Огляд та тестування відеокарти ASUS Dual GeForce RTX 4070 OC Edition 12GB. Ada Lovelace для гри у 2К

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
bombeybox
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

ClockedToTheMax: 13.04.2023 18:50Ага. В 1920 на 1080.
Сказав, ніби це щось погане. Карта рівня 4070 - апріорі не здатна в 1440р з комфортним фпс, якщо стоїть ціль підрубати РТ (а якщо ціль підрубати РТ не стоїть, то карта і не вартує покупки).
Тут або ти граєш на 4070 в FHD+RT (де вона себе і так нормально показує), або ти граєш на 4070 в QHD+RT+DLSS3 Frame Generation (де вона показує рівень 4080 в нативі, і це само по собі краще за будь-яку вторинну 3090 чи АМД чи що там хейтерки ще їй протиставлять).
Green4
Member

Повідомлення

Между разрешениями 3840x2160 и 2560x1440 разница 2.25x, а не 1.5 раза, как тут написано.
ClockedToTheMax
Member

Повідомлення

SergN: 13.04.2023 18:42 Якщо цінники у нас в перший день продажів вже є нижче 28к, то я б сказав, що навіть приємно здивований локальним ціноутворенням.
При бажанні похейтити завжди можна знайти варіанти з вищою ціною, ніж просять за старт Ті-версії, але то вже типова спроба поганятися за занадто щедрими і не дуже ощадливими покупцями.
Якщо ще в режимі конкуренції між інет-магазинами зможуть кілька тисяч скинути з порогу входу, то буде досить популярною картою, зважаючи на те, що під нею всі моделі 4000ї лінійки матимуть не вище 8Гб пам'яті.
В целом, конечно, чем ближе у нас будет 4070 к рекомендованной цене тем лучше. Уже просто тем что это продавит цены вниз на всё остальное.
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

bombeybox: 13.04.2023 18:46
але до продуктивнішої RTX 3080 Ti їй ще далеко.
Яке далеко, автори?
Це не 2017 рік, коли між 1080 і 1080Ті була прірва, яку неможливо нівелювати.
Між 3080 і 3080Ті - 9%-13% різниці по fps. І 4070 - стоїть чітко між цими двома картами.
спойлер
Зображення
Зображення
Qntality
і більше не задавайте тупих питань, хочете шикосних оглядів шукайте Siruf, наприклад
ClockedToTheMax
Member

Повідомлення

bombeybox: 13.04.2023 18:54
ClockedToTheMax: 13.04.2023 18:50Ага. В 1920 на 1080.
Сказав, ніби це щось погане. Карта рівня 4070 - апріорі не здатна в 1440р з комфортним фпс, якщо стоїть ціль підрубати РТ (а якщо ціль підрубати РТ не стоїть, то карта і не вартує покупки).
Тут або ти граєш на 4070 в FHD+RT (де вона себе і так нормально показує), або ти граєш на 4070 в QHD+RT+DLSS3 Frame Generation (де вона показує рівень 4080 в нативі, і це само по собі краще за будь-яку вторинну 3090 чи АМД чи що там хейтерки ще їй протиставлять).
Всё так конечно, но я смотрю в обзор и читаю "А можна, щоб собі ні в чому не відмовляти, перейти на монітори Full HD, де GeForce RTX 4070 дозволить грати з будь-якими налаштуваннями графіки. Ось тільки карта за 600 та більше доларів в такій комбінації буде виглядати дуже дивно." І дійсно, дивно.
Kassatka
Member
Аватар користувача
Звідки: Курник під Києвом

Повідомлення

Dremjke: 13.04.2023 18:18 Якщо бюджет та розміри корпусу дозволяють, то краще подивитися на трьохвентильний Asus TUF, це якщо саме Asus вибирати.
Мені наш адмін на роботі теж дуже не радив двовентиляторну карту брати, тоді мова про 3060 йшла. А я хотів чисто з точки зору, щоб не виймати корзину для дисків. Раз навіть 3060 з її 170 Вт сильно гріється, то 4070 з 200 Вт та GDDR6X буде ще більше грітися, а це дуже шкідливо в плані довговічної роботи. Тим більше я не з тих, хто буде регулярну термопасту міняти, Тож через роки три ці температури можуть значно зрости. Купувати щось топове типу Asus Rog-Strig це зажирно і дорого, а от TUF цілком можна. Сподіваюся, що влізе.

