Выбор смартфона / коммуникатора

Смартфоны, планшеты, другие мобильные устройства и телекоммуникации
Відповісти
Автор
Повідомлення
viperest1
Member
Аватар користувача

Повідомлення

kolesnukm
О, супер і дякую :beer: - мене це і цікавило , як взнати коли запакований ще по-серійному , а потім ще по ІМЕІ :up: :up:
FANAT7
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Знатоки, подскажите, какой телефон будет лучше для повседневного использования? Google pixel 7 pro или Samsung s23?

Интересует конкретно серфинг в инете, соцсети, автономность и зарядка, а так же какие то прикольные фишечки
igorbk
Junior
Звідки: Одеса

Повідомлення

Вітаю!

Прошу допомоги, так як запутався з вибором між Moto Edge 40 та Moto Edge 40 NEO. Нео більш свіжий та більше АКБ, більше оперативної памя'яті, але інший підкупає наявністю бездротової зарядки та більш продуктивним процесором.

Можливо хтось вже порівнював більш детально ці дві моделі? Буду вдячний за будь-яку підказку :beer:
VBerezovsky
Member
Аватар користувача

Повідомлення

FANAT7: 06.02.2024 14:21 Знатоки, подскажите, какой телефон будет лучше для повседневного использования? Google pixel 7 pro или Samsung s23?

Интересует конкретно серфинг в инете, соцсети, автономность и зарядка, а так же какие то прикольные фишечки
Сам владелец Pixel 7 Pro - греется шо собака, даже от довольно простого сценария Discord+Spotify в фоне. Автономность средняя, у меня держит часов 5-6 экрана. Производительности для серфинга и соцсетей с головой.
den55den
Member
Аватар користувача
Звідки: Одесса

Повідомлення

VBerezovsky: 07.02.2024 15:45
FANAT7: 06.02.2024 14:21 Знатоки, подскажите, какой телефон будет лучше для повседневного использования? Google pixel 7 pro или Samsung s23?

Интересует конкретно серфинг в инете, соцсети, автономность и зарядка, а так же какие то прикольные фишечки
Сам владелец Pixel 7 Pro - греется шо собака, даже от довольно простого сценария Discord+Spotify в фоне. Автономность средняя, у меня держит часов 5-6 экрана. Производительности для серфинга и соцсетей с головой.
Навіть не знаю, в мене звичайна 7 і у кума 7 про нічого такого не помічено, навіть в іграх, ніякого дикого нагріву
Dmytro1511
Member
Аватар користувача

Повідомлення

den55den: 08.02.2024 11:08
VBerezovsky: 07.02.2024 15:45

Сам владелец Pixel 7 Pro - греется шо собака, даже от довольно простого сценария Discord+Spotify в фоне. Автономность средняя, у меня держит часов 5-6 экрана. Производительности для серфинга и соцсетей с головой.
Навіть не знаю, в мене звичайна 7 і у кума 7 про нічого такого не помічено, навіть в іграх, ніякого дикого нагріву
В мене 6А, нагрів тільки при зйомці відео помічав. При звичайному режимі все норм
YumaX
Member
Аватар користувача
Звідки: Вараш

Повідомлення

igorbk
Я б обрав едж 40 бо користуюсь бездротовою, ще в нього алюмінієва рамка і тип пам'яті швидший! До речі, автономність у 40 досить не погана і з меншою АКБ. Якщо бездротовою не користуєтесь і в основному серфінг, то тоді можна брати neo але в будь-якому випадку не пошкодуєте :up:
Pathfinder
Member
Аватар користувача
Звідки: Кожне покоління геймерів повинно отримати свого чекалкера

Повідомлення

Filabatya: 30.01.2024 13:52 S24 прсто топ, ціна не в коня правда зараз
шим 492гц 2600ніт антиблікове нове покриття, плоскенький
Датчик наближення програмний.....
Filabatya
Member
Аватар користувача
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення

