Трасування променів з'явиться у Diablo IV до кінця березня

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

kairo: 16.03.2024 00:31 Вистачить того, щоб РТ використовувався у більшості нових ігор, а до цього вже давно йде.
Йде-йде, та ніяк не прийде.
Що тут з променями і яку частку складає, можна прикинути
спойлер
Зображення
Soto
Member
Звідки: Украина

Повідомлення

Геральт: 16.03.2024 00:56 Йде-йде, та ніяк не прийде.
Що тут з променями і яку частку складає, можна прикинути
спойлер
Зображення
Наше "общение" началось с твоих слов про physX, дескать где он.
К чему я это? А к тому, что игр с PhysX тоже было фиг да нифига, и тоже такие как ты ныли, будто карту купил, а игр с эффектами нету. А сейчас этот PhysX везде, где требуется просчёт физики со случайным движением объектов, как от погодных условий, так и разрушение объектов. Так вот если сравнивать две эти технологии, то всё движется к тому, что и рт будет везде. Просто сейчас это жрёт ресурсы, и очень много.
Стоит ещё отметить, что у НВ столько денег, что пропихнуть свои технологии у них проблем не составит. ТЕМ более что технология рабочая, красивая и имеет смысл.
вийшло 100. З відносно норм. реалізацією, три
А то, что ты где-то там не увидел эти эффекты, не говорит о том, что игр мало. Это твоё субъективное, и проблемы с восприятием.

Я в гардиансе, проходя этап рядом с синими трубами, вернулся ради интереса и прошёл эту часть без рт. Тогда у меня возникло ощущение, будто чего-то не хватает. А когда отключил рт на этапе "грибной" планеты, то ничего не почуствовал. Когда я в рифтбрейкере отчётливо видел рт эффекты, то выключая их, я не ощущал нехватки чего либо. Тут речь не только про реализацию, а про то, что эти эффекты будут восприниматься более отчётливо при конкретных сценариях - гулять по пещере с факелом с рт чувствуется больше , чем если смотреть на тень лошади. Но это не значит, что эта тень не нужна. А ты и бес будто против прорыва, против технологий, и тени отбрасываемой от кружки.
Бред какой-то.
спокійно пройшов собі гардіанс з променями на АМД
Ты распинаешься уже прилично долго о том, что лучи не нужны (игр мало, зелёное, фиговое, зачем платить больше и тд), но при этом ты прошёл с ними игру. Жрёшь кактус и плачешь?
В гардиансах этих лучей кот наплакал - отражение света на объектах от некоторых ламп. Выглядит приятно и заметно, но разница в фпс там в районе 2% между обычным и рт прохождением. Нашёл какую игру упоминать.
Запускай на своём амд киберпанк и "спокойно" проходи. А зелёное ты там что-то видишь наверно именно из-за того, что у тебя амд. А может и дальтонизм, кто знает...
fizik419
Junior

Повідомлення

MessiaH: 15.03.2024 15:45 На кой хрен этой игре лучи??? Вообще сама технология срань лютая
Ця технологія - майбутнє відеоігор, хто вважає по-іншому просто неук.
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

bes: 16.03.2024 00:52
kairo: 16.03.2024 00:31 Ви написали якусь дурню про одну гру із РТ. Я привів список.
ну так я писал за игру на которой уже три поколения карт рекламируют и скорей всего на ней даже будут показывать производительность четвертого поколения :laugh: :lol: Но ты влез со своим списком молодец. Показал что главное не качество а количество :laugh: :lol:
Ніхто не рекламує РТ одною грою, навіщо ви цю дурню торочите?

Відправлено через 3 хвилини 5 секунд:
Геральт: 16.03.2024 00:56
kairo: 16.03.2024 00:31 Вистачить того, щоб РТ використовувався у більшості нових ігор, а до цього вже давно йде.
Йде-йде, та ніяк не прийде.
Що тут з променями і яку частку складає, можна прикинути
спойлер
Зображення
В Стім за день виходить 40 ігор, ви всі їх проходите?)))

Топових проектів із підтримкою РТ виходить більше ніж я встигаю за рік зіграти і цього більш ніж достатньо. Звісно, якщо людина грає по 15 годин на день, то їй буде мало РТ ігор)
MessiaH
Member
Аватар користувача

Повідомлення

fizik419: 16.03.2024 03:19Ця технологія - майбутнє відеоігор, хто вважає по-іншому просто неук.
эта технология также подохнет как и нвидиа физикс аппаратный
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

MessiaH: 16.03.2024 10:12
fizik419: 16.03.2024 03:19Ця технологія - майбутнє відеоігор, хто вважає по-іншому просто неук.
эта технология также подохнет как и нвидиа физикс аппаратный
Апаратний Physix випускала Ageia, поки їх не викупили Nvidia та не перевели на рівень АРІ. В наш час, це по великому рахунку стандарт в ігровій індустрії.

