Трасування променів з'явиться у Diablo IV до кінця березня

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
Soto
Member
Звідки: Украина

Повідомлення

fantomrulezz: 16.03.2024 12:09 https://www.nvidia.com/en-us/geforce/ne ... ines-apps/
Приблизно 200 ігор з підримкою саме Ray Tracing зараз, з них десь половина - це ААА.
Якщо для вас 100 ААА-ігор з підтримкою Ray Tracing - це мало, то я вже не знаю, це реально якийсь просто хейт заради хейту.
та тут даже говорят что physX мёртв тогда, когда он в 99% играх. Я приводил аналогию про людей, которые сжигали других и кричали что Земля плоская :D
bes
Member
Аватар користувача
Звідки: Kryvyi Rih

Повідомлення

fantomrulezz: 16.03.2024 12:09 https://www.nvidia.com/en-us/geforce/ne ... ines-apps/
Приблизно 200 ігор з підримкою саме Ray Tracing зараз, з них десь половина - це ААА.
Якщо для вас 100 ААА-ігор з підтримкою Ray Tracing - це мало, то я вже не знаю, це реально якийсь просто хейт заради хейту.
За рік добре якщо кілька десятків ААА ігор виходить всього в індустрії.
100 ААА ігор за 5 років ісування технології - це дуже добре і це точно абсолютна більшість з них.
P.S. Кількість ігор така, що якщо взяти умовну середню довжину гри в 20 годин (є там і екшени на 7-10 годин, є і відкриті світи на 100+), то щоб в це все пограти треба 2000 годин, це якщо грати по парі годин в день, то вистачить на три роки безперервного геймінгу.
да та список full rt поражает
Screenshot 2024-03-16 at 12-17-36 NVIDIA DLSS & GeForce RTX List Of All Games Engines And Applications Featuring GeForce RTX-Powered Technology And Features.png
Отправлено спустя 49 секунд:
Soto: 16.03.2024 12:13 и кричали что Земля плоская :D
если бы не физикс то даже земля бы не крутилась
Soto
Member
Звідки: Украина

Повідомлення

bes: 16.03.2024 12:19 если бы не физикс то даже земля бы не крутилась
это будет крылатой фразой :beer:
bes: 16.03.2024 12:19 да та список full rt поражает
в других играх он интегрировался отдельно, а не базировался на движке ;)
пс: в КП он точно не фул, так как если бы все отражения были на рт, то нынешние карты загибались бы по полной.
Вкладення
12.jpg
Востаннє редагувалось 16.03.2024 12:31 користувачем Soto, всього редагувалось 1 раз.
bes
Member
Аватар користувача
Звідки: Kryvyi Rih

Повідомлення

Soto: 16.03.2024 12:13 Якщо для вас 100 ААА-ігор з підтримкою Ray Tracing - це мало
да там нету 100 ААА игр там всего 132 игр и половина а то большинство индюшатины. А те что даже и ААА то это что то типа елден ринга, формулы, бф 5 . Такие как метро ексодус вообще два раза упоминается
Vpupkin
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

bes: 16.03.2024 12:19да та список full rt поражает
Если в игре только GI или отражения на лучах, то есть причины их отключить?
bes
Member
Аватар користувача
Звідки: Kryvyi Rih

Повідомлення

Vpupkin: 16.03.2024 12:32
bes: 16.03.2024 12:19да та список full rt поражает
Если в игре только GI или отражения на лучах, то есть причины их отключить?
ясно что если ты отвалил 90 к за карту то нету смысла их не включать. Тут вопрос в том что тебя должно сподвигнуть переплачивать за видеокарту 25 - 30 % для игр
Soto
Member
Звідки: Украина