Pathfinder
Це не сяомі))) анти блік просто чума

Відправлено через 4 години 1 хвилину 39 секунд:
3,5 роки і в mi 10 lite 5g здохла плата. от питання набуя було куплятий цей снепдрегон і камеру обісцяну новими
наставте мені плюсів від душі :lol:
murzik
Member

Повідомлення

ха-ха. знову я.
моторола G32 чи Nokia G42 5G ?
Сяомі з його рекламами у невдалі моменти не хочу.
музика, фільми, фото.
OverPow
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

murzik: 10.02.2024 19:35 ха-ха. знову я.
моторола G32 чи Nokia G42 5G ?
Сяомі з його рекламами у невдалі моменти не хочу.
музика, фільми, фото.
ха-ха. знову ти.
зал, пиво, баби
murzik
Member

Повідомлення

OverPow: 10.02.2024 19:54зал, пиво, баби
нічого з переліченого((
viperest1
Member
Аватар користувача

Повідомлення

murzik: 10.02.2024 19:35 ха-ха. знову я.
моторола G32 чи Nokia G42 5G ?
Сяомі з його рекламами у невдалі моменти не хочу.
музика, фільми, фото.
Привіт. А Нокіа хіба ще жива ? Писали , що їх хтось викупив і більше телефони не роблять ? Чи це старша модель :shuffle: ?
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

viperest1: 10.02.2024 20:15
murzik: 10.02.2024 19:35 ха-ха. знову я.
моторола G32 чи Nokia G42 5G ?
Сяомі з його рекламами у невдалі моменти не хочу.
музика, фільми, фото.
Привіт. А Нокіа хіба ще жива ? Писали , що їх хтось викупив і більше телефони не роблять ? Чи це старша модель :shuffle: ?
HMD Global вже як не знаю скiльки рокiв. Якiсть не знаю на рiвнi смiття те що через мене проходило :laugh:
murzik
Member

Повідомлення

Donate
viperest1
фільтр видає, значить є
у мене тач скрін і далі помирає, треба брати щось нове вже в оплату частинами, бо труба
ІРS дисплей це звісно ж плюс у Нокіа
murzik
Member

Повідомлення

:think: всі на фронті чи що
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

murzik: 11.02.2024 21:13 :think: всі на фронті чи що
Да тут вiдповiдати важко...

Дивись Nokia це HMD Global. Все що менi вiдомо що вони робили те ще лайно... Що зараз я не знаю, але в цiлому китайцi зазвичай не змiнюються...

Motorola це Lenovo чому леново хоче продавати не пiд своiм брендом (хоча ранiше це робила), це питання. (хоча вiд ремонтникiв в тот час були тонни аппаратiв з битою флешкою, можу тiльки привести до уваги те що вони купували явно флешки дуже низькоi якостi, а це дорогучий ремонт :laugh: )

Тому тут таке собi, краще вже сяомi вони хоча б з боку якостi залiза не економлять :laugh:
murzik
Member

Повідомлення

Donate
Xiaomi бісить рекламою. у мене вона лише при відкритті провідника. а у мами більш свіжий апарат, так там і реклама і відоси вилазять звідусіль.
redmi 4 pro можна відремонтувати, але також не влаштовує вже, бо 32 Гб пам'яті. а зовнішня карта пам'яті лише для фото-відео
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

murzik: 11.02.2024 21:46 Donate
Xiaomi бісить рекламою. у мене вона лише при відкритті провідника. а у мами більш свіжий апарат, так там і реклама і відоси вилазять звідусіль.
redmi 4 pro можна відремонтувати, але також не влаштовує вже, бо 32 Гб пам'яті. а зовнішня карта пам'яті лише для фото-відео
Ну справедливостi там вiдключаеться практично все :laugh:
murzik
Member

Повідомлення

Donate: 11.02.2024 21:49Ну справедливостi там вiдключаеться практично все
є мануал? :rotate:
Відповісти