Цікавить Ваша думка стосовно вибору охолодження для Ryzen 3600 (до 150 мм).
На даному етапі вибираю між Arctic Freezer 33 eSports ONE White та Alpenfohn Brocken ECO Advanced
(є ще думка тимчасово замінити Wraith Stealth на Wraith Spire).
Arctic Freezer 33 eSports ONE
+ відносно компактний, стає на рідний бэкплейт АМ4, багато пластин в радіаторі, великий TDP (200W).
- він чорний
Alpenfohn Brocken ECO Advanced
+ вигляд, ?
- мало пластин в радіаторі хоча TDP 170W (як це можливо?), вентилятор з невідомим ресурсом, ціна трохи більша.
Перечитавши кілька оглядів незрозуміло яка в них різниця в ефективності охолодження. В одних оглядах вони на п'ятки наступають суперкулерам (особливо Arctic Freezer) в інших це середні/посередні кулери. От і вагаюсь у виборі.