Флудилка (часть 4)

Куратор теми: Sanьka
Разговоры обо всем
Закрито
Автор
Повідомлення
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Продолжение флудилки
конец прошлой темы viewtopic.php?f=16&t=243238&start=7020

В данной теме действуют правила аналогично остальным.
В т.ч. запрещено :
1. Обсуждение политики
2. Торговля во всех ее проявлениях
3. Обсуждение и Пропаганда наркотиков, алкоголя, азартных игр!!! и т.п.

Ну понеслась....
Востаннє редагувалось 30.05.2021 23:24 користувачем Sanьka, всього редагувалось 3 разів.
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

odessitmws: 09.08.2021 21:27градусов 75-80 думаю будет
це норм
odessitmws: 09.08.2021 21:27а чего 9900к не тащит уже чтоль?
тащить, звичайно, переїде в комп дружини працювати в енерго-ефективних режимах обмежений 95вт лімітом, а її нинішні 3600+strix b450i підуть на продаж.
odessitmws: 09.08.2021 21:27амолед телек 120гц в самый раз для 3080ти
не граю в сінгли останні 2.5 роки, втратив цікавість, тим не менш, звичайно, планую під покупку нової відшки спробувати повернутись до цієї справи, принаймні кіберпанк пройти і ще кілька хітів. тому такий варіант для мене поки актуальним не був, але подивимось, амолед 120гц дійсно досить привабливо для гамінгу в теорії і по відгуках\оглядах.
Sanьka: 09.08.2021 21:34так что за систему взял?
5900х
Crosshair VIII Dark Hero
і 2х16гб 3600мгц низькопрофільної пам'яті корсар LPX, які підуть в оновлений комп дружині замість домінаторів. а я собі поставлю 4х16гб домінаторів на відбірних б-даях і спробую витиснути з них максимум на новій платформі.
все решта з системи 1 в профілі
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

leif: 09.08.2021 22:18енерго-ефективних режимах обмежений 95вт лімітом
А может экономически выгодней продать 9900к платформу, продать рузен 3600 и купить жене 5800х?
Его и душить не придется и мощи побольше.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Dark-seer
Member
Аватар користувача
Звідки: Deutschland

Повідомлення

Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

если не фейк, то интересно бы послушать комментарии вендора )))

С другой стороны удел штатной СО видяхи - валятся на полке.
Труъ хацкеры сразу же снимают его и ставят ватеры B-)
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Sanьka
і чіпи самі паяють :rotate:
Hells Angels
Member
Аватар користувача
Звідки: Кам'янець-Подільський

Повідомлення

взагалі потрібно робити набір Збери відеокарту сам.. продавати саму плату з розпайкою, і чіпи гпу/памяті окремо.. кому скільки потрібно памяті сам обере, ну і сам гпу який хоче також сам.. все взаємозмінне було б топове вирішення :gigi:

Отправлено спустя 2 минуты 8 секунд:
зобовязкати підтримувати виробника таку плату 2-3 роки, щоб не мінялась відразу конфігурація "сокета" під гпу
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Видяха с сокетом - моя мечта!
odessitmws
Member
Аватар користувача
Звідки: Воля або смерть🇺🇦

Повідомлення

Hells Angels: 10.08.2021 12:08чіпи гпу/памяті окремо
и паяльную станцию в подарок :D
Hells Angels
Member
Аватар користувача
Звідки: Кам'янець-Подільський

Повідомлення

odessitmws
зараз все на соплях, а не на нормальному припої .. тому простіше все за зажимах, вставити чіп памяті до "щелчка" :laugh:
odessitmws
Member
Аватар користувача
Звідки: Воля або смерть🇺🇦

Повідомлення

Sanьka: 10.08.2021 12:10Видяха с сокетом - моя мечта!
и для проца отдельную плату которую можно вставить в любую материнку через пси
скажем нет сокетному рабству!
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

odessitmws: 10.08.2021 12:15и для проца отдельную плату которую можно вставить в любую материнку через пси
не, то фигня какая то.
А БГА пайка редкое овнище
walkietalkie
Member

Повідомлення

Sanьka: 10.08.2021 12:10Видяха с сокетом - моя мечта!
мечтай о том, чтоб условные ам5 и 1700 не стали последними сокетами в десктопе ;)
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Sanьka: 10.08.2021 06:49А может экономически выгодней продать 9900к платформу, продать рузен 3600 и купить жене 5800х?
з раціональної точки зору варіант з апгрейдом 3600 на 5800х на тій b450 дошці що є — оптимальний. але для балансу нефанатства один комп в хаті має бути на інтел, а інший — на амд :apes:
спойлер
ЗображенняЗображення
34cм це дійсно величенька відеокарта, по довжині як TKL клавіатура і важить солідно (що, як відомо з фільму snatch, завжди добре ). чіп 1080ті такий монструозний кулер охолодив би, мабуть, градусів до 50 в навантаженні. ох вже цей прогрес кип'ятильників
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

leif: 10.08.2021 13:18 але для балансу нефанатства один комп в хаті має бути на інтел
Согласен, у меня есть НАС на Интоле :gigi:
leif: 10.08.2021 13:1834cм це дійсно величенька відеокарта,
хорош тут хвастаться :gigi:
Конечно системка прям зачет без оговорок. 5900х+Дарк Хиро+ 3080Ти :super:
WakeMe
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

leif: 10.08.2021 13:18ох вже цей прогрес кип'ятильників
Бери мору и фуллкавер :D
DarkJoney
Member
Аватар користувача

Повідомлення

leif
И как Корсары ЛПХ? Ищу что-то чумовое низкопрофильное, а все топовые планки они высокие, Д15 это не понравится, он у меня горизонтально стоит.

Отправлено спустя 1 минуту 12 секунд:
Согласен, у меня есть НАС на Интоле :gigi:
А у меня на Амуде :gigi:
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

DarkJoney: 10.08.2021 14:21 leif
И как Корсары ЛПХ? Ищу что-то чумовое низкопрофильное, а все топовые планки они высокие, Д15 это не понравится, он у меня горизонтально стоит.

Отправлено спустя 1 минуту 12 секунд:
Согласен, у меня есть НАС на Интоле :gigi:
А у меня на Амуде :gigi:
Я могу в корне ошибаться, но вроде как корсары лпх вообще никак не гонятся и смысл в них есть только если они будут самым дешевым вариантом
unlnu
Member
Аватар користувача

Повідомлення

leif
что за клава - Razer BlackWidow Lite (Black)?!
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

DarkJoney
А ты шаришь как правильно НАСить?

Я никак не дам раду настройкам безопасности доступа.
Постоянно кто то пытается войти на нас.
Поставил блочить навсегда оЙПи которые там неск раз пытались безуспешно влезть. Так макс возможные 2048 блокировок забились за пару недель.

Мне посоветовали ввести разрешение на диапазон айпишников что бы ограниить левые.
Но я не в курсе повлияет ли оно на Плекс (он же синхронизируется с Плексом) и что вообще вводить. :weep:
Закрито