Було б добре мати можливість повернути назад у магазин, якщо не влізе, наприклад замінити на коротшу модель у цьому ж магазі. Але ж це треба вскривати коробку та розрізати пакетик, щоб вийняти відеокарту. Може можна якось не виймаючи з пакетика хоча б приблизно поміряти, але все рівно в головної коробки треба пломбу розрізати. :weep: Але все таки згідно моїх сьогоднішніх вимірів повинно б улізти.
Kravan
Member

Повідомлення

kalakawa: 13.04.2023 17:06 Бляха, вантузи від 27к грн
Розраховував на 32к+
А як назбираю, обов'язково подоржчють на 3к+ , бо бариги відреагують на високий спрос
Потрібно було відкласти покупку монітора :mad:
Высокий спрос на эту карту?)))) Прямо щас уже барыги поднимают цену на 6800ХТ. Даже в обзоре пишут что брыть такую карту для ФХД это конечно пробел.
Dremjke
Member
Аватар користувача

Повідомлення

bombeybox: 13.04.2023 18:54Тут або ти граєш на 4070 в FHD+RT (де вона себе і так нормально показує), або ти граєш на 4070 в QHD+RT+DLSS3 Frame Generation (де вона показує рівень 4080 в нативі, і це само по собі краще за будь-яку вторинну 3090 чи АМД чи що там хейтерки ще їй протиставлять).
Місцевим "експертам" це важко пояснити. Люди дуже агресивно налаштовані, технології типу DLSS викликають якусь необгрунтовану ненависть, наче це щось погане. Грати в QHD+DLSS? Нііііі, це як поклонятися Сатані чи прославляти путлєра і рузький мір. Монітори 1920х1080 на цих хейтерів-експертів так взагалі, як червона тряпка на бика.
Gelonyrum
Member
Аватар користувача

Повідомлення

ClockedToTheMax: 13.04.2023 19:02 Всё так конечно, но я смотрю в обзор и читаю "А можна, щоб собі ні в чому не відмовляти, перейти на монітори Full HD, де GeForce RTX 4070 дозволить грати з будь-якими налаштуваннями графіки. Ось тільки карта за 600 та більше доларів в такій комбінації буде виглядати дуже дивно." І дійсно, дивно.
Так можна ж фулХД на 4к моніторі просто запустити та й все) З тим же Integer Scaling в нвідія панелі буде без мила, просто 4 пікселі будуть кольору одного, але краще ДЛСС включити і не морочити собі голови.
Kravan
Member

Повідомлення

bombeybox: 13.04.2023 18:54
ClockedToTheMax: 13.04.2023 18:50Ага. В 1920 на 1080.
Сказав, ніби це щось погане. Карта рівня 4070 - апріорі не здатна в 1440р з комфортним фпс, якщо стоїть ціль підрубати РТ (а якщо ціль підрубати РТ не стоїть, то карта і не вартує покупки).
Тут або ти граєш на 4070 в FHD+RT (де вона себе і так нормально показує), або ти граєш на 4070 в QHD+RT+DLSS3 Frame Generation (де вона показує рівень 4080 в нативі, і це само по собі краще за будь-яку вторинну 3090 чи АМД чи що там хейтерки ще їй протиставлять).
Во-первых FG даже приблизительно не во всех играх есть. Их всего там в районе 40 и большинство проекты не первой свежести.
Во-вторых вот вот на подходе FSR 3.
В-третьих брать такую карту для ФХД это верх идиотии. Уже реально проще взять 3080 с нормаллльной шиной и которая умеет в 4К и 1440 чем это недоразумение за +- теже деньги для FHD.
В-четвертых на этой карте FG покажет уже ощутимые задержки. Тесты уже есть.