Казати, що рейтрейсінг помре, це щось типу заяви, що 3D помре і всі знову повернуться до 2D графіки. RT використовувався в геймдеві задовго до появи RTX карт і ніколи нікуди не дінеться, це дурість таке заявляти. Чим більші будуть потужності GPU, тим поширенішим буде RT в іграх, а за ним і Path Tracing. Растерізоване освітлення, це лише проміжний етап, компроміс обумовлений слабкістю попередніх поколінь GPU.
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

Soto: 16.03.2024 01:23 Наше "общение" началось с твоих слов про physX, дескать где он.
То ти знову про PhysX хочеш поговорити. Окай. Твій PhysX практично мертвий. З UE5 його кікнутили. Зовсім. Останнє оновлення SDK - кілька років тому. Ігри якщо десь під капотом і мають його залишки в своїх рушіях,
то це софтовий, а не апаратний
. А там лише якісь базові фічі, бо воно все ще важке. В приставках також апаратного нема.
Як і з променями ти приволочеш 1-2 "рекламні" гри (привіт батман) з тим PhysX.
Хоча фізику можна зробити і
без PhysX
Якщо Metro exodus ще якийсь PhysX мав, то Metro Awakening його позбудеться.
А PhysX, між іншими, колись так само такі як ти обіцяли в кожну кавоварку. Так що ніякого "PhysX везде" нема і вже і не буде. Бо НВ поховала PhysX.
Але фізика в іграх буде. На хаосі, ще там чомусь. Так само і промені будуть на люмені чи чомусь іншому. Але не зелені. І так само як з фізикою їх реалізаія буде..якась. Десь краща, десь ніяка.
А ты и бес будто против прорыва, против технологий
Я не проти технологій чи тіні від шнурків. Проти прорієтарщини, кривої реалізації і такого жору ресурсів. В тому ж робокопі/аватарі я розумію куди йде потужність. В AW2 не розумію. І мені пропонують майбутнє з 20 кадрами на топовій карті в нативі і піксельну кашу в дзеркалі. Бо навіть якщо завтра вийде 5090 з x3 приростом, завжди можна накинути промінчиків і джерел світла. До речі, з цієї причини освітлення ніколи не буде реалістичним. Максимум - в якомусь там наближенні. І з косяками/багами.
Ты распинаешься уже прилично долго о том, что лучи не нужны (игр мало, зелёное, фиговое, зачем платить больше и тд), но при этом ты прошёл с ними игру. Жрёшь кактус и плачешь?
З тобою треба як з дитиною: довго і терпляче. Такі промені не потрібні, така реалізація не потрібна. Бо якщо за кілька тіней від ящиків треба "заплатити" (це не про гроші, якщо щось) падінням швидкодії х2, то така технологія нафіг не потрібна. Ти врубаєш апскейл і насолоджуєшся "реконструкцією". А я вирубаю промені і "страждаю" в нативі. А в гардіанс воно не впливало особливо на швидкодію. Тому лишив. Щоб зрозуміліше було: на око навряд чи розрізню x16 та x8 фільтрацію, але ставлю х16, бо можу.
Те саме і з променями. Де не жере, лишаю .Не впливає особливо ні на картинку ні на швидкодію. Ну є, та й є.
І власне що в гардіанс воно нормальне. З одного боку сяк-так помітне, а з іншого не важке. Вважай, що там промені гарно "оптимізовані"
kairo: 16.03.2024 09:03 В Стім за день виходить 40 ігор, ви всі їх проходите?)))
Не має значення скільки я проходжу, ми ж ніби про більшість говорили. Чи вже плавно переходимо до топових, коли з більшістю не вийшло
Мало РТ може бути ще в іншому випадку. Якщо цікаві (мені) ігри виходять без нормального РТ (привіт BG3, то достатньо топова?).
1/4 мого "меню" - променясті ігри. І з них, з відносно норм реалізацією, кілька штук. Статистика за 2 роки.
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Геральт: 16.03.2024 10:32
kairo: 16.03.2024 09:03 В Стім за день виходить 40 ігор, ви всі їх проходите?)))
Не має значення скільки я проходжу, ми ж ніби про більшість говорили. Чи вже плавно переходимо до топових, коли з більшістю не вийшло
Мало РТ може бути ще в іншому випадку. Якщо цікаві (мені) ігри виходять без нормального РТ (привіт BG3, то достатньо топова?).
1/4 мого "меню" - променясті ігри. І з них, з норм реалізацією, кілька штук.
Можливо ви читали по діагоналі?

