Мышь для Геймера! На чем остановиться?

Клавиатуры, мыши и прочая периферия
Відповісти
Автор
Повідомлення
tolebamber
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

daesz
Энкодер тоже на хотсвапе? :rotate:
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

daesz: 11.12.2023 16:51 Рився на просторах інтернету в потеційній заміні своїй G303, знайшов ось такого цікавого пацюка з хот свапом (це, зрештою була єдина вимога, помимо "не за всі гроші світу") :
https://www.tecware.co/pulseelite
Їхній сайт, помимо інших країн, каже що можна придбати і в Україні :
https://www.tecware.co/where-to-buyukraine
Ні на хотлайні, ні на єкаталозі її немає :
https://dclink.ua/en/
З відео на трубі заявлена вартість - 40$, що дуже привабливо, враховуючи що безпровід/юсб кабель (на вибір), піксарт 3370, хотсвап.
Чи хтось десь натикався на них в продажі?
Якщо колесо не хосвап і не оптичне, то може краще сс прайм за 2600 а якомусь єурос? Там хоч зрозуміло що з затримками і ПО хоч якось подібне до нормального, а по кнопкам там питання закрите. Все одно що тут, що там першим вийде з ладу колесо

Отправлено спустя 4 минуты 39 секунд:
ramm: 08.12.2023 11:56
Eduard1980: 07.12.2023 17:16От тільки відчуття від поломки девайсу за 10$ і 100$ трішки відрізняються, особливо, якщо перший ломається через три роки, а другий через три місяці
Тому й купую миші за 10-12 доларів тепер. Була Genius gx m8-610 - даблклік і перлом кабелю, строк служби ~14 місяців, DM1 Pro - даблклік на пкм і лкм, строк служби - менше року (сервіс сказав все ок, в тебе галюни), Hator Vortex - даблклік пкм і глюки енкодера колесика, пережила ремонт сц, строк служби менше півтора року. Ще усілякі дешеві Zalman, Sven, Marvo, A4tech, які служили приблизно по року, а коштували в три-чотири рази дешевше. Дорогі мишки - предмет кічу для гіків.
Купи zowie. Колісо вічне, кнопки років через 5 задаблікають якщо не повезе. Або не задаблклікають. І де миші дорогі? Гарна миш на проводі як коштувала 60$, так і коштує. Як гра на плейстейшн

Отправлено спустя 6 минут 21 секунду:
7mindfields: 02.12.2023 12:25
Polaris: 02.12.2023 12:01 Хто що може сказати про таку мишу. Варто брати чи є кращі варіанти за таку ціну? https://enko.com.ua/shop/kompyuternaya- ... k-htm-530/
Краще пошукати за цю ціну щось провідне з нормальним сенсором, або взяти g304/305, якщо так потрібен безпровід
1) 3335 взагалі нормальний сенсор, явно не гірший за меркурі 1 покоління
2) та і хатор нормальний
3) 304 і 305 на батарейках же, а це зовсім різне
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

DuckRider,
Не бачу ніде вказаного хотсвапу на основні клавіші (розетка/хотлайн/єкаталог).
І ще питання є по клікерам, сайт каже Prestige OM, я чоловік простик - знаю омрони, кайли, хуано, чері.. престижів незнаю :/ Вони нормальні? Гарантію вийде просидіти без проблем, щоб потім замінити на кайли? (зараз маю кайл гм4, до того були гм8; гм4 якісь трохи приємніші, або може то копіум в мені говорить :D )
edt. зайшов на розетку, а там половина коментарів або колесо відвалилось чуть не зразу, або ще якісь проблеми із ним же (колесом) :/

Я спочатку думав рог імпакт 2 або 3. Але вона не оправдано дорога при доволі посередньому сенсорі. От та яку кинув вище і сенсор має відмінний, і хотсвап, і юзб кабель зйомний, і легка :)
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

daesz: 11.12.2023 20:13 DuckRider,
Не бачу ніде вказаного хотсвапу на основні клавіші (розетка/хотлайн/єкаталог).
І ще питання є по клікерам, сайт каже Prestige OM, я чоловік простик - знаю омрони, кайли, хуано, чері.. престижів незнаю :/ Вони нормальні? Гарантію вийде просидіти без проблем, щоб потім замінити на кайли? (зараз маю кайл гм4, до того були гм8; гм4 якісь трохи приємніші, або може то копіум в мені говорить :D )
edt. зайшов на розетку, а там половина коментарів або колесо відвалилось чуть не зразу, або ще якісь проблеми із ним же (колесом) :/
На оф сайті є конструкція їх. Замінити не вийде ні на що, але конструкція вічна.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

