Hoyoverse

Игры для ПК, консолей и прочих платформ
Відповісти
Автор
Повідомлення
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Як виявилось нас тут як мінімум 3 поціновувачі стар рейла, то чому б не створити окрему тему для обговорення на форумі, щоб не флудити в інших :D

Підгоріло в мене знатно від останнього ресету МоС'а, і так і сяк пробував - нижче 17ти сайклів неміг закінчити, але в останній день таки вийшло з 1 танком і без хілерів в жодній з двох команд.
спойлер
Зображення
Зображення

Попередні 2 ресета закривав з одними і тими ж командами
Зображення

А от цей юзав ось так
Зображення
Чим панове закривали Kirakishou і lewerlin закривали? :)
geka3250
Member
Аватар користувача

Повідомлення

А я на 3 поверсі вмер, та ну його ту безодню. Краще буду далі казуалити на 50 ранзі :-P
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

geka3250: 12.11.2023 16:45 А я на 3 поверсі вмер, та ну його ту безодню. Краще буду далі казуалити на 50 ранзі :-P
Мені на попередніх МоС'ах дуже завжко заходив 8 поверх (при тому всі наступні були суттєво легші), попередній тиждень 9ий, а от цей тиждень 10 таки склав челендж, думав так і залишу вже до завтрашнього ресету на 29ти зірках :с
geka3250
Member
Аватар користувача

Повідомлення

daesz
Що ж, круто, поздоровляю!
Так, до цього було простіше, якось 4-й проходив.
lewerlin
Member
Аватар користувача
Звідки: Миронівка

Повідомлення

daesz: 12.11.2023 16:39Чим панове закривали Kirakishou і lewerlin закривали? :)
Поки впадлу. Хоча у мене і Лоча, і Фу, і що в пачку їм насипати є. Але не знаю, ліньки. Я і в геншині в безодню не ходив вище шостого(чисто книжку закрити).
Kirakishou
Member

Повідомлення

Я до банера Кафки Memory of Chaos взагалі не чіпав, бо я кручу тільки банери вайфу і у мене не було команди на іншу кімнату, та й основна була так собі. Потім забрав Кафку і почав проходити, але спочатку не на тридцять зірок, бо пачка з Зеле не тащила. Пачка з Кафкою виносить всіх без проблем. Потім забрав Фу Сюань, прокачав Цінцюе і почав проходити на 30 зірок. Але чесно кажучи я не люблю всі ці dps-чеки. Що в геншині я не парюсь щодо безодні, що тут. Просто скільки з тієї безодні тих прімогемів чи нефріта? Ну не пройдеш ти на 30, отримаєш на одну крутку в місяць менше того, хто пройде на 30. Це в рік 10-20 круток. Тобто якась 4* пуха чи персонаж. Враховуючи те, як мене ляо скамить, мені та крутка в місяць погоди не зробить. А щоб проходити на 30 тупо зі старту гри, тобі треба вкинути в неї тисячі доларів. От коли в тебе вже є певний ростер персонажів, тоді можна пробувати. Шкода, що я це зрозумів тільки в цьому році, вже після того, як вкинув в геншин тисячі під дві доларів, якщо не більше. І то тільки тому, що мій дохід впав і я почав трохи економити. Безодня це тупо пастка, щоб викачувати гроші, краще просто казуально грати. Шкодую про дві речі – що крутив сузір’я деяким персонажам і що купував паки з крутками. Замість сузір’їв тупо всім підряд краще крутити нових персонажів або сузір’я тільки для улюблених персонажів і сігни для них, а купувати крутки — це дати ляо знати, що тебе можна розвести на гроші. Після того, як почав купувати крутки, ляо тільки більше скамити почав. Оскільки аккаунт на всі його ігри один, то тобі тупо у всіх іграх не везе. А заводити твінк після того, як вже вкинув гроші, не дуже хочеться. Та і я взагалі якось про ці твінки не подумав, коли почав грати.
спойлер
2023-11-12_170219.jpg
Відправлено через 6 хвилин 41 секунду:
daesz: 12.11.2023 16:39Чим панове закривали Kirakishou і lewerlin закривали?
Одна пачка моно-квант — Зеле, Фу Сюань, Хацкер та Цінцюе. Інша пачка — Кафка, Тіньюнь, Сампо і Гепард. Реліквії майже нікому крім Кафки не фармив, вибрав з того, що падає з босів. І те, що інколи фармлю, коли є акція на подвійний дроп. Я, як і в геншині, спочатку тупо всім прокачую таланти. Бо це гарантований дамаг, а реліквії це лотерея. Є багато смоли, з якої можна зробити реліквії, але поки не вирішив, кому їх робити.
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kirakishou: 12.11.2023 17:47Після того, як почав купувати крутки, ляо тільки більше скамити почав.
Скам це коли наступні персонажі більш якісніші за інших... А коли там в "потанцевалах" вони ховают під 140% ДПСу то взагалі це грати немає сенсу. Притому що гру підтримує не оригінальний склад розробників їх або в GGZ або в проект по animal crossing :rotate: Ще й примусово змінють мету добавляючи АОЕ. А про те шр коли АОЕ перс лупить краще чім сінгл? Буде как в 3rd :gigi:
спойлер
Зображення
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

