Выбор монитора

Мониторы и другие устройства отображения информации
Відповісти
Автор
Повідомлення
snapdragon999
Member
Аватар користувача
Звідки: UA

Повідомлення

alexdemua: 28.03.2024 10:28 snapdragon999
Все так.
До ноутбука десь дадуть підключити, десь ні.
Для моделей де є самодіагностика - перевірка на биті пікселі при отриманні.
Все інше - вдома. Якщо що - в нормальному магазині повернути не проблема.
Такие вещи лучше брать в нормальном магазе))Тем более в официальном бывают акции,я прошлый свой самсунг взял по акции в фокстроте, этот тоже в комфи 9999))Сейчас такое качество у всех что лучше с гарантией брать.
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

snapdragon999: 28.03.2024 10:17
alexdemua: 28.03.2024 00:55
Такі реалії покупки монітору на IPS матриці, як кажуть це "особливість технології" ))
Будь-який монітор на IPS - це лотерея.
Тому обираєте будь-яку модель з потрібними параметрами, замовляєте, перевіряєте на пошті на биті пікселі (якщо це для вас важливо), а вдома вже можна оцінити інші моменти, типу "якості картинки", про яку ви кажете, хоча я не дуже розумію про що мова.
А також подивитесь засвіти та глоу на вашому екземплярі, які можуть бути не такими страшними на яскравості 20-40%.
новый моник разве можно к своему ноуту подключать на почте?Я в магазине комфи покупал и не разрешили свой, только их ноут какой то там и то они не обязаны, это типа как пошли на уступки.Хотя сейчас в каждом современном моне есть режим тестирования, можно почитать заранее. На своём я его дома с мог включить и то полчаса разбирался.В нормальном магазе можно просто вернуть на следующий день да и всё.
Ну в принципе нет разницы чей ноут подключать, на битые пиксели проверять без разницы на каком ноуте и не обязательно иметь на мониторе режим тестирования, просто включаешь ноут, заходишь на ютуб и в поиске пишешь проверка на битые пиксели, всё, тем более когда свой не нужно тащить это даже плюс, я бы свой поленился нести когда у них всегда есть свой, а если не обязаны то это им же минус, если отказывают то просто говоришь досвидания и они сразу побегут подключать свой ноут т.к. они просто потеряют клиента, я в алло когда покупал там даже намёка на то что они не хотят не было, всё сразу быстренько пожалуйста, смотрите сколько хотите, никаких проблем, и вот так должно быть в любом нормальном магазине который дорожит своими клиентами, а не так что на отлюбись с недовольными лицами типа какого фига они тебе должны, просто культурно шлёшь нафиг таких продавцов-консультантов если тебе отказывают и спокойно просишь позвать их администратора или любого другого кто главнее их.
snapdragon999
Member
Аватар користувача
Звідки: UA

Повідомлення

Melofon: 28.03.2024 18:58
snapdragon999: 28.03.2024 10:17

новый моник разве можно к своему ноуту подключать на почте?Я в магазине комфи покупал и не разрешили свой, только их ноут какой то там и то они не обязаны, это типа как пошли на уступки.Хотя сейчас в каждом современном моне есть режим тестирования, можно почитать заранее. На своём я его дома с мог включить и то полчаса разбирался.В нормальном магазе можно просто вернуть на следующий день да и всё.
Ну в принципе нет разницы чей ноут подключать, на битые пиксели проверять без разницы на каком ноуте и не обязательно иметь на мониторе режим тестирования, просто включаешь ноут, заходишь на ютуб и в поиске пишешь проверка на битые пиксели, всё, тем более когда свой не нужно тащить это даже плюс, я бы свой поленился нести когда у них всегда есть свой, а если не обязаны то это им же минус, если отказывают то просто говоришь досвидания и они сразу побегут подключать свой ноут т.к. они просто потеряют клиента, я в алло когда покупал там даже намёка на то что они не хотят не было, всё сразу быстренько пожалуйста, смотрите сколько хотите, никаких проблем, и вот так должно быть в любом нормальном магазине который дорожит своими клиентами, а не так что на отлюбись с недовольными лицами типа какого фига они тебе должны, просто культурно шлёшь нафиг таких продавцов-консультантов если тебе отказывают и спокойно просишь позвать их администратора или любого другого кто главнее их.
ну например в моем моне в комплекте идет дисплей порт ,а там ноуты все хдми,то есть кабель надо искать ,хоть у них он есть по любому ,но делают из этого якобы услугу большую оказывают, типа мы ж новый кабель не будем открывать и надо дать чето чтоб нашёлся б/у :laugh: я не думал когда шел в магазин о кабеле .По идеи никто не обязан тебе кабель не комплектный искать правильно ?Если б он шёл с монитором тогда другое дело.Че ты тому администратору предъявишь?

