Системы водяного охлаждения. Выбор и обсуждение. ЧаВо

Все связанное с охлаждением и шумопонижением
Відповісти
Автор
Повідомлення
pe4ivko
Member

Повідомлення

Steelmax:
TIGER-ARS:отличные температуры, процессор (скальпирован) до 76 градусов, видеокарта до 48.
Это далеко не отличные температуры для кастома... Такие сборки просто аннулируют смысл в воде: не тихо и не холодно.
Все відносно насправді: хтось ставить воду щоб в стоці обладнання працювало тихо, а хтось ставить воду щоб розігнати все в хлам і тут температури можуть бути вищі адже вольтаж підросте :rotate:
RazOlen
Junior
Звідки: Днепр

Повідомлення

Всем привет, зачесались руки переделать свой колхоз) , в колхоз с петг)) и возникло несколько вопросов:
1. петг с фритермом подружится? или лучше чтото купить из концентратов?
2. диаметр трубок 10/14 и 12/16 сильно будет разница?
3. посоветуйте какой водоблок взять на видеокарту gtx 1080 до баксов 50(али тоже подходит) и есть ли какойто крепеж для вентилятора, как на кракене g10?
4. фитинги покатят с али например или не очень надежные?(именно для трубок) или камоци например купить?
Alexey1977
Member
Аватар користувача

Повідомлення

RazOlen
Трубки и фиттинги использую Barrow (хотя есть немного и от ЕК и Moonson) - проблем с ними никаких, смотряться нормально, держат тоже, диаметр PETG у меня 16мм.
По блоку на карту можно поискать от Biyski но чтото мне подсказывает что цена будет выше 50 точно.

С остальным не подскажу
Grinnie Jax
Member
Аватар користувача
Звідки: Менск

Повідомлення

Кто, интересно, для них делает эти водоблоки? ЕК что ли опять?

https://www.hardware-shop.fr/28-socket-am4
sanya555
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ, Оболонь

Повідомлення

TIGER-ARS
Разберите водоблок на Celsius S36, интересно глянуть на кишки :gigi:
Robostyle
Member

Повідомлення

Steelmax:
TIGER-ARS:отличные температуры, процессор (скальпирован) до 76 градусов, видеокарта до 48.
Это далеко не отличные температуры для кастома... Такие сборки просто аннулируют смысл в воде: не тихо и не холодно.
У меня 420+360, видяха до 52-53С, проц 60-70С - а человек даже про обороты не обмолвился. Чем темпы не такие?
AScity
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

У меня сейчас 280+240 только проц под водой, R5 1600 4.0 при 1.375v, LinX 0.7 15 мин прогона 64С, 2 часа танков средняя темп. 43С. Как то так.
Вентили на 800 вообще не слышно, помпа 2000 тоже не слышу.
Robostyle
Member

Повідомлення

AScity
Температуры проца - это вообще отдельная статья. Из-за размеров кристалла и крышки, вольтаж на темпы влияет раз в 10 больше, чем кол-во радиаторов

Поэтому и городить кастом ради одного Проша - если это не киловаттный монстр типа 3175W - смысла ноль.
AScity
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Robostyle
Кастом не ради него, раньше был ЦП+ГП, так сложилось что пока охлаждается только ЦП, в обозримом будущем будет замена радиатора с 280 на 420 и добавлю видяшку ....

PS: Моему кастому уже 8 лет в том или ином виде. :beer:
nazar-pc
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Robostyle:AScity
Температуры проца - это вообще отдельная статья. Из-за размеров кристалла и крышки, вольтаж на темпы влияет раз в 10 больше, чем кол-во радиаторов

Поэтому и городить кастом ради одного Проша - если это не киловаттный монстр типа 3175W - смысла ноль.
А от і не правда. Я після переходу на більші радіатори зміг розкочегарити 9900k до 5ГГц з AVX-0 з температурою 88 в prime95, а до цього було 4.8ГГц AVX-0 з температурою за 95 в prime95, при цьому навіть напругу підняв на 10мВ. VRM, правда, від такого до 105 градусів досить швидко розігрівається на відкритому стенді, але то вже інше питання.
pe4ivko
Member

Повідомлення

nazar-pc:
Robostyle:AScity
Температуры проца - это вообще отдельная статья. Из-за размеров кристалла и крышки, вольтаж на темпы влияет раз в 10 больше, чем кол-во радиаторов

Поэтому и городить кастом ради одного Проша - если это не киловаттный монстр типа 3175W - смысла ноль.
А от і не правда. Я після переходу на більші радіатори зміг розкочегарити 9900k до 5ГГц з AVX-0 з температурою 88 в prime95, а до цього було 4.8ГГц AVX-0 з температурою за 95 в prime95, при цьому навіть напругу підняв на 10мВ. VRM, правда, від такого до 105 градусів досить швидко розігрівається на відкритому стенді, але то вже інше питання.
Певно до цього дуже невдалі були радіатори або може десь щось зібрано не так було)
В мене від збільшення кількості радіаторів сильно змін не відбулося, вода просто не встигає зняти температуру з процесора :-/
2700X @4200мгц на 1.419V жарить до 81.6° в стресових тестах :weep:
Alexey1977
Member
Аватар користувача

