Кто во что играет?

Игры для ПК, консолей и прочих платформ
Відповісти
Автор
Повідомлення
VovaII
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Fen1xz: 05.01.2024 20:47А что поменяется ? Эта экспедиция просто очередной сноураннер.
— Пока теплится надежда, что раз это чисто синглплеер, то может получше физику сделают?

Fen1xz: 05.01.2024 20:47И скрипты физики там не меняются с самого начала уже лет 10, спинтаерс, мадраннер и тд, одно и тоже по физике.
— За скрипты не скажу, но по физике мадранер не так далеко от оригинала отошел как сновранер. Например в сновранере регулярно попадаются поваленные деревья, которые начинают движение когда к ним ещё метров 5, если не больше. Деревья в лесу в мадранере более адекватные, — там ветка сосны не останавливает грузовик. На грунтовых дорогах не бывает бездонных луж. Кто мог на грунтовой дороге выбить бездонную колею, где только обычные грузовики ездят? — Короче в сновранере, тупо забили на реальную физику а просто налепили мест со скриптами, чисто чтобы игроки мозги себе любили. Но в последних дополнениях сновранера, вроде как поменьше такого, потому и есть надежда, что до них стало доходить, что игру не за "любовь мозгов любят", а за реалистичную физику. Которая была в первой игре. Спинтаерс кажется? — Её сделали, как конкурсную поделку на конкурс Интела по Хавок. — Говорят выиграла тогда.
st0k
Member
Аватар користувача
Звідки: Кременчук

Повідомлення

привіт спільнота :super:
коротше так склалося, шо я взяв відпустку і вирішив пограти в демонс солс ремейк, для цього собі взяв пс.
і от таке питання- це завжди так, коли з клавомиші переходиш на геймпад? :laugh: відчуваю себе таким рачелою, просто капець, особливо на босах)
воно звикнеться до геймпаду чи все таки на клавомиші управління швидкіше?
а так гра вогонь, після неї буде бладборн :super:
Васильович
Member
Аватар користувача

Повідомлення

st0k: 07.01.2024 12:32це завжди так, коли з клавомиші переходиш на геймпад?
Завжди :)
st0k: 07.01.2024 12:32воно звикнеться до геймпаду
Звикнеться, АЛЕ:
st0k: 07.01.2024 12:32на клавомиші управління швидкіше
VovaII
Member
Аватар користувача

Повідомлення

st0k: 07.01.2024 12:32воно звикнеться до геймпаду чи все таки на клавомиші управління швидкіше?
— Як варіант, глянути декілька хвилин на ютубі, проходження на приставці. Там правила упередження стрільби і прицілювання трохи інакші. І вони компенсують незручність гри на геймпаді. Не даремно до геймпаду звикають швидше ніж до клавомиші.
Ainger
Member
Аватар користувача
Звідки: Одеса

Повідомлення

Вы думали, что я закончил со старыми тайтлами? Таки нет, спустя почти 12 лет, я все же дошел до серии Dishonored. Прошел первую часть и два сюжетных ДЛС.
И скажу вам, ОООООЧЕНЬ ДАЖЕ ХОРОШО. Такая себе смесь Биошока и Ассассинов, решил проходить без убийств, и геймплей получился вполне себе такой медитативный. Хорошая история, визуал тоже на уровне, даже на сегодняшний день. Зашло прям на ура. Жду не дождусь, когда выпадет достаточно свободного времени для прохождение второй части, смотрю её прям превозносят.

p.s. при прохождении часто ловил себя на мысли, что во много прослеживается явный почерк студии. В геймплейных моментах, в саундтереке и подаче персонажей. Последний их тайтл проходил вот только летом, Prey)
MaxZema
Member
Аватар користувача
Звідки: Чорноморськ

Повідомлення

Ainger: 08.01.2024 00:23 Вы думали, что я закончил со старыми тайтлами? Таки нет, спустя почти 12 лет, я все же дошел до серии Dishonored. Прошел первую часть и два сюжетных ДЛС.
И скажу вам, ОООООЧЕНЬ ДАЖЕ ХОРОШО. Такая себе смесь Биошока и Ассассинов, решил проходить без убийств, и геймплей получился вполне себе такой медитативный. Хорошая история, визуал тоже на уровне, даже на сегодняшний день. Зашло прям на ура. Жду не дождусь, когда выпадет достаточно свободного времени для прохождение второй части, смотрю её прям превозносят.

p.s. при прохождении часто ловил себя на мысли, что во много прослеживается явный почерк студии. В геймплейных моментах, в саундтереке и подаче персонажей. Последний их тайтл проходил вот только летом, Prey)
Сподобався Prey ? Ще не пограв в нього.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