lewerlin: 12.11.2023 17:19
daesz: 12.11.2023 16:39Чим панове закривали Kirakishou і lewerlin закривали? :)
Поки впадлу. Хоча у мене і Лоча, і Фу, і що в пачку їм насипати є. Але не знаю, ліньки. Я і в геншині в безодню не ходив вище шостого(чисто книжку закрити).
Kirakishou: 12.11.2023 17:47 Просто скільки з тієї безодні тих прімогемів чи нефріта?
А якже челендж? :D
Kirakishou: 12.11.2023 17:47 А щоб проходити на 30 тупо зі старту гри, тобі треба вкинути в неї тисячі доларів.
Я в перші тижні/місяці більше 5-6 поверхів не міг :с
Kirakishou: 12.11.2023 17:47 Шкодую про дві речі – що крутив сузір’я деяким персонажам
Шкодую що крутив е1 на джинліу. Краше б її сигнатурку крутив :weep:
Kirakishou: 12.11.2023 17:47 Я, як і в геншині, спочатку тупо всім прокачую таланти. Бо це гарантований дамаг, а реліквії це лотерея. Є багато смоли, з якої можна зробити реліквії, але поки не вирішив, кому їх робити.
Теж саме, коли маю нового персонажа, або вирішую прокачати щось нове з того, що вже є - то 4/7/7/7 + стат трейси (незнаю як вони в перекладі) і якщо персонаж класний і я ним користуюсь в МоС - то можу основне/-ні вміння в десятку вкачати (як от пасивка у Семпо наприклад, ульт в Гепарда або скіл в Марч 7).

Там, доречі, з'явились дані про МоС 11/12 в наступному патчі (скрін не мій) :
Зображення

А МоС 1-8 можна буде завершувати на авто :)
Kirakishou
Member

Повідомлення

Donate
Я маю на увазі саме скам в гачі, а не паверкріп. Можливо мені це здається, але наче так часто я 50/50 не програвав, як в цьому році. На банері Дехії за 500(!) круток я отримав С0R1, програв взагалі всі 50/50. В рельсі теж майже всі 50/50 програю, ще й одним і тим же персонажам — у мене вже Е2 Гепард і Е2 Хімеко.
daesz: 12.11.2023 18:04Я шкодую що крутив е1 на джинліу. Краше б її сигнатурку крутив :weep:
А я не планував її крутити, хоч мені і до вподоби оне-сами, тобто старші сестрички типу неї чи Кафки. Школярок я кручу якщо їх озвучують мої улюблені сейю. Як, наприклад, Фу Сюань та її сейю Міку Іто. Вона озвучувала Сімамуру в аніме Адачі та Сімамура, мені дуже припав до вподоби її голос. Так от, я не планував крутити Цзінлю, але потім спробував, як вона грається і мені сподобалось. Але програв 50/50 і не вистачило буквально 20 чи 30 круток до гаранту, а донатити я після програного 50/50 принципово не захотів. Забрав замість неї по гаранту Попаз, але не знаю що з нею робити.Тепер от шкодую, що не задонатив, бо вона дійсно крута що по лору, що по грі. Та і сейю у неї крута.
daesz: 12.11.2023 18:04Теж саме, коли маю нового персонажа, або вирішую прокачати щось нове з того, що вже є - то 4/7/7/7 + стат трейси (незнаю як вони в перекладі) і якщо персонаж класний і я ним користуюсь в МоС - то можу основне/і вміння в десятку вкачати (як от пасивка у Семпо наприклад, ульт в Гепарда або скіл в Марч 7).
Я качаю взагалі всі таланти 10/10/10. Тобто качаю навіть сміття типу звичайної атаки. Навіть 4* персонажам, хоч і не всім. Але 5* перснажам майже всім качаю 10/10/10. Просто мені подобається качати таланти.

А ще мене напрягає, що донат в цій грі дорожчий, ніж в геншині. В геншині він по старому курсу долара, а тут по теперішньому. Це якщо донатити через гугл плей або через епік геймс, якщо напряму донатити через рідний лаунчер, то там взагалі ціни вище, ніж для США. В США пак 100 доларів, у нас 120.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

:lol:
Kirakishou: 12.11.2023 18:39 Я качаю взагалі всі таланти 10/10/10. Тобто качаю навіть сміття типу звичайної атаки. Навіть 4* персонажам, хоч і не всім. Але 5* перснажам майже всім качаю 10/10/10. Просто мені подобається качати таланти.
Я вибрав 4/7/7/7 + стат пасивки як золоту середину. Та й тих відпечатків долі для 9+ стільки не набереш, щоб от взагалі всіх :с
Поки єдині 2 персонажі які в мене повністю 10/10/10 (базова на 4 в обох) - це Джинліу і Топаз, в Кафки тільки скілл і ульт на 10, пасивка 7. Ще от Тіньюн і Зіла - обидві 4/9/9/9, і вже доволі тривалий час, якщо першу ще планую в 10/10/10 одного дня, то от Зілу так за-паверкріпали, що навіть і не користуюсь нею більше :/
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kirakishou: 12.11.2023 18:39 Я маю на увазі саме скам в гачі, а не паверкріп. Можливо мені це здається, але наче так часто я 50/50 не програвав, як в цьому році. На банері Дехії за 500(!) круток я отримав С0R1, програв взагалі всі 50/50. В рельсі теж майже всі 50/50 програю, ще й одним і тим же персонажам — у мене вже Е2 Гепард і Е2 Хімеко.
не знаю до гачі в мене претензій мінімум, а ось до того що ти там сидиш місяці три одягаеш чара (а одягти його в нср стале ще важче чим навідь в гашні) і він просто пробачте сосе. Ну таке :laugh: Бігати за новою метою в гачах то пробачте :facepalm:
А що вони висирають по контенту то взагалі крінж. Там з 1.0 патчу контента якщо що достатньо мало було, при тому що для таких ігор робить його легче.
Востаннє редагувалось 12.11.2023 18:51 користувачем Donate, всього редагувалось 1 раз.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Donate: 12.11.2023 18:48
Kirakishou: 12.11.2023 18:39 Я маю на увазі саме скам в гачі, а не паверкріп. Можливо мені це здається, але наче так часто я 50/50 не програвав, як в цьому році. На банері Дехії за 500(!) круток я отримав С0R1, програв взагалі всі 50/50. В рельсі теж майже всі 50/50 програю, ще й одним і тим же персонажам — у мене вже Е2 Гепард і Е2 Хімеко.
не знаю до гачі в мене претензій мінімум, а ось до того що ти там сидиш місяці три одягаеш чара (а одягти його в нср стале ще важче чим навідь в гашні) і він просто пробачте сосе. Ну таке :laugh: Бігати за новою метою в гачах то пробачте :facepalm:
Фармив останній місяць реліки на Попаз/Хімеко - а тут виходить новий сет в наступному апдейті який тупо кращий :(
"єслі би знать зараннє.." (с)
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

daesz: 12.11.2023 18:50
Donate: 12.11.2023 18:48
не знаю до гачі в мене претензій мінімум, а ось до того що ти там сидиш місяці три одягаеш чара (а одягти його в нср стале ще важче чим навідь в гашні) і він просто пробачте сосе. Ну таке :laugh: Бігати за новою метою в гачах то пробачте :facepalm:
Фармив останній місяць реліки на Попаз/Хімеко - а тут виходить новий сет в наступному апдейті який тупо кращий :(
"єслі би знать зараннє.." (с)
Проблема в тому що я на старті побігав і зробив собі сельку 70/170 (як стало зрозуміло чудом :laugh: ), а потім почав одягати інших і тупо стало зрозуміло в тому що тут зібрати стати стало ще важче. Так як в гашні в нас 4 сети + один любий, тут 4+2 плюс бонусом ще сміттєвих статів стало більше. Плюс ще зміна мети, коли умовна зелька з початку гри виглядає як сміття в нынішньому контенту.
Якщо грати тільки ради контенту, але він тут десь с патчу 1.2 став дуже душним :facepalm: Плюс вони щось з цим китаєм тянуть, хоча робити новий контент в подібних іграх легше в рази :-/
Востаннє редагувалось 12.11.2023 19:02 користувачем Donate, всього редагувалось 1 раз.
Kirakishou
Member

Повідомлення

daesz
До речі, я хотів знайти пост на реддіті, де пояснювали, що паверкріпа поки що немає і знайшов Ваш скрін з трьома поверхами Хаоса. Він в категорії меми. Не можу знайти пост, де порахували, що в грі добре дотримуються балансу, як і в геншині сильного паверкріпа тут немає. Тобто старі персонажі залишаються актуальними. Наприклад, я прохожу всі 10 поверхів автобоєм, інколи, якщо не вдається, то вручну 9 та 10 поверх, але вже дві чи три ротації підряд пройшов автобоєм. Зеле все ще тащить. Зеле у мене без едолонів, але з сігною. Реліквії на всіх персонажах — сміття. Тому я не можу сказати, що її Цзінлю сильно паверкріпнула. Хоча Цзінлю нагинає, це правда.

Відправлено через 7 хвилин 44 секунди:
Donate
Важче одягти, бо тут треба більше артів і в самих артах більше різних статів. Тут і швидкість, і шанс попадання ефекту і таке інше. Щодо того, що мало контенту - 100% погоджуюсь. Мене місія Кафки взагалі розізлила. Це що взагалі було? Місія на 10 хвилин. Якби дали можливіть її перепроходити, то інша справа. Бо вона там багато варіантів питань та відповідей дає, але у тебе їх всього два. Тобто йди на ютуб і дивись решту. Взагалі такий крутий персонаж, її як богиню чекали всім ком'юніті разом зі всякими селебрітіс типу оперних співаків, а міхойо взяли і зафейлили її місію.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kirakishou, Donate,
В мене от так vvvvv, і Джинліу виглядає сильнішою саме завдяки АоЕ, та й от 220к дамаги в одного боса (той що жук на 10 поверсі, це правда під бафом на атаку від Тіньюн, і Пела з -резіст/-деф з ульти/-деф з 4* сигнатурки Луки) - я таких цифр на Зілі не бачив ніколи :dontknow:
Зображення

Не думав, що буду повертатись до Зіли після Дж, але оскільки тепер потрібно 3 команди, то що я можу сказати - вона знову в ділі :gigi:

І от на рахунок конктенту - то факт, початок апдейту : і основна історія, і якісь сайди, і завдання компальйонів, і івентові квести; робиш все за умовний тиждень - і наступних 4-5 тижнів сидиш, ждеш наступний апдейт :-/
Kirakishou
Member

Повідомлення

daesz
Три команди — то, судячи з усього, просто мем.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kirakishou,
побачим через 2 тижні, цей ресет має бути ще без 11/12 поверху :D
Kirakishou
Member

Повідомлення

А де тут подивитися, хто жука нагинає? В геншині є статка, хто наніс найбільше дамага, а тут наче немає. Або я не там шукаю. Бо у мене пачки одні і ті ж самі, я їх сам підібрав, без гайдів. Не знаю, хто там на скільки дамажить, але вони автобоєм проходять уже дві чи три ротації.
спойлер
2023-11-12_193050.jpg
2023-11-12_193058.jpg
Відправлено через 3 хвилини 9 секунд:
Я ось думаю, кого за 300 круток в стандарт забирати. Хочу жінку Зеле ще зі старта гри, мені і її конус випав, але тепер от не знаю, куди її потім приткнути. До Зеле? Але там моноквант вже. До Кафки теж не хочу, бо там Тіньюнь нагинає. Просто в гарем забрати хіба що. Чи може взяти Клару? Її сінга теж є.
Polaris
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Як Ви умудряєтесь грати відразу в декілька гача ігор. Мене ледь на одну вистачає :laugh:
Kirakishou
Member

Повідомлення

Polaris
Я в дві граю. Взагалі у мене перша гача-гра це геншин, вже потім я почав в інші грати. Хоча про гача-ігри знаю давно, бо з ними повно контенту та мемів на анімешних ресурсах, але я і в звичайні ігри мало граю, не кажучи вже про гача-смітники. Але геншин затягнув, бо гра зроблена якісно і вони не пожалкували грошей на топових сейю. Вже після геншина почав в решту гача-смітників грати, але недовго і закинув майже всі, постійно граю тільки в геншин. В цьому році вийшов стар рейл, а в ньому є Кафка з однією з моїх найулюбленіших сейю, то я почав і в стар рейл грати. Крім цих двох в більше гача-ігор грати поки що не планую. Принаймні, донатити в ще більше смітників точно не буду, пограти в ще щось може спробую.
Відповісти