Отправлено спустя 33 минуты 21 секунду:
да и не хочеться начинать покупку с негатива какого то, лучше взять в другом месте где нормальное отношение.
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

snapdragon999: 28.03.2024 19:51Че ты тому администратору предъявишь?
Да легко предъявлю то что его подчинённые не хотят работать, а hdmi кабель не найти в таком магазине это просто дичь (то что они не хотят искать это не моя проблема), нормальный администратор или начальник погонит их в шею искать кабель и галопом только ради того чтобы клиент не ушёл без покупки, обычно они сами должны за тобой бегать лишь бы ты купил а не наоборот, то такие продавцы-пофигисты значит у которых тупо ставка скорее всего, увидел бы их начальник такое отношение к клиенту то или бонусов лишил бы или вообще уволил бы нафиг, а так у других продавцов ставка плюс процент с продаж и вот таким то как раз всегда есть смысл сделать всё чтобы ты купил товар, та даже в том же комфи когда я покупал что-то то всегда давали испробовать и проверить товар.
snapdragon999
Member
Аватар користувача
Звідки: UA

Повідомлення

Melofon: 28.03.2024 22:29
snapdragon999: 28.03.2024 19:51Че ты тому администратору предъявишь?
Да легко предъявлю то что его подчинённые не хотят работать, а hdmi кабель не найти в таком магазине это просто дичь (то что они не хотят искать это не моя проблема), нормальный администратор или начальник погонит их в шею искать кабель и галопом только ради того чтобы клиент не ушёл без покупки, обычно они сами должны за тобой бегать лишь бы ты купил а не наоборот, то такие продавцы-пофигисты значит у которых тупо ставка скорее всего, увидел бы их начальник такое отношение к клиенту то или бонусов лишил бы или вообще уволил бы нафиг, а так у других продавцов ставка плюс процент с продаж и вот таким то как раз всегда есть смысл сделать всё чтобы ты купил товар, та даже в том же комфи когда я покупал что-то то всегда давали испробовать и проверить товар.
Ладно тема не об этом.Где как купить каждый сам разберётся.
alexdemua
Junior

Повідомлення

Якщо є тут хтось у кого MSI, підкажіть, чи є там само діагностика через меню як у Dell, щоб на биті пікселі перевірити на пошті без ноутбуку?
alexdemua
Junior

Повідомлення

Розібрався, можливо комусь буде корисно.
У MSI самодіагностика є тільки через вхід в сервісне меню.
Треба у вимкнутого монітора з витягнутим кабелем живлення тримати натиснутою кнопку джйстика і, не відпускаючи, під'єднати кабель в розетку.
Коли він увімкнеться - відпустити джойстик і натиснути один раз "вгору" (чи "вниз", точно не загадаю) і з'явиться сервісна панель з данними про матрицю, яка скаче по екрану і разом з тим весь екран блимає повною заливкою кольорами (червоний, синій, зелений, білий).
Міняються вони самі і доволі швидко, але якось можна подивитись та знайти биті пікселі. Чорний колір не вмикається, тому подивитись засвіти та глоу в такому режимі не вийде, треба або брати ноут, або нести додому.
Якщо замовляти на Розетці, то з мого досвіду, в них дуже гарний сервіс і можна без проблем підключити свій ноут, щоб все перевірити.

Ще цікавий момент, у MSI (і не тільки в них) на екран нового монітора приклеєна наклейка.
Зняти її і не пошкодити, скоріш за все, неможливо. А вона з картону, не прозора, закриває 1/6 горизонтального та 2/3 вертикального краю
Тому якщо під нею будуть биті пікселі, чи засвіти з тих країв - ви їх не побачите, не знявш її.
І тут вже питання, чи приймуть назад монітор зі знятою наклейкою протягом 14-ти днів, чи це буде причиною, через яку можуть відмовити, типу він вже втратить без наліпки товарний вид)
Soto
Member
Звідки: Украина

Повідомлення

alexdemua: 29.03.2024 18:35 І тут вже питання, чи приймуть назад монітор зі знятою наклейкою протягом 14-ти днів, чи це буде причиною, через яку можуть відмовити, типу він вже втратить без наліпки товарний вид)
Законом не предусмотрены наклейки.
Есть порча упаковки, есть порча устройства.
Бумажку вы можете наклеить обратно, или оставить в коробке. Если она мешает оценке устройства за те 14 дней, то она снимается, ну, хотя бы потому что готовое изделие не предусматривает наличие наклейки во время использования, ну или хотя бы потому, что в комплекте к вашему монитору есть тех паспорт, в котором идёт перечень всего того, что идёт в комплекте. И слов "наклейки/плёнки" там нету.
Любая контора, которая залупится из-за бумажки, может попасть на увлекательное турне по судам, и за каждый перенос заседаний в итоге будут платить они.
alexdemua
Junior