"Вистачить того, щоб РТ використовувався у більшості нових ігор, а до цього вже давно йде."

То ви мені писали, що ігор із РТ меншість, адже старі ігри без рейтрейсінгу(логічно, вони ж старі), то почали говорити, що прямо зараз більшість ігор не виходить із РТ. Хоча моя заява була про те, що за рейтрейсінгом майбутнє і все більше ігор будуть виходити із рейтрейсінгом та пас трейсінгом. Прямо зараз, кожна друга 3D гра, яку я проходжу, має РТ, пару років назад, таких ігор була абсолютна меншість, це стосовно вашої цитати людини із 2018-го року.
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

kairo: 16.03.2024 10:46 Можливо ви читали по діагоналі?
"Вистачить того, щоб РТ використовувався у більшості нових ігор, а до цього вже давно йде."
Може ви писали по діагоналі?
Вистачить того, щоб РТ використовувався у більшості нових ігор, а до цього вже давно йде."
Скинув вам список релізів 2024. Ні якої більшості там і близько нема. До чого воно там йде? Як був мізер в 2018, так і є мізер зараз. В абсолютних цифрах зросло, так. Але ж там база низька. Якщо була 1, а стало 2, то приріст 2x. Ривок, стрибок, прорив.

А фактично з РТ забавок все ще меншість. Тотальна, я б сказав, меншість. Ви можете і кожну першу з РТ проходити. З майнкрафтами включно. Хто ж вам заборонить :)
fantomrulezz
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Геральт: 15.03.2024 23:59
kairo: 15.03.2024 23:22 0.2% від 73 000 це дуже мало, ви мабуть стільки за день проходите :laugh:
Для тотального домінування технології, трохи малувато. І динаміка далеко не така райдужна, як "кілька років" От коли почнуть в інді додавати, можна буде говорити про якісь зрушення. На разі це дуже непопулярна серед розробників фішка.
Ну, якщо ви оцінюєте рівень технології по її проникненню серед одноразового інді-треша, то так, вам в принципі взагалі ніякі технології не потрібні.
Давайте закривати всю кіноіндустрію, бо студент, що знімав знімав свій артхаусний шедевр на ксяомі і обробляв в підвалі на калькуляторі, не може за півгодинки зробити візуал як в Аватарі Кемерона.
Які там автомобілі, яка там авіація, якщо транспортний засіб не можливо створити дома за допомогою топора і рубанка - все, такий транспорт нам не потрібний, повертаємось на гужові вози.
І т.д. і т.п.
На то вона і передова технологія, щоб вона була недешевою і доступною не всім.
Рівень проникнення RTX серед ААА-ігор вже давно величезний, більшість ААА на ПК або одразу виходить з підтримкою RTX або отримує підтримку патчем трохи згодом.
bes
Member
Звідки: Kryvyi Rih

Повідомлення

fantomrulezz: 16.03.2024 11:24 або отримує підтримку патчем трохи згодом.
настолько убийственная технология что ее вводят не на хайпе когда релизят игру а когда на нее уже всем пофиг :laugh: :lol:

Отправлено спустя 2 минуты 30 секунд:
вот диабло IV прошло всего 9 месяц, уже все наигрались поняли что это за донатная помойка - пора вводить лучи
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Геральт: 16.03.2024 11:22
kairo: 16.03.2024 10:46 Можливо ви читали по діагоналі?
"Вистачить того, щоб РТ використовувався у більшості нових ігор, а до цього вже давно йде."
Може ви писали по діагоналі?
Вистачить того, щоб РТ використовувався у більшості нових ігор, а до цього вже давно йде."
Скинув вам список релізів 2024. Ні якої більшості там і близько нема. До чого воно там йде? Як був мізер в 2018, так і є мізер зараз. В абсолютних цифрах зросло, так. Але ж там база низька. Якщо була 1, а стало 2, то приріст 2x. Ривок, стрибок, прорив.

А фактично з РТ забавок все ще меншість. Тотальна, я б сказав, меншість. Ви можете і кожну першу з РТ проходити. З майнкрафтами включно. Хто ж вам заборонить :)
Ще раз...