Повідомлення

bes: 16.03.2024 12:34 Тут вопрос в том что тебя должно сподвигнуть переплачивать за видеокарту 25 - 30 % для игр
Более приятные ощущения во время прохождения, более реалистичные. Я в пример уже ставил какую-то игру, где после выключения рт и прохождения того же участка я ощущал будто чего-то не хватает.
Такие деньги я бы не платил за кусочек от ПК ради дополнительных ощущений, но на какую-то 4070 расшедрился бы (будь она без 12пин и с потреблением до 120Вт)
Vpupkin
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

bes: 16.03.2024 12:34ясно что если ты отвалил 90 к за карту то нету смысла их не включать. Тут вопрос в том что тебя должно сподвигнуть переплачивать за видеокарту 25 - 30 % для игр
Личная для меня обладание топовой картой начиная с 2080ти, продолжая 3080ти и заканчивая 4090 обошлось в 15 000грн.
А даже если и 90к, разве это какие-то большие деньги? Для покупки топ железа достаточно 2х причин, желание и возможность.
bes
Member
Аватар користувача
Звідки: Kryvyi Rih

Повідомлення

Vpupkin: 16.03.2024 12:56
bes: 16.03.2024 12:34ясно что если ты отвалил 90 к за карту то нету смысла их не включать. Тут вопрос в том что тебя должно сподвигнуть переплачивать за видеокарту 25 - 30 % для игр
Личная для меня обладание топовой картой начиная с 2080ти, продолжая 3080ти и заканчивая 4090 обошлось в 15 000грн.
А даже если и 90к, разве это какие-то большие деньги? Для покупки топ железа достаточно 2х причин, желание и возможность.
нету желания и от всех этих свистоперделок оно даже не появляется
Vpupkin
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

bes: 16.03.2024 13:08нету желания
Это только ваши проблемы, вселенная их не заметит.
bes
Member
Аватар користувача
Звідки: Kryvyi Rih

Повідомлення

Vpupkin: 16.03.2024 13:11
bes: 16.03.2024 13:08нету желания
Это только ваши проблемы, вселенная их не заметит.
как в принципе и то что все игры будут с ртх
anyname
Member

Повідомлення

Soto: 16.03.2024 12:13
fantomrulezz: 16.03.2024 12:09 https://www.nvidia.com/en-us/geforce/ne ... ines-apps/
Приблизно 200 ігор з підримкою саме Ray Tracing зараз, з них десь половина - це ААА.
Якщо для вас 100 ААА-ігор з підтримкою Ray Tracing - це мало, то я вже не знаю, це реально якийсь просто хейт заради хейту.
та тут даже говорят что physX мёртв тогда, когда он в 99% играх. Я приводил аналогию про людей, которые сжигали других и кричали что Земля плоская :D
И такие будут всегда. Лоза - да кто вообще такой Ф.М. земля плоская , а у космонавтов со зрением что то не то.
MessiaH
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Soto: 16.03.2024 12:39Более приятные ощущения во время прохождения, более реалистичные. Я в пример уже ставил какую-то игру, где после выключения рт и прохождения того же участка я ощущал будто чего-то не хватает.
Это всё плод твоего больного воображения
bes
Member
Аватар користувача
Звідки: Kryvyi Rih

Повідомлення

Soto: 16.03.2024 12:39 я ощущал будто чего-то не хватает.
Я тоже иногда ощущаю что мне тоже в жизни чего то не хватает - может это RTX :lol:
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

Soto: 16.03.2024 12:07 Зачем мне снова доказывать что ты не прав? Я и в прошлый раз это сделал, и показал какой ты недалёкий.
А твоё личное мнение ни на что не влияет.
Софтовый, аппаратный - без разницы. Он есть, он почти везде. Если его нет в каких-то инди, аркадах, то это потому что он там не потребовался.
В unity он по стандарту, в UE он по стандарту, в пятом его нет, так как он добавляется отдельным пакетом.
(он софтовый, потому что уже давно процессоры способны его обрабатывать самостоятельно, но в настройках игр ты можешь сам выставить какими силами physX будет обрабатываться, но у тебя амд - успокойся)
Та нічого ти там не довів.
Власне, що різниці між софтовим і хардварним не розуміє хіба що недалекий. Бо "далекий" мав би розуміти, що на хардварному можна реалізувати набагато більше і впевненіше. І софтовий він не тому, що
проци (не) можуть тягунти
, а тому що хардварний НВ зарубала. Та й там втрати ~2x

