Новини
Останні статті і огляди
Платформа 1366 стоит ли?
-
unomen
Member
есть смысл
-
TheBlackFox
Member
- Звідки: Запорожье
Sergio2k
Можешь попытать счастье со старой водянкой и новыми вентиляторами
Можешь попытать счастье со старой водянкой и новыми вентиляторами
-
sensey
Member
- Звідки: Бандероштат
І так в данному випадку маємоunomen:ну как бы тема для обмена опытомsensey:Хлопці дайте хв 15. Можу розписати вольтажі максимально допустимі на кожен параметр. Як що це порібно. Писати?
кстати неплохо было бы привести все термины к единому знаменателю![]()
а так интересно было бы почитать
CPU Vcore - значення на яке буде збільшено CPU Vtt.
Dram voltage- тут зрозуміло вольтаж модулів памяті. Виставляти найменше доступне. Можна 1.35V ставте 1.35V чим ближче значення до QPI PLL тим карще. Але не більше чим 1.66V
CPU Vtt- показує який вольтаж подано "на зарез". При розгоні може бути іншим. Тут залежність від VID та їх інтерпритації.
IOH Vcore- вольтаж північного мосту. Залиште його в спокої. Можливе незначне корегування від просадок. Ніякого IOH Vcore=QPI PLL. Жодного разу таке правило не використовув. Тільки прикінчите сам чіп. Єдине де згадую якусь потребу в підднятті вольтажа це EVGA SR-2 A1(RX) там була проблема з подоланням барьеру в 166 по шині. Лікувалось підняттям до 1.45 IOH Vcore. Проте цей нюанс було "fixed" в EVGA SR-2 A2. На односокетних МП такого робити не потрібно. Взагалі і ніколи.
QPI PLL (QPI/DRAM voltage) - наш контролер памяті і шини передачі данних на двохсокетних МП. Все в руках вашого процесора якомусь вистачить і дефолтного значення, а комусь придеться і підняти. Тут все індивідуально. Макс значення 1.32V (для 32нм чіпа)
IOH-ICH I/O - шина передачі данних між північним(чіп логіки) та південним (інтерфейсним) містком. Чіпати не потрібно. В більшості МП навіть оверокерських такий параметр не виведенний. Вплив його на розгін і ствбільність =0.
CPU PLL -
Значення має 1.8V Ходять легенди що він допомає перейти баьерв 200BCLK. За весь свій досвід ніразу не змінював цей показник із авто або фіксував на 1.8V. Все.определяет напряжение питания системы Фазовой АвтоПодстройки Частоты (ФАПЧ или PLL - Phase Locked Loop) и является актуальной лишь для повышения стабильности работы разогнанных четырехъядерных процессоров.
ICH Vcore- наш південний чіп (ЮГ)
-
unomen
Member
уверены что нигде не напутали ?sensey:
CPU Vcore - значення на яке буде збільшено CPU Vtt.
CPU Vtt- показує який вольтаж подано "на зарез". При розгоні може бути іншим. Тут залежність від VID та їх інтерпритації.
-
sensey
Member
- Звідки: Бандероштат
unomen
І так уважно читаємо ще раз.

І так уважно читаємо ще раз.
Ніби й виділив.sensey: І так в данному випадку маємо
-
Omelya
Member
- Звідки: Черкаси
а яка має бути норм ціна на мамки 1366 сокету?Sergio2k:с кулеромхотя цена матери на x58 доставляет.
-
sensey
Member
- Звідки: Бандероштат
У кожного своє бачення нормальної ціни. Тут скоріше а яке вам підхдить?Omelya:а яка має бути норм ціна на мамки 1366 сокету?Sergio2k:с кулеромхотя цена матери на x58 доставляет.
-
unomen
Member
просто там как бы оба параметра меняются иsensey:unomen
І так уважно читаємо ще раз.
Ніби й виділив.sensey: І так в данному випадку маємо
СPU Vcore это просто на само ядро проца
СPU vtt - uncore
-
sensey
Member
- Звідки: Бандероштат
Окей. Тоді як визначити до чого плюсується Vcore? В дефолтному стані Vcore=Uncore. І так ви маєте точку відліку. Щось мені підказує що у вас біос побудованний на AWARD 6.0unomen: просто там как бы оба параметра меняются и
СPU Vcore это просто на само ядро проца
СPU vtt - uncore
-
unomen
Member
8-й AMI
Добавлено через 1 минуту 37 секунд:
оба в дефолте
Добавлено через 1 минуту 37 секунд:
всмысле ?sensey: Окей. Тоді як визначити до чого плюсується Vcore?
именно так - 1,2вВ дефолтному стані Vcore=Uncore.
оба в дефолте
-
Hum
Member
sensey
У меня такие настройки:
СPU Voltage
CPU PLL Voltage
QPI/DRAM Core Voltage
IOH Voltage
IOH PCIE Voltage ?
ICH Voltage
ICH PCIE Voltage ?
DRAM Bus Voltage
DRAM DATA REF Voltage on CHA
DRAM DATA CTRL Voltage on CHA
DRAM DATA REF Voltage on CHB
DRAM DATA CTRL Voltage on CHB
DRAM DATA REF Voltage on CHC
DRAM DATA CTRL Voltage on CHС
CPU Differential Amplitude ?