"Вистачить того, щоб РТ використовувався у більшості нових ігор, а до цього вже давно йде."

Роз'яснюю. В цьому реченні я пишу про те, що достатньо, щоб у більшості нових ігор, які будуть виходити, використовувався рейтрейсінг. Це стосується ігор із якісною графікою, усілякий інді треш, який вивалюють на лопаті по 40 штук на день, ми в розрахунок не беремо. Зараз ігрова індустрія рухається в сторону все більшого використання рейтрейсінгу, бо як я і писав, за ним майбутнє.
sagifire
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Я думаю що приводити PhysX як аналогію недоречно, сам продукт програв конкуренцію іншим рішенням. Наприклад Havok який використовується в багатьох сучасних іграх і відносно нормально рахує фізику на процесорах. Як буде розвиватись рейтрейсинг відкрите питання, сценарії можуть бути різні.
В поточній апаратній реалізації на відеокартах його зручно використовувати як частину рендеру, але є ще багато різних задач де продовжують використовувати "софтварний" рейтрейсінг в 2D/3D. Наприклад пошук цільового обєкта на сцені після кліку мишкою, контролер руху різних ігрових обєктів (персонаж, пуля). Думаю цікаво було б подивитись на ігри де рейтрейсинг використовувався для реалізації якихось елементів геймплея а не тільки рендеру.
bes
Member
Звідки: Kryvyi Rih

Повідомлення

kairo: 16.03.2024 11:34 "Вистачить того, щоб РТ використовувався у більшості нових ігор, а до цього вже давно йде."
я чего то думал что когда употребляют слово "большинство" это само себя подразумевает что игор в прямом смысле большинство. А когда тебя приводят таблицу релизов 2024 и ты говоришь что это в будущем значить игр все же не большинство . В чем смысл лучей если они в большинство игр добавлены постфактум для галочки ?

Отправлено спустя 56 секунд:
fizik419: 16.03.2024 03:19 Ця технологія - майбутнє відеоігор, хто вважає по-іншому просто неук.
да будущее плохих игр с низким фпс взять того же ведьмака - оно уже в принципе наступило :laugh: :lol:
fantomrulezz
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

bes: 16.03.2024 11:32вот диабло IV прошло всего 9 месяц, уже все наигрались поняли что это за донатная помойка
Я особисто купив в січні, ще й на пс5, а не на комп, щоб з дівчиною вдвох перед ТВ грати.
Як на мене, то гарна гра, не шедевр, але точно хороша.
Вперше в діяблі є непоганий сюжет с чудовою постановкою і цікавий антагоніст.
Багато ендгейм активностей, купа квестів.
Хіба що система шмоту трохи з аспектами трохи незвична.
Де ви там донатну помийку побачили, я не знаю, там якийсь магазин є, але продає він тільки косметику, я жодної копійки окрім вартості гри не витратив.
Перед нею грав в D2R - вона в усьому крім шмотогрінду набагато слабша, виізжає в основному на ностальгії.
bes
Member
Звідки: Kryvyi Rih

Повідомлення

kairo: 16.03.2024 09:03 Ніхто не рекламує РТ одною грою, навіщо ви цю дурню торочите?
а какие игры используют ещё как техно демку технологий ? Киберпанк которому 4 года и Метро Эксодус которому уже 7 лет ?

Отправлено спустя 1 минуту 47 секунд:
fantomrulezz: 16.03.2024 11:40
bes: 16.03.2024 11:32вот диабло IV прошло всего 9 месяц, уже все наигрались поняли что это за донатная помойка
Я особисто купив в січні, ще й на пс5, а не на комп, щоб з дівчиною вдвох перед ТВ грати.
Як на мене, то гарна гра, не шедевр, але точно хороша.
Вперше в діяблі є непоганий сюжет с чудовою постановкою і цікавий антагоніст.
Багато ендгейм активностей, купа квестів.
Хіба що система шмоту трохи з аспектами трохи незвична.
Де ви там донатну помийку побачили, я не знаю, там якийсь магазин є, але продає він тільки косметику, я жодної копійки окрім вартості гри не витратив.
Перед нею грав в D2R - вона в усьому крім шмотогрінду набагато слабша, виізжає в основному на ностальгії.
это хорошо что тебе понравилась игра, а технологий когда надо было показывать ? в начале релиза или спустя 9 месяцев ? Это же с ваших слов киллер фича индустрий до которой всем есть дело
anyname
Member

