантія то таке. імхо, для клавіатури не обов'язкове. жодного разу якось не приходилось користуватись.
Blackintrad
Member

Повідомлення

artko: 01.05.2024 14:21
Blackintrad: 01.05.2024 14:08 А гарантію з алі, також, замовите?
Вам пропонують готовий продукт, з гарантією і наявністю вже в Україні, але звичайно, що краще взяти "на сотку вторую дєшевлє" на алі))))
гарантія то таке. імхо, для клавіатури не обов'язкове. жодного разу якось не приходилось користуватись.
оце аргумент)) можна більше не запарюватися з гарантіями :rotate:
artko
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Blackintrad
ви, мабуть, забули прочитати - що мова саме про клавіатури, так?
ALT-F13
Member
Аватар користувача
Звідки: Київщина

Повідомлення

Hells Angels: 01.05.2024 10:37
7mindfields: 01.05.2024 10:26Ти таке більше нікому не розповідай
просто чувак уверовал в украинского производителя :lol:

от интересно сколько стоит такая же клава без лейбы Хатора, уши то дешевле на сотку вторую на али
Сонечко моє, якщо ти не розумієш різницю між "український бренд" та "український виробник" - то це твої проблеми, не мої.
Я в різні роки працював і з OEM, і з ODM, і з місцевим виробництвом, і по заводах в Китаї поїздив, тож не тобі мені розповідати щось про "виробників".

І взагалі, треба менше триндіти і більше мішки ворочати. Принеси посилання на продукт з Алі, тоді подивимося, поговоримо.

Відправлено через 2 хвилини 34 секунди:
PushKing: 01.05.2024 12:11
Hotspur: 01.05.2024 11:10думаю шось таке є питання в ціні. я не готовий платити за клавіатуру 100-200-300-500 доларів
База + какие-нибудь Silent Cream Yellow + книпки выйдет в цену до 100 баксов.
Скільки людей будуть таким заморочуватися порівняно з ринком клавіатур?

Відправлено через 32 секунди:
7mindfields: 01.05.2024 10:26
ALT-F13: 30.04.2024 18:18
Ну скажімо так, за мізерні 2600 грн виробник постарався зробити ті речі, які часто зі своїми клавіатурами роблять вже самі юзери: оця вся шумоізоляція багатошарова, змащені свічі (та й сам вибір дуже тихих свічів нетиповий), нестандартні художні кейкапи...
Ти таке більше нікому не розповідай :lol:
Приходь, коли щось розумне придумаєш сказати
PushKing
Member
Аватар користувача
Звідки: Донецк

Повідомлення

ALT-F13: 01.05.2024 16:25Скільки людей будуть таким заморочуватися порівняно з ринком клавіатур?
Можно изначально брать заводскую клаву с сайлент свичами.
ALT-F13
Member
Аватар користувача
Звідки: Київщина

Повідомлення

OldBoyUA: 01.05.2024 02:45 Безпровідна, тиха, надійна, практична. Це все що мені потрібно від клавіатури . Тому механіка одразу ні , білий колір туди ж )
Особисто для себе сформулював так: хочу хотсвап, бездротове, 65/70/75 формат, чорне й від Razer (щоб підсвітка через Chroma _нормально_ працювала).
Сиджу на Huntsman V2. Чекаю поки зроблять :lol: Бо серед Blackwidow 3 було майже ок, але без хотсвапу. У Blackwidow 4 є хотсвап, поки немає бездротових :-(

Відправлено через 1 хвилину 4 секунди:
PushKing: 01.05.2024 16:27
ALT-F13: 01.05.2024 16:25Скільки людей будуть таким заморочуватися порівняно з ринком клавіатур?
Можно изначально брать заводскую клаву с сайлент свичами.
Ну так ось же, прям огляд такої й обговорюємо! :lol: І сильно дешевше 100 баксів!

Відправлено через 2 хвилини 43 секунди:
Nemo4k: 30.04.2024 15:31 Чому ХАТОР не випускає моделі форм-фактором 60% ?
Спитав у представника бренду. Він нагадав, що була модель Skyfall HEX, але виявилася не дуже популярною. Втім, він не виключає, що у майбутньому з'являться клави HATOR відмінні від TKL та повнорозмірних
Hells Angels
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Blackintrad: 01.05.2024 14:08А гарантію з алі, також, замовите?
профільна AKKO з алі і даже не розумію що там мало такого поламатись щоб потрібна була гарантія :think:
Devijack
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

