Огляд та тестування відеокарти ASUS Dual GeForce RTX 4070 OC Edition 12GB. Ada Lovelace для гри у 2К

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
tablestikus
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Я чекав мінімум 35к на старті у нас, а з 29-30к це навіть і непогано. Якщо за 2-3 місяці ціна скинеться до 27-28к взагалі норм буде. Хоча не знаю кому вона загалом буде цікава.
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

Nutbar: 13.04.2023 16:57 Як власник карти минулого покоління, я радий цінам в нас на 4070 :lol: Але $800 за самий паскудний варіант це насправді якесь знущання. В Європі вона 670€ вже зі всіма податками.
Дуже недалекоглядна позиція. Бо рано чи пізно власник минулого покоління захоче стани власником покоління актуального. А якщо зараз за мідл просять овер 900$ то маєм всі шанси в поколінні наступному перетнути позначку в 1к$.
kalakawa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Бляха, вантузи від 27к грн
Розраховував на 32к+
А як назбираю, обов'язково подоржчють на 3к+ , бо бариги відреагують на високий спрос
Потрібно було відкласти покупку монітора :mad:
penetrator
Member
Звідки: Stockholm

Повідомлення

asabovesobelow: 13.04.2023 17:00
penetrator: 13.04.2023 16:43

Цена в ЕУ 820 евро на этот туф, с чего бы в Украину везли дешевле?
она минимум у нас с наценкой 100евро, почему в сша оно стоит 680 долларов? а у нас 950????
Потому что в сша нет ндс.
Я глянул укр цены, они на 2-4% выше тех, что у меня в Швеции. Учитывая нарушение логистики из-за войны и отсутствие уверенности в завтрашнем курсе доллара/евро это еще неплохая цена.
Когда повезут серяк из ЕУ с возвратом ндс, то цены будут ниже.
eilef
Member

Повідомлення

kalakawa
Лично я жду карты от Palit и Gainward. У них достаточно нормальная компонентная база была, если не считать уродского дизайна последних серий :gigi:
Esher
Member

Повідомлення

kalakawa: 13.04.2023 17:06 Бляха, вантузи від 27к грн
Розраховував на 32к+
А як назбираю, обов'язково подоржчють на 3к+ , бо бариги відреагують на високий спрос
Потрібно було відкласти покупку монітора :mad:
Високий спрос на це?! :lol:
kalakawa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Esher: 13.04.2023 17:19
kalakawa: 13.04.2023 17:06 Бляха, вантузи від 27к грн
Розраховував на 32к+
А як назбираю, обов'язково подоржчють на 3к+ , бо бариги відреагують на високий спрос
Потрібно було відкласти покупку монітора :mad:
Високий спрос на це?! :lol:
Так
AB-Man
Member
Аватар користувача
Звідки: Odessa region

Повідомлення

Продуктивность карты как раз вышла на уровне, она с трудом но вписывается в бюджет потребляемой мощности, а вот все остальные Ti о которых упомянуто в статье имеют гипертрофированный бюджет, от того и складывается обманчивое впечатление о невероятной крутизне этих карт. И не сказали сколько слотов она займет - три или все-таки в два влезет. Каждый класс карт обязан иметь лимиты мощности и все последующие поколения обязаны их придерживаться. При таком раскладе ни о каких 50% прироста в скорости в новых поколениях по сравнению со старыми уже не будет идти. Но NVIDIA это оказалось невыгодно, им надо, что люди меняли карты не через одно поколение минимум, а через каждое. Выпуск 4070 - это хоть какой-никакой пример навести порядок с этим недоразумением.
Лимиты допустимой мощности влияют на другие два важных параметра - объем карты, занимаемой в системнике и, соответственно, слотах расширения и цене (новое поколение не должно стоить больше старого в соответствие с увеличением производительности, как нам навязывают маркетологи). Надеюсь Intel не попадет в эту ловушку, а примером своей продукции заставит NVIDIA пересмотреть свою политику.
Востаннє редагувалось 13.04.2023 17:31 користувачем AB-Man, всього редагувалось 3 разів.
eilef
Member

Повідомлення

Esher: 13.04.2023 17:19
kalakawa: 13.04.2023 17:06 Бляха, вантузи від 27к грн
Розраховував на 32к+
А як назбираю, обов'язково подоржчють на 3к+ , бо бариги відреагують на високий спрос
Потрібно було відкласти покупку монітора :mad:
Високий спрос на це?! :lol:
Вы будете удвилены. Есть вообще у кого обзоры на этот трехвинтовой вентус?
Kassatka
Member
Аватар користувача
Звідки: Курник під Києвом

Повідомлення

Якщо порівнювати Asus Dual 4070 та Asus Tuf, то що мені дасть переплата за TUF?
1. частота бусту мені байдуже.
2. розгонні можливості мені байдуже, розгоном я 100% ніколи не займаюсь, а от даунвольтити чи виставляти поверліміти можливо буду.
3. TUF буде краще охолоджуватися, отже температури чіпу та пам'яті будуть менші? Це повинно безпосередньо вплинути на надійність і довговічність.
4. Краща система охолодженння буде тихішою?
5. Загалом довговічність у TUF буде більшою й імовірність виходу з ладу меншою?

