Нічого дивного, це U-серія. З нішивими конкурентами він справляється добре.Freem-freem:Чувак, ну ты лукавишь, я вот глянул по тестам, этот 2700U на 15% медленнее чем 7700HQ в моем рабочем Dell LatitudeGrinnie Jax:Купить за 900 баксов ноут, которому нет конкурента на интеле.
https://www.cpubenchmark.net/compare/AM ... 3140vs2906
Це ≈ 935$, якщо що. Практично ідентичні по ціні...Который стоил 800уе
Все одно, продуктивність на високому рівні. Трохи не дотягує.я уж молчу, что у меня 1050ти в ноуте, а не интегрированная от АМД.
Висновок: порівняв один ультрабук з "робочим"...
А продуктивність ± така ж сама
- Обережно! Перегляд наступних матеріалів може викликати підгорання стільців!
- http://laptopmedia.com/comparisons/amd- ... -opponent/
https://www.computerrevs.com/acer-swift-3/