В тому і справа, що в обох випадках (і 11й айфон і lg g7) це останні представники смартфонів на якісних ips (se 2020/2022 не розглядаю), далі - суцільні амоледи, тому я б все-таки на твоєму місці перед покупкою подивився би на свіжі айфони в магазині.leif: ↑ 04.10.2023 07:55чудова модель, як на мене.Версія така, але продавати на разі не планую. Якщо що — маякну.7mindfields: ↑ 03.10.2023 23:24Якщо в тебе плюс версія з 6гб і нормальною акб, пінгани, коли зберешся продавати
Окремо хотілося б відмітити, що плата у iphone XR/11 товща, тому якщо смартфон буде експлуатуватися по повній програмі (звичайне використання, а не здування пилинок зі смартфону, з вірогідністю дроптестів
