Клуб поціновувачів старого заліза

Куратор теми: mklm
Общие вопросы по настройке и разгону. А также прочие околокомпьютерные вопросы
Відповісти
Автор
Повідомлення
spoglyadach
Member
Аватар користувача
Звідки: атуда

Повідомлення

Так, маю 10625 на Ti 4200 B-) це карта на стокових.
Не знаю чи варто її ганяти, бо не маю готових результатів що вона може.
А от поставити більш швидку пам'ять зараз спробую, може вийде 11к дожати
Andrey2005
Member
Аватар користувача
Звідки: UA

Повідомлення

Яка саме карта?
spoglyadach
Member
Аватар користувача
Звідки: атуда

Повідомлення

Albatron Ti4680XP вона ж Geforce 4 Ti 4200
Бумик
Member
Аватар користувача
Звідки: Донецкая область Покровск

Повідомлення

spoglyadach: 13.09.2023 18:57 Так, маю 10625 на Ti 4200 B-) це карта на стокових.
Пробуйте на карте максимально память *подразогнать*,профита больше,чем гнать чип или чип с памятью.
Andrey2005
Member
Аватар користувача
Звідки: UA

Повідомлення

spoglyadach: 13.09.2023 19:04 Albatron Ti4680XP вона ж Geforce 4 Ti 4200
Гарна відяшка :up:
Але якщо вона попадає в розділ Ti 4200-8x то можливо на варто її сильно мучити і витрачати час. Зробити +- сток як запасний варіант.
Бо зараз на Ti 4200-8x залитий результат 20К і на пень4Д його не перебити
https://hwbot.org/submission/5347683_va ... 0081_marks
Death
Member
Аватар користувача
Звідки: Малин

Повідомлення

хоч і взагалі зневажаю ресурс але для порівняння https://overclockers.ru/lab/show/101646 ... terfejs#15
Andrey2005
Member
Аватар користувача
Звідки: UA

Повідомлення

Не витрачайте час, для змагання краще шукати чи бенчити
Ti 4600, 4800 не SE, або 4400/4200 AGP 4x
GeForce 200 series
GeForce 600 series
Mykolay3ack
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

spoglyadach: 13.09.2023 15:00Хтось має на руках таку плату?
ASUS M2N32-SLI Deluxe
Для чого саме плата?
ApostolCV
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Питання з розкладу філософських , які можуть бути причини рандомних перезавантажень. Тобто може працювать стабільно, а може піти в ребут вже після проходження пост , чи навіть з/без навантаження на систему.
radical
Member
Звідки: dp.ua

Повідомлення

видає bsod, замирає перед перезавантаженням, чи просто перезавантажується, наче натисли reset?
ApostolCV
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

radical, перезавантажується як після резету.
geka3250
Member
Аватар користувача

Повідомлення

ApostolCV
якщо мемтест проходить нормально, то ставлю на проблеми з живленням. З другим БЖ як?
darlo0k
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

ApostolCV
в мене така фігня була коли не доклацнув роз'єм на материнці. доторкаєшся до корпуса і фсьо - ребут
ApostolCV
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

geka3250, є підозра на БП , бо при роботі з нього запах наче який електроліт бахав/горів , та й якийсь він странно теплий для 80Ватт з розетки.
geka3250
Member
Аватар користувача

Повідомлення

ApostolCV
то може треба йому роди прийняти як електроліти вздулися :)
spoglyadach
Member
Аватар користувача
Звідки: атуда

Повідомлення

NikolaZack: 14.09.2023 06:25 Для чого саме плата?
Купив колись давно з мертвим проциком. Якесь придурошне вандально повидирало конденсатори, та понівичило все навколо, в деяких місцях немає навіть п'ятаків, коли зрозуміло що ділдовський паяльник на 30Вт не паяє плати, продало її на запчастини. Я багато чого там відновив, залишилось кілька ємностей впаяти то хотів уточнити номінали, та є питання по одному заміру мультиметром, треба тицьнути в пару точок. Бо у бордвью на цю плату немає жодного номіналу конденсаторів та доріжок які йдуть до цих ємностей.
Плата вже стартує, але без десятка ємностей, маю підозру що нестабільна робота може бути пов'язана з тим що варто їх змонтувати, особливо в ланцюгу живлення пам'яті.