Повідомлення

Soto
Не розумію тільки чого вас почали мінусувати, наче все логічно, можливо це продавці моніторів з битими пікселями, які задовбались приймати повернення, що перевірили на пошті)
Soto
Member
Звідки: Украина

Повідомлення

alexdemua: 30.03.2024 22:34 Soto
Не розумію тільки чого вас почали мінусувати
можливо це продавці моніторів
Не, это у меня бракованные фанаты :laugh:
snapdragon999
Member
Аватар користувача
Звідки: UA

Повідомлення

alexdemua: 29.03.2024 18:35
І тут вже питання, чи приймуть назад монітор зі знятою наклейкою протягом 14-ти днів, чи це буде причиною, через яку можуть відмовити, типу він вже втратить без наліпки
наклейку можно разве что феном аккуратно снять ,а так врятли .По идее должны принять .Можно заказать проверку на битые пиксели.
alex_ping
Junior

Повідомлення

Вітаю. Допоможіть обрати монітор для дитини: для навчання, також буде використовуватись для перегляду відео та ігор. Діагональ 24 дюйм, бюджет до 5500 грн, з можливістю встановлення на стіну (тобто щоб був стандарт Vesa), бажано щоб мав захист для очей. Заздалегідь дякую за допомогу
VBerezovsky
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ребят, помогите подобрать кабель DisplayPort 1.4, чтобы тянул 4K 240Hz с HDR. В интернете вычитал, что версия 1.4а поддерживает такое с DSC, но у нас в магазинах что-то с маркировкой всё совсем плохо, в названии пишут 1.4, в характеристиках 1.2 и т.п.. Может кто-то уже приобретал такое и подскажет хороший вариант?

Пока на своём мониторе использую комплектный HDMI 2.1, но вроде как через HDMI проблемы с G-Sync наблюдались...
l-m
Member

Повідомлення

VBerezovsky
HDMI 2.1 краще, якщо не обрізаний в самому моніторі. Там 48 Gb/s прости 40 Gb/s у DP 1.4, буде менше стиснення.
А GSync дещо глючний, це так, радійте що хоч не апаратний модуль у вас)
VBerezovsky
Member
Аватар користувача

Повідомлення

l-m: 01.04.2024 09:50 VBerezovsky
HDMI 2.1 краще, якщо не обрізаний в самому моніторі. Там 48 Gb/s прости 40 Gb/s у DP 1.4, буде менше стиснення.
А GSync дещо глючний, це так, радійте що хоч не апаратний модуль у вас)
Добре, тоді залишу комплектний HDMI, дякую. Але все одно є маленька проблема - оновлювати прошивку на моєму MPG 321URX згідно мануалу можна лише через DisplayPort. В такому випадку немає різниці, яка саме версія кабелю, можна і 1.2?
unique-neon
Member

Повідомлення

О, це той що з qd-oled?
VBerezovsky
Member
Аватар користувача

Повідомлення

unique-neon: 01.04.2024 12:26
О, це той що з qd-oled?
Так. Повезло спіймати в наявності в Comfy.
unique-neon
Member

Повідомлення

VBerezovsky
Вітаю))
А для яких цілей використовуєте і скільки часу в день?
Також цікавить як суб'єктивно виглядає текст?
Також чи краях елементів видно кольорові смужки?

Сам хотів олед певний час, але 2к варіанти мали певні нюанси, цікаво що з 4к.
shnok
Member
Аватар користувача

Повідомлення

За однакової вартості і всіх інших параметрів, теоретично, при 2к, ви обрали 27 чи 32 діагональ? Шкода що немає голосування.
VBerezovsky
Member
Аватар користувача

Повідомлення

unique-neon: 01.04.2024 12:51 VBerezovsky
Вітаю))
А для яких цілей використовуєте і скільки часу в день?
Також цікавить як суб'єктивно виглядає текст?
Також чи краях елементів видно кольорові смужки?

Сам хотів олед певний час, але 2к варіанти мали певні нюанси, цікаво що з 4к.
Тільки вчора забрав під вечір, ще бавлюся з налаштуваннями. Це мій перший досвід з OLED та HDR, тому для мене це вау-ефект. Планую використовувати для погратися, подивитися фільми та деколи для роботи з кольором в фотошопі. Текст виглядає добре, якоїсь піксельної окантовки не помітив, як і кольорових смужок на краях елементів. Згідно оглядам, це нове покоління QD-OLED, де структуру субпікселів зробили більше "квадратною", що мало допомогти з текстом.

Я теж дуже-дуже довго придивлявся, думав навіть брати 32GR93U від LG, але... один раз живемо :)

shnok: 01.04.2024 13:46 За однакової вартості і всіх інших параметрів, теоретично, при 2к, ви обрали 27 чи 32 діагональ? Шкода що немає голосування.
Я би обрав 27 дюймів.
Відповісти