CPU Clock Skew ?
IOH Clock Skew ?
По отмеченным ? вообще не знаю как они влияют.
У меня такие настройки:
СPU Voltage
CPU PLL Voltage
QPI/DRAM Core Voltage
IOH Voltage
IOH PCIE Voltage ?
ICH Voltage
ICH PCIE Voltage ?
DRAM Bus Voltage
DRAM DATA REF Voltage on CHA
DRAM DATA CTRL Voltage on CHA
DRAM DATA REF Voltage on CHB
DRAM DATA CTRL Voltage on CHB
DRAM DATA REF Voltage on CHC
DRAM DATA CTRL Voltage on CHС
CPU Differential Amplitude ?
CPU Clock Skew ?
IOH Clock Skew ?
По отмеченным ? вообще не знаю как они влияют.
-
sensey
Member
- Звідки: Бандероштат
Не зовсім. Vcore може використовувати енергозберігайки а Uncore ні. Подібний казус можна пояснити так. Наприклад на мамках асуса взагалі його немає....unCore. Суть в тому що значення Uncore береться із значення QPI/Vtt (власнечому так і позначаеться). Вказується що uncore це не процесорна частина СPU (контролер памяті, кешу та інше) Але КП процессора є невідємною частиною QPI шини. Іноді вона маркується QPI/DRAM Voltage іноді QPI/Vtt. Для стабільності системи вони мають бути однакові QPI=unCore. Оце потрібно було дадати в перший пост. Як на мене така фіча скоріше проблема ніж допомога оверлокеру.unomen:именно так - 1,2вВ дефолтному стані Vcore=Uncore.
оба в дефолте
-
unomen
Member
вот теперичи все понятно 
-
sensey
Member
- Звідки: Бандероштат
По останнім двумHum:sensey
У меня такие настройки:
СPU Voltage
CPU PLL Voltage
QPI/DRAM Core Voltage
IOH Voltage
IOH PCIE Voltage ?
ICH Voltage
ICH PCIE Voltage ?
DRAM Bus Voltage
DRAM DATA REF Voltage on CHA
DRAM DATA CTRL Voltage on CHA
DRAM DATA REF Voltage on CHB
DRAM DATA CTRL Voltage on CHB
DRAM DATA REF Voltage on CHC
DRAM DATA CTRL Voltage on CHС
CPU Differential Amplitude ?
CPU Clock Skew ?
IOH Clock Skew ?
По отмеченным ? вообще не знаю как они влияют.
З нашими знаннями я б не чіпав. Типу ранній підпал палива і пізній як в машині. Тільки взятий до однієї із частин в данному випадку для NB.CPU clock skew: Advances or delays the frequency of the processor by picoseconds in relation to the northbridge, to bring them into alignment at higher overclocks, due to the different electrical trace lengths.
NB Clock Skew | IOH Clock Skew: Advances or delays the frequency of the northbridge by picoseconds in relation to the processor, to bring them into alignment at higher overclocks, due to the different electrical trace lengths.
CPU Differential Amplitude ? до речі вже розглядав раніше цей парметри всі значення крім авто приводили мою машину до нестабільності.
ICH PCIE Voltage ?
IOH PCIE Voltage ?
Тут при розгоні тай якщо у вас крос-слай і є проблеми із відео підсистемою варто піднімати. Виливається в додаткове живлення GPU.
Добавлено через 1 минуту 8 секунд:
В кого мамка EVGA
http://www.anandtech.com/show/2727/evga ... rst-look/7" target="_blank
Добавлено через 6 минут 40 секунд:
http://www.overclockers.com/forums/atta ... 1272053042" target="_blank
Є така схема проте є маленький недолік шина QPI взаємодіє не тфльки із NB але із CPU-NB-DRAM.
-
Hum
Member
sensey
Спс. Надо будет поэкспериментировать. Истина где-то рядом
Спс. Надо будет поэкспериментировать. Истина где-то рядом
-
avtoelectrik
Member
- Звідки: Рівне
мужики а вот эта плата HP Z400 Gen2 умеет гнать 6ти ядерники ? че с нее выжать можно?
-
unomen
Member
почти стандартная мать без разгона
-
Sergio2k
Member
- Звідки: Киев
unomen
TheBlackFox
Спасибо
Omelya
Цена за юзаную мать 1366 с USB-SATA 3 по цене новой за современный сокет 1150 или 1151 меня опечалила.
TheBlackFox
Спасибо
Omelya
Цена за юзаную мать 1366 с USB-SATA 3 по цене новой за современный сокет 1150 или 1151 меня опечалила.
-
unomen
Member
а че печального то - есть деньги то достал и купил.Sergio2k: Цена за юзаную мать 1366 с USB-SATA 3 по цене новой за современный сокет 1150 или 1151 меня опечалила.
нет денег - Т3500 либо продолжаешь поиски
затраты могут быть весьма разные
-
tritonk7
Member
почти 44000 по физике в вантаже
http://www.3dmark.com/3dmv/5379758" target="_blank
Добавлено через 22 минуты 34 секунды:
почти 76 процентов превосходства на 2500К в разгоне до 4700
Добавлено через 22 минуты 34 секунды:
почти 76 процентов превосходства на 2500К в разгоне до 4700