Выбор компьютерного кресла, стола и тп

Клавиатуры, мыши и прочая периферия
Відповісти
Автор
Повідомлення
Smok
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

0kie: 18.11.2023 18:06 Hotspur
Спинка из сетки - это боль. Летом с голым торсом не облокотишься. Некомфортно. :-/
а до шкіри прилипаєш, треба тряпка, щоб тертись голяка об крісло
ARomanA
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

На що змінити Comfort Seating Enjoy Budget?
Потрібна хороша підтримка попереку, і змінювати кут нахилу до 90 град.
В поточному цього немає, доводиться підкладати подушку під поперек :insane:

Comfort Seating Ergohuman Elite 2 буде сильно краще чи шило на мило?
Може є щось краще для попереку?
Траплялась реклама крісл Кулік, наче цікава конструкція, але виглядає задешево для своїх цін.
Tesseract
Member

Повідомлення

ARomanA: 23.11.2023 01:06Comfort Seating Ergohuman Elite 2 буде сильно краще чи шило на мило?
Може є щось краще для попереку?
В ергох'юманах дуже агресивна підтримка попереку, тому з цим точно не буде проблем. На рахунок кутів нахилу не впевнений, треба шукати інформацію в інтернеті.
ARomanA: 23.11.2023 01:06Траплялась реклама крісл Кулік, наче цікава конструкція, але виглядає задешево для своїх цін.
По відгуках вони дуже недовговічні.
ARomanA
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Tesseract
Ціна трохи кусається.
А якщо щось таке?
Vader
Member
Аватар користувача

Повідомлення

ARomanA
Такие кресла надо пробовать своей попой(ж)...Я такое купил,похожее,еле продал,писец неудобное.Купил dx Racer и забыл.. :super:
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

ARomanA: 23.11.2023 01:06На що змінити Comfort Seating Enjoy Budget?
ергохьюман

Відправлено через 24 секунди:
ARomanA: 23.11.2023 01:06Траплялась реклама крісл Кулік
це гівно
Tesseract
Member

Повідомлення

ARomanA: 23.11.2023 11:24Ціна трохи кусається.
Я дивлюся усі нормальні варіанти порозбирали. Ось мабуть остання адекватна модель: https://krislalux.lviv.ua/ergonomichni- ... ichne.html
ARomanA: 23.11.2023 11:24А якщо щось таке?
Тільки якщо є можливість спробувати перед покупкою.
ARomanA
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Tesseract
ERGO CHAIR 2 GREY норм буде на поперек, краще за Comfort Seating Enjoy Budget чи потрібно тестувати?
Tesseract
Member

Повідомлення

ARomanA
Хто пробував, кажуть що у нього дуже хороша підтримка попереку. Але якщо у вас буде можливість потестувати, то варто це зробити, бо анатомія в усіх різна.
hotr1de
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

ARomanA: 24.11.2023 01:02 Tesseract
ERGO CHAIR 2 GREY норм буде на поперек, краще за Comfort Seating Enjoy Budget чи потрібно тестувати?
ARomanA: 23.11.2023 01:06 На що змінити Comfort Seating Enjoy Budget?
Потрібна хороша підтримка попереку, і змінювати кут нахилу до 90 град.
В поточному цього немає, доводиться підкладати подушку під поперек :insane:

Comfort Seating Ergohuman Elite 2 буде сильно краще чи шило на мило?
Може є щось краще для попереку?
1) В будь якому варіанті краще протестувати самому. Деякі фірми навіть дають крісло додому на тестдрав.
2)Серед протестованих Ergohuman , Enjoy Budget, ERGO CHAIR 2 - саме Ergohuman виявився самим зручним і з найкращею підтримкою попереку, але він майже в 2 рази дорожчий.
Enjoy Budget, ERGO CHAIR 2 теж непогані, але різниця в підтримці попереку суттєва.
З.І. ERGO CHAIR 2 має високу мінімальну висоту, мені зі зростом 170 хотілось опустити ще трохи нижче
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

ARomanA: 24.11.2023 01:02ERGO CHAIR 2 GREY норм буде на поперек, краще за Comfort Seating Enjoy Budget чи потрібно тестувати?
тестувати звичайно краще
ARomanA
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Десь в Дніпрі можна "приміряти" Comfort Seating Ergohuman Elite 2?
Замовляти поштою без тест драйву не дуже хочеться.
0kie
Member

Повідомлення

Заказал наугад кресло Huzaro Force 4.7 Carbon. С доставкой обошлось 6000 гривен. Как ни странно, но оно мне подошло идеально. Обычно что-то не так и приходилось мириться с недостатками. Здесь же всё замечательно: высота, ширина и глубина, две довольно удобные подушки, тканевый чехол, который можно легко снять и постирать, подлокотники с движением в такт со спинкой. Для моей тощей задницы оно чуть-чуть широковатое, но для жены с её слегка большими габаритами - ну как под неё делали. Единственная бесполезная вещь - подставка под ноги, проще их на стол закинуть. :gigi: Также понравился режим качания и фиксация спинки в нужном градусе.
chik1812
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Прийшов і мій час задивлятися на крісла :gigi: Все таке ж саме як і у всіх , грудна частина та поперековий відділ :)

Так от хотів запитати...Побачив у Ікеї такий стілець, як би конструктивно не поганий, але сітка по всюди і я так зрозумів сітка краща людям з невеликою вагою .
Хтось роздивлявся для покупки , такий IKEA STYRSPEL (605.260.85) , вартує аби купити? Чи немає великої конструктивної різниці між IKEA STYRSPEL , та рекомендованими ERGO CHAIR 2 та ENJOY BUDGET ...Бо різниця в ціні не зовсім велика , ото думаю яке буде краще. Подобається що більшість частин з металу і фактично основне регулюється, а сумніви беруть що сітка )
спойлер
Screenshot_753.png
Screenshot_7551.png
Screenshot_7541.jpg
0kie
Member