DuckRider: 11.12.2023 21:29
daesz: 11.12.2023 20:13 DuckRider,
Не бачу ніде вказаного хотсвапу на основні клавіші (розетка/хотлайн/єкаталог).
І ще питання є по клікерам, сайт каже Prestige OM, я чоловік простик - знаю омрони, кайли, хуано, чері.. престижів незнаю :/ Вони нормальні? Гарантію вийде просидіти без проблем, щоб потім замінити на кайли? (зараз маю кайл гм4, до того були гм8; гм4 якісь трохи приємніші, або може то копіум в мені говорить :D )
edt. зайшов на розетку, а там половина коментарів або колесо відвалилось чуть не зразу, або ще якісь проблеми із ним же (колесом) :/
На оф сайті є конструкція їх. Замінити не вийде ні на що, але конструкція вічна.
Там проблема в тім, що немає хотсвапу + дуже багато негативних відгуків, при тому і у звичайній, і в "+" версії.
Та й ресурс заявлений 100М, в мене за +-5 ркоів вийшло виклікати ГМ8 кейли+стандартні омрони+вже майже рік клікаю ГМ4 кайли. Тобто ресурс їх буде приблизно тих же 5 років, а потім ще й без змоги їх замінити. Дуже сумнівний вибір..
Хочу хотсвап, щоб не морочити собі голову із перепаюванням основних двох клавіш :)
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

daesz: 11.12.2023 22:04
DuckRider: 11.12.2023 21:29

На оф сайті є конструкція їх. Замінити не вийде ні на що, але конструкція вічна.
Там проблема в тім, що немає хотсвапу + дуже багато негативних відгуків, при тому і у звичайній, і в "+" версії.
Та й ресурс заявлений 100М, в мене за +-5 ркоів вийшло виклікати ГМ8 кейли+стандартні омрони+вже майже рік клікаю ГМ4 кайли. Тобто ресурс їх буде приблизно тих же 5 років, а потім ще й без змоги їх замінити. Дуже сумнівний вибір..
Хочу хотсвап, щоб не морочити собі голову із перепаюванням основних двох клавіш :)
Ще раз повторю, що там кнопки фізично не можуть ламатись, бо це оптопара, що замикається товстою проволокою, а ось колесо таке собі
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Подумаю над цим пацюком, але от проблема колеса трохи засмучує, і про неї пишуть не тільки на розетці, от знайшов в пошуку відео якогось руснявого блохера
спойлер
І це пів року використання. На руках logitech g303, миші 5, доходить 6 років і проблем з колесом якраз на днях мав, через що й задумався над заміною власне миші..
Я в плані мишей не вибагливий, мав razer deathadded (2011 року) - пропрацювала біля десятка років (десь 8, здається), після того мав razer abyssus і не сказав би що у використанн погана, але типовий рейзор (глайди стерлись за пів року, світчі з дабл кліком через рік, дуже погана якість виконання корпусу), після того взяв logitech g303, користуюсь от до тепер, і якби не колесо, яке після кліку деколи затуплює і продовжує себе поводити так, ніби воно натиснуте - мабуть, далі користувався би :) Глянув огляд на світчі престиж ОМ з прайма, там вказали, що вони не зносяться і по враженню при натисканні такі ж як нові навіть після декількох років використання, це напевно круто. Стандартні омрони після декількох років відчувались занадто м'яко, потім ще й дабл клік отримав на ЛКМ, один з кейлів ГМ8 почав дабл клікати десь після 3-3.5 років, другий нормально працював, але я перепаяв обидва, щоб не займатись тим іще раз в разі чого.
divinity
Member

Повідомлення

1.1A microsoft - 10 років 2 миші. Razer DA служив 8 років, там колесо сдохло раніше. Майкрософт Pro IntelliMouse - півроку і бокова грань з пластику під великим пальцемпочала "таяти", колесо пригає, але зараз вже наче норм, інколи миша виключається. Але дабл кліку не було.

По дабл кліку. Зараз навіть у китайських мишах в софті можна ставити Debounce Time, зі збільшенням ефект дабл кліку пропадає. Невже в першому ешелоні (Razer/Logitech) ще цієї настройки немає?
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

divinity: 15.12.2023 18:45 1.1A microsoft - 10 років 2 миші. Razer DA служив 8 років, там колесо сдохло раніше. Майкрософт Pro IntelliMouse - півроку і бокова грань з пластику під великим пальцемпочала "таяти", колесо пригає, але зараз вже наче норм, інколи миша виключається. Але дабл кліку не було.