Повідомлення

fantomrulezz: 16.03.2024 11:24
Геральт: 15.03.2024 23:59
Для тотального домінування технології, трохи малувато. І динаміка далеко не така райдужна, як "кілька років" От коли почнуть в інді додавати, можна буде говорити про якісь зрушення. На разі це дуже непопулярна серед розробників фішка.
На то вона і передова технологія, щоб вона була недешевою і доступною не всім.
Рівень проникнення RTX серед ААА-ігор вже давно величезний, більшість ААА на ПК або одразу виходить з підтримкою RTX або отримує підтримку патчем трохи згодом.
На жаль рівень проникнення RTX серед ігор нульовий.бо здається ще немає жодної ігри де або граєш з RTX , або йдеш лісом.
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

fantomrulezz: 16.03.2024 11:24 Ну, якщо ви оцінюєте рівень технології по її проникненню серед одноразового інді-треша,

Рівень проникнення RTX серед ААА-ігор вже давно величезний, більшість ААА на ПК або одразу виходить з підтримкою RTX або отримує підтримку патчем трохи згодом.
Тут майнкрафт в якості прикладу показували, камон. Якщо технологія "дорога і не для всіх", то це суто нішевий продукт. Таке ж саме "майбутнє" і вчора було.
І навіть для ААА воно не настільки актуальне, як хтось намагається переконати. Бо поціновувачі називають кілька тих самих ААА забавок і на тому все.
kairo: 16.03.2024 11:34 ми в розрахунок не беремо.
А, ну якщо тут читаю, тут рибу загортаю...
На зараз, там список десь зі 100 тайтлів. Якщо відкинути різний треш, то лишиться 10, нехай 20. За майже 6 років. Серед тих 20 більша половина (якщо не всі) з нікчемною/кривою реалізацією. Та воно не йде, воно повзе. А якщо врахувати, що інколи при впровадженні променів ламають растр (привіт лара), то це ще й рух в іншу сторону.
Soto
Member
Звідки: Украина

Повідомлення

MessiaH: 16.03.2024 10:12 эта технология также подохнет как и нвидиа физикс аппаратный
:laugh:
Мне даже лень примеры приводить. Просто воткну видео где всё разъяснят за меня.
Геральт: 16.03.2024 10:32 То ти знову про PhysX хочеш поговорити. Окай. Твій PhysX практично мертвий.
Зачем мне снова доказывать что ты не прав? Я и в прошлый раз это сделал, и показал какой ты недалёкий.
А твоё личное мнение ни на что не влияет.
Софтовый, аппаратный - без разницы. Он есть, он почти везде. Если его нет в каких-то инди, аркадах, то это потому что он там не потребовался.
В unity он по стандарту, в UE он по стандарту, в пятом его нет, так как он добавляется отдельным пакетом.
(он софтовый, потому что уже давно процессоры способны его обрабатывать самостоятельно, но в настройках игр ты можешь сам выставить какими силами physX будет обрабатываться, но у тебя амд - успокойся)

Отправлено спустя 9 минут 14 секунд:
sagifire: 16.03.2024 11:36 Я думаю що приводити PhysX як аналогію недоречно, сам продукт програв конкуренцію іншим рішенням. Наприклад Havok який використовується в багатьох сучасних іграх і відносно нормально рахує фізику на процесорах.
Havok не во многих играх, так как большинство игр на unity и UE.
Ведьмак 2 был на havok, но использовал physX

вложение для Геральта - оно почему-то вниз уходит
Вкладення
1.jpg
Востаннє редагувалось 16.03.2024 12:11 користувачем Soto, всього редагувалось 1 раз.
fantomrulezz
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

https://www.nvidia.com/en-us/geforce/ne ... ines-apps/
Приблизно 200 ігор з підримкою саме Ray Tracing зараз, з них десь половина - це ААА.
Якщо для вас 100 ААА-ігор з підтримкою Ray Tracing - це мало, то я вже не знаю, це реально якийсь просто хейт заради хейту.
За рік добре якщо кілька десятків ААА ігор виходить всього в індустрії.
100 ААА ігор за 5 років ісування технології - це дуже добре і це точно абсолютна більшість з них.
P.S. Кількість ігор така, що якщо взяти умовну середню довжину гри в 20 годин (є там і екшени на 7-10 годин, є і відкриті світи на 100+), то щоб в це все пограти треба 2000 годин, це якщо грати по парі годин в день, то вистачить на три роки безперервного геймінгу.
Відповісти