Повідомлення

nazar-pc
Смотрю у вас в профиле Asrock - у них VRM слабоватый, у меня на связке Asrock Z370 Gaming K6 + 8700к с AVX2-4.8GHz, VRM грелся под тестами выше 76 градусов, если не ошибаюсь.
Буду переезжать скоро тоже на 9900К купил на прошлой неделе.
nazar-pc
Member
Аватар користувача

Повідомлення

pe4ivko:
nazar-pc: А от і не правда. Я після переходу на більші радіатори зміг розкочегарити 9900k до 5ГГц з AVX-0 з температурою 88 в prime95, а до цього було 4.8ГГц AVX-0 з температурою за 95 в prime95, при цьому навіть напругу підняв на 10мВ. VRM, правда, від такого до 105 градусів досить швидко розігрівається на відкритому стенді, але то вже інше питання.
Певно до цього дуже невдалі були радіатори або може десь щось зібрано не так було)
В мене від збільшення кількості радіаторів сильно змін не відбулося, вода просто не встигає зняти температуру з процесора :-/
2700X @4200мгц на 1.419V жарить до 81.6° в стресових тестах :weep:
Я ще водоблок поміняв з Supremacy MX на Supremacy EVO, але від цього такого перепаду температури бути е повинно. А от 2*280 проти 3*560 це суттєва різниця, навіть при тому що вертушки лише 550об/хв.

Отправлено спустя 2 минуты 52 секунды:
Alexey1977:nazar-pc
Смотрю у вас в профиле Asrock - у них VRM слабоватый, у меня на связке Asrock Z370 Gaming K6 + 8700к с AVX2-4.8GHz, VRM грелся под тестами выше 76 градусов, если не ошибаюсь.
Буду переезжать скоро тоже на 9900К купил на прошлой неделе.
AsRock в профілі актуальний, а контур тимчасово ні. Я думав водоблоки ставити на VRM, але вони виявилися ширшими ніж відстань від котушок до конденсаторів і їх було не всунути ну ніяк :( Тому й температури такі. Закрию корпус ще, має краще продувати.
Da__rk
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Винница

Повідомлення

nazar-pc
А от і не правда. Я після переходу на більші радіатори зміг розкочегарити 9900k до 5ГГц з AVX-0 з температурою 88 в prime95, а до цього було 4.8ГГц AVX-0 з температурою за 95 в prime95, при цьому навіть напругу підняв на 10мВ. VRM, правда, від такого до 105 градусів досить швидко розігрівається на відкритому стенді, але то вже інше питання.
Я ще водоблок поміняв з Supremacy MX на Supremacy EVO ...
Щоб зробити адекватні висновки, потрібно вказувати температуру до якої прогрівся теплоносій під навантаженням - основний параметр на який можна опиратися, а не кількість секцій/радіаторів/вентиляторів, їх швидкість ... (дуже багато змінних).
Dark-seer
Member
Аватар користувача
Звідки: Deutschland

Повідомлення

может кому надо, можно недорого HW labs отхватить
https://www.ebay.com/itm/Radiator-Hardw ... SwkfFdUyj2
https://www.ebay.com/itm/Radiator-Hardw ... SwY~NdUycf
nazar-pc
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Da__rk:nazar-pc
А от і не правда. Я після переходу на більші радіатори зміг розкочегарити 9900k до 5ГГц з AVX-0 з температурою 88 в prime95, а до цього було 4.8ГГц AVX-0 з температурою за 95 в prime95, при цьому навіть напругу підняв на 10мВ. VRM, правда, від такого до 105 градусів досить швидко розігрівається на відкритому стенді, але то вже інше питання.
Я ще водоблок поміняв з Supremacy MX на Supremacy EVO ...
Щоб зробити адекватні висновки, потрібно вказувати температуру до якої прогрівся теплоносій під навантаженням - основний параметр на який можна опиратися, а не кількість секцій/радіаторів/вентиляторів, їх швидкість ... (дуже багато змінних).
Датчик є, але нікуди поки не підключений. Периметром міряв шланг в різних місцях де чорний колір - кімнатна температура після більше як пів години prime95, об'єм контуру 2.4л. Радіатори на дотик теплими теж не стали :dontknow:
Freem-freem
Member
Аватар користувача
Звідки: "${Kharkiv}"

Повідомлення

nazar-pc
Так а где фотки твоего корпуса-колхоза в сборе с водой?
nazar-pc
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Freem-freem:nazar-pc
Так а где фотки твоего корпуса-колхоза в сборе с водой?
Поки немає, не до кінця він зібраний. А як показати зроблений на 90% то буде не цікаво дивитись на 100% зібраний корпус. Тому доведеться почекати :-P
Piopi_2
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Dark-seer
через 10 часов цена поднимется до цены б/у аналогов :)
DTS2
Member
Аватар користувача
Звідки: Одесса

Повідомлення

Собрал свою прелесть от EK,охлаждает рязань 3700
спойлер
111.PNG
Відповісти