Повідомлення

chik1812
На сетке попа будет провисать, если много весишь. Никакие ламели не спасут. Отдавать 16 штук за это поделие? :facepalm:
chik1812
Member
Аватар користувача

Повідомлення

0kie: 22.01.2024 17:18 chik1812
На сетке попа будет провисать, если много весишь. Никакие ламели не спасут. Отдавать 16 штук за это поделие? :facepalm:
Так о том и речь.Вешу 88-92 при 181 см..Вижу что есть разные сетки, а вдруг что то поменялось , за те годы в которых не рекомендуют сетку :) Там не сильно, относительно , разница в цене между ENJOY BUDGET ,ERGO CHAIR 2 и IKEA STYRSPEL , а до ERGOHUMAN , штук 10 :) Я не разбираюсь в конструктиве , но на вид показалось лучше чем в рекомендуемых, поэтому и спросил . А есть что то у тебя получше по конструктиву, материалам за те же деньги на примете ? Икея вроде не совсем поделие.
Bender911
Member
Аватар користувача

Повідомлення

chik1812

Крісло від Профім такого плану https://kreslalux.ua/uk/kresla-rukovodi ... golovnikom
Під 100 кг більше 2 років ніяких ознак провисання. До речі в цьому магазині до вторнення була можливість приїхати і перепробувати купу варіантів + є "тестдрайв"
chik1812
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Bender911: 22.01.2024 17:59 chik1812

Крісло від Профім такого плану https://kreslalux.ua/uk/kresla-rukovodi ... golovnikom
Під 100 кг більше 2 років ніяких ознак провисання. До речі в цьому магазині до вторнення була можливість приїхати і перепробувати купу варіантів + є "тестдрайв"
Так не погане і гарантія 5 років що вказує на непоганий варіант, але як зазвичай ціна стримує. На зараз, для мене 15-16 тисяч верній рівень ціни. Якщо IKEA STYRSPEL не вартує тих 16 тисяч , то буду опускатися до рекомендованих енджой та ерго чар 2. На рахунок провисання, можливо це частіше звязано с тією сіткою що під сидіння. А спинка трохи менше зазвичай навантажується.
Хоча мое старе крісло , куплене в Чехії , в звичайному магазині ,9 років назад, за 125 долларів :D ...Звичайне , широке, з шкірозамінника , "для керівника" протрималося приблизно 3-4 роки перш ніж побачив , що вже бажано дотягувати, а після 5-6 років, коли побачив явні проблеми з шкірозамінником , останні роки вже заливав столярний клей тирсою перетертою в пилюку, в отвори куди вкручувалися гвинти, тому що в фанері вже втулки різбові не трималися, Надалі пішов перекос трохи в один бік , на що врач до речі, зауважив що поперекові мязові спазми можуть буте саме від статичного викревелення в один бік )
...До того це все пишу щоб було зрозуміло , що навіть таке поделіє як в мене зараз , спокіно витримає досить довгий час , а було б трошки інакшої конструкції, більш ремонтопригодної, не з фанери...То може і далі служило. До речі а на ікею наприклад є запчастини в Польщі ))
soltes
Junior
Звідки: Харьков

Повідомлення

chik1812: 22.01.2024 16:53 Прийшов і мій час задивлятися на крісла :gigi: Все таке ж саме як і у всіх , грудна частина та поперековий відділ :)

Так от хотів запитати...Побачив у Ікеї такий стілець, як би конструктивно не поганий, але сітка по всюди і я так зрозумів сітка краща людям з невеликою вагою .
Хтось роздивлявся для покупки , такий IKEA STYRSPEL (605.260.85) , вартує аби купити? Чи немає великої конструктивної різниці між IKEA STYRSPEL , та рекомендованими ERGO CHAIR 2 та ENJOY BUDGET ...Бо різниця в ціні не зовсім велика , ото думаю яке буде краще. Подобається що більшість частин з металу і фактично основне регулюється, а сумніви беруть що сітка )
спойлер
Screenshot_753.png
Screenshot_7551.png
Screenshot_7541.jpg
перепробовал много вариантов, остановился на геймерских ибо только они рассчитаны на длительное время провождения в них, а именно взял hator arc fabric, за год активной эксплуатации всем семейством, живет, ничего не скрепит не репит, не провалилось, жопс не преет. У меня проблема со спиной и в этом кресле я могу проводить много времени за счет большого количество регулировок. Тут и поработать и поиграть и фильмы посмотреть, даже засыпал несколько раз. Подумываю даже о покупке еще одного такого на работу
chik1812
Member
Аватар користувача

Повідомлення

soltes: 22.01.2024 21:17
перепробовал много вариантов, остановился на геймерских ибо только они рассчитаны на длительное время провождения в них, а именно взял hator arc fabric, за год активной эксплуатации всем семейством, живет, ничего не скрепит не репит, не провалилось, жопс не преет. У меня проблема со спиной и в этом кресле я могу проводить много времени за счет большого количество регулировок. Тут и поработать и поиграть и фильмы посмотреть, даже засыпал несколько раз. Подумываю даже о покупке еще одного такого на работу
На счет hator , без обид :) :beer: но я пока их оставил на самый крайний случай , жалоб на них хватало. Но возможно что то уже поменялось, хотя именно на эту модель какая то "простыня" отзыва на хотлайне ) Но может просто человеку так попалось. Проблема что негде в магазинах, просто пойти посидеть, так бы дело быстрее задвигалось )
Хотя если бы давали hator arc fabric на шару, не отказался бы :gigi:
Відповісти