Для мене довговічність і надійність - найбільш важливий параметр з усіх, бо якщо карта залишиться живою, то цілком імовірно, що прослужить мені від 5 років і більше, якщо раптом не стукне на 8K переходити. Подібно до того, як до 2021 просидів на Core 2 Quad + Radeon HD 7750 й може ще б півтора роки просидів би, якби не почало виходити з ладу.
Чи взагалі не стрьомно купувати Dual з розрахунку щоб прослужила довго? Все ж таки я схильний купити TUF 4070 трошки пізніше, коли ціни устаканяться. На сайті ASUS вказано, що довжина у TUF 301 мм. На сайті Gamemax для мого корпуса Dragon Knight пишуть, що без виймання корзини для дисків місце для відеокарти до 300 мм. Сьогодні вирізав гілочку довжиною 301 мм, поміряв, в принципі ще 2 мм запасу залишилося, тож 301 мм відеокарта все ж таки повинна якось впритик влізти.
Павло
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Компактна, потужна, холодна + 8 пін... Чого ви бомбите? І так нічого кращого за 25_30к грн не буде(
p.s. подякуйте АМД
tablestikus
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Павло: 13.04.2023 17:33 Компактна, потужна, холодна + 8 пін... Чого ви бомбите? І так нічого кращого за 25_30к грн не буде(
p.s. подякуйте АМД
Ну тут все ще є народ що вірить в мідли по $400
AB-Man
Member
Аватар користувача
Звідки: Odessa region

Повідомлення

Kassatka
Вам просто нужно делать упор на качестве вентиляторов при покупке карты. И количестве фаз на плате. У ASUS Dual полный порядок со вторым. И не брать ОС -версии.
Nutbar
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

Геральт: 13.04.2023 17:05 Дуже недалекоглядна позиція. Бо рано чи пізно власник минулого покоління захоче стани власником покоління актуального. А якщо зараз за мідл просять овер 900$ то маєм всі шанси в поколінні наступному перетнути позначку в 1к$.
Буде так само як з 9хх, 20хх. В зелених через раз нормальні ціни. Почекаю 50хх в 2024, продам стару 3080 майже по ціні ще нещодавно нової 4070 і візьму щось нормальне :rotate:
Kassatka
Member
Аватар користувача
Звідки: Курник під Києвом

Повідомлення

Павло: 13.04.2023 17:33 Компактна, потужна, холодна + 8 пін...
Asus TUF 4070 теж 8 pin, що дуже радує. І рекомендований БЖ 650 Вт. А от у Gigabyte Gaming чомусь 16 pin та 700 Вт БЖ. При тому що навіть у Asus Rog-Strig рекомендований БЖ 650 Вт, хоча й 16-pin роз'єм. А це ж Gaming у Gigabyte ще далеко не найпотужніша модель.

Відправлено через 5 хвилин 56 секунд:
AB-Man: 13.04.2023 17:35 Kassatka
Вам просто нужно делать упор на качестве вентиляторов при покупке карты. И количестве фаз на плате. У ASUS Dual полный порядок со вторым. И не брать ОС -версии.
Дякую. Отже не буду шукати саме версію без ОС, а як зрозуміти в якої моделі вентилятори якісні.
Типу вважається, що Asus Tuf - це саме моделі високої надійності й сам бренд ціниться, тому власне й надумав Asus Tuf купувати, бо так я власне мало що шарю. :(
ascord
Member
Звідки: Нарния

Повідомлення

Павло: 13.04.2023 17:33 Компактна, потужна, холодна + 8 пін... Чого ви бомбите? І так нічого кращого за 25_30к грн не буде(
p.s. подякуйте АМД
Будет 4060 ti, её можно будет смело для фулл хд брать.
kalakawa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

ascord: 13.04.2023 17:51
Павло: 13.04.2023 17:33 Компактна, потужна, холодна + 8 пін... Чого ви бомбите? І так нічого кращого за 25_30к грн не буде(
p.s. подякуйте АМД
Будет 4060 ti, её можно будет смело для фулл хд брать.
мені здається що для доти та ксго і чогось поскромніше вистачить, а на інше нема відеопам'яті
Martix
Member
Звідки: Цитадель

Повідомлення

Да, хорошая 4060 вышла :shuffle:
спойлер
Ещё бы цену хотя б 400$ :rotate:
odessitmws
Member
Аватар користувача
Звідки: ZSU-OD-UA

Повідомлення

ну стоит подождать фср3 в котором тоже будет генерация кадров и работать на нвидии
ClockedToTheMax
Member

Повідомлення

Хорошая карта в общем. только вот цена у неё плохая. Под 800 у.е. за карту на которой в 2к нужно активировать апскейл, это что, плохая шутка!? Воообще, любой апскейл зло, все эти длссы с фсрами это признак недостаточной производительности. Чесно говоря единствнные кто молодцы во всей этой истории - TSMC. Хотелось бы увидеть рефреш 3000-й серии на 4н процессе. Кто будет 4070 покупать я даже не знаю. Там рукой протянуть до 4070ти по деньгам. Понятно что 200 у.е. это 200у.е. но на фоне 700-900 это уже не разница между 200-400. Кусок текстолита в массовом сегменте по цене старенького автомобиля это конечно очень интересно. Напоминаю фантазерам - The Manufacturer Suggested Retail Price (MSRP) is the price that the automaker – the manufacturer – suggests that the dealer ask for the vehicle. То есть мсрп это цена по которой к товару должен, по идее, иметь доступ покупатель.
Востаннє редагувалось 13.04.2023 18:11 користувачем ClockedToTheMax, всього редагувалось 1 раз.
Відповісти