В общем то карта мимо. 4070ti на ее фоне сильно интереснее, а это +- 6800ХТ (в растеризации даже скорее -) как в наших так и в западных и россиянских обзорах. И даже в синтетике.
Dremjke
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kassatka: 13.04.2023 19:09Раз навіть 3060 з її 170 Вт сильно гріється, то 4070 з 200 Вт та GDDR6X буде ще більше грітися, а це дуже шкідливо в плані довговічної роботи. Тим більше я не з тих, хто буде регулярну термопасту міняти, Тож через роки три ці температури можуть значно зрости.
У MSI є серія Gaming X двухвентильні, там дуже гарне охолодження (не плутати з вантузами Ventus). Ще краще - Gaming Z Trio трьохвентильна, але ціна питання вища.
kalakawa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

ClockedToTheMax: 13.04.2023 18:45
Dremjke: 13.04.2023 18:14
Вот прям вообще не прав ни разу. Никакой там рукой не подать и разница в 200уе - это существенная разница, особенно в Украине во время войны.
А мидл карта за 800у.е. в Украине во время войны не смущает? Ок. Но взять карту за 700 когда есть карта за +15% цены и 25% производительности в Украине во время войны занятие сомнительное, кмк.
можливо ти мандрівник по паралельним вимірам і перепутав де зараз находишся, але в нашому світі 4070ті на 22% продуктивніше і на 33% дорожче
ClockedToTheMax
Member

Повідомлення

Dremjke: 13.04.2023 19:12
bombeybox: 13.04.2023 18:54Тут або ти граєш на 4070 в FHD+RT (де вона себе і так нормально показує), або ти граєш на 4070 в QHD+RT+DLSS3 Frame Generation (де вона показує рівень 4080 в нативі, і це само по собі краще за будь-яку вторинну 3090 чи АМД чи що там хейтерки ще їй протиставлять).
Місцевим "експертам" це важко пояснити. Люди дуже агресивно налаштовані, технології типу DLSS викликають якусь необгрунтовану ненависть, наче це щось погане. Грати в QHD+DLSS? Нііііі, це як поклонятися Сатані чи прославляти путлєра і рузький мір. Монітори 1920х1080 на цих хейтерів-експертів так взагалі, як червона тряпка на бика.
Нет никакой ненависти. Есть ваше непонимание. Сама технология нареканий не вызывает. Но частичная необходимость использование этой технологии в целевом разрешении на старте! карты мне говорит о том что запаса по производительности у карты нет. Хорошо это или плохо решать лично вам за ваши деньги.
FANAT7
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

ascord: 13.04.2023 17:51
Павло: 13.04.2023 17:33 Компактна, потужна, холодна + 8 пін... Чого ви бомбите? І так нічого кращого за 25_30к грн не буде(
p.s. подякуйте АМД
Будет 4060 ti, её можно будет смело для фулл хд брать.
Для фул хд? Для фул хд тебе хватит 1080/2060-2080, 3060-3070 если надо посвежее. И это ценник до 16к при текущем курсе. Брать за 600+ долларов карту для фулхд чтобы выиграть пару фпс - сомнительно :spy:
SergN
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Тут відразу стільки ярликів навішують щодо того, що це чи то карта лише для fhd, чи мінімум 2к...
Власник, що її купив розсудливо після вивчення оглядів, сам прекрасно розбереться, як її використовувати. Та хоч підставкою під стілець )

Інший висновок (не цієї статті, але з ТПУ), до якого мають дослухатися ті, що орієнтуються на оверпрайснуті версії цієї моделі:
The cards priced higher than the MSRP range from US$609.99 to US$699.99, making the more pricey cards seemingly bad value for money, as the highest clock speed listed is only a mere 115 MHz higher than NVIDIA's own RTX 4070 FE card. As seen in TPU's testing, none of the cards seem to have much of an overclocking headroom anyhow, so spending a $100 extra here doesn't seem to be worth it for the small gains in performance and could be easily gained by manually overclocking a cheaper card.
Kravan
Member

Повідомлення

bombeybox
Мне кажеться вы работник маркетинг департамента какого то из вендоров или Нвидия, чтобы не видеть очевидного. Ни одного позитивного обзора у карты. Так обосраться надо уметь. Так начальнику своему и передайте)
ascord
Member
Звідки: Нарния