По дабл кліку. Зараз навіть у китайських мишах в софті можна ставити Debounce Time, зі збільшенням ефект дабл кліку пропадає. Невже в першому ешелоні (Razer/Logitech) ще цієї настройки немає?
Я просто перепаював свічі, вони на алі коштують 2 долари за 5 штучок :)
Але це дуже багато мороки + я ненавижу всією душевою виробників мишей, які роблять втоплені шурупки :dispute:
Hells Angels
Member
Аватар користувача

Повідомлення

daesz: 15.12.2023 19:12Я просто перепаював свічі
вже на ринку вистачає мишей з оптичним скролом та хотсвапом кнопок, замінив на які хочеш та радієш. Тільки ціна такої мишки сильно не радує жабу :gigi:
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Hells Angels: 15.12.2023 19:20
daesz: 15.12.2023 19:12Я просто перепаював свічі
вже на ринку вистачає мишей з оптичним скролом та хотсвапом кнопок, замінив на які хочеш та радієш. Тільки ціна такої мишки сильно не радує жабу :gigi:
Якраз шукав щось таке, з тих що мають хотсвап і є в нас - asus rog impact 3, не дуже дорога, але посередній сенсор і не зрозуміло чи там оптичний скрол чи ні.
Тут подарили СС прайм, в якого оптичні основні, але механічний перемикач на скролі, і у відгуках на розетці - колесо відвалюється чуть не за декілька місяців..
Що вибрати в результаті - незнаю :-/
Hells Angels
Member
Аватар користувача

Повідомлення

daesz: 15.12.2023 19:25колесо відвалюється чуть не за декілька місяців
на сс сенсей тен та сама лажа з колесом, при частому скроллінгу сторінок смерть за півроку.
зараз зові с1, з бісячого це доволі гучний скрол, а так за більше чим два роки проблем не було. Коли гарантія закінчилась то розібрав і змастив скрол більш тягучою змазкою, бо рідна висохла.
tolebamber
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

Hells Angels
Ее там просто нет с завода)
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

daesz: 15.12.2023 19:25з тих що мають хотсвап і є в нас - asus rog impact 3, не дуже дорога, але посередній сенсор
А что только она имеет хот-свап? у мышек асус рог/стрикс большинство имеют хот-свап, керис, гладиус и т.п. тоже варианты при этом у них стоит топовый сейчас сенсор аим-поинт который я так понял переименованный топовый пиксарт на максимальные 36000 CPI. Вот мышки асус с хот-свапом беспровод https://ek.ua/ek-list.php?presets_=1679 ... _podbor_=1 и все https://ek.ua/ek-list.php?brands_=190&p ... _podbor_=1
Востаннє редагувалось 15.12.2023 23:09 користувачем Melofon, всього редагувалось 1 раз.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Melofon: 15.12.2023 23:06
daesz: 15.12.2023 19:25з тих що мають хотсвап і є в нас - asus rog impact 3
А что только она имеет хот-свап? у мышек асус рог/стрикс большинство имеют хот-свап, керис, гладиус тоже варианты при этом у них стоит топовый сейчас сенсор аим-поинт который я так понял переименованный топовый пиксарт на максимальные 36000 CPI. Вот мышки асус с хот-свапом https://ek.ua/ek-list.php?presets_=1679 ... _podbor_=1
В цих уже цінова категорія, особисто для мене, трохи зависока :)
спойлер
Ех, от цю би :lick:
https://ek.ua/ua/ASUS-ROG-GLADIUS-III-W ... DITION.htm
Тут подарили СС прайм
Порадили, звичайно, а не подарили :facepalm:
Востаннє редагувалось 15.12.2023 23:11 користувачем daesz, всього редагувалось 1 раз.
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

daesz

Добавил проводные ;), с хорошими сенсорами там дофига вариантов, сам имею такую Asus ROG Chakram Core, недавно поставил микрики Huano Braun Silent, просто бимба по звуку и ощущениям, очень тихие и тактильные.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Melofon,
viewtopic.php?f=15&t=275233&p=3723038#p3723038
Мені от ця сподобалась, але в нас її, схоже не купиш :/
Hells Angels
Member
Аватар користувача

Повідомлення

tolebamber: 15.12.2023 22:39Ее там просто нет с завода)
вона була в самому колесі і під шаріком де пружинки його тримають
Royter
Member

Повідомлення

Есть мышка Corsair Katar Pro Wireless не смог обновить прошивку на мышке пишет в Icue Устройство недоступно, вне зоне действия приемника или не подключено, но щас же работает в порт USB на матиринке и все равно нельзя обновить.
anyname
Member

Повідомлення

Eduard1980: 07.12.2023 17:16
tolebamber: 07.12.2023 16:59 Urik
По секрету и опыту - ломается все, не зависимо от цены)
От тільки відчуття від поломки девайсу за 10$ і 100$ трішки відрізняються, особливо, якщо перший ломається через три роки, а другий через три місяці :gigi:
Зате отой другий у відрі притопиш і тобі інший присилають.
Відповісти