Unity - то і є переважно отой інді шлак по 40шт на лопаті. В UE5 не буде.
PhysX мертвий, змирись.
Що ти тою картинкою хочеш сказати, не ясно. Бачив таке 100 років тому. І грав ігри з апаратним PhysX, маючи на борту АМД
fantomrulezz: 16.03.2024 12:09 Приблизно 200 ігор з підримкою саме Ray Tracing зараз, з них десь половина - це ААА.
Дивимось, що там було свіжого в 2023 з зеленими променями з тих дорожчих:
AW2 (коментував раніше)
Ghostrunner 2. Коментував раніше.
Call of Duty Чи правда, чи ні, не в курсі. Сильно не копав
Dead Space Потрібний стопкадр і лупа. Ну і "нова" вона досить умовно
RE4 Подібно з Dead Space, але тут ще й вода артефачить.
Forspoken Потрібний стопкадр і мікроскоп
Forza Потрібний стопкадр і електронний мікроскоп
Ratchet & Clank Потрібний стопкадр і дуже потужний електронний мікроскоп. Крім того, релізилась без RT, якщо не помиляюсь
Hogwarts Legacy В замку помітно, але місцями артефачить. За межами замку потрбіний стопкадр і лупа.
Returnal Помітно. Місцями RT "наливає" води на поверхні, де з растром її не було :)
Star Wars Jedi: Survivor Різниця десь трохи помітна, в більшості випадків потрібно вишукавати. На загальне враження впливає трохи сильніше, ніж ніяк.
The Lord of the Rings: Gollum Потрібний стоп-кадр і лупа.
Ото здається і все. До наповнення самих ігор не придираюсь, хоча там є і нецікаві і відвертий шлак (для мене)
Вердикт: useless

Якщо щось пропустив, виправ.

А про тривалість забавок це цікаве спостереження. Бо є наприклад короткі коридокри з RT і той же старфілд чи BG3. Іншими словами, на одну без рт, треба 5 з RT
Зі списку пройшов Dead Space, RE4, Ratchet, Hogwarts, Star Wars Jedi. В сумі, нехай 250год. Менше години на день. З врахуванням вихідних, та ігрових сесій 3-4 год, лишається десь x3 на ігри без променів. Десь так і віийшло.
singrana
Junior

Повідомлення

не можу пройти мимо, а де nvidia hairworks? от просто цікаво куди ж ця "геніальна технологія" поділась.

от розвели на тему "святих променів кожаного виробу" тому задам питання з логічних сторін, не як для гравців а як для тих хто робить ігри

Скільки чумоданів кожаний виріб має занести щоб RTX наліпили поверху і нічого не міняли в грі? Чому таке питання? Ну як мінімум тому, а що таке ці "святі промені" от що вони нового вносять в ігри? А нічого, тому що всі ці "ефекти" вже давно були продемонстровані в технодемо ще до 2008 року при виході нових відеокарт і мали реалізацію ще тоді на актуальних директіксах в ті роки, тобто тіні вже тоді вміли робити як статичні так і в реальному часі, освітлення в реальному часі і статичне туди ж, і з зеркальними поверхностями теж не було проблем, але є "святі промені кожаного виробу". Тобто з цього витікає що те що вони робили старе як світ але продають в новій обкладинці по ціні х2, а що тоді розробники? Ось візьмем той же Unreal чи Unity 3d, в обох є Глобальне освітлення, прожектори, зони освітленя (точкове) і там всьюди є налаштування щоб зробити це досить хорошим, але щоб це зробити потрібно, або когось з досвідом, або копатись в документації і розуміти як воно працює, а це час, і тут виходить "кожанка" і каже а у нас все це є, але воно буде в х2 дорожче, і в х4 більше навантажувати ваше залізо. Тобто є старі технології якими все це можна зробити що займає по часу не сильно більше, і є нова технологія яка милить очі щоб з горем пополам виконати завдання...не кажу що SDK навряч якась інді отримає, так як їх просто ігнорують, якщо це справжня інді, а не стдуія з іменем і пів ярда бюджетом яка кричить що вона інді, а документації по потрібній темі нема, і потрібні речі в реалізації спитати нема в кого. Я б ще зрозумів необхідність цієї технології в іграх якщо б вона була унікальною, наприклад: Рідинна система яка веде себе не як звичайний меш, або генерується за рахунок рендеру через шейдер і трохи хитрі "костилі", а веде себе як рідина і нема іншої можливості як це реалізувати без милиць. Освітелння, тіні, відбиття, існувало повноцінно до RTX, і замінювати на інструмент який мало відомий....ну хіба що кожанка занесе щоб виплили з ігрових движків звичайні джерела світла, і залишили тільки RTX, що саме по собі смішно.
vmsolver
Member