Повідомлення

FANAT7: 13.04.2023 19:21
ascord: 13.04.2023 17:51

Будет 4060 ti, её можно будет смело для фулл хд брать.
Для фул хд? Для фул хд тебе хватит 1080/2060-2080, 3060-3070 если надо посвежее. И это ценник до 16к при текущем курсе. Брать за 600+ долларов карту для фулхд чтобы выиграть пару фпс - сомнительно :spy:
Я думаю цена будет до 500€. 1080 хлам на сегодня. Все остальное умайненное в усмерть. Предпочту новую карту с гарантией. 4060 ti мне хватит за глаза.
bombeybox
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Kravan: 13.04.2023 19:16Во-первых FG даже приблизительно не во всех играх есть
Ігор стає більше з кодним драйвером, кожна значуща ААА буде мати FG, це гроші Хуанга
Kravan: 13.04.2023 19:16Во-вторых вот вот на подходе FSR 3
Ага, а FSR2 вже ж наздогнала по якості DLSS, так?)
Kravan: 13.04.2023 19:16В-третьих брать такую карту для ФХД это верх идиотии. Уже реально проще взять 3080
Це ваше імхо і ви його вже дістали нав'язувати, в мене думка повністю протилежна, RT > resulotion кругом і завжди, а
3080 - немає в первинному продажу вже, є тільки вторинний і там, на умовному ОЛХ - перешитий післямайніговий мотлох (в мене була така 3090, я знаю про що я кажу)

Покажіть мені тести, де на 4070 затримки в DLSS3 FG відчутно гірші, ніж на 4070Ti/4080/4090, бо це прямо дуже дивно звучить :-/
anyname
Member

Повідомлення

Dremjke: 13.04.2023 18:11
Kassatka: 13.04.2023 17:25Чи взагалі не стрьомно купувати Dual з розрахунку щоб прослужила довго?
Kassatka: 13.04.2023 17:46Отже не буду шукати саме версію без ОС
Можу сказати на прикладі asus dual oc rtx 3060. Нормальна карта, мене цілком влаштовує. Із переваг - маленька, компактна, влізе будь-куди. Із нюансів - система охолодження така собі, не найкраща, що робить карту в деяких моментах гарячою та трохи шумною, але не завжди. Можно погратися з андервольтом, якщо це необхідно. Я намагався, потім плюнув та забив. В деяких "важких" іграх, якщо втулити графіку на ультра, то може бути десь 75-77 градусів, але в більшості ігор і до 70 ледве доходить, а з DLSS/FSR можна взагалі досягти зниженних енергоживлення та температури і як наслідок - майже безшумності. Для FHD та QHD ідеальна карта, з урахуванням DLSS, алу чудес від неї чекати не варто, все ж таки ga106 чіп.
Не знаю, чому камрад вище не рекомендує брати ОС версію, як на мене - це навпаки, перевага. в GPU Tweak кліком миші вибрав профіль ОС і отримав спокійно 1920Мгц частоти GPU і це при тому, що виробником boost-частота заявлена 1867Мгц, стандартна 1837Мгц. Тобто - дуже непоганий авторозгін.
Що стосується ціеї asus dual oc rtx 4070 - подивимося по ціні. Як на мене, то непоганий варінт, якщо переходити з якого-небудь Паскаля чи rtx 20xx. Особисто я розраховував на більш "вражаючі" показники від 4070, але вже маємо, що маємо.
60МГц це не розгін , в наш час. цього колись вистачало щоб 6800gt дотягнувся до 6800ultra . Нажаль зараз це куркам на сміх .
odessitmws
Member
Аватар користувача
Звідки: ZSU-OD-UA

Повідомлення

ClockedToTheMax: 13.04.2023 18:35Читать и воспринимать текст нужно целиком, а не по диагонали.
есть такой параметр как производительность на бакс и то что он здесь не такой как вы ожидали следствие того что вы недооцениваете что длсс лучше работает фср + есть фича которая не контрится, а именно генерация кадров и они это учли и заложили в цену
Відповісти