Hells Angels: 01.05.2024 16:50 профільна AKKO з алі і даже не розумію що там мало такого поламатись щоб потрібна була гарантія :think:
на моїй х7 від A4tech стався летальний випадок просто посеред сесії, просто почув у колонках звук від'єднання обладнання і на тему все, далі гарантія.
Просто здохла і все.
Hells Angels
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Devijack: 01.05.2024 17:35далі гарантія
была рокфолл оптика, "зажималась" кнопка спонтанно и хреначило купу букв, отправил в сервис, не обнаружили ничего ( в инете есть жалобы), еще посидел с ней пока ехала Акко. Гарантия :lol:
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Blackintrad: 01.05.2024 14:08А гарантію з алі, також, замовите?
Вам пропонують готовий продукт, з гарантією і наявністю вже в Україні, але звичайно, що краще взяти "на сотку вторую дєшевлє" на алі))))
гарантія на клавіатуру не принципова річ. просто на алішних клавах немає нормальних клавіш в 70% випадків, це потім докупати окремо треба

Відправлено через 52 секунди:
ALT-F13: 01.05.2024 16:36Ну так ось же, прям огляд такої й обговорюємо! І сильно дешевше 100 баксів!
мені в ній в принципі все подобається навіть ціна :shuffle:
Alonzo
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Усе почалося з клави, тепер я ще й з килимками та мишами Hator :D
Приємно бачити якісний український бренд
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

ALT-F13: 01.05.2024 16:36Спитав у представника бренду. Він нагадав, що була модель Skyfall HEX,
Да, вот про эту я и говорил что была у них 60%-я клава, при чем ещё года два назад, но какой-то клоун минуснул это сообщение, видимо не поверил что такая была :gigi:

Отправлено спустя 10 минут 34 секунды:
Hotspur: 01.05.2024 19:29гарантія на клавіатуру не принципова річ. просто на алішних клавах немає нормальних клавіш в 70% випадків, це потім докупати окремо треба
Может вы про кейкапы? Так-то кейкапы сейчас давно уже не проблема докупить, а на Али есть куча офигенных клав в цену этой Хатор или дешевле, но на голову выше по функционалу и качеству, например с кнобом, экранчиком , беспроводная (3 в одном - 2,4ГГц, блютус, провод), 75%, хорошими свитчами на выбор, с более качественной шумкой в 4-5 слоёв, гаскетами и поликарбонатным плэйтом, печатная плата с флекс-катами и хот-свапом продаются за те же деньги что и эта Хатор.
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Melofon: 02.05.2024 14:37Может вы про кейкапы?
так

Відправлено через 47 секунд:
Melofon: 02.05.2024 14:37Так-то кейкапы сейчас давно уже не проблема докупить
я власне це і зробив :beer:

Відправлено через 51 секунду:
Melofon: 02.05.2024 14:37но на голову выше по функционалу и качеству, например с кнобом, экранчиком , беспроводная (3 в одном - 2,4ГГц, блютус, провод), 75%, хорошими свитчами на выбор, с более качественной шумкой в 4-5 слоёв, гаскетами и поликарбонатным плэйтом, печатная плата с флекс-катами и хот-свапом продаются за те же деньги что и эта Хатор.
можна в приватні моделей 2-3-5, дякую. мені проводних
PushKing
Member
Аватар користувача
Звідки: Донецк

Повідомлення

Hotspur: 02.05.2024 14:50можна в приватні моделей 2-3-5, дякую. мені проводних
Какой размер клавы нужен то?
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

PushKing: 02.05.2024 15:02Какой размер клавы нужен то?
бажано 100% або можна менше але з блоком цифр :shuffle:
S
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

AccessDenied: 30.04.2024 14:54 Но, я такую и искал. Ночью прям приятно аккуратно печатать. Мембрана Logitech по сравнению - дребезжащее барахло.
Ночью подсветка скорее важна и её вид, чем тип переключателей. :) А что хоть за Логитек?
Мне когда то очень герконовые клавиатуры нравились - вечные, ход тихий, четкий приятнее чем мембрана или механика, но сейчас насколько я знаю их в бытовом сегменте не делают. А наиболее интересными считаю клавиатуры на датчиках Холла с регулировкой глубины срабатывания кнопки - иногда это удобно.
AccessDenied
Member
Аватар користувача

Повідомлення

S
Я всегда сижу с освещением по стене за дисплеем, хоть днём, хоть ночью.
А вот звук ночью любой клавы никому не мешает, кроме меня самого. :shuffle:
Иногда люблю посидеть в тишине и какие-то паразитные звуки досаждают.
До неё была LOGITECH MK295 Silent.
Відповісти