Повідомлення

singrana: 16.03.2024 14:37 Так ось, нафік нам ваш інтернет не потрібен! (c)
Fixed. Patched to a TLDR version :lol:
Vpupkin
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Большинство покупает красные карты потому что лучей нигде нету, их вообще не видно и они никому не нужны, а нивия пасёт задних. :laugh: :lol: :laugh:
fantomrulezz
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Фільтранув трошки список, вичистив інді та зовсім незнайомі мені тайтли, залишив те, що на слуху.
Вийшло 76 ігор з наявним трасуванням променів.
Таааак, нема у що грати взагалі :lol:
спойлер
Name Ray Tracing
A Plague Tale: Requiem Yes
Avatar: Frontiers of Pandora Yes
Battlefield 2042 Yes
Battlefield V Yes
Bright Memory Yes
Bright Memory: Infinite Yes
Call of Duty: Black Ops Cold War Yes
Call of Duty: Modern Warfare Yes
Chernobylite Yes
Control Yes
Crysis 2 Remastered Yes
Crysis 3 Remastered Yes
Crysis Remastered Yes
Dead Space Yes
Deathloop Yes
Deliver Us Mars Yes
Deliver Us The Moon Yes
DiRT 5 Yes
DOOM Eternal Yes
Dying Light 2 Stay Human Yes
Elden Ring Yes
F1 2021 Yes
F1 22 Yes
F1 23 Yes
Far Cry 6 Yes
Five Nights At Freddy’s: Security Breach Yes
Forspoken Yes
Fortnite Yes
Forza Horizon 5 Yes
Forza Motorsport Yes
Ghostrunner Yes
Ghostrunner 2 Yes
Ghostwire: Tokyo Yes
Godfall Yes
Gotham Knights Yes
Halo Infinite Yes
Hellblade: Senua's Sacrifice Yes
HITMAN World of Assassination Yes
Hogwarts Legacy Yes
Layers of Fear Yes
LEGO Builder's Journey Yes
Life Is Strange: True Colors Yes
Little Nightmares II Yes
Marvel's Guardians of the Galaxy Yes
Marvel's Midnight Suns Yes
Marvel's Spider-Man Remastered Yes
Marvel's Spider-Man: Miles Morales Yes
Mechwarrior 5: Mercenaries Yes
Metro Exodus Yes
Mortal Shell Yes
Ratchet & Clank: Rift Apart Yes
Redfall Yes
Resident Evil 2 Yes
Resident Evil 3 Yes
Resident Evil 7 Yes
Resident Evil Village Yes
Returnal Yes
Saboteur Yes
Sackboy: A Big Adventure Yes
Saints Row Yes
Shadow of the Tomb Raider Yes
Skull and Bones Yes
STAR WARS Jedi: Survivor Yes
The Callisto Protocol Yes
The Lord of the Rings: Gollum Yes
The Witcher 3: Wild Hunt Yes
Warhammer 40,000: Darktide Yes
Watch Dogs: Legion Yes
Wolfenstein: Youngblood Yes
World of Warcraft: Shadowlands Yes
Xuan-Yuan Sword VII Yes
Alan Wake 2 Full RT
Cyberpunk 2077 Full RT
Minecraft with RTX Full RT
Portal with RTX Full RT
Quake II RTX Full RT
Зображення
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

fantomrulezz: 16.03.2024 12:09 Приблизно 200 ігор з підримкою саме Ray Tracing зараз, з них десь половина - це ААА.
fantomrulezz: 16.03.2024 15:25 Фільтранув трошки список, вичистив інді та зовсім незнайомі мені тайтли, залишив те, що на слуху.
Вийшло 76 ігор з наявним трасуванням променів.

Minecraft with RTX Full RT
Portal with RTX Full RT
Quake II RTX Full RT


:facepalm:
Там і інші є. Лінь копіпастити
Відповісти