MaxZema: 08.01.2024 01:03
Ainger: 08.01.2024 00:23 Вы думали, что я закончил со старыми тайтлами? Таки нет, спустя почти 12 лет, я все же дошел до серии Dishonored. Прошел первую часть и два сюжетных ДЛС.
И скажу вам, ОООООЧЕНЬ ДАЖЕ ХОРОШО. Такая себе смесь Биошока и Ассассинов, решил проходить без убийств, и геймплей получился вполне себе такой медитативный. Хорошая история, визуал тоже на уровне, даже на сегодняшний день. Зашло прям на ура. Жду не дождусь, когда выпадет достаточно свободного времени для прохождение второй части, смотрю её прям превозносят.

p.s. при прохождении часто ловил себя на мысли, что во много прослеживается явный почерк студии. В геймплейных моментах, в саундтереке и подаче персонажей. Последний их тайтл проходил вот только летом, Prey)
Сподобався Prey ? Ще не пограв в нього.
Prey 2017 крутий :)
Сюжетно десь на 7-8, але геймплейно 10/10, дуже варіативний.
Ainger
Member
Аватар користувача
Звідки: Одеса

Повідомлення

MaxZema: 08.01.2024 01:03
Сподобався Prey ? Ще не пограв в нього.
Очень понравился, определенно советую! :up:
Мой отзыв после прохождения:
спойлер
Ainger: 20.07.2023 01:26
Ну вот я и доиграл. Что сказать, не отпускало до самого конца, до самых титров, а потом еще и после титров добили :laugh:
Не могу сказать, что я не догадывался, но все же думал о концовке немного в другую степь.

Облазил каждый угол, искал всё и везде (я так в любую игру играю, но тут простор для исследования просто УАУ). Локации с пониженной гравитацией и выходы на обшивку станции меня вообще покорили, я просто кайфовал с передвижений, озвучки и освещения. Интересно было читать все заметки и слушать аудиозаписи, прописано все достаточно хорошо, на эмоции пробивает, персонажи не просто пустышки для массовки, к кому-то проявляешь симпатию, кто-то раздражает.
Очень понравились отдельные побочные задания на внимательность. Чего только стоит сайд-квест с шаттлом Адвент, я реально стоял и думал, как бы я реально поступил, а потом в голове щелкнуло, я вспомнил аудиозапись, из-за который я и сделал выбор (правильный, как мне кажется, хочу в это верить :laugh: )
Игра вообще часто ставит перед выбором, причем таким, где нужно реально подумать, это круто. Еще тут очень крутой саундтрек, такие вполне Alien вайбы. В общем, запала в душу, поставил на полку к любимым играм. DLC Mooncrash пока не планирую играть, я так понимаю там больше про роуглайт механику, чем про сюжет, я такие длс обычно надолго откладываю.

P.S. Играть конечно нужно на высокой сложности или выше, с опциями выживания. На средней сложности было слишком легко, даже жалею, что не поставил сразу повыше
waylander
Junior

Повідомлення

MaxZema: 08.01.2024 01:03 Сподобався Prey ? Ще не пограв в нього.
прям дуже рекомендую прей якщо сподобався дізоноред. Мені навіть більше прей сподобався бо люблю фантастику.
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

st0k: 07.01.2024 12:32 привіт спільнота :super:
коротше так склалося, шо я взяв відпустку і вирішив пограти в демонс солс ремейк, для цього собі взяв пс.
і от таке питання- це завжди так, коли з клавомиші переходиш на геймпад? :laugh: відчуваю себе таким рачелою, просто капець, особливо на босах)
воно звикнеться до геймпаду чи все таки на клавомиші управління швидкіше?
а так гра вогонь, після неї буде бладборн :super:
Це банальна звичка. Коли людина, яка n-років грала на клавомиші бере в руки геймпад, звісно спочатку він буде здаватись менш зручним. За місяць-два звикнете. Для соулсів геймпад набагато краще, клавомиш має перевагу в першу чергу в шутерах, де важлива точність. А про ігри Фромів я взагалі мовчу, в них керування на клавомиші особливо рахітне через те, що вони не можуть нормально свої ігри на ПК портувати.

П.С. В Демон Соулс не грав, а от ББ то шедевр.
st0k
Member
Аватар користувача
Звідки: Кременчук

Повідомлення

всім дякую, вже потроху прокачав клеймор а з ним і скіл :D демон солс вогонь, вже три дні до 4 ранку шпілю)) просто ракета
mertvei
Member
Аватар користувача
Звідки: львов

Повідомлення

Бг3 не могут уже пройти 3 неделю масштаб игры и проработка неимоверные это же сколько работы проделано.
Васильович
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ainger: 08.01.2024 00:23прохождение второй части, смотрю её прям превозносят
Ну, там є дуже круті локації і прикольні нововведення в геймплеї.
Але сюжет особисто мені в першій частині більше подобається.
Хоча, "сюжетний голод" можна трохи компенсувати проходженням Death of the Outsider одразу після завершення сиквелу.
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Тут раніше писали про Callisto Protocol, типу класна гра. Недавно пройшов її, витратив 12 годин. Що можу сказати - гра повне лайно.

По порядку:
Починається гра добре, сучасна графіка, інтригуючий сюжет, густа атмосфера в стилі Дед Спейс. Так як відгуки та огляди в гри були посередні, я відразу занизив очікування. Із того, що зразу кинулось в очі: бойовка дійсно погана, чекпоїнти часто невдало розставлені, але перша половина ще досить непогана, я б оцінив її на 7/10. Найбільший недолік першої половини гри для мене, це сюжет, який прописаний, як-небудь. Приблизно із другої половини відчувається жорстка економія розробників на всьому. З'являється міні-бос, який має лише одну атаку! Далі цього мінібоса вам підсовують кожні пів години. Остання восьма глава, це реюз локації із другої глави. Головний бос, це повна профанація, мені аж смішно стало, коли його вбивав. Я взагалі не розумію куди розробники діли $160 млн! Більшу частину проходження ви будете йти по одноманітним генерик коридорам. Другу половину гри я б оцінив на 4/10.

Висновок: імхо, гра не варта витраченого часу навіть із великою знижкою.

П.С. Остання 9 глава в гірших традиціях продається, як DLC.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Закінчив перепропоходження Middle-earth:Shadow of Mordor.
Непогана гра, з непоганим оупен ворлдом, хоча й не безшовним (типу сталкера - поклик припяті, 2 зони і між ними можна подорожувати).
Сюжетно, наскільки я знаю, не канон до вселенної володаря кілець, хоча лорно там конфліктів ніяких немає - тому ху ноус. Сюжет/кампанія десь на 7/10 - це якщо вселенна подобається. Персонажі непогані, прописані трохи посередньо (хоча я не читав записки в це проходження, а з першого проходження не пам'ятаю що в них і було), відіграні нормально (англомовна озвучка).
Геймплейно трохи одноманітна, тому краще комбінувати стрільбу з лука / махач на мечах / стелс вбивства, тоді менше монотонно, якщо тільки махатись на мечах - то це тупо слешер, а я слешери не люблю чуть більше ніж повністю. Найгірше (що не сподобалось ще в грі на релізі, при тому деви просували це як "фічу") - це те, що для отримання рун високого лвла треба вмирати і то багато, щоб урки отримували силу, від чого й ростуть власне рівні дропу з них; таке собі дизайнерське рішення :\ Також несподобався місцева варіація маунтів (карабори), можна було спокійно і без неї обійтись, та й карта не настільки велика. Геймплей якщо комбінувати - то також на 7-8, якщо суто на мечах махатись - то 5/10 (і це ще великодушно).
Незнаю, чи буду перепроходити наступну частину (Shadow of War), вона мені на першому проходження менше зайшла + довша + сюжет/кампанія трохи більше всрата :D
er[socrates]
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

В конце декабря закончил перепроходить Kingdom Come: Deliverance. Это шедевр, я стал его ценить еще выше.
Сейчас заканчиваю AC Mirage. Очень понравилась, после огромных опенворлдов трилогии прям глоток свежего воздуха для АС. Лучше бы Вальгаллу сжали до 30ч, а Мираж дополнили раза в 2 хотя бы по активностям)
Паралельно подсел на DayZ, бегаем с товарищем на 5017)
Cedol
Junior

Повідомлення

Играю в Palworld, игра -- огонь. :super:
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

А щось і нема зараз забавок. Останнє пройдене - Міраж. На диво, непогана. Найближче, що може зацікавити - Banishers та Last Epoch.
Перебиваюсь поки що ETS2.
Rezvan
Member
Аватар користувача
Звідки: Полтава

Повідомлення

Перед анонсом другою частини таки знайшов час та бажання пройти давно куплену Hellblade: Senua's Sacrifice
Я вам скажу то шедевр!
На макс рівні складності давно так не пітнів від файтів. Графіка УЕ4 виглядає ну прям дуже круто, розробники вичавили максимум з рушія, дизайн рівнів космічний.
Не знаю чому, але я десь так кайфонув, будучи школяром проходячи Blade of Darkness.
Коротше дуже зачепило - рекомендасьон :beer:
_Ade
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

Rezvan
теж спробував, щось не дуже зайшла
звук, дизайн рівнів топ, але бойовка дуже примітивна, як не дороблена, хоча розумію що гра на ААА проект
Відповісти