Відправлено через 1 хвилину 50 секунд:
ApostolCV: 14.09.2023 14:42 є підозра на БП , бо при роботі з нього запах наче який електроліт бахав/горів , та й якийсь він странно теплий для 80Ватт з розетки.
А не стрьомно вам оце користуватись блоками яким вже по 15-20 років, ще й без попередньої ревізії. Якісь тут камікадзи зібрались B-)
Andrey2005
Member
Аватар користувача
Звідки: UA

Повідомлення

HWBOT Team CUP 2023 - 3DMark2001 SE - DDR2 - integrated GPU
LIMITATIONS
Only make submissions with a GMA 3000 (946GZ, Q963, Q965), GMA X3000 (G965), GMA X3500 (G35), GMA 3100 (G31, G33, Q35, Q33), GMA X3100 (GM965, GME965, GL960, GLE960) videocard.

Треба 3 результати, а залито тільки 2
12644 marks GMA X3500 (G35)
14109 marks GMA 3100 (G31, G33, Q35, Q33)
https://hwbot.org/search/submissions/pe ... 60,5327570
spoglyadach
Member
Аватар користувача
Звідки: атуда

Повідомлення

Маю ось таке - P5KPL-AM, ASRock G31M-S тільки на останній треба перебрати живлення, бо там параполімерів та електролітів вспучило :-/
Можу туди Q9650 підкинути та пару планок 1066 з хорошими таймінгами, але не пам'ятаю що там по бівісу і його можливостям. Якщо хтось вже робив то дайте якісь базові моменти, що краще підкинути і як підлаштувати ;)
ApostolCV
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

А не стрьомно вам оце користуватись блоками яким вже по 15-20 років, ще й без попередньої ревізії. Якісь тут камікадзи зібрались B-)
spoglyadach, в мене є БП американський, з 286 системника комп'ютера NASA там всередині все "цнотлива дівчина до одруження".
Мамку з'їла ї..yча Vart-a,системник трохи пожовтів і підржавів у сараї під дощем а БП пофіг. Піде у збірку. ;)
Скільки йому років порахуйте самі.
- У FSP 350Вт (+/-2004 р) який я тримаю бо там лінія +5В -35А замінив одну банку бо вспухла.
І є в мене якість 3 шт ноунейм БП Китай (мейд ін Юкрейн) які купляв "на вагу" по 50 грн . Які є повний ахтунг... там навіть на деталі не знаю , що брати. Бо то гівно зняте з офісників на 300В , де по 12В вже 11,4В і не відомо з якими пульсаціями.
Брендові плати 2000 р ( типу Гігабайтів) , чи асусів з BX 440 де кондьори наче з заводу, про брендові Інтел взагалі мовчу. Лише раз бачив із вбити кондьорами у капець якому засратому системнику який певно ніхто за все життя не чистив...але воно працювало :shuffle:
spoglyadach
Member
Аватар користувача
Звідки: атуда

Повідомлення

ApostolCV
На вихідних перебрав харчувальник однієї MSI там були мілкі ємності 820uf на 4v так ось пару вспучило конкретно а всі інші з вигляду норм, бренд OST а це десь до 2005 року дуже непогана хвірма (суто за моїми вимірами). Так осі ті що вспучило ще щось нормально показували на конденсатор-тестері, а ті що ціленькі то просто безлад то ж якщо з виду все цнотливо і красиво, то це ще не гарантія. Хоча в блоках живлення майже завжди при проблемах надуває конденсатори, але в мене і досвід не дуже великий, тут краще запитати в тих хто їх постійно розбирає та ремонтує. Навіть якщо конденсатори цілі, це не замінить добре реалізований захист, в старих харчувальниках він був не дуже чутливий, та й не завжди спрацьовував, якщо говорити про блоки типу Codegen або Power Master (в мене такий досі є, надув купу банок на моїй Soltek в моєму першому компі, пізніше був повністю перероблений на нормальні конденсатори але все одно гімно з